PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری در هاستینگ

makh000f
March 12th, 2012, 03:02
سلام به دو همکار در مدیریت سرورها و هاستینگمان نیاز مند هستیم هرکس تجربه داره و علم و فنش رو داره اعلام آمادگی کنه - با حقوق ماهانه یا درصدی از هر کار انجام گرفته شده (شرایط دیگه ای هم داره بگه)
لطفا همینجا اعلام کنید و سوالی داشتید حتما پیام خصوصی بدید

p2m
March 12th, 2012, 03:42
با سلام

دوست عزیز دقیقا چه تجربیاتی مد نظرتونه؟

تخصص من در زمینه ی:1-امنیت سرور 2-مسلط به لینوکس 3-ceh 4-کانفیگ سرور 5-تجربه کار در زمینه ی هاستینگ 6-کار با انواع سیستم ها ی مدیریتی

porya_spy
March 12th, 2012, 03:52
من هم میتونم کمک کنم اگه مایل بودین با ایدی بنده تماس بگیرید

vahab00
March 12th, 2012, 10:06
makh000f عزيز بهتر بود ذكر ميكرديد نياز به چه كساني با چه نوع دانشي و براي چند ساعت و شرايط و... رو هم ميگفتيد
بحثتون رو خيلي كلي شروع كرديد
بنظرم بهتره كمي بيشتر توضيح بديد كه چ كساني با چه نوع تجربه كاري مد نظرتون و زمان كار و نوع كار و...رو هم مشخص كنيد
موفق و سربلند باشيد
يا حق

taghi.karimi
March 12th, 2012, 10:43
درود
برای مدیریت سرور در خدمت هستیم!

makh000f
March 12th, 2012, 14:56
با سلام دوباره ما هاستینگ داریم و داریم سرویس از جمله هاست سرور مجازی و.... ارائه میدهیم
2 نفز از همکاران ما متسفانه رفتند خارج از کشور برای تکمیل کادر خود نیاز به 2 نفر داریم البته فعلا در آینده میشه زیاد هم کرد
ما نیاز داریم که این 2 نفر برای ما در زمینه های کار هاستینگ یاری نمایند
از جمله :
فروش هاست و نیز فروش سرور و کانفیگ سرور در صورت نیاز کاربر
مدیریت و امنیت سرور برای مصارف هاستینگ و...
مسلط به لینوکس و ویندوز
کار با انواع سیستم های مدیریتی در صورت نیاز کاربر

زمان کاری هم هر زمان سفارشی و ... در پرتال بود به صورت شیفت کاری یا هماهنگی با دیگر همکاران انجام میدهید
روز و شب نداریم البته بستگی داره روز کاری شرکتی کار کنیم(از صبح تا شب مثلا) سعی میکنیم شب ها هم خودمون باشیم یا در صورت لزوم شیفت کاری تعیین کنیم
هرکی میتونه لطفا باز اعلام کنه
مرسی

porya_spy
March 12th, 2012, 15:05
میزان حقوق رو هم مشخص کنید

sajadzero
March 12th, 2012, 15:05
من هم میتونم کمک کنم اگه مایل بودین با ایدی بنده تماس بگیرید

p2m
March 12th, 2012, 15:13
دوست عزیز در پست دوم تخصص هم رو نوشتم اگه مایل بودید در خدمتیم

makh000f
March 25th, 2012, 14:49
سلام با توجه به تجربه کاربران و کسانی که در این امر خبره هستند و در این تاپیک و در پیام خصوصی اعلام آمادگی کردند به زودی تماس میگیریم
با تشکر از شما دوستان عزیز
انشالله بعد 10 فروردین
ممنون از همه دوستان