PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان متخصص لطفا راهنمایی کنند ..

Nik0TiN
March 9th, 2012, 14:23
سلام دوستان گلم هر کاری کردم که واسه دایرکت ادمین تاپیک بزنم این سوال ربات یابش مسخره بازی در میاره ارسال نمیشه عین متن رو اینجا میگذارم و مشکلمو بعدش توضیح میدم
hi dear
i restore vbulletin site in my server but i can not login in forum and admin cp
i think backup have problem but it's correct
know i understand tmp folder in root is not monuted ... i do this but it's not
help me plz

[root@server ~]# df -h
Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
/dev/mapper/vg_server-lv_root
50G 7.5G 40G 16% /
tmpfs 1004M 0 1004M 0% /dev/shm
/dev/sda1 485M 53M 407M 12% /boot
/dev/mapper/vg_server-lv_home
45G 2.3G 41G 6% /home

csf say me :

Check /dev/shm is mounted noexec,nosuid WARNING /dev/shm is not mounted with the noexec,nosuid options (currently: none). You should modify the mountpoint in /etc/fstab for /dev/shm with those options and remount

Check /tmp is mounted as a filesystem WARNING /tmp should be mounted as a separate filesystem with the noexec,nosuid options set (این قسمت الان تونستم درستش کنم)

اقا ما یه سرور مجازی ساختیم یه فروم مال مشتری منتقل کردیم ... منتها همه چیز اوکی بود اما لاگین نمیشد توی سایتش طرف
همه چیز و چک کردم حتی یه بار دیگه همه چیز رو از نو ساختم ..

خلاصه بعد یک پروسه طولانی متوجه شدم اشکال از پوشه tmp هست که باید سشن های mysql رو نگه داره و اینکارو نمیکنه .....
خلاصه بعد کلی سرچ mount کردن موفق و ناموفق هنوز نتونستم مورد رو حل کنم
الان فکر میکنم این مورد رو رفع کنم درست میشه ....

Check /dev/shm is mounted noexec,nosuid WARNING /dev/shm is not mounted with the noexec,nosuid options (currently: none). You should modify the mountpoint in /etc/fstab for /dev/shm with those options and remount

راهنمایی کنید لطفا

hpnn.wm
March 9th, 2012, 14:31
عذر می خوام من چیزی دقیق دستگیرم نشد
اما از اونچه که فهمیدم مشکلتون در دایرکت ادمین هست اون دوباره نصب کنید فکر کنم حل بشه
درغیر اینصورت در vb هنگام انتقال مشکلی پیش نمی اد

Nik0TiN
March 9th, 2012, 14:51
بک اپ دستی منتقل شده ...
دایرکت ادمین رو ریبیلد کردم اون مشکلی نداره ... مشکل اینه که باید پوشه تمپ مونت بشه که نمیشه .....

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

یا حداقل من نمیتونم !

hpnn.wm
March 9th, 2012, 15:04
بک اپ دستی منتقل شده ...
دایرکت ادمین رو ریبیلد کردم اون مشکلی نداره ... مشکل اینه که باید پوشه تمپ مونت بشه که نمیشه .....

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

یا حداقل من نمیتونم !
مشکل اینجاست که گاهی با ریبیلد دایرکت ادمین نمی شه کاری از پیش برد چون دایرکت ادمین گاهی تو ریبیلدش
هماهنگی های لازم بین چند چیز ر انجام نمی ده
و در مورد پوشه تمپ هم تا حالا مطلب در مورد مونت کردن این پوشه ندیدم

Nik0TiN
March 9th, 2012, 15:26
دوستان این جا رو بخونید
نظر اخر سوال من هم هستش ...
ConfigServer Scripts Forum • View topic - Firewall Check (http://forum.configserver.com/viewtopic.php?t=2509)

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

دوستان این جا رو بخونید
نظر اخر سوال من هم هستش ...
ConfigServer Scripts Forum • View topic - Firewall Check (http://forum.configserver.com/viewtopic.php?t=2509)

مشکل خطای

حل شد اما همچنان ... کار نمیکنه