PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست و resseler رایگان همراه با cpanel و whm

mahdiak
October 20th, 2009, 23:49
با استفاده از روش زیر میتونید به مدت یکماه بصورت رایگان از هاستینگ hostgator استفاده کنید....

برای استفاده به روش زیر عمل کنید....

1 - به این سایت برین : ورود به سایت
(http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=mahdiak)
2 - یه سفارش که قیمتش از 25 دلار کمتر بشه رو انجام بدین
مثلا از هاستینگ های اشتراکی میتونید هر کدومش رو که میخواین انتخاب کنید
یا از هاستینگ های resseler پکیج Aluminum می تونه انتخاب بشه

3 - بر روی order بزنید

4 - در این مرحله باید domain خود را وارد نمایید

5 - در مرحله بعد باید کد cupon (قسمت رایگان کردن Smile ) را وارد کنید که "cactus " رو باید اینجا تایپ کنید

6 - مراحل بعد رو هم با اطلاعات درست طی کنید ...

توضیح : در مراحل آخر نوع پرداخت را روی Paypal انتخاب کنید تا ازتون اطلاعات کارت اعتباری نخواد

توضیح : حتما با ip غیر ایرانی به سایت وارد شید و ثبت نام کنید وگرنه بعد از چند ساعت اکانت شما را بخاطر ایرانی بودن میبندن

http://www.hostgator.com/affiliates/banners/hostgator-300x250.gif (http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=mahdiak)

دوستان در بعضی مواقع که شک کنند ایمیلی ارسال میکنند که ازتون کارت شناسایی میخواهند برای فعال شدن اکانت و اگر ندهید اکانت را میبندند . برای رفع این مشکل یک راه حل خیلی ساده براتون میگم .

برید به سایت جستجو عکس گوگل : http://images.google.com
و این کلمه را جستجو کنید : Führerschein
تا دلتون بخواد اونجا گواهینامه رانندگی ریخته :دی یکیش که سالمه روبردارینو با اسمو فامیلو ....اون طرف هاست بگیرید .
اگر هم ایمیل دادن کارت شناسایی بده اون عکس رو واسشون تو ایمیل پیوست کنید :دی

خودم 3 4 تا هاست نامجدود اینطوری اکتیو ***دم جواب میده :دی :d

NovinServer
October 21st, 2009, 00:39
Thank you for choosing HostGator.com as your web hosting provider. This email confirms that we have received your order.

If you have already submitted payment, your account will be setup within 20 minutes. If you have yet to make payment, you may do so by going to https://secure.hostgator.com/billing and logging in with primary email address and password specified at time of signup.

Once your account is setup, you will receive an email notification with your account information. If you fail to receive this email, please check your spam and junk email folders. If you still can't find it, please contact sales@hostgator.com with an alternative email address we can use.

Thank you again for choosing HostGator. We are looking forward to serving you soon.

Best regards,
HostGator.com

گرفتیم !

mahdiak
October 21st, 2009, 00:44
نوشته دیگه هاست شما تا 20 دقیقه دیگه آماده میشه . یکم صبر داشته باش اکانتت ایمیل میشه .

NovinServer
October 21st, 2009, 00:53
نوشته دیگه هاست شما تا 20 دقیقه دیگه آماده میشه . یکم صبر داشته باش اکانتت ایمیل میشه .

عرض کردم گرفتم :78:
دارم هاست خیرات می دهم بچه ها :d

Domain
October 21st, 2009, 00:58
من vps خیرات راه می اندازم برات! <:-P:d
حالا صبر کن! <):)

mahdiak
October 21st, 2009, 01:02

آخه ایمیلی که گذاشتی مال خوش آمد گویی بودو گفته تا 20 مین دیگه میرسه :دی :d

مبارک باشه :دی

البته بهتره جهت دمو یا آزمایشی آموزشی استفاده بشه این هاست چون اعتباری نیست که روش سایت بالا آورد . :110:

NovinServer
October 21st, 2009, 01:18
آخه ایمیلی که گذاشتی مال خوش آمد گویی بودو گفته تا 20 مین دیگه میرسه :دی :d

مبارک باشه :دی

البته بهتره جهت دمو یا آزمایشی آموزشی استفاده بشه این هاست چون اعتباری نیست که روش سایت بالا آورد . :110:

اره می دانم ! :113:

یک چند تا هاست ساختم برای هر کس خواست حال کنه !

