PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ساخت یک برنامه ساده

foad_75
March 15th, 2012, 12:52
سلام دوستان

من میخواستم یه برنامه برام بسازید که خیلی ساده باشه و فقط من اطلاعات مشتری رو بهش بدم و اون سر ماه که شد و زمان تمدید مشتری رسید یه هشدار به من بده ...

برنامه رو برای ویندوز میخوام .

ولی شنیدم تحت وب ارزون تر درمیاد ( حالا شما قیمت بدید )

منتظر آفرهاتون هستم :67:

فقط یه چیزی برنامه سادس و خواهشن قیمت های پایین بدید .

ممنون

bepad
March 15th, 2012, 13:12
سلام

میتونم براتون بنویسم نیاز داشتید پ.خ بدید حتی رایگان! کلا بزاریم بچه ها دانلود کنن

موفق باشید

php.source
March 15th, 2012, 13:27
50 هزار تومان.

hamtermi
March 15th, 2012, 13:46
خوب اگر موضوع مدیریت پول و سرمایه هست یه سایت من دیدم که عالیه...
jeeb.ir

foad_75
March 15th, 2012, 14:28
سلام

میتونم براتون بنویسم نیاز داشتید پ.خ بدید حتی رایگان! کلا بزاریم بچه ها دانلود کنن

موفق باشید

سلام

رایگان که از خدامه :d

من باید چیکار کنم ؟

ممنون

overv
March 15th, 2012, 14:37
سلام خیلی راحت با ویزال بیسیک و c# میشه نوشت کلا" 10 تا خط هم نمیشه :دی

foad_75
March 15th, 2012, 14:49
سلام خیلی راحت با ویزال بیسیک و c# میشه نوشت کلا" 10 تا خط هم نمیشه :دی

من کلا برنامه نویسی بلد نیستم .

و گفتم چون برنامش سادس ارزون هم باید دربیاد ...

bepad
March 15th, 2012, 14:56
سلام

رایگان که از خدامه :d

من باید چیکار کنم ؟

ممنون

لیست امکاناتی که میخواهید اینجا یا پ.خ بفرستید فقط دیگه خیلی زیاد نباشه هر چقدر مختصر بهتر سعی میکنم تا چند روز اینده بنویسم البته نباید عجله کنید چون هم پروژه دارم هم عیده دیگه
رایگان هم میزارم همینجا همه دانلود کنن هزینشم یه صلوات:67:

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

ضمنن اگرم کسی دوست داره گرافیکشو بر عهده بگیره که وقت میزاریم چیز خوبی در بیاد

abolfazlgoodarzi
March 15th, 2012, 15:07
اگر تحت وب بخواهید بنده می تونم با php/mysql/jquery یه سرویس تمیز در بیارم.
خواستید امکان ارسال خبر و عضویت مشتری هم اضافه کنید یه چیزی حدود ۱۰۰ تومان میشه.
ولی بیس کاری که می خواهید همون ۵۰ هزار تومان.

overv
March 15th, 2012, 15:09
اگر تحت وب بخواهید بنده می تونم با php/mysql/jquery یه سرویس تمیز در بیارم.
خواستید امکان ارسال خبر و عضویت مشتری هم اضافه کنید یه چیزی حدود ۱۰۰ تومان میشه.
ولی بیس کاری که می خواهید همون ۵۰ هزار تومان.

خیلی بالا گفتین ;)

shivahost
March 15th, 2012, 15:20
فکر کنم جوملا با کامپوننت rsmembeship این کار رو بکنه.

foad_75
March 16th, 2012, 14:15
لیست امکاناتی که میخواهید اینجا یا پ.خ بفرستید فقط دیگه خیلی زیاد نباشه هر چقدر مختصر بهتر سعی میکنم تا چند روز اینده بنویسم البته نباید عجله کنید چون هم پروژه دارم هم عیده دیگه
رایگان هم میزارم همینجا همه دانلود کنن هزینشم یه صلوات:67:

بازم سلام
و
با تشکر

من پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید رایگان عرضه کنید بهتره دیگران هم در مورد امکاناتش نظر بدم بهتره ...

