PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرافیک وی پی اس

tizparvaz
March 9th, 2012, 17:38
آیا امکان نصب گرافیک رو وی پی اس هست ؟

iraniserver
March 9th, 2012, 17:40
سلام
چه کنترل پنلی و سیستم عاملی دوست عزیز ؟

hpnn.wm
March 9th, 2012, 17:43
آیا امکان نصب گرافیک رو وی پی اس هست ؟
منظورتون کارت گرافیک هست
اگر جواب مثبت باشه باید سرور اصلی باید دارای کارت گرافیکی باشه

tizparvaz
March 9th, 2012, 17:47
آره منظورم کارت گرافیک
جایی هست که سرور الیشون کارت گرافیک داشته باشه ؟

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

سلام
چه کنترل پنلی و سیستم عاملی دوست عزیز ؟
سلام
ویندوز

itjavani
March 9th, 2012, 17:53
سرور رو فکر کنم با سیستم خانگی اشتباه گرفتید

amirlord
March 9th, 2012, 17:57
سلام
مورد استفاده چی هست ؟! شاید بتونم کمکی بهتون بکنم !

tizparvaz
March 9th, 2012, 17:57

نخیر کاری دارم که نیاز به کمی رون بودن وی پی اس داره و یکی از چیزایی که باعث رون شدنش بشه داشتن گرافیک
اگرم یخواین بدونین چه کاری متاسفم فک نمیکنم بدرد شما بخوره
اگه پاسخی دارین بگین اگر نه نیاز به دادن پست نیست

hpnn.wm
March 9th, 2012, 17:58
نه فکر کنم نصل جدید سرور ها رو می گند چون طبق گزارش ایسنا به زودی سرور هایی که کارت گرافیک داشته بشند به بازار عرضه خواهد شد
این سرور ها برای کسایی که اینترنت بالا دارند خوبه برای بازی
در حقیقت برای اجرای بازی ها استفاده می شه
ولی دوست عزیز فکر نکنم هیچ دیتا سنتری تا الان این کار رو کرده باشه

tizparvaz
March 9th, 2012, 18:03
سلام
مورد استفاده چی هست ؟! شاید بتونم کمکی بهتون بکنم !

پ.خ شد ممنون مشم بتونین کمک کنین

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

نه فکر کنم نصل جدید سرور ها رو می گند چون طبق گزارش ایسنا به زودی سرور هایی که کارت گرافیک داشته بشند به بازار عرضه خواهد شد
این سرور ها برای کسایی که اینترنت بالا دارند خوبه برای بازی
در حقیقت برای اجرای بازی ها استفاده می شه
ولی دوست عزیز فکر نکنم هیچ دیتا سنتری تا الان این کار رو کرده باشه

این به زودیش معلوم هست کیه یا نه ؟

hpnn.wm
March 9th, 2012, 18:05
نه اصولا اسرار دیتاسنتر ور خود رئیسش هم نمی دونه
ولی اونجور که گفتند "به زودی"

tizparvaz
March 9th, 2012, 18:08
نه اصولا اسرار دیتاسنتر ور خود رئیسش هم نمی دونه
ولی اونجور که گفتند "به زودی"

اینی که شما فرمودین کدوم دیتا سنتر هست ؟

AriyaCenter
March 9th, 2012, 18:16
سوال پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب هستش :d بچه ها باید سکه بندازی تا جواب بدن این انجمن هم بخخش فروش بیشتر فعال تر هست تا .... حتی قسمت های اموزش هم افر و قیمت میدند :d
مخصوصا قدیمی های اینجا(:|

hpnn.wm
March 9th, 2012, 18:17
منم گفتم اسرار دیتا سنتر ها نمی شه فهمید که کدوم این سرویس رو می ده و یا اصلا چه زمانی این سرویس به روی کار می اد

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

سوال پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب هستش :d بچه ها باید سکه بندازی تا جواب بدن این انجمن هم بخخش فروش بیشتر فعال تر هست تا .... حتی قسمت های اموزش هم افر و قیمت میدند :d

