PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم از سرویس دهنده خارجی یا واسطه؟

alireza013
March 15th, 2012, 13:02
سلام
ما میخوایم برای انجمنمون از هاست دی ال یک هاست اشتراکی و یک فایل هاستینگ بخریم که ماهیانه حدود ۵۰ هزار تومان میشه . هاست وارز ۵ گیگ و هاست دانلود ۶۰ گیگ.
به نظر شما از هاست دی ال بخریم یا اینکه مستقیما از شرکت های خارجی مثل لیزوب یا آی وب بخریم ؟ ضمن اینکه اصلا نمیخوام دردسر داشته باشم چون علمش رو هم اصلا ندارم و فقط میخوام به خود فرومم رسیدگی کنم.

hamtermi
March 15th, 2012, 13:59
به نظر من شما از یک شرکت ایرانی بگیرید خیلی بهتره ولی وقتی قیمت بالا باشه روی اعتبار وب سایت حتما تمرکز کن که از کجا می خوای بخری.
خودتو درگیر شرکت های خارجی نکن. الان بعضی شرکت ها 2 روز طول میکشه ج بدن.

mhy
March 15th, 2012, 14:06
سلام
ما میخوایم برای انجمنمون از هاست دی ال یک هاست اشتراکی و یک فایل هاستینگ بخریم که ماهیانه حدود ۵۰ هزار تومان میشه . هاست وارز ۵ گیگ و هاست دانلود ۶۰ گیگ.
به نظر شما از هاست دی ال بخریم یا اینکه مستقیما از شرکت های خارجی مثل لیزوب یا آی وب بخریم ؟ ضمن اینکه اصلا نمیخوام دردسر داشته باشم چون علمش رو هم اصلا ندارم و فقط میخوام به خود فرومم رسیدگی کنم.

با سلام
نام کاربری تون برام خیلی آشناست ...
همچنین از ایرانی بگیرید بهتر هست، راحت تر میتونید باهاشون کار کنید
هاست دی ال هم خوبه، نمونه اش وی بی ایران که روی هاست دی ال هست ...

IranHosting
March 15th, 2012, 14:33
هاست دی ال یکی از هاست هایی هست که بسیار قبولش دارم
بهتر هست از همین جا بگیرید تا بعدا مشکلی پیش نیاد.
در ضمن iweb وارز نیست اگر وی بی نال نصب کنید یا فایل ناقض کپی رایت بذارید

overv
March 15th, 2012, 14:39
اگر مستقیم بگیرید خیلی خوبه اگر تو pay کردن مشکلی ندارید کم هزینه تر هستش:66:

guerillamethod
March 20th, 2012, 04:20
از شرکت های خارجی تهیه کنید.
مثل شرکت ما.
به ایران هم سرویس می دهیم.

victor7732
April 4th, 2012, 14:21
هم شرکت های داخلی و هم شرکت های خارجی خوب هستند ، بستگی به خودتون داره ، سطح زبان و ...

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

به نظر من شما از یک شرکت ایرانی بگیرید خیلی بهتره ولی وقتی قیمت بالا باشه روی اعتبار وب سایت حتما تمرکز کن که از کجا می خوای بخری.
خودتو درگیر شرکت های خارجی نکن. الان بعضی شرکت ها 2 روز طول میکشه ج بدن.

شرمنده ، ولی کدوم شرکت خارجی معتبر 2 روز طول میکشه تا پاسخ بده ؟ شرکت های داخلی هم انصافا خیلی هاشون خوب هستند اما خارجی ها هم خصوصا مطرح هاش خیلی عالی هستند و ظرف چند دقیقه پاسخ می دهند ( البته مسلما باید معتبر باشه )