من فقط میخوام که به صورت ماهانه زمان تمدید هشدار بده و برای ثبت مشتری هم فقط اطلاعات مشتری از قبیل : ایمیل , نام , نام خانوادگی , نام کاربری , رمز عبور و ... :d رو بخواد .

و یه پیشنهاد دیگه اینکه اگه بشه که برای کسایی که سایت اکا-نتینگ;) دارند هم بتونن استفاده کنن :-> ...

به نظرم استقبال بیشتر میشه .:71:

و باز هم تشکر

ms313
March 16th, 2012, 14:35
pepad:آقا اگه میشه سورسش هم بذارید اون خط آخر که سر ماه هشدار بده رو نیاز دارم ممنون

overv
March 16th, 2012, 15:57
بازم سلام
و
با تشکر

من پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید رایگان عرضه کنید بهتره دیگران هم در مورد امکاناتش نظر بدم بهتره ...

من فقط میخوام که به صورت ماهانه زمان تمدید هشدار بده و برای ثبت مشتری هم فقط اطلاعات مشتری از قبیل : ایمیل , نام , نام خانوادگی , نام کاربری , رمز عبور و ... :d رو بخواد .

و یه پیشنهاد دیگه اینکه اگه بشه که برای کسایی که سایت اکا-نتینگ;) دارند هم بتونن استفاده کنن :-> ...

و باز هم تشکر

:-? دارم به این فکر میکنم که خودم بنویسمش :دی

bepad
March 16th, 2012, 16:01
بازم سلام
و
با تشکر

و باز هم تشکر

سلام

من که گفتم حرفی ندارم
لیست بگید من میسازم اما نه زیاد متوسط
سورسشم میزارم لذت ببرید

sajadzero
March 16th, 2012, 16:06
سلام
c#
40 toman

overv
March 16th, 2012, 16:13
سلام
c#
40 toman

عزیزم اگه توجه کنید 2 نفر اینجا میخوان free بنویسن اونوقت شما واسه 10 خط یرنامه 40 قیمت میدی :دی

sajadzero
March 16th, 2012, 16:28
باشه ما که بخیل نیستیم داداش بنویسن

ولی حرف تا عمل ..... دی

عزیزم اگه توجه کنید 2 نفر اینجا میخوان free بنویسن اونوقت شما واسه 10 خط یرنامه 40 قیمت میدی :دی

ms313
March 16th, 2012, 16:48
اگه وقت نشد کد اون بخش رو بگین که هشدار ه میده من درست کنم.: دی
email
user name
telphone
tarrikhetmam
variz shodeh ya na
همینا؟

abolfazlgoodarzi
March 16th, 2012, 18:19
خیلی بالا گفتین ;)

خوب بالاخره هر چیزی یه قیمتی داره.
حالا بستگی به نوع و کیفیت هم فرق می کنه.
خیلی ها هاست رایگان و یا ارزون میدند با این حال نتونستند تمام بازار رو قبضه کنند. چرا؟!
---
اینطور که شما میگید ۱۰ خط کده و .. هم کاری نداره نوشتنه بعید میدونم باشه! (تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط ۱۰ خط کد واسه اتصال به دیتابیس و معرفی کلاس ها و زمان دقیق و ... میره)
خوب البته حرف شما میشه اگه طرف تمام خط ها رو یکی کنه!

sajadzero
March 16th, 2012, 18:22
معلومه داداش اینکاری .دمت گرم .صبر کن اونا که میخوان با ۱۰ خط بنویسن ببینیم چیکار میکنن.

