PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاهوم پرید کمک کنید

sarwhost
March 9th, 2012, 10:40
با سلام خدمت دوستان از دیروز از ساعت 10 دیگه نه یاهو مسنجر من باز میشه نه ایمیلم فک کنم یاهو پرید به نظر شما چیکار کنم اخه ایمیلهای مهم کاریم تو اون بود پسوردامو اینا الان چیکار کنم

Mehdi_Enter
March 9th, 2012, 10:56
ایدی مورد نظر را به من پیام خصوصی کنید تا چک کنم:)

Ramin
March 9th, 2012, 11:06
بهتر بود بیشتر توضیح می دادید؟؟ چه پیامی برای شما نمایش داده میشود؟

mehrshad.ho
March 9th, 2012, 11:10
الان 10 روزه یکی آی دی منو همش diactive می کنه من باز می کنم فرداش دوباره از اول

sarwhost
March 9th, 2012, 11:10
تو مسنجر که میگی ایدی با این مشخصات نیست تو یاهو هم میگه پسورد اشتباهه

hpnn.wm
March 9th, 2012, 14:41
به احتمال بالا یا یاهو مسنجرتون خراب هست یا اینکه کسی اون رو هک کرده و تنها راهش اینکه با اسفاده از forget password برشگردونید
چیز دیگه ای به ذهن من نمی رسه

sarwhost
March 9th, 2012, 15:29
به احتمال بالا یا یاهو مسنجرتون خراب هست یا اینکه کسی اون رو هک کرده و تنها راهش اینکه با اسفاده از forget password برشگردونید
چیز دیگه ای به ذهن من نمی رسه
مشکل اینجاس اون سوالهای امنیتی رو فراموش کردم

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

دیگر ایدی هام باز میشه پس مشکل از مسنجر نیست

hpnn.wm
March 9th, 2012, 15:33
اگه تو گوگل اکانت داشتی به راحتی بر می گردونند بعد 24 ساعت ولی توی یاهو خبر ندارم

sarwhost
March 9th, 2012, 16:26
یعنی هیچ امیدی نیست

iranian-portal
March 9th, 2012, 16:42
الان 10 روزه یکی آی دی منو همش diactive می کنه من باز می کنم فرداش دوباره از اول

سلام دوست عزیز
آقا آیدی Deactive شده رو برای دیگران هم Reactive می کنید؟
اگر بله قیمت رو برام پ.خ کنید

MagicVps.Com
March 9th, 2012, 17:52
سلام دوست عزیز
آقا آیدی Deactive شده رو برای دیگران هم Reactive می کنید؟
اگر بله قیمت رو برام پ.خ کنید

تا زمانی که پاسخ سوالات امنیتی را کسی ندونه چی بوده تحت هیچ شاریطی امکان باز شدن و اکتیو شدن مجدد نیست خیالتون راحت کنم توی نسخهای یاهو که بصورت فری هست و عموما هم همه تقریبا زا نسخه فری یاهو دارن استفاده میکنند

کسانی که وابستگی به یاهو مسنجر دارند میتونند اکانت یاهو پلاس تهیه کنند تا جای که میدونم به راحتی دی اکتیو نمیشه اگرهم بشه به راحتی خود یاهو دوباره اوکی میکنه بارتون تا جایکه اطلاع دارم