PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل شدن 2 اکانت adsl با یک مودم و یک خط تلفن

mr-secret
March 11th, 2012, 03:18
سلام دوستان
اینجا میخوام در مورد وصل شدن 2 یا 3 یا هر چند تا اکانت adsl که داریم رو با یک مودم و خط تلفن رو توضیح بدم
باید بگم که این کار شدنیه و من همین الان دارم این روش استفاده میکنم بعد از اینکه روشو گفتم چند تا سوال دارم نیدونم حالا
کسی امتحان کرده یا نه؟
من یک مودم adsl چهار پورت دارم که تنظیماتشو گذاشتم رو bridge و از 3 پورت اون به 3 کامپیوتر کابل کشیدم الان رو هر 3 کامپیوتر کانکشن broadband ساختم و با هر سه تا سیستم همزمان به اینتر نت وصل میشم و بدون هیچ مشکلی کار میکنم
حالا من میخوام این چند تا اکانت رو با یک سیستم وصل بشم و سرعت هر سه تارو با هم جمع کنم واسه یه سیستم
اقداماتی که تا حالا کردم:
1-هر سه اکانت رو با نوع ppoe وارد مودم کردم هر سه اکانت همزمان متصل شدند ولی فقط سرعت یک اکانت رو دریافت کردم(تو سایت سرویس دهی چک کردم که میگم هر سه تا وصل شدن)
2- سه تا کانکشن broadband ساختم و و هر اکانت رو در یکی از اونها وارد کردم همونطور که فکرشو کرده بودم همزمان نمیشه با یک کارت شبکه وصل شد یک کارت شبکه مجازی ساختم و و بهش ای پی تو رنج مودم رو دادم با استفاده از برنامه Route Sentry کانکشن اولی رو با کارت شبکه واقعی کانکت کردم و کانکشن دومی رو با کارت شبکه مجازی خواستم کانکت کنم نشد . البته میشد ولی وقتی اولی کانکت نباشه!
عکس از برنامه:

http://www.faupload.com/upload/90.1/Esfand/Route-Sentry.jpg (http://www.faupload.com/)

حالا بعد از این همه تلاش نتونستم کاری که میخواستم رو انجام بدم گفتم اینجا براتون بگم شاید کسی بخواد اینکارو بکنه و تا حالا انجام نداده و شاید کسی این راهو رفته و بتونه کمکم کنه! یا اینکار اصلا عملیه به نظرتون؟

TARIMEHR
March 11th, 2012, 09:22
عزیز دل
شما کلا دریافتی مودمت مثلا 512 باشه
وقتی شما اینو به 4 پورت تقسیم میکنی سرعت اینترنت شما یعنی 512 به 4 قسمت تقسیم میشه و بین کامپیوتر ها تقسیم میشه
زمانی هم که از 3 پورت دیگه استفاده نمیکنی با همون پورت اول تمام سرعت رو دریافت میکنی
پس لزومی نداره 4 پورت برای دریافت سرعت بیشتر نصب کنی
چون یک کامپیوتر چه با 4 پورت چه با 1 پورت فقط سرویس 512 ای که شما خریداری کردی رو میتونه دریافت کنه
سوالی بود درخدمتم
موفق باشی

arman_gts
March 11th, 2012, 10:01
عزیز دل
شما کلا دریافتی مودمت مثلا 512 باشه
وقتی شما اینو به 4 پورت تقسیم میکنی سرعت اینترنت شما یعنی 512 به 4 قسمت تقسیم میشه و بین کامپیوتر ها تقسیم میشه
زمانی هم که از 3 پورت دیگه استفاده نمیکنی با همون پورت اول تمام سرعت رو دریافت میکنی
پس لزومی نداره 4 پورت برای دریافت سرعت بیشتر نصب کنی
چون یک کامپیوتر چه با 4 پورت چه با 1 پورت فقط سرویس 512 ای که شما خریداری کردی رو میتونه دریافت کنه
سوالی بود درخدمتم
موفق باشی
چه ربطی داشت ؟
ایشون 4 پورت نصب نکردن! از 3 پورت مودم به 3تا کامپیوتر اینترنت دادن
.............

