PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت سرور هاستینگ

php.source
March 16th, 2012, 13:16
با سلام دوستان
امروز سرم خلوت بود به همین دلیل این تاپیک رو زدم.
خیلی ها فکر میکنن امنیت بستن توابع و محدود کردن تابع هست. اما این موارد امروزه به راحتی دیفیس میشن و تنها باعث آزار مشتری خواهند بود.
دوستانی که تمایل دارن سرورشون به بهترین شکل ممکن امن بشه و هیچ گونی محدودیتی برای کاربران خود ایجاد نکنن با من تماس بگیرن.
فعلا فقط سرور هایی با پنل cpanel به تعداد 5 تا رو کانفیگ میکنم.
هزینه کانفیگ هر سرور هم 25 هزار تومان

php.source
March 16th, 2012, 22:41
:دی
از پیشنهادای زیادتون ممنون :دی
دیگه پیشنهاد ندید
کلا قضیه کنسل شد

pardishosting
March 16th, 2012, 23:59
توقع بیجا مانع کسب هست.
هر چه قدر شما مهارت داشته باشید ، اولا مشخص نکردید که می خواید چیکار کنید و ثانیا هیچ کس به یه همکار هاست اطلاعات سرورش رو نمی ده.

php.source
March 17th, 2012, 00:11
توقع بیجا مانع کسب هست.
هر چه قدر شما مهارت داشته باشید ، اولا مشخص نکردید که می خواید چیکار کنید و ثانیا هیچ کس به یه همکار هاست اطلاعات سرورش رو نمی ده.
نوشتم که ، امنیت سرور شما.
شاید شما اینطور فکر کنید . ولی وقتی کارتون گیر کرد و بحرانی شد حاضرید همینجا تو فروم پسورد روت رو بدید.
ما تو شرکت فقط هاستینگ نیستم. این کار فقط جهت تکمیل کارهای اصلیمونه
تنظیم سرور و شبکه و برنامه نویسی عمده کارهای ماست
این آفر هم که کنسل شد شخصی بود و ربطی به شرکت نداشت

pardishosting
March 17th, 2012, 01:00
من طبق تجربه ام نظرم رو گفتم ... اینم اضافه کنم بعد از 4 سال که اینجا هستم در بحرانی ترین شرایط از کسی در این فورم کمک نخواستم.
البته نه اینکه خدای نکرده دوستان مشکلی دارند نه ، ولی همین قدر هم ریسک نمی کنم .
خیلی دیگه از همکاران هم همینطور هستند.

دوم اینکه نگفتید می خواید چیکار کنید ، متاسفانه این انتقاد به خیلی از همکاران وارد هست (در مورد منیج و کانفیگ و ...) که صرفا کلی گویی می کنند و سرفصل کارشون رو به مشتری توضیح نمی دند.

php.source
March 17th, 2012, 01:13
انشالاه که هیچ وقت به مشکل نخورید.
با اینکه آفر کنسل شد
اما منظورم از امن کردن، مقابله با شل ها ،بستن اینجکشن ها با استفاده از مد سکیورتی بود.