PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل DNS + ایمن سازی tmp و ...

irancheat2
March 11th, 2012, 21:22
دوستان خسته نباشید

من تازه و برای اولین سرور مجازی گرفتم و تنظیمات و امنیتشو تا حد نرمال انجام دادم و اولین باره که WHM نصب کردم و... کلا تازه کارم
یه جورایی از اونا که میشه ازشون خندید
1 - الان نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم به مشتری DNS بدم تا روی دامینش ست کنه!!!!!؟؟ میخام یه دی ان اس اینطوری به مشتری بدم نمیدونم از کجا بسازم و چجوری بسازم و تنظیم کنم . البته میدونم همش تو قسمت DNS Functions هست اما انگار نمیدونم - مثلا : ns1.sitename.net و ns2.sitename.net
2 - آیا مرجع کاملی هست که WHM رو شرح داده باشه ؟ مطالبی که جستجو کردم تکه تکه گفته شده!!!؟؟؟
3 - از کجا میشه نوع پارتیشن tmp رو فهمید ؟ منظورم بعد از mount شدن tmp یا فایلهای دیگه هست !!!؟؟؟ در ssh
4 - از کجا میشه فهمید chmod فولدر tmp چند هست ؟ در ssh

اینکه همه سوالاتم رو اینجا پرسیدم میخاستم 10 تا تاپیک تو انجمن ایجاد نکنم .
اطلاعات :
vps - مجازی شده با vm
ram 512
h.d.d 50g
port 1
os. cent os

, ...

با تشکر از دوستان

ParsWebIT
March 11th, 2012, 23:10
اول از همه رم وی پی اس رو بالاتر بگیرین بهتره
برای https://www.whmcs.com/get-support/video-tutorials/

برای centos www.securecentos.com/

irancheat2
March 12th, 2012, 10:15
با تشکر از شما
ذوست عزیز من گفته بودم WHM نه WHMCS
شما آموزش WHMCS رو به جای وب هاست منیجر راهنمایی کردید .

من مشکلم اینه که نمیدونم کجا ns1 و ns2 ساخته میشه که بعد مشتری بخاد ست کنه
لطفا آموزش ساخت NS1 و NS2 رو بگید خیلی خیلی ممنون میشم . در بالا هم گفته بودم . متن در زیر هم درج شد .

الان نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم به مشتری DNS بدم تا روی دامینش ست کنه!!!!!؟؟ میخام یه دی ان اس اینطوری به مشتری بدم نمیدونم از کجا بسازم و چجوری بسازم و تنظیم کنم . البته میدونم همش تو قسمت DNS Functions هست اما انگار نمیدونم - مثلا : ns1.sitename.net و ns2.sitename.net

این 2 تا سوال جا موندن

- از کجا میشه نوع پارتیشن tmp رو فهمید ؟ منظورم بعد از mount شدن tmp یا فایلهای دیگه هست !!!؟؟؟ در ssh
- از کجا میشه فهمید chmod فولدر tmp چند هست ؟ در ssh

من با دستور chmod 777 نمیتونم دسترسی فولدر رو عوض کنم و پیغامی مبتنی بر اینکه آموزش رو با زدن کد فلان بخونید رو میده . علت چیه ؟ کد اشتباست ؟