نام کاربری : novin1
رمز عبور : Gl8B8a1IMtSR
نام کاربری : novin2
رمز عبور : IL62KfhYPGsn
نام کاربری : novin3
رمز عبور : SvjHuQi6WYjq
نام کاربری : novin4
رمز عبور : Rz)B>MFE)GVx
نام کاربری : novin5
رمز عبور : bn1CUY3P4Lky
نام کاربری : novin6
رمز عبور : GP8WW5FstgaU
نام کاربری : novin7
رمز عبور : lAYVICMqqHyc
نام کاربری : novin8
رمز عبور : Gx116CyZyNae
نام کاربری : novin9
رمز عبور : DtyF8MZLvjN1

نام سرور ها :
ns1049.websitewelcome.com
ns1050.websitewelcome.com

تمامی پلن ها امکانات نامحدود دارند !
اینم ادرس : http://174.120.168.62/cpanel

MelatHOST
October 21st, 2009, 01:30
Server Load 0.52 (16 cpus)

Domain
October 21st, 2009, 01:51
Server Load 0.52 (16 cpus)
مثل اینکه داره کم کم شلوغ میشه! :109:

Server Load 1.19 (16 cpus)

HugeServer
October 21st, 2009, 02:01
مثل اینکه داره کم کم شلوغ میشه! :109:

server load 1.19 (16 cpus)

دیشب به ۶ رسید، :دی ساس کردن :))

Domain
October 21st, 2009, 02:07
دیشب به ۶ رسید، :دی ساس کردن :))
گویا امشب هنوز شیفت شب نیومده! :-p

mahdiak
October 21st, 2009, 02:14
بیخود نیست این سایته ایرانی جماعت رو تحریم کرده هاست نمیکنه :دی

الان نصف ملت درحال لیچ کردون و هک کردن و اس÷مکردنو تست کردنو ..... هستند :دی

لود سی پی یو هم گزارش میدن :دی

saeed25
October 21st, 2009, 11:49
با دروود
اگر برای 1 ماه است،پس چه سودی دارد؟

MelatHOST
October 21st, 2009, 12:38
با دروود
اگر برای 1 ماه است،پس چه سودی دارد؟

فقط جنبه تبلیغاتی دارد
و دوم اینکه نشانه این هست که واقعاً از سرورهاشون مطمئنن
چون اینجوری اکانت دادن دست مردم واقعاً خطرناکه (از لحاظ هک) پس امنیت اینها تضمین شدست

bepad
October 21st, 2009, 13:01
دامنه ای ار میشه؟

tak407
October 21st, 2009, 14:35
اره میشه من گرفتم البته از چینم

HugeServer
October 21st, 2009, 16:14
امنیت در حد افغانستانم نبود:68:
گفتم 1-2-3 باپس شد>:P
disable function : none
safe mod : on
User Id : Nobody
Open BaseDir : None
تازه اینا یک ذرش هست:112:
:))
#-o

packsaft
October 21st, 2009, 16:40
گفتم 1-2-3 باپس شد>:p
disable function : None
safe mod : On
user id : Nobody
open basedir : None
#-o

اینها دلیل نمیشه

بهترین متخصص ها رو دارن

فوق العاده امنیت بالایی دارن

HugeServer
October 21st, 2009, 16:45
فوق العاده امنیت بالایی دارن !?

شما فکر کنم از من تجربه بیشتری داشته باشد!
1000 تا متخصص بوخوره توی سرشون:دی
امنیت در حد defualt بود:111:
در کل امنیت جالبی نداشتن:x
با یک ln همه جای سرور رو سرک کشیدم:دی
:49:

Passthru: Enabled
Exec: Enabled
System: Enabled
Shell_exec: Enabled
Safe Mode: Disabled
Open_basedir: Disabled

packsaft
October 21st, 2009, 20:04
فوق العاده امنیت بالایی دارن !?

شما فکر کنم از من تجربه بیشتری داشته باشد!
1000 تا متخصص بوخوره توی سرشون:دی
امنیت در حد defualt بود:111:
در کل امنیت جالبی نداشتن:x
با یک ln همه جای سرور رو سرک کشیدم:دی
:49:

passthru: Enabled
exec: Enabled
system: Enabled
shell_exec: Enabled
safe mode: Disabled
open_basedir: Disabled
خوب شما برو یه سرکی تو روت بزن اینفو بده ببینیم چجوریاست
بلکم نظرم عوض شد

AmirHosein
October 21st, 2009, 20:15
خز شد رفت :d

Parnian
October 31st, 2009, 22:40
طی 1.5 سالی که من مشتری هاستشون بدم پشتیبانیش عالی بود و سروراش هم بهترین و هر فانکشنی (حداقل هر چی من خواستم) باز بود و همچنین Safe Mode غیر فعال بود. از همه نظر عالیه

LoveLife
November 1st, 2009, 01:48
الان ریسلری رو گرفتم در عرض 10 دقیقه !
CENTOS 5.4 i686
* Load Averages: 1.13 2.18 2.03
دوستان می خوام هاست فروشی کنم ::71::60:

Arashdn
November 1st, 2009, 06:20
load averages: 1.13 2.18 2.03
سی پی یو چیه؟
لود سرور رو باید بر اساس سی پی یو بسنجیم

LoveLife
November 24th, 2009, 22:55
سی پی یو چیه؟
لود سرور رو باید بر اساس سی پی یو بسنجیم
http://www.mypicx.com/uploadimg/447884309_11242009_1.jpg
سرور های بسیار خوبی دارند!!