خوب بالاخره هر چیزی یه قیمتی داره.
حالا بستگی به نوع و کیفیت هم فرق می کنه.
خیلی ها هاست رایگان و یا ارزون میدند با این حال نتونستند تمام بازار رو قبضه کنند. چرا؟!
---
اینطور که شما میگید ۱۰ خط کده و .. هم کاری نداره نوشتنه بعید میدونم باشه! (تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط ۱۰ خط کد واسه اتصال به دیتابیس و معرفی کلاس ها و زمان دقیق و ... میره)
خوب البته حرف شما میشه اگه طرف تمام خط ها رو یکی کنه!

parsa53
March 16th, 2012, 18:24
سلام

موفق باشید
چند روزه میتونی بسازی؟

bepad
March 16th, 2012, 18:25
چن روزه میتونی بسازی؟

الان نزدیک عیده شلوغه سرم اما حداکثر 10 روز چون باید تایم بیکاری براتون اوکی کنم

parsa53
March 16th, 2012, 18:26
10 روز مگه میخوای برنامه ویندوز رو بنویسی؟

ms313
March 16th, 2012, 19:05
ببخشید دوستان من تا جایی که می تونستم نوشتم اگه وقت نکردین بقیه اینو کامل کنید. هم بصورت فرم سیو کردم هم به صورت پروزه و ایگسه ابتدایی نه بصورت بسته نصب.
شاید بدردتون بخوره.

آپلود عکس و فایل (http://p30upload.com/download.php?filename=1331908541_New-WinRAR-ZIP-archive.zip)

sajadzero
March 16th, 2012, 19:08
این که ویروسه ؟!!!!!

ببخشید دوستان من تا جایی که می تونستم نوشتم اگه وقت نکردین بقیه اینو کامل کنید. هم بصورت فرم سیو کردم هم به صورت پروزه و ایگسه ابتدایی نه بصورت بسته نصب.
شاید بدردتون بخوره.

آپلود عکس و فایل (http://p30upload.com/download.php?filename=1331908541_New-WinRAR-ZIP-archive.zip)

ms313
March 16th, 2012, 19:09
یوخ بابا ؟
بسته بصورت فایل دیتابیس و فرم و ایگره اولیه و پروزه هستش.
اگه می ترسید و روی سیستمتون بسیک هستش فایل ایگزه رو باز نکنید فرم و پروزه رو ببینید. واگر هم از کد ها سر در میارید اجرار رو بزنید تا مطمئن باشید .

bepad
March 16th, 2012, 19:28
یوخ بابا ؟
بسته بصورت فایل دیتابیس و فرم و ایگره اولیه و پروزه هستش.
اگه می ترسید و روی سیستمتون بسیک هستش فایل ایگزه رو باز نکنید فرم و پروزه رو ببینید. واگر هم از کد ها سر در میارید اجرار رو بزنید تا مطمئن باشید .

اگر php نوشتید رو هاستتون بیارید بالا همه ببین دیگه:-?

ms313
March 16th, 2012, 19:34
اگر php نوشتید رو هاستتون بیارید بالا همه ببین دیگه:-?
مگه پی اچ پی خواستن .
سوادم به برنامه نویسی پی اچ پی نمیرسه .

bepad
March 16th, 2012, 19:43
مگه پی اچ پی خواستن .
سوادم به برنامه نویسی پی اچ پی نمیرسه .

الان این برنامه شما با چه زبانیه؟

ms313
March 16th, 2012, 19:45
الان این برنامه شما با چه زمانیه؟
vba

foad_75
March 16th, 2012, 19:52
10 روز مگه میخوای برنامه ویندوز رو بنویسی؟

خب دوست عزیز

اگه دقت کرده باشید ایشون گفتند رایگان میخوان بنویسن و کمی هم کار دارن ...

پس ما باید ازشون متشکر هم باشیم .

ms313
March 16th, 2012, 19:57
خب دوست عزیز

دقت کرده باشید ایشون گفتند رایگان و ما هم نباید بابت چیز رایگان اینقدر به ایشون فشار بیاریم ...