نرم افزار cisco manager رو هم امتحان کن

mr-secret
March 11th, 2012, 14:00
اره داداش ارمان من با اون سه تا سیستم هر کدون سرعت کامل رو میگیرم ولی الان میخوام با یک سیستم وصل بشم و سرعت هر 3 تارو تو یه سیستم داشته باشم
نرم افزار رو تست میکنم خبرتون میکنم

mr-secret
March 13th, 2012, 22:11
متاسفاه نتونستم کاری از پیش ببرم کسی راه حل دیگه ای نداره؟

hamid.jafary
March 14th, 2012, 08:19
2 اکانت adsl روی یک خط تلفن !؟

talebi1372
March 14th, 2012, 10:33
2 اکانت adsl روی یک خط تلفن !؟

منم مثل شما فکر می کنم نشه ! اخه چطور میشه رو یک خط تلفن 2 تا ای دی اس ال داشت؟؟؟
شما باید یک خط تلفن دیگه هم بگیری .
نظر منو بخوای بیا برو به سمت اینترنت ماهواره ای از نوع یک طرفه !
ارسال با ای دی اس ال دریافت با ماهواره !
سرعت عالی - کیفیت عالی - بزترینگ تعطیل . تازه تو روز های خاص هم قطع نمیشه.
پورت ها رو هم نمیبندن !
فقط یکم باید خرج کنی .
اگه ویدئو کلوپ یا فروشگاه نرم افزار داری خیلی برات خوبه . چون نامحدود هست میتونی هی دانلود کنی !!!!

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 07:38 AM ----------

شاید این انجمن به دردتون بخوره
۞ فروش اکانت اینترنت ماهواره ای اختصاصی سایت ۞ (http://jiroftsat.com/forum/showthread.php?1-۞-فروش-اکانت-اینترنت-ماهواره-ای-اختصاصی-سایت-۞)

این سایت ماله من نیست . من خودم از ای دی اس ال استفاده می کنم . این اکانت هایی که این سایت میده هک شده هست و قانونی نیست . من خودم چیزی در مورد این اکانت هک شده نمی دونم به خدا !

p30speed
March 14th, 2012, 10:54
منم مثل شما فکر می کنم نشه ! اخه چطور میشه رو یک خط تلفن 2 تا ای دی اس ال داشت؟؟؟
شما باید یک خط تلفن دیگه هم بگیری .
نظر منو بخوای بیا برو به سمت اینترنت ماهواره ای از نوع یک طرفه !
ارسال با ای دی اس ال دریافت با ماهواره !
سرعت عالی - کیفیت عالی - بزترینگ تعطیل . تازه تو روز های خاص هم قطع نمیشه.
پورت ها رو هم نمیبندن !
فقط یکم باید خرج کنی .
اگه ویدئو کلوپ یا فروشگاه نرم افزار داری خیلی برات خوبه . چون نامحدود هست میتونی هی دانلود کنی !!!!

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 07:38 AM ----------

شاید این انجمن به دردتون بخوره
۞ فروش اکانت اینترنت ماهواره ای اختصاصی سایت ۞ (http://jiroftsat.com/forum/showthread.php?1-%DB%9E-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DB%9E)

به محض اینکه send کنه مخابرات بهش نامه میده

talebi1372
March 14th, 2012, 11:08
به محض اینکه send کنه مخابرات بهش نامه میده

سند از طریق ای دی اس ال و دایل اپ هستش
رسیو فقط با ماهواره هست
اینترنت یک طرفه هست . دقت کنید.

p30speed
March 14th, 2012, 17:47
سند از طریق ای دی اس ال و دایل اپ هستش
رسیو فقط با ماهواره هست
اینترنت یک طرفه هست . دقت کنید.

بله همون یک طرفه رو مخابرات نامه میده. میگه جمعش کن..
اگر دو طرفه باشه که اصلا نامه نمیدن وزرات اطلاعات در خونتون میزنه میگه بفرمایید بریم.

