PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا با آپديت whmcs قالب بهم ميريزد ؟ (كمك)

patteerr
March 12th, 2012, 16:07
سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم و عزيز . وقت بخير .

من اسكريپت whmcs 4.5.1 را دارم و از ترس اينكه بعد از ارتقا به نسخه 5.0.1 قالب بخش پورتال بهم بريزد نمي توانم آنرا آپديت كنم .

آيا آپديت whmcs باعث بروز مشكلاتي در قالب مي شود ؟

آيا ميتوان فايلهاي قالب را دستكاري كرد و كدهاي مورد نظر را در آن جايگذاري كرد تا با نسخه جديد سازگار باشد ؟

چه كدهايي را بايد در قالب فعلي ام قرار دهم ؟هزينه به روز رساني قالب در چه حدودي است ؟

ممنون ميشوم دوستان عزيز لطفا كنند و مديران عزيز صبر نمايند تا ما به جوابي برسيم ....

با تشكر

lordmhn
March 12th, 2012, 16:13
سلام ، آپدید whmcs مشکلی به قالب نمیزنه ! چون قالب هاش هنوز از فایل های tpl پشتیبانی میکنه

---
March 12th, 2012, 16:55
بله کاملا در بیشتر مواقع بهم میریزه
نمونش قالب طراحی شده برای سایت خود من : با تیکتی به whmcs دادم گفتن آ\گرید مشکلی نداره اما بعد از آ\گرید فقط هزینه ی فیکس کردن قالب با سیستم جدید رو به گردن ما انداختن

Mohammad_reza
March 12th, 2012, 16:57
مشکلی پیش نمیاد آپگرید کنید

ممنون ميشوم دوستان عزيز لطفا كنند و مديران عزيز صبر نمايند تا ما به جوابي برسيم ....

:))

lordmhn
March 12th, 2012, 16:58
تو همه موارد این جور نیست ! ممکنه از فارسی ساز یا کلا از طراحی باشه چون قالب فارسی شده خود whmcs چنین مشکلی نداشته !

patteerr
March 12th, 2012, 17:08
مشکلی پیش نمیاد آپگرید کنید

:))

خب چيكار كنم . ميترسم بيان پاك كنن . يه بار يه تاپيك زدم كه اكانت sibs منو باز كنيد اشتباهي بستين گفتن پاك كردن مديريت خودشون پخ دادن گفتن به مدير بگو .به همه مديرا گفتم از ديوار جواب اومد از اين مديرا نيومد . گفتم حالا يه ذره پاچه خواري كنيم شايد مورد عنايت قرار گرفتيم

ببين آپگريد ميكنم خراب بشه در خونتونو از جا درميارما . قالب من defualt نيست .