PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزان ترین ریسلر دامین کدام است؟

bijans
October 21st, 2009, 18:22
دوستان کسی می دونه ارزون ترین ریسلر دامین با کنترل پنل کجاست؟ می خوام با ودیعه ی مثلاً سیصد هزار تومن ارزون ترین اعتبار برای خرید دامنه های بین المللی رو بهم بده. ممنون می شم اگه کمکم کنید.

Domain
October 21st, 2009, 18:25
اگر ایرانی به نظرم دنبال کم دردسرترین باش (Directi)! :58:

bijans
October 21st, 2009, 18:57
اگر ایرانی به نظرم دنبال کم دردسرترین باش (Directi)! :58:

این شرکت که ایرانی نیست! این جا نوشته که با خرید ریسلری از resellerclub.com هر دامین تقریبا 7300 میفته. خوب این خیلی خوبه. شرکت ایرانی ای هم هست که همین سرویس رو ارائه بده؟ ترجیح می دم با credit card خرید نکنم.

ممنون.

Domain
October 21st, 2009, 19:08
این شرکت که ایرانی نیست! این جا نوشته که با خرید ریسلری از resellerclub.com هر دامین تقریبا 7300 میفته. خوب این خیلی خوبه. شرکت ایرانی ای هم هست که همین سرویس رو ارائه بده؟ ترجیح می دم با credit card خرید نکنم.

ممنون.
شرکت هندی هست!
ولی مشکلی با ایران نداره!
مستقیم بگیری بهتره تا با کس دیگه ای سروکله نزنی!
ساب ریسلری هم تا دلت بخواد هست (کم کم پیداشون میشه :-p)!

bijans
October 21st, 2009, 19:45
ممنون. دوستان لطفاً قیمت های ریسلری دایرکتی خودتون رو بگین و این که آیا من می تونم از طریق ساب ریسلری به صورت realtime دامین سفارش بدم یا اول شما باید تایید کنید و اینها. در کل یعنی استقلال من تا چه قدره؟

MelatHOST
October 21st, 2009, 20:43
ممنون. دوستان لطفاً قیمت های ریسلری دایرکتی خودتون رو بگین و این که آیا من می تونم از طریق ساب ریسلری به صورت realtime دامین سفارش بدم یا اول شما باید تایید کنید و اینها. در کل یعنی استقلال من تا چه قدره؟
سلام
ما میتونیم شارژ 20 عددی دایرکتی را به شما بدیم
شارژ به پنل دایرکتی شما اضافه میشه و بدون واسطه دامین ثبت میکنید
و قیمت ثبت هر دامین را برای شما 7700 حساب میکنیم و در مجموع شارژ 20 عددی برای شما 20*7700=154000 تومان محسابه میکنیم
هزینه نصب و ... ندارد

bijans
October 21st, 2009, 21:11
سلام
ما میتونیم شارژ 20 عددی دایرکتی را به شما بدیم
شارژ به پنل دایرکتی شما اضافه میشه و بدون واسطه دامین ثبت میکنید
و قیمت ثبت هر دامین را برای شما 7700 حساب میکنیم و در مجموع شارژ 20 عددی برای شما 20*7700=154000 تومان محسابه میکنیم
هزینه نصب و ... ندارد

فرمودین شارژ به پنل دایرکتی من متصل می شه. خوب من که پنل دایرکتی ندارم. شاید منظور شما رو خوب متوجه نشدم، می شه بیشتر توضیح بدین؟

bijans
October 21st, 2009, 21:12
به هر حال فکر کنم قیمت شما (ملت هاست) خیلی خوب باشه. کس دیگه ای نبود؟ می خوام بخرما!!!

MelatHOST
October 21st, 2009, 22:03
منظور بنده این بوده که بدون واسطه این کار رو انجام میدید
به شما پنل ریسلری میدیم تا خودتون ثبت کنید

LoveLife
October 21st, 2009, 22:51
پارس دیتا برای نماینده هاش 6900 ثبت می کنه

bijans
October 22nd, 2009, 11:37
پارس دیتا دیگه نمایندگی دومین ارائه نمی ده، نمایندگی هاست و دومین با همه! :(

bijans
October 22nd, 2009, 13:00
آقای عزیز ملت هاست، من توی سایتتون بخش نمایندگی دومین پیدا نکردم، چه طوری میشه باهاتون همکاری کرد؟

bijans
October 22nd, 2009, 13:03
آها، پیدا کردم، ولی قیمت های ریسلری تون با اون چیزی که توی این تاپیک به من گفتید یه کم فرق می کنه. در ضمن من بیست تا شارژ دات آی آر هم می خوام. لطفاً با من تماس بگیرید!