PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فروم و دیتابیس به هاست جدید

فال
March 15th, 2012, 20:47
سلام

من یه هاست رایگان داشتم رووش فروم نصب کردم و الان می خوام فرومو منتقل کنم روو هاست دید.
فروم روو دانلود کردم و آپ کردم روو هاست جدید و دیتابیس رو هم از phpmyadmin ایمپورت کردم
چه تنظیماتی باید انجام بدم؟ یوزر و پس و نام دیتابیس قبلی با جدید فرق میکنه ولی نمیدونم چطوری باید تنظیم کنم
خیلی کارم گیره، اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم

sarvar
March 15th, 2012, 20:53
برید داخل این پوشه includes بعد این فایل را پیدا کنید config.php بعد ویرایش کنید

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

البته اگه از وی بی استفاده میکنید

فال
March 15th, 2012, 23:14
ممنون
این فایل رو میتونم کانفیگ کنم، اما برای دیتابیس چیکار باید بکنم؟ چطری برای هاست جدید و فروم تنظیمش کنم؟

tofanweb
March 15th, 2012, 23:34
انتقال با کسی هست که ازش هاست خرید کردید

اگر هاست رایگان هست که هیچ

میشه اول بگید هاستتون رو خریدید یا رایگانه؟

و پنل هاستتون چیه ؟

اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد.

اگر هاست خریدید و سیپنل باشه :

اول فایل های انجمن رو منتقل کنید
بعد دیتابیس بسازید و یوزر و پسورد رو داخل mysal سیپنل اوکی بکنید و بعد از طریق phpmyadmin اون فایل sql رو ایمپرت کنید

بعد هم طبق گفته دوستمون فایل کانفیگ رو ویرایش کنید و یوزر و پسوردی که داخل سیپنل ساختید رو وارد کنید و سیو کنید و تمام

فال
March 16th, 2012, 08:31
ممنونم
بله هاست رو خریدم و سی پنله
همین کار رو کردم ولی خطای 404 میده
شما مطمئن هستید که فایل sql نباید تغییر کنه؟

alone
March 16th, 2012, 10:16
فایل config.php &setting رو باید تنظیم کنید.مدیریت محتوا رو هم بگید که چی هست؟ vb or mybb or...

tofanweb
March 16th, 2012, 12:33
ممنونم
خطای 404 یعنی همون نات فاند چیزی پیدا نمیکنه که این خطا رو میده ربطی به دیتابیس نداره تو اون آدرسی که میدید فایلی نیست :-?

آدرس اون صفحه رو بدید و بگید مدیریت محتواتون چیه

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:31 AM ----------

فایل config.php &setting رو باید تنظیم کنید.مدیریت محتوا رو هم بگید که چی هست؟ vb or mybb or...
404 = Not Found

به دیتابیس و تنظیمات کانفیگ مربوط نیست دوست من هر مدیریت محتوایی باشه اگر دیتابیسش مشکل داشته باشه به جای نات فاند یا ارور دیتابیس میده یا صفحه سفیده و سایت بالا نمیاد اگر چنین چیزی داریم بگید یاد بگیریم دوست من چون من مثلا با یه سری کار نکردم کامل از جمله جوملا و ... ممنون

javadi_31456
March 16th, 2012, 13:03
ممنونم

فایل دیتابیس شما که نباید تغییر بکنه
اما شما باید فایلی که تنظیمات دیتابیس داخلش هست رو تغییر بدی
یعنی این که نام و نام کاربری و رمز عبور جدید رو داخل اون قرار بدی تا انشاءالله مشکلتون حل بشه

فقط یه سوال » این که از چه نوع فرومی استفاده می کنید؟

mhy
March 16th, 2012, 13:07
فقط یه سوال » این که از چه نوع فرومی استفاده می کنید؟

تأیید ...
دوست عزیز(فال) دوستان چند بار پرسیدند، فرومتون چی هست؟ که مسیر دقیق بهتون داده بشه

فال
March 21st, 2012, 14:29
ببخشید من نبودم چن وقت
دوستان خیلی از کمکتون ممنونم، اشتباه از بنده بوده نه جای دیگه و مشکل حل شد
ممنونم از لطفتون

tofanweb
March 21st, 2012, 14:33
ببخشید من نبودم چن وقت
دوستان خیلی از کمکتون ممنونم، اشتباه از بنده بوده نه جای دیگه و مشکل حل شد
ممنونم از لطفتون

حل شد ؟ همین؟
خب عزیز بگید جریان چی بود و راه حلش چی بود که تاپیک به یه دردی خورده باشه :39:

levis512
April 8th, 2012, 13:17
این بنده خدا نصف و ناقص ول کرد مام به مشکلمون پی نبردیم!
انجمن من phpbb3 یا همون نیوک 8.3 بود بعد وی بی نصب کردم از نو کار هاشو کردم تاپیک زدم و کاربر هم 4 تا عضو شدن بعد یه هاست جدید گرفتم حالا من میخوام انجمن و 4 تا یوزرهارو رو به هاست و دیتابیس جدید انتقال بدم مثلا vb_user رو اکسپورت کردم و به دیتابیس جدید ایمپورت کردم ولی ارور میده باید چی کار کنم؟

m.mori
April 9th, 2012, 15:22
اول export کنید دی بی رو بعد ایمپورت

levis512
April 9th, 2012, 21:31
دی بی چی هستش؟ کجا هست؟

ertebat7
April 9th, 2012, 21:36
دوست عزیز یه سوال داشتم البته خوشحالم مشکلت حل شد

ایا با صفحه سفید بعد انتقال هم مواجه شدی؟