PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان همكاري در سايت آموزش فتوشاپ

psfa
March 9th, 2012, 13:14
سلام دوستان عزيز ما يك سايت در زمينه ي آموزش فتوشاپ و آموزش طراحي سايت در فتوشاپ زديم و به دليل اين كه پست ها بسيار وقت گير هستن و بنده هم دست تنها ، تصميم گرفتم از دوستان عزيز براي همكاري دعوت كنم.
دوستاني كه تمايل به همكاري با ما رو دارن لطفا پ.خ بدن يا در همين تاپيك اعلام كنند.
در ضمن دوستان سيستم مديريت محتواي سايت هم وردپرس هستش.
ممنون ازتون دوستان منتظرتون هستم

HematYar
March 9th, 2012, 13:47
هدفتون از اموزش دادن چیه ؟

hpnn.wm
March 9th, 2012, 13:50
در چه سطحی می خواین اموزش بدید ؟
اگه در سطوح متوسط به بالا باشه من می تونم کمکتون کنم

hostarya
March 9th, 2012, 13:52
شرايطتون رو هم بگين و چيزي واسه ما ميمونه؟

psfa
March 9th, 2012, 14:01
هدفتون از اموزش دادن چیه ؟
منظورتون رو دقيق نميفهمم اما بيشترش واسه سرگرمي هستش و اين كه اگه چيزي هم خودم بلدم براي ديگران هم به اشتراك بزارم.

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

در چه سطحی می خواین اموزش بدید ؟
اگه در سطوح متوسط به بالا باشه من می تونم کمکتون کنم
در سطح مقدماتي و پيشرفته
عزيز خودم هم بهتون منابع هم مي دم براي ترجمه

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

شرايطتون رو هم بگين و چيزي واسه ما ميمونه؟
شرايط خواستي كه نيست فقط همين يه سري موارد اصلي هستش
تسلط كامل به فتوشاپ
تسلط به زبان انگليسي براي ترجمه
و آشنايي با وردپرس

براي اين مورد هم مي تونيم بعد از مدتي كه بازديدكننده بيشتري سمت سايت جذب شد بخش طراحي مي زنيم و مي تونيد سفارش بگيريد و در ضمن فعلا هم چند جا پيج رنك 4 و 5 و 3 اينا تبليغ متني دادم براي بالا رفتن پيج رنك البته باز هم مي دم جاهاي ديگه بعدن و اين كه لينك ها رو هم ميفرستم بالاترين.

hpnn.wm
March 9th, 2012, 14:39
منظورتون رو دقيق نميفهمم اما بيشترش واسه سرگرمي هستش و اين كه اگه چيزي هم خودم بلدم براي ديگران هم به اشتراك بزارم.

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

در سطح مقدماتي و پيشرفته
عزيز خودم هم بهتون منابع هم مي دم براي ترجمه

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

شرايط خواستي كه نيست فقط همين يه سري موارد اصلي هستش
تسلط كامل به فتوشاپ
تسلط به زبان انگليسي براي ترجمه
و آشنايي با وردپرس

براي اين مورد هم مي تونيم بعد از مدتي كه بازديدكننده بيشتري سمت سايت جذب شد بخش طراحي مي زنيم و مي تونيد سفارش بگيريد و در ضمن فعلا هم چند جا پيج رنك 4 و 5 و 3 اينا تبليغ متني دادم براي بالا رفتن پيج رنك البته باز هم مي دم جاهاي ديگه بعدن و اين كه لينك ها رو هم ميفرستم بالاترين.

تمام شرایط رو دارا می باشم
اطلاعات رو پ.خ کنید

psfa
March 9th, 2012, 15:07
پ.خ داده شد