PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید

rezaerfani
March 9th, 2012, 19:30
سلام دوستان
لطفا لیست قیمت ندید و لطفا سرویس های خودتون رو نگید (ممنون)
دوستان من یک سایت دانلود دارم و میخوام یک وی پی اس بگیرم تا فایل ها رو روش داون کنم از حالت فشرده خارج کنم و رو هاست دیگه لیچ کنم
کارهایی که میکنم اینه که میخوام از winrar استفاده کنم
قرار نیست کسی بهش دسترسی داشته باشه من و چند نفر از همکار هام دسترسی داریم یعنی فشار زیادی وارد نمیشه
دوستان به من کمک کنید تا بتونم یه چیزی بخرم که کاملا به دردم بخوره راستی درسته اینجا تو وی پی اس تاپیک دادم ولی نمیدونم به دردم میخوره یا نه
پیشاپیش از توجهتون تشکر میکنم

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

راستی یادم رفت از کجا بگیرم یعنی کدوم کشور

camelian77
March 9th, 2012, 19:35
هتزنر خوب هست چون پینگ پایینی داره به ایران.

یک سروری بگیرید که سی پی یو قوی و هارد سریع داشته باشه. رم هم به اندازه ۵۱۲ فکر کنم بس هست.

RezaFH
March 9th, 2012, 19:45
سلام

دوستان به من کمک کنید تا بتونم یه چیزی بخرم که کاملا به دردم بخوره راستی درسته اینجا تو وی پی اس تاپیک دادم ولی نمیدونم به دردم میخوره یا نه

ببخشید ولی من متوجه نشدم الان میخواید یکی بیاد یکی فروشنده رو معرفی کنه ؟
یا دقیقا منظورتون چی هست از این تاپیک ؟

rezaerfani
March 9th, 2012, 20:15
سلام

ببخشید ولی من متوجه نشدم الان میخواید یکی بیاد یکی فروشنده رو معرفی کنه ؟
یا دقیقا منظورتون چی هست از این تاپیک ؟

نه رضا جان من میخوام در مرود وی پی اس بدونم و میخوام بدونم که واس این کاری که من میخوام به دردم میخوره یا نه بعد بگردم دنبال قیمت مناسب

sebastian
March 9th, 2012, 20:17
نه رضا جان من میخوام در مرود وی پی اس بدونم و میخوام بدونم که واس این کاری که من میخوام به دردم میخوره یا نه بعد بگردم دنبال قیمت مناسب
شما هر وی پی اس ویندوزی بگیرید کارتون رو راه مینداره
حتی با حداقل رم 256 واسه این کاری که میخواید کافیه فقط دقت کنید سرور مجازی که تهیه می کنید پورت 1Gbps داشته باشه