PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یاری سبز شما برای چک کردن یک فایل!

Mohsen
October 21st, 2009, 22:13
من یه فایل با حجم حدود 600 مگ رو با هزار مشکل آپ کردم اما الان مطمئن نیستم که درست آپ شده یا نه! (با کمک یکی از دوستام این کار رو کردم و ...)
جایی که فایل روش آپ شده فقط دسترسی FTP دارم و دسترسی ssh ندارم و نمیشه MD5 فایل رو چک کنم و ...
اگه از دوستانی که خارج از کشور هستند و دسترسی به اینترنت پر سرعت دارن ، کسی هست که بتونه این فایل رو دانلود و چک کنه و بگه درست آپلود شده یا نه ممنون میشم. در صورتی که این امکان براتون هست و می‌خواید این لطف رو بکنید، لطفا پیغام خصوصی بدین تا لینک فایل رو برای دانلود و تست اینکه سالم هست یا نه بهتون بدم.
(این فایل به طرح‌های تشویقی گروه نرم‌افزاری تسنیم به مناسبت دهه کرامت مربوط میشه!)
با سپاس از همکاری شما

HugeServer
October 21st, 2009, 22:19
من یه فایل با حجم حدود 600 مگ رو با هزار مشکل آپ کردم اما الان مطمئن نیستم که درست آپ شده یا نه! (با کمک یکی از دوستام این کار رو کردم و ...)
جایی که فایل روش آپ شده فقط دسترسی FTP دارم و دسترسی ssh ندارم و نمیشه MD5 فایل رو چک کنم و ...
اگه از دوستانی که خارج از کشور هستند و دسترسی به اینترنت پر سرعت دارن ، کسی هست که بتونه این فایل رو دانلود و چک کنه و بگه درست آپلود شده یا نه ممنون میشم. در صورتی که این امکان براتون هست و می‌خواید این لطف رو بکنید، لطفا پیغام خصوصی بدین تا لینک فایل رو برای دانلود و تست اینکه سالم هست یا نه بهتون بدم.
(این فایل به طرح‌های تشویقی گروه نرم‌افزاری تسنیم به مناسبت دهه کرامت مربوط میشه!)
با سپاس از همکاری شما

http://webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=278&stc=1&d=1256147345

Sajad
October 21st, 2009, 22:20
پيغام خصوصي كن

Mohsen
October 21st, 2009, 22:22
چک کردین!
خیلی ممنون!
من منتظر آف شما موندم اما چون خبری نشد گفتم احتمالا کارتون طول کشیده و چون می‌خواستم تو طرح امشب این فایل رو بزارم گفتم از بچه‌های دیگه کمک بگیرم.
ببخشید اگه منتظر نموندم!
بازم ممنون.

Mohsen
October 21st, 2009, 22:22
پيغام خصوصي كن

جناب bestserver زحمتش رو کشیدن
دست شما درد نکنه

HugeServer
October 21st, 2009, 22:24
چک کردین!
خیلی ممنون!
من منتظر آف شما موندم اما چون خبری نشد گفتم احتمالا کارتون طول کشیده و چون می‌خواستم تو طرح امشب این فایل رو بزارم گفتم از بچه‌های دیگه کمک بگیرم.
ببخشید اگه منتظر نموندم!
بازم ممنون.

ببخشید،

رفتم بیرون، گذشته بودم دانلود بشه. اومدم دیدم تموم شده :)

1eng.ir
October 21st, 2009, 22:25
من فردا سر کارم، اینترنت وایرلس 20 مگ داریم :)

بگو چی کار کنم، تا برات انجام بدم ;)

Mohsen
October 21st, 2009, 22:50

ممنونم، جناب bestserver انجام دادند

ms1992
October 21st, 2009, 22:51

کارت چی هست؟
ایشاالله همیشه سرکار باشی :))
پس آنلاینی دیگه؟
اسپم بارون میکنمت:d

ببخشید از اسپم :">

1eng.ir
October 21st, 2009, 22:59
کارت چی هست؟
ایشاالله همیشه سرکار باشی :))
پس آنلاینی دیگه؟
اسپم بارون میکنمت:d