ببخشید به زبان php می خواستین؟
یا می خواستین رو سیستم خودتون نصب کنید و در اون زمان بهتون هشدار بده ؟

foad_75
March 16th, 2012, 19:59
سلام

من گفته بودم برام فرقی نداره و قیمتش مهمه :71:

ولی قصدم بیشتر برنامه بود ...

ms313
March 16th, 2012, 20:05
نه نمی دونستم به زبون php می خواین. من فکر کردم برا خوده ویندوز می خواین تو حالت برنامه با پسوند exe اینو براتون درست کردم. البته می تونید مشخصات یوزر هاتون رو بدید ولی تو وقت مقعرش هشدار نمیده . باعرض پوزش.

hi2
March 16th, 2012, 21:46
سلام
اگه خواستین می تونم با VB براتون بنویسم حداقل 2روز حداکثر 4روز
هزینه هم 30تومن
اگه خواستید در خدمتم
ID: joje_chatter

sarwhost
March 16th, 2012, 22:48
سلام همچین برنامه ای به درد شما میخوره؟
دانلود (http://client.it-net.ir/dl.php?type=d&id=9)

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

عکس محیط برنامه و یه سری امکانات
5077

امكانات برنامه Hosting Manager

ایجاد پانل (Panel) مانند WHM : از این گزینه جهت ثبت پانل های جدید استفاده می شود و در دو نوع لینوكس و ویندوز ، مقدار فضا و پهنای باند و قیمت و . . . را در خود ذخیره می كند . پانلهای ثبت شده قابلیت ویرایش و حذف را دارا می باشند .

ثبت پسوند دامین (Domain) : پسوندهای دامینی كه شركت شما ثبت می كند را با قیمت آن در این قسمت ثبت می كنید و در هنگام ثبت اكانت جدید از این پسوندها استفاده می كنید . این قسمت قابلیت حذف و ویرایش را دارا می باشد .

ثبت مشتری : در این قسمت از برنامه شما می بایست قبل از ثبت هر سفارش ، اطلاعات مربوط به صاحب آن سفارش را در بانك اطلاعاتی وارد نموده و برای هر مشتری یك نام كاربری انتخاب نمایید . در این سیستم هر مشتری ، تنها با نام كاربری خویش شناخته میشود .

ثبت سفارشات : با استفاده از این گزینه شما خواهید توانست كه تمام سفارشات خود را در قالب یك فرم هوشمند تنها با سه كلیك ، ثبت و نگه داری نمایید . فقط كافیست نام كاربری مشتری ، نام پانل و نام پسوند دامنه او را انتخاب نموده و دكمه ثبت اطلاعات را كلیك نمایید . به همین سادگی . . .

مشاهده سفارشات : در این قسمت از برنامه نیز سیستمی تعبیه شده كه با وارد نمودن نام دامنه هر سفارش ، تمام اطلاعات مربوط به آن سفارش برای شما نمایان میگردد .

حذف سفارشات : جهت حذف سایتهایی كه مدت همكاری آنها با شركت شما به پایان رسیده و قصد تمدیدی سرویس خود را ندارند نیز ، از قسمت حذف سفارشات اقدام نمایید . همچنین این سیستم برای حذف مشتركین خاطی نیز به كار میرود .

آمار و ارقام : شما در هر لحظه از برنامه میتوانید شاهد آمار و ارقامی كامل از بانك اطلاعاتی خود باشید . این آمار به صورت كاملا پویا و هوشمندانه از بانك اطلاعاتی سیستم استخراج میگردند .

لیست سیاه : این قسمت از نرم افزار نیز كه در صفحه اصلی نرم افزار گنجانده شده و نسبت به تاریخ حساس است ، لیست تمام مشتركینی را نمایش میدهد كه مدت سفارش آنها در پایان روز جاری به اتمام خواهد رسید . این سیستم از جمله قسمت های مفید بوده و باعث میشود كه مدیر هاستینگ قبل از اتمام هر سفارش . ایمیلی مبنی بر تمدید سفارش را برای مشترك مذبور ارسال نماید .

و امكانات دیگر از جمله : تاریخ شمسی ، روزهای هفته به صورت ایرانی ، ویرایش و حذف تمام اطلاعات و . . .

foad_75
March 16th, 2012, 22:49
سلام همچین برنامه ای به درد شما میخوره؟
دانلود (http://client.it-net.ir/dl.php?type=d&id=9)

باسلام

این برنامه رو من تست کرده بودم ولی تا جایی که دیدم قسمتی برای ثبت تاریخ مشتری نداره !!!

ممنون

smail_f
December 5th, 2012, 00:33
کسی رو پیدا کردید که رایگان یاد بده ؟