و اینجا کی قیمت داد؟؟

tizparvaz
March 9th, 2012, 18:24

من وارد بحث سیاسی نمیشم :دی
اما خوب یه خورده زیاد دیدم که کسایی سعی در به اصطلاح سوزوندن دماغ تازه کارا دارن در این موارد خودم سعی میکنم سرشون و با طاق آشنا کنم :دی
منظورم به فرد خاصی نیست کلی گفتم
ممنون از دوستانی که پاسخ دادن تا اینجا فهمیدم این کار در حال حاضر امکان نداره

itjavani
March 9th, 2012, 18:34
سروری که بخواد روان برای شما کار بکنه خب نیازی به گرافیک نداره خیلی راحت میتونید سروری با میزان سی پی یو بالا و رم بالا و پینگ پایین خریداری کنید تا مثل جت بتونید باهاش کار کنید
اگر مجازی سازتون وی ام ور باشه که با نصب vmware tools ویندوزتون روان تر از گذشته کار میکنه
برای سرور مجازی که بگیم حتی کارت گرافیک هم داشته باشه شما باید سرعت اینترنت بالایی داشته باشید تا بتونید استفاده کنید و روان کار کنید

tizparvaz
March 9th, 2012, 18:47
سروری که بخواد روان برای شما کار بکنه خب نیازی به گرافیک نداره خیلی راحت میتونید سروری با میزان سی پی یو بالا و رم بالا و پینگ پایین خریداری کنید تا مثل جت بتونید باهاش کار کنید
اگر مجازی سازتون وی ام ور باشه که با نصب vmware tools ویندوزتون روان تر از گذشته کار میکنه
برای سرور مجازی که بگیم حتی کارت گرافیک هم داشته باشه شما باید سرعت اینترنت بالایی داشته باشید تا بتونید استفاده کنید و روان کار کنید
اینترنت خوب داریم اما ببینید فرض کنید شما وی پی اسرو باز میکنید میرید داخل یه سایت که گرافیک بالایی داره در 70% اوقات با هنگ مواجه میشین
اما اگه گرافیک خوب باشه این اتفاق نمیوفته و خیلی راحت اون صفحه باز میشه این دیگه نیاز به اطلاعات سرور نداره هرکی کامپیوتر داره این و میدونه که گرافیک نباشه سرعت این چیزا کم میشه

hpnn.wm
March 9th, 2012, 18:51
اینترنت خوب داریم اما ببینید فرض کنید شما وی پی اسرو باز میکنید میرید داخل یه سایت که گرافیک بالایی داره در 70% اوقات با هنگ مواجه میشین
اما اگه گرافیک خوب باشه این اتفاق نمیوفته و خیلی راحت اون صفحه باز میشه این دیگه نیاز به اطلاعات سرور نداره هرکی کامپیوتر داره این و میدونه که گرافیک نباشه سرعت این چیزا کم میشه
کاملا اشتباه می کنید
اگه اینرنت درست حسابس داشته باشید بعد از ورود به سرور صفحه عین دسکتاپ خودتون بالا می اد
من چون یه بار تجربه کردم توی خارج از کشور افراد اداری یه کامپیوتر مجازی دارند که با اون کار می کنند و هر جا می رند انگار اینکه کامپیوترشون باهاشون هست
هنگ کردن از سرعت اینترنت شما هست که فکر می کنید سرور هنگ کرده

tizparvaz
March 9th, 2012, 19:05
یعنی هیچ نیازی به گرافیک نیست ؟؟؟ بعید میدونم

supportvps
March 9th, 2012, 19:27
fekr nakonam beshe karte graphic ham nasb bashe bazam remote mesle pc shakhsi nemishe loadesh

hpnn.wm
March 9th, 2012, 20:14
یعنی هیچ نیازی به گرافیک نیست ؟؟؟ بعید میدونم
مطمئن باشید که همینطوری هست
سرعت اینترنت در ایران خلی کم هست بخاطر همین شما فکر می کنید که هنگ می کنه

aminhacker
March 11th, 2012, 20:40
اصلا نیازی به گرافیک نداره اون که لک میزنه از نت خوب وباسرعت ایرانه.
نهایت گرافیکی که لازمه واسه بروزینگ تو این حروف تصویره :D
اگه خیلی لازمه + خیلی امنیت مهم نیست رو اون vps (که معمولا نیست چون مشکلاتی پیش میاره)
real vnc بدون انکریپشن خوب کار می کنه و با سرعت بهتر.
نهایت دیده بودم کارت صدا بخان نه گرافیک.

sellpad
March 12th, 2012, 01:13
فکر نکنم جایی باشه باید کلوکیشن کنی دادا