PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي يك سايت خارجي جهت ديافت هاست

rasivell
October 20th, 2009, 23:03
سلام دوستان

ولي جالبه ها ما ايرانيها خيلي نامرديم....!:109:

من چند روزه دارم جستجو ميكنم و فهميدم كه سرورهاي اختصاصي بين المللي كه ايران را پشتيباني ميكنند با كلي امكانات و...فقط سالي 100 هزار تومان در حالي كه ماايراني ها اين سرويس هارابا يك صدم قدرت سرويس هاي خارجي و 100 برابر گرانتر ميدهيم و البته بهتره بگم ميفشاريم....!:d

حالا سوال من از شما دوستان اينه كه من نحوه مديريت سرويس هاي اختصاصي و... را ندارم و از شما دوستان ميخواهم چند سايت بزرگ خارجي به من معرفي كنيد كه من بتوانم يك هاست لينوكس ا پهناي باند بالا يا حتي نامحدود با 5 گيگ فضا دريافت كنم ...با تشكر

NovinServer
October 20th, 2009, 23:11
این مشکلات خیلی زیاده دوست من ! تاپیکی که دیروز زدم در این رابطه هنوز خشک نشده می توانید شما هم مراجعه کنید ! هاستینگ های خارجی زیاد هستند مثال :

BlueHost.com
Hostgator.com
و ....

زدن نامحدود اما باید رعایت کنید دیگه ...
ایرانی بازی در بیارید می ندازنتون بیرون ! :52:

rasivell
October 21st, 2009, 02:25
حالا من از كجا هاست بگيرم كه ايرانيان را پشتيباني كنند

با بلو هاست صحبت كردم ميگه ايرانيان را قبول نميكنيم.....

پيشنهاد ها چيست؟

Domain
October 21st, 2009, 02:33
این ها (http://www.aseman.us/) که یکی 2 ساله دارن به اسم نماینده بلو هاست می فروشن! :115:

HugeServer
October 21st, 2009, 02:37
حالا من از كجا هاست بگيرم كه ايرانيان را پشتيباني كنند

پيشنهاد ها چيست؟

بیا از خودم بگیر، شرکت تو آلمانه :p

1eng.ir
October 21st, 2009, 02:41
یه وی پی اس بگیر خودتو راحت کن :)
هم ایرانی هست هم خارجی (از هاست اشتراکی خیلی به صرفه تره)

rasivell
October 22nd, 2009, 15:41
این ها (http://www.aseman.us/) که یکی 2 ساله دارن به اسم نماینده بلو هاست می فروشن! :115:

دوست عزيز فكر كنم اونا كلاه بردارند...! از بلو هاست پرسيدم همچين نماينده اي نميشناسه..!

rasivell
October 22nd, 2009, 15:45
یه وی پی اس بگیر خودتو راحت کن :)
هم ایرانی هست هم خارجی (از هاست اشتراکی خیلی به صرفه تره)

دوست عزيز من تا حالا vps‌ نگرفتم نميدونم كه آيا از پسش بر مي ايم يا نه ... وگر نه خيل يدست دارم بگيرم و حتي يكي دو شركت هم مد نظرم هست بگيرم و لي از بعضي ها پرسيدم ميگن كه نصب پچ و نرم افزار و... با خود ماست كه من ازش چيزي نميدانم ... منcpanel‌ و نرم افزار هاي wamp server‌ و xamp كار كردم اين vps‌ به چي شبيه؟؟؟ آيا به ظر شما ميتونم از پسش بر بيام و يا ....!؟:-?

WebRang
October 22nd, 2009, 17:04
iweb.com
eukhost.com
justhost.com

rasivell
October 22nd, 2009, 18:09
iweb.com
eukhost.com
justhost.com

منظورتون چيه...!:39:

اگه ميگيد كه از اينا هاست بگيرم كه جواب سوال بالايي من نميشه من ميگم مديريت vps چطورياست؟؟

من با iweb صحبت كردم سيستم هاي اختصاصيش pelsk‌ هست كه من نميدونم چيه؟؟؟ توي و توي هاست هاي شيير هم اجازه نصب جوملا و... نداره!!!!

وگر نه خوب بود

نظرتون چيه؟

bijans
October 22nd, 2009, 18:12
دوست عزیز، ما نماینده ی یک شرکت انگلیسی هستیم و سرویس میزبانی کاملاً نامحدود با قیمت سالانه 72000 تومن ارائه می دیم.
کنترل پنل ما اجازه ی نصب فوری جوملا و وردپرس و صد تا سیستم دیگه رو (آخرین ورژن) می ده. به علاوه ی کلی امکانات نامحدود. فضا، ترافیک، ایمیل، ساب دامین و ... هم نامحدود!

می تونی مشخصات کامل تر رو توی سایت شرکتمون ببینی.

www.netsazan.com

مخلص.