PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجرای تصادف خانم و آقا

hostironi
October 20th, 2009, 01:02
یک روز زن و مردی ماشینشون با هم تصادف می کنه، به طوری که ماشین هردو به شدت آسیب می بینه، ولی هردو نفرشون به طرز معجزه آسایی جون سالم به در می برند. بعد از اینکه هر دو از ماشینشون که حالا تبدیل به آهن قراضه شده بیرون اومدن، خانم رو به آقا کرد و گفت: آه! چه جالب! شما مرد هستید! ببینید چه به روز ماشین هامون اومده! همه چیز داغون شده، ولی ما سالم هستیم! این باید یک نشانه از طرف خدا باشه که این طوری با هم ملاقات کنیم و زندگی مشترکی رو با صلح و صفا آغاز کنیم! ;;) مرد هم با هیجان پاسخ داد: بله،=p~ کاملا با شما موافقم، :49: این باید نشانه ای از طرف خدا باشه! بعد اون زن ادامه داد و گفت: وای خدای من! اینجا رو ببین! یک معجزه دیگه! ماشین من کاملا داغون شده ولی این شیشه مشروب سالم مونده! مطمئنا خدا خواسته که این شیشه مشروب سالم بمونه تا ما این تصادف خوش یمن رو جشن بگیریم!
زن مشروب رو به مرد داد و مرد سرش رو به علامت تصدیق تکان داد، :50: در بطری رو باز کرد و نصف شیشه رو با ولع سر کشید! @-) بعد بطری رو برگردوند به زن که او هم بنوشه... اما زن در بطری رو بست و شیشه رو با خونسردی برگردوند به مرد!
مرد با تعجب گفت: شما نمی نوشید؟
و زن در جواب گفت: "نه، فکر می کنم باید منتظر پلیس بشم!"

iranoptic
October 20th, 2009, 01:19
یه بار بوشهر توی گرما منتظر ماشین وایساده بودم که مثلا به کارم برسم
دومتر اونورتر هم یه خانم و پسر کوچولوش و یه خانم مسن تر وایساده بودند
عبوریها رد میشدن و به من توجهی نمی کردن!! احتمالا منو نمیدیدن
ولی جلو پای خانم توقف میکردن؛با وجود اینکه مسیر ایشون یه جای نسبتا دور تر و بد مسیر بود تاکسی اونها رو سوار کرد
خانم مسن تر به نشانه اعتراض گفت :
این مار رو تا خونه نمیبره
اون جوونتره گفت:
من میرم جلو میشینم خرش میکنم!!!
برق از سه فاز ما پرید!
تا چند دقیقه هرچی تاکسی ها بوق میزدند متوجه نبودم!
مونده بودم تو کار این موجودات خبیث!
نکات قابل تاملی هست بقیه اش با خود خودتون!!

NovinServer
October 20th, 2009, 02:59
یک روز زن و مردی ماشینشون با هم تصادف می کنه، به طوری که ماشین هردو به شدت آسیب می بینه، ولی هردو نفرشون به طرز معجزه آسایی جون سالم به در می برند. بعد از اینکه هر دو از ماشینشون که حالا تبدیل به آهن قراضه شده بیرون اومدن، خانم رو به آقا کرد و گفت: آه! چه جالب! شما مرد هستید! ببینید چه به روز ماشین هامون اومده! همه چیز داغون شده، ولی ما سالم هستیم! این باید یک نشانه از طرف خدا باشه که این طوری با هم ملاقات کنیم و زندگی مشترکی رو با صلح و صفا آغاز کنیم! ;;) مرد هم با هیجان پاسخ داد: بله،=p~ کاملا با شما موافقم، :49: این باید نشانه ای از طرف خدا باشه! بعد اون زن ادامه داد و گفت: وای خدای من! اینجا رو ببین! یک معجزه دیگه! ماشین من کاملا داغون شده ولی این شیشه مشروب سالم مونده! مطمئنا خدا خواسته که این شیشه مشروب سالم بمونه تا ما این تصادف خوش یمن رو جشن بگیریم!
زن مشروب رو به مرد داد و مرد سرش رو به علامت تصدیق تکان داد، :50: در بطری رو باز کرد و نصف شیشه رو با ولع سر کشید! @-) بعد بطری رو برگردوند به زن که او هم بنوشه... اما زن در بطری رو بست و شیشه رو با خونسردی برگردوند به مرد!
مرد با تعجب گفت: شما نمی نوشید؟
و زن در جواب گفت: "نه، فکر می کنم باید منتظر پلیس بشم!"

