PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست یه سرور اختصاصی

S1N4
March 13th, 2012, 22:11
سلام من ادمین یه سایتی هستم که به گفته 2 شرکت ارائه هاست دانلود در ثانیه 800 تا 900 در خواست دانلود داره.
شرکت میهن وب هاست از ساعت 12 ظهر تا 8 شب نتونست ساپرت کنه و سرورش هم DOWN شد.الان هم روی نت افراز هستم که آپ تایمش از 99 به 96 رسیده و به خوبی نمیتونه ساپرت کنه.
حالا یه سرور می خوام با هزینه کم و بدون هزینه ستاپ.1 ترا هارد و ترافیک هم در ماه 8 ترا کمتر نباشه.پورت اختصاصی هم بگین چقدر میتونید بدین
می خواستم بدونم Ram و CPU در سرعت لینکها و ... چقدر تاثیر داره.اینم توضیح بدین ممنون میشم.

Hostpolis
March 13th, 2012, 22:20
سلام

مورد دانلود چی هست؟ سایز فایل ها. میانگین دفعات دانلود در ساعت.

میزان توزیع بار روی رم و هارد و پردازنده بستگی به خیلی فاکتور ها داره. ولی میشه محاسبه کرد.

AvalinHost
March 13th, 2012, 22:22
سلام
پیغام خصوصی شد.

sebastian
March 13th, 2012, 22:22
با این چیزی که شما میگی یه رم تقریبا 4 میخواد و یه پردازنده ی xen جواب میده
اگه مشکل هزینه ندارید میتونید از Xlhost یا iweb تهیه کنید
اینها رو یه بررسی کنید
http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=93
https://secure.iweb.com/en/smartServer/smartServer/?id=f0ac2c548da39088a9bab1fa733bf496

faranetwork
March 13th, 2012, 22:23
ram و cpu خیلی تائیر داره.....
آفر ما
http://www.webhostingtalk.ir/f11/43536/

S1N4
March 13th, 2012, 22:23
سلام

مورد دانلود چی هست؟ سایز فایل ها. میانگین دفعات دانلود در ساعت.

میزان توزیع بار روی رم و هارد و پردازنده بستگی به خیلی فاکتور ها داره. ولی میشه محاسبه کرد.

فیلم،آهنگ.سایز از 20 مگ تا 1 گیگ.من دفعات دانلود در ساعت نمیدونم ولی بازدید سایت فوق العاده بالا و شرکت میهن وب هاستم که 800 الی 900 در خواست در ثانیه مطرح کرد.
می خوام بدونم رم و cpu باید خیلی قوی باشه تا ساپرت کنه و مشکلی پیش نیاد؟!

sebastian
March 13th, 2012, 22:36
فیلم،آهنگ.سایز از 20 مگ تا 1 گیگ.من دفعات دانلود در ساعت نمیدونم ولی بازدید سایت فوق العاده بالا و شرکت میهن وب هاستم که 800 الی 900 در خواست در ثانیه مطرح کرد.
می خوام بدونم رم و cpu باید خیلی قوی باشه تا ساپرت کنه و مشکلی پیش نیاد؟!
البته ممکن هم هستش درخواست هایی که به سرور داده میشه fake هم باشه
شما پیگیر نشدید از میهن وب هاست ؟
چون اگه خودتون هم سرور بگیرید باید همه ی این کنترل و مدیریت ها رو یا خودتون انجام بدید یا بدید یکی براتون انجام بده

S1N4
March 13th, 2012, 22:44
البته ممکن هم هستش درخواست هایی که به سرور داده میشه fake هم باشه
شما پیگیر نشدید از میهن وب هاست ؟
چون اگه خودتون هم سرور بگیرید باید همه ی این کنترل و مدیریت ها رو یا خودتون انجام بدید یا بدید یکی براتون انجام بده
والا نه،من کلا سر در نمیارم.یعنی تو خطش نبودم. این مدیریتیم که میگید نمیدونم یعنی چی و باید اطلاعات کسب کنم

Hostpolis
March 13th, 2012, 22:45
لینک سایت رو لطف میکنید بصورت عمومی یا خصوصی؟

sebastian
March 13th, 2012, 22:46
والا نه،من کلا سر در نمیارم.یعنی تو خطش نبودم. این مدیریتیم که میگید نمیدونم یعنی چی و باید اطلاعات کسب کنم
اگه این usage سروری سایتتون داره مسلما باید سرور اختصاصی تهیه کنید که تمام اون امکاناتی که روی میهن وب هاست به صورت اشتراکی ازش استفاده میکردید رو حالا باید به صورت اختصاصی استفاده کنید
یعنی سرور رو باید خود نصب و پیکربندی کنید و اون رو مدیریت کنید تا از درخواست های جعلی از سرور شما در این شرایط حفاظت بشه

S1N4
March 13th, 2012, 22:47
لینک سایت رو لطف میکنید بصورت عمومی یا خصوصی؟

MySafalbum4.Com
SafaFilm.Ir

دوتاشو می خوام ببرم روی 1 سرور

Hostpolis
March 13th, 2012, 22:56
ما به سایت هایی مثل سایت شما به دلیل کپی رایت نمی تونیم سرویس بدیم.

برای موارد تکنیکال:

نوع هارد و سرعتش رابطه مستقیم با تعداد read/write داره. برای دانلود از هارد های اینترپرایز استفاده کنید که تعداد هد بیشتری دارند و یا دور بیشتری دارند.

برای سایت هایی که محتوای قابل دانلود دارند این محتوا داخل رم ذخیره میشه. پس با حجم دانلودی که شما فرمودید سعی کنید به دنبال سروری باشید که رم آپگرید داشته باشه و دچار دردسر نشید.

پردازنده اهمیت داره ولی برای لود سایت نه برای دانلود فایلها مگر اینکه الگوریتمی دانلود رو هدایت کنه.