PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کانفیگ centos

ServerDL.com
March 10th, 2012, 15:07
سلام
وقت دوستان بخیر
من یک وی پی اس centos کانفیگ کردم آی پی پینگ داره ! با اینکه فایروال و سلینوکس هم آف هستند نمی تونم به پوتی روت کنم به وی پی اس !
از داخل وی پی اس هم امتحان کردم !
با ... هم امتحان کردم ! کلافه شدم ممنون می شوم اگه راه حلی به ذهنتون می رسه رو بگید

kitiran
March 10th, 2012, 18:08
ببنید سرویس ssh ران شده است؟

ServerDL.com
March 10th, 2012, 22:03
بله اس اچ اچ نيز ران شده است .
حتي پينگ هن داره ولي وقتي آي پي رو تو مرورگر مي زنم اصلا صفحه centos رو نمي بينم
مشكلم يطور خاص هست از تو وي پي اس گوگل رو پينگ مي كنم پينك مي دهد
حتي دوباره نيز نصب كردم ولي واقعا گيج شدم

OnlineServer
March 10th, 2012, 22:16
فایروال را غیر فعال کنید با کامند :

service iptables stop

اگر وب سرور آپاچی دارید فعالش کنید با کامند :

service httpd start

---
March 10th, 2012, 23:12
بهترین پیشنهادی که میتونم به شما بدم اینه که سرورتون رو بدید به دست یک متخصص براتون تنظیمات اولیه اش رو انجام بده .
این طوری که مشخصه شما هیچ سررشته ای از این مباحث ندارید پس وصل شدن به ssh نه تنها کمکی نمیکنه میتونه به ضرر شما هم باشه

موفق باشید

ServerDL.com
March 11th, 2012, 00:22
بهترین پیشنهادی که میتونم به شما بدم اینه که سرورتون رو بدید به دست یک متخصص براتون تنظیمات اولیه اش رو انجام بده .
این طوری که مشخصه شما هیچ سررشته ای از این مباحث ندارید پس وصل شدن به ssh نه تنها کمکی نمیکنه میتونه به ضرر شما هم باشه

موفق باشید

مرسی دوست من ، من خودم مشکلات احتمالی رو که حدس می زدم شاید از اونا باشه رو بررسی کردم !
بله حق با شماست اس اچ اچ اصلا ربطی به این موضوع نداره ولی وقتی آدم به مشکل می خوره هر جایی رو یک تست می زنه !
در حال حاضر من واقعا در عجب هستم که چرا اینطوری هست آیا شما می تونید کمک کنید info رو بهتون بدم ؟

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

فایروال را غیر فعال کنید با کامند :

service iptables stop

اگر وب سرور آپاچی دارید فعالش کنید با کامند :

service httpd start

ممنون این رو قبلا بررسی کردم !
ولی صفحه آپا چی تو مرور گر باز می شود ولی putty نه با وی ... نه از داخل وی پی اس لوگین نمی شود !

php.source
March 11th, 2012, 01:08
فایل sshd_conf داخل etc /sshd رو محبت کنید بدید تا بررسی بشه

ServerDL.com
March 11th, 2012, 01:17
اگر اطلاعات سرور را به شما بدهم می توانید بررسی کنید لطفا ؟

php.source
March 11th, 2012, 01:36
پ خ کنید یا به آدرس ایمیل support@afagh.info بفرستید

ServerDL.com
March 11th, 2012, 01:46
ایمیل + پ - خ شد .

aminhacker
March 11th, 2012, 20:31
احتمال ایمیجی که استفاده کردین در ایتدا iptable نداشته و نصب کردین و پورت ssh - 22 یا هر پورتی که ست کردین رو باز نکردین

ServerDL.com
March 11th, 2012, 22:43
با تشکر از کمک دوستان که با نظرات خودشون در 24 ساعت گذشته به من کمک کردند
خوشبختانه مشکل در تنظیمات میکروتیک بود که به عوان روتر استفاده می شود در سرور های هتزنر ...