Subhosting
November 25th, 2009, 00:20
چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: (42000/1203): User gator_mb already has more than 'max_user_connections' active connections in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 19
exception 'Exception' with message 'Unable to connect to the MySQL Database: ' in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php:24 Stack trace: #0 /home/affiliat/public_html/inc/class_loader.inc.php(33): mysql->__construct() #1 /home/affiliat/public_html/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi(56): require('/home/affiliat/...') #2 {main}User gator_mb already has more than 'max_user_connections' active connections
Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: (42000/1203): User gator_mb already has more than 'max_user_connections' active connections in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 19
exception 'Exception' with message 'Unable to connect to the MySQL Database: ' in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php:24 Stack trace: #0 /home/affiliat/public_html/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi(67): mysql->__construct() #1 {main}User gator_mb already has more than 'max_user_connections' active connections
Warning: mysqli::real_escape_string() [mysqli.real-escape-string]: Couldn't fetch mysqli in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 71

Warning: mysqli::real_escape_string() [mysqli.real-escape-string]: Couldn't fetch mysqli in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 71

Warning: mysqli::close() [mysqli.close]: Couldn't fetch mysqli in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 86

exception 'Exception' with message 'Unable to connect to the MySQL Database: ' in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php:24 Stack trace: #0 /home/affiliat/public_html/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi(92): mysql->__construct() #1 {main}User gator_mb already has more than 'max_user_connections' active connections
Warning: mysqli::query() [mysqli.query]: Couldn't fetch mysqli in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 35

Warning: mysqli::close() [mysqli.close]: Couldn't fetch mysqli in /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php on line 86

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/affiliat/public_html/inc/classes/mysql.class.php:19) in /home/affiliat/public_html/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi on line 122

Fatal error: Call to a member function query() on a non-object in /home/affiliat/public_html/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi on line 152

unkn0wn
November 25th, 2009, 01:28
گفتم 1-2-3 باپس شد>:P
disable function : none
safe mod : on
User Id : Nobody
Open BaseDir : None
#-o

من تست نکردم هنوز ولی شما احتمالا از شلر c99 استفاده کردی که اینارو بهت داده.ln تا چه حد بهت دسترسی میداد ؟ دیگه همچینم الکی نیست که شما میگی.اعتبار خودشون رو که نمیبرن زیر سوال.ولی بازم خیلی جاها اینا بازه ولی نمیشه باهاش کاری کرد.رو سیستم های free در کل نمیشه حساب کرد.

جناب mahdiak شما از این لینک چی گیرتون میاد عزیز ؟ http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=mahdiak
شما reffer شدین هاست دایم میده بهتون ؟

HugeServer
November 25th, 2009, 01:33
من تست نکردم هنوز ولی شما احتمالا از شلر c99 استفاده کردی که اینارو بهت داده.ln تا چه حد بهت دسترسی میداد ؟ دیگه همچینم الکی نیست که شما میگی.اعتبار خودشون رو که نمیبرن زیر سوال.ولی بازم خیلی جاها اینا بازه ولی نمیشه باهاش کاری کرد.رو سیستم های free در کل نمیشه حساب کرد.

با ال ان همه کار میتونستی بکنی‌ ؛
حتا در سطحی که فایل‌های دیگر کاربران رو ببینی‌ و ... ( خودتون میدونید دیگه )

ولی‌ خوب سریعاً اقدام به ساسپند می‌کنن.

unkn0wn
November 25th, 2009, 01:54
پس این احتمالا یه دلیل دیگه داره.شاید اینا secure نکردن این سرور هارو واسه اینکه اون متود های اصلی security که رو سرور های اصلیشون اعمال میشه لو نره .ولی suspend میکنن که دیگه همچین هم خرکی نشه !

mehdi20
November 25th, 2009, 09:14
اصلا روی سرویس دادنشون به ایرانی ها حساب نکنید . همین که بفهمن ایرانی هستید یا به ایرانی سرویس میدید ساسپند میکنن .