امتحانش مجانی.
قبلا تو تایپیکهای دیگه در این مورد بحث شده.

TARIMEHR
March 14th, 2012, 20:04
چه ربطی داشت ؟
ایشون 4 پورت نصب نکردن! از 3 پورت مودم به 3تا کامپیوتر اینترنت دادن
.............

نرم افزار cisco manager رو هم امتحان کن

اولا بخون ببین چی نوشتم بعداگه سوادت کشید بیا استنباط کن
ثانیا منظور من از بورت ،اختصاصی نبود. کمبوی مودم بود
======================
برای دریافت یه طرفه هم دوست عزیز چه ارسال داشته باشی چه نداشته باشی به یه ماه نکشیده جمش میکنن و قانون جرایم رایانه ای شامل حال شما میشه

mr-secret
March 17th, 2012, 00:30
1- اینتر نت یک طرفه مثل ماهواره هست مشکلی نداره خودم استفاده کردم و دوستام هم چند ساله دارن استفاده میکنند
2-اگه مودم کشش نداشت چرا با 3 کامپیوتر میتونم با 3 اکان وصل بشم و رو هر کدوم سرعت 512 بگیرم؟

sajadzero
March 17th, 2012, 00:56
سلام

داداش این کار نشدنی که مثلا ۴ تا اکانت ۲۵۶ رو جمع کنید که بشه ۱ مگا بیت !!!!!
من قبلا خیلی باش ور رفتم ولی نشدش .
تنها راهش همینه که با ۴ تا سیستم بش وصل بشی .(همین کاری که من الان دارم خودم میکنم )
یک پی سی دارم که کردمش سرور شبو روز روشنه فیلمو میزارم واسه دانلود یا ... با لب تابم هم وصل میشم واسه کارای خودم (چت،facebook ...)
برادرم هم با سیستم خودش وصل میشه اینا همه پورت بودن
یک چند تا هم از همسایهها هستن که با وایرلس وصل میشن کلان ۸-۹ نفر هستیم که با بریج مد وصل میشیم و هیچ مشکلی نداریم سرعتمون هم همونه که ۱ نفر وصل میشه دی
میشه بپرسم isp شما چی؟!!

mr-secret
March 17th, 2012, 00:58
اره همین منم اینکارو میکنم ولی الان میخوام با یک سیستم همه رو جمع کنم زیاد سعی کردم نشده من از مخابرات سرویس دارم

sajadzero
March 17th, 2012, 01:01
من نتونستم .
تعریف از خود نباشه ولی اصولا کاری رو که من نتونم بعید میدونم کسی دیگه بتونه :) !!!
ولی بازم اگه شما تونستید
یک ندایی به ما بده .

اره همین منم اینکارو میکنم ولی الان میخوام با یک سیستم همه رو جمع کنم زیاد سعی کردم نشده من از مخابرات سرویس دارم

mr-secret
March 17th, 2012, 01:05
من لپ تاپ دارم و نمیتونم با کارت شبکه واقعی تست کنم ولی احتمال 90% میدم که با کارت شبکه واقعی کیشه اینکارو کرد البته مممکنه وصل شد همزامان ولی واقعا سرعت 2 تا اکانت رو با هم میده؟

sajadzero
March 17th, 2012, 01:07
منظورت از کارت شبکه واقعی چیه ؟

من لپ تاپ دارم و نمیتونم با کارت شبکه واقعی تست کنم ولی احتمال 90% میدم که با کارت شبکه واقعی کیشه اینکارو کرد البته مممکنه وصل شد همزامان ولی واقعا سرعت 2 تا اکانت رو با هم میده؟

mr-secret
March 17th, 2012, 01:08
اینکه کارت شبکه واقعی باشه و یه کابل دیگه از پورت مودم بکشی واسه کارت شبکه جدید و با نرم افزاری که پست اول گفتم بشه وصل شد

sajadzero
March 17th, 2012, 01:11
امید وارم .

موفق باشی.