PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام یک privatelayer.com یا Worldstream

alborzgostar
March 12th, 2012, 15:27
سلام

هر کس تجربه داره بگه پینگ و سرعت شبکه کدوم یکی بهتره ؟ privatelayer.com سوییس یا worldstream

سرعت شبکه - پینگ به ایران - وارز بودن ...

ممنون

AmirHosein
March 12th, 2012, 15:35
یادمه یه زمانی نماینده قانونی worldstream توی ایران بودید!
http://www.webhostingtalk.ir/f11/3721/
تجربه شخصی:
سوییس نسبت به هلند برای من پینگ بهتری واسه ایران داره! worldstream هلند خیلی شبکه داغونی دارن! {البته تجربه قدیمی من هستش! دیگه سمتش نرفتم!}

P30Tools
March 12th, 2012, 15:43
یادمه یه زمانی نماینده قانونی worldstream توی ایران بودید!
http://www.webhostingtalk.ir/f11/3721/
تجربه شخصی:
من سوییس نسبت به هلند برای من پینگ بهتری واسه ایران داره! worldstream هلند خیلی شبکه داغونی دارن! {البته تجربه قدیمی من هستش! دیگه سمتش نرفتم!}

آقا بنده خدا رو لو نده! یادش رفته نماینده بوده :دی
/
چندین ماهی هست 2 سرور از WorldStream داریم.خیلی شبکه پایداری داره,قبل از این آخرین بار حدود 2 سال پیش بود که از ورلد استریم استفاده داشتم, که به نظرم پیشرفت خوبی داشتند. بخش پشتیبانیشون هم به مراتب قوی تر از قبل شده.

ولی از نظر پینگ,پینگ private layer نسبت به Worldstream مقداری بهتر هست.

alborzgostar
March 12th, 2012, 16:02
سلام

2 سال پیش بود نماینده بودیم { خیلی جای مسخره ای بود } من از private layer سرویس نداشتم خواستم مقایسه کنم ! شاید الان private laye بهتر باشه

TukaNet
March 12th, 2012, 16:03
مقایسه این دو به نظر من زیاد کار درستی نیست

شرکت privatelayer که از لوکیشن سوئیس خدمات ارائه میکنه صاحب دیتاسنتر نیست و فقط کیج اختصاصی دارند

دیتاسنتری هم که کار میکنند ( equinix ) خودش یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های تامین کننده پهنای باند هست

با توجه به یک پارچه بودن و ساختار شبکه ای که equinix فراهم کرده باید هم پینگ خوبی در کل دنیا داشته باشه

ولی از نظر ساپورت privatelayer خیلی ضعیف عمل میکنه و مواردی پیش آمده که حتی تیکت بی پاسخ مونده !

اما قیمت مناسب و سخت افزار آپ تو دیت هم گزینه های مثبتی هستند که در کل privatelayer رو سر پا نگه داشتند

guerillamethod
March 20th, 2012, 16:54
ورلداسترم ip کم میدهد. ماکسیمم 16 یا 24 تا .

ZarinServer
March 20th, 2012, 16:59
WorldStream فوق العادست

itjavani
March 21st, 2012, 02:01
هیچ کدام هم میشه انتخاب کرد؟

alborzgostar
March 22nd, 2012, 00:50
هیچ کدام هم میشه انتخاب کرد؟

جایی سراغ دارید ؟ قیمت مناسب؟ پینگ خوب؟ کمی تا قسمتی وارز؟ امکان خرید مستقیم؟

stchost
March 22nd, 2012, 01:02
جایی سراغ دارید ؟ قیمت مناسب؟ پینگ خوب؟ کمی تا قسمتی وارز؟ امکان خرید مستقیم؟

ما زمانی در worldstream سرور داشتیم (به دلیل تست کیفیت در کنار سروهای leaseweb) که به دلایل متعددی از جمله نوع ساپورت و پینگ دیگه سرویس نگرفتیم
توی این انجمن همه بهتون hetzner پیشنهاد میدن ولی ما به شما leaseweb را پیشنهاد می کنیم چون چندین سال هست که باهاشون کار می کنیم

okey
March 22nd, 2012, 01:05
با اولی کار نکردم ولی ورلد استریم انگار پولت رو ریختی تو چاه !

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

مثلا سروری که ما هنوز تحویل کاربر نداده بودیم براش ابیوز می یومد ! گفتیم خوب شاید سیستم عامل مشکل داره .
برخی آی پی هاش پینگ نمی داد مجبور می شدن یه آی پی دیگه بهمون بدن
یا مثلا برخی آی پی هاش رو استفاده استفاده نکرده بودیم می گفتن اسپم زدین

alino8
March 22nd, 2012, 01:38
سلام، بنده از این privatelayer.com دیتا سنتر رازی هستم

vps-baran.ir
March 22nd, 2012, 02:08
بنده تعدادی سرور از privatelayer دارم

و حدود 5 ماهی میشه با این دیتا سنتر کار می کنم

قبلش هم با هتزنر و ورساوب کار کردم راضی نبودم

ولی تو این 5 ماه privatelayer بدون قطعی کارم رو راه انداخته

و بهترین پینگ و از لحاظ سخت افزاری عالی بوده

و از نظر کیفیت پورت هم فوق العاده است

یه تست سرعت هم از پورت گرفتم ، ماله 3 ماهه پیشه تو امضاء من هست

کلا بگم من حاظرم هزینه بیشتر بدم ولی کیفیتم عالی باشه که خدا رو شکر هم همین طوره

arman_gts
March 22nd, 2012, 13:48
ما زمانی در worldstream سرور داشتیم (به دلیل تست کیفیت در کنار سروهای leaseweb) که به دلایل متعددی از جمله نوع ساپورت و پینگ دیگه سرویس نگرفتیم
توی این انجمن همه بهتون hetzner پیشنهاد میدن ولی ما به شما leaseweb را پیشنهاد می کنیم چون چندین سال هست که باهاشون کار می کنیم
برای مجازی سازی leasweb به کار نمیاد ، اما شکی در کیفیت بالای leasweb نیست
از privatelayer سرور داریم ، راضی هستیم ، پورت 1 گیگ اشتراکیش هم سرعت مناسبی داره