خیلی باحال بود ! ولی خدا را شکر کن خانم .... اینحا ندارم و اگر نه ... ! 8-|

Sajad
October 20th, 2009, 08:24
=))

alborzgostar
October 20th, 2009, 08:45
:109::109:

hostironi
October 20th, 2009, 09:33
خیلی باحال بود ! ولی خدا را شکر کن خانم .... اینحا ندارم و اگر نه ... ! 8-|

منتظر سري هاي بعدي هم باشين:65:

hostironi
October 20th, 2009, 09:46
عناوين بعدي

50 مزیت مرد بودن
سرانجام قصه چت
عشق از زبان بچه‌ها
دلایل رد کردن دخترها توسط پسرها

اگه هر كدومو شنيدين يا جايي خوندين بگين نذارم

sadegh
October 20th, 2009, 10:37
یه چیزی به ذهنم رسید بپرسم!
توی این انجمن خانم هم هست؟

HugeServer
October 20th, 2009, 11:01
یه چیزی به ذهنم رسید بپرسم!
توی این انجمن خانم هم هست؟
آره هست، خوبشم هست

NovinServer
October 20th, 2009, 11:44
آره هست، خوبشم هست

کیه ؟ 8-}:64:
اگر باشه برای من ساخته شده ! چون خدا من را اورد در این انجمن قرار داد ;;)

sadegh
October 20th, 2009, 11:47
بگو!;;)
یه موقع بی احترامی نکنیم:59:

hostironi
October 20th, 2009, 12:06
کیه ؟ 8-}:64:
اگر باشه برای من ساخته شده ! چون خدا من را اورد در این انجمن قرار داد ;;)

اينم عكس يكي از خانم هاي اين انجمن :d

274

Sajad
October 20th, 2009, 12:10
اين عناوين بعدي رو ديگه بيخيال . سالي ماهي يبار يه همچين مطلبي بذاريد كه حال و هوا عوض شه وگرنه اينكه كل انجمن رو بكنيد اون مطالب (حتي در گفتگوي آزاد) چندان شايسته نيست.

تو اين انجمن هم فكر نميكنم خانمي باشه. در مورد خانماي هاستينگ هم قبلا بحثي زده شده. ميتونيد همون تو بحث كنيد.

hostironi
October 20th, 2009, 12:21
اين عناوين بعدي رو ديگه بيخيال . سالي ماهي يبار يه همچين مطلبي بذاريد كه حال و هوا عوض شه وگرنه اينكه كل انجمن رو بكنيد اون مطالب (حتي در گفتگوي آزاد) چندان شايسته نيست.

ok
منم البته نمي خواستم هر روز بزارم. وقتش نيست.
چشم ماهيانه يكيشو مي ذارم

البته اينم بگم اينا همه جنبه شوخي داره اميدوارم كسي به دل نگيره. :53:

Veria
October 20th, 2009, 12:46
سجاد جان هست ;)
فقط خانوم ها خودشون رو رو نمی کنن

iranihost
October 20th, 2009, 13:04
خدا را شکر خانم ها خیلی در زمینه هاستینگ فعال نیستند ! :دی

Sajad
October 20th, 2009, 14:59
هر كي هستن خوش اومدن. ميدونم هستن ديروز هم يه نفر يه سوالي ازم پرسيد گفتم بياد اينجا بپرسه ولي فكر كنم هنوز نيومده (خانم)

حالا بازم خوبه خانماي ايرون ديگه تصادف كه كردن اصلا از ماشين در نميان كه بخوان اين كارا بكنن :))

iranihost
October 20th, 2009, 15:22
آره !

راست میگه ! میشن تو ماشین ، شیشه ها بالا ، در قفل ، موبایل در گوش (فکر کنم 110 یا 112 را میگیرن )

WebRang
October 20th, 2009, 17:09
:|