PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای افزایش پیج رنک 1 به 4 باید چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا!!!

samyar1
March 14th, 2012, 21:13
سلام دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید من الان پیج رنکم 1 هست برای اینکه تو آبدیت بعدی پیج رنکم 4 شود باید چیکار کنم

کدوم سایت ها بک لینک بخرم خوبه و چندتا سایت باید بک لینک خبرم لطفا هر کسی اطلاعت داره دریغ نکنه
shivahost
March 14th, 2012, 21:18
هرچه بیشتر بهتر، ضمنا فقط بک لینک مهم نیست. منحصر بفرد بودن مطالب و تایتل های آنها و رعایت دیگر موارد سئو لازم است و البته صبر ایوب.

mhy
March 14th, 2012, 21:20
از اسکریپت های تبادل لینک هم استفاده کنید، بسیار مفید هست ...

hamtermi
March 14th, 2012, 21:20
سایت هایی که بک لینک میفروشن زیاد هستند.
یه جستجو تو اینترنت میشه پیدا کرد.
معمولا سایت هایی که پیج 4 و بالاتر دارن بهتر می تونن کمک کنند.

abolfazlgoodarzi
March 14th, 2012, 22:43
داشتن مطالب دست اول و جدید
دریافت ورودی از گوگل
استفاده از جامعه مجازی گوگل+ و اشتراک گذاری مطالب
و قالب بهینه سازی شده و همین طور پلاگین های سئو هم بی تاثیر نیست.
مهم هدف شماست نه رنک گوگل!

H.G.N
March 14th, 2012, 22:47
دوست عزیز

همه مطالبی که دوستان در بالا اشاره کردند میتونه در بهبود رتک سایت شما تاثیر گذار باشه !

بنده یک سایت خبری داشتم که فقط یک قالب ساده وردپرس ( قالب دیفالت ) رو داشت + روزانه حداقل 10 خبر در اون درج میشد بعد از حدود 1/5 ماه رنکش شده بود 5 که خودم اصلا باور نمیکردم چون کمی غیر معقول بود . متاسفانه بنا به دلایلی دیگه آپدیتش نکردم کلا سایت به باد فنا رفت .

حیف ....

Rk-press
March 14th, 2012, 23:10
بنده یک سایت خبری داشتم که فقط یک قالب ساده وردپرس ( قالب دیفالت ) رو داشت + روزانه حداقل 10 خبر در اون درج میشد بعد از حدود 1/5 ماه رنکش شده بود 5 که خودم اصلا باور نمیکردم چون کمی غیر معقول بود . متاسفانه بنا به دلایلی دیگه آپدیتش نکردم کلا سایت به باد فنا رفت .

حیف ....

يك موج رنك گوگل زماني به پا شده بود و رنك ها يخورده بيخودي بالا رفته بودن! و گوگل در آپديت هاي بعدي خودش تماما جبران كرد: )

بهترين كار براي رنك گرفتن تبادل لينك با سايت هاي رنك بالاست .. فقط رنك بالا مهم نيست ..

تعداد ايندكس هاي سايت ، follow or nofollow بودن ! .. جز موارد اساسي محسوب ميشن ..

HADNEZ-ICT
March 14th, 2012, 23:44
1 - محتوای مفید ( خودتون بنویسید )
2 - بک لینک های مفید (از سایت های پیج رنک بالا با خروجی کم و ایندکس بالا)

سوالی بود پ.خ کنید
موفق باشید.

shivahost
March 15th, 2012, 00:26
حتی ip اختصاصی هم تاثیر داره

Sir.DarKNesS
March 15th, 2012, 00:49
بنده کلی مقاله خوندم حرفی از ای پی زده نشده :109:

mhy
March 15th, 2012, 00:51
جداً ؟
من سایت خودم هم کار خاصی روش نکردم، فقط 10 تا لینک با اسکریپت تبادل لینک، توی آپدیت همین چند وقت پیش از 0 شد 2