PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **جشنواره نوروزی آپادانا**=تخفیف ویژه ماه اول+1 ماه vps رایگان+تنظیم رایگان+اموزش و پشتیبانی 24 ساعته

sellpad
March 8th, 2012, 22:24
ویژگیهای جشنواره نوروزی 93

1- تخفیف 10% در همه پلن ها برای ماه اول
2- لایسنس آنتی ویروس 6 ماهه رایگان
3-هاست 500 مگابایتی رایگان به مدت 6 ماه
4-هر نوع تنظیم(تنظیمات جدید) به صورت رایگان
5-اموزش رایگان و اختصاصی مدیریت سرور به شما
چرا خرید از آپادانا ؟
1-تحویل سریع سرور
2-پرداخت انلاین و بدون دردسر
3-15 روز گارانتی کامل(در صورت خرابی هزینه برگردانده میشود)
4-گارانتی تعویض 6 ماهه
5-تیم مجرب برای پشتیبانی
6-پشتیبانی 24 ساعته
7-پشتیبانی از طریق تلفن
8-پشتیبانی از طریق sms
9-پشتیبانی از طریق چت یاهو و ...
10-پشتیبانی از طریق تیکت
11-و....

آپادانا
www.apadanaserver.ir (http://www.apadanaserver.ir)

جشن نوروز بر همگان خجسته باد

پلن ها
سبد خرید - آپادانا سرور
کد تخفیف : 10

ID:vps.selling@yahoo.com
vpsvps55@yahoo.com (vpsvps55@yahoo.com)

lived
March 11th, 2012, 03:52
دوستان قرعه کشی vps رایگان بین افرادی هستش که خرید داشته باشن (شبه ایجاد نشه )
برای یک ماه وی پی اس شخص برنده برای یک ماه رایگان تقدیم ایشون میشه

id yahoo : vpsvps55
id yahoo : ipvalid@y7mail.com

---------- Post added at 03:52 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

کد تخفیف های تخفیف پلان ها به شکل زیر میباشد
PLAN B
قیمت:22,000 تومان ماهانه
پردازنده:Core i5 750 Quad
هارد:20 GB
حافظه:512 MB
پورت:1GB
با تخفیف=17,000 تومان
کد تخفیف = nusab
PLAN C
قیمت:27,000 تومان ماهانه
پردازنده:Core i5 750 Quad
هارد:40 GB
حافظه:1024 MB
پورت:1GB
با تخفیف=20,000 تومان
کد تخفیف = nusac

sellpad
March 12th, 2012, 00:58
دوستان فقط 8 ای پی برامون مونده اگه میخواید سریع pm بدید

nsmcse
March 16th, 2012, 12:22
آقا متشکرم
من دیشب یه وی پی اس گرفتم با رم 256 سرعتش از وی پی اس قبلی من که 512 بود واقعا بیشتر بود
وقعا ممنون از سرویس تون

sellpad
March 16th, 2012, 21:25
خواهش میکنیم عزیز وظیفس

دوستان ip ها جدید هم امد

lived
March 21st, 2012, 13:23
در ایام نوروز در خدمت عزیزان هستیم
تحویل سرور نیم ساعته با کانفیگ رایگان میباشد

id yahoo : vpsvps55

lived
March 28th, 2012, 02:40
دوستان باز هم سرور رو ارتقاء دادیم و پورت را بالاتر بردیم در حال حاضر سری جدید ip هم خریداری شده و به هر تعداد ip احتیاج داشته باشین در اختیار شما گذاشته خواهد شد

Mohsen_msi
March 29th, 2012, 00:28
درود بر دوستان عزیز ...
حدود 2 هفته پیش بنده برای ران کردن Metatrader که یک نرم افزار مالی هست از آپادانا VPS خریدم (1024 Ram). قبل از خرید ازشون اطمینان گرفتم که این VPS نباید بدون اطلاع Reset شه، در غیر این صورت صدمات مالی به بنده می خوره ... که تایید کردند که 3 ماهه سرورشون Reset نشده و مشکلی نخواهد بود ... بنده هم خریدم. هفته گذشته بدون اطلاع سرور Reset شده و الان هم می گن که ویندوزم خراب شده ... حالا باید مجددا کلی برنامه نصب کنم که بعید می دونم دیگه ارزش داشته باشه. این پست جهت اطلاع رسانی است که اگر برای نرم افزارهای حساس قصد خرید VPS دارید APADANA جای مناسبی نیست. ضمنا با اجازه خودشون متن چت رو هم اینجا می ذارم.
mohsen_msi: Salam
mohsen_msi: Hastid ?
BUZZ!!!
vpsvps55: سلام
vpsvps55: جان
mohsen_msi: Agha
mohsen_msi: Man VPS Ro Restart Kardam
mohsen_msi: Dige Bala Nayoumad
mohsen_msi: Dastan Chie ?
vpsvps55: بذارید چک کنم
vpsvps55: آی پی ؟
mohsen_msi: 64.120.166.238
mohsen_msi: ?
mohsen_msi: Agha Raftid ?!!
vpsvps55: نه
vpsvps55: دارم
vpsvps55: روی سرور شما کار میکنم
mohsen_msi: Cheshe ?
mohsen_msi: Man Ke Kari Nakardam
vpsvps55: چیز خاصی نصب کردی ؟
vpsvps55: هر کاریش میکنم
vpsvps55: لود نمیشه
vpsvps55: فکر کنم ویندوزت پریده باشه
mohsen_msi: Bah
mohsen_msi: Agha Mishe Man Az In VPS Enseraf Bedam ?
vpsvps55: www.apadanaserver.ir/fa/download/pdf/ghavanin.pdf
mohsen_msi: Khob In Chie ?
mohsen_msi: Yani Nemishe ?
vpsvps55: ghavanin
mohsen_msi: Midounam
mohsen_msi: Yani Ghavaninetoun Ejaze Nemide ?!
vpsvps55: age vps bala nayad hadeaksar
vpsvps55: rebuild mikonim
mohsen_msi: Ok, Pass In Karo Anjam Bedid
mohsen_msi: Khoda Ro Shokr Man 1 Mahe Kharidam
mohsen_msi: Ba Ejazatoun Matne In Chat Ham Bara Feedback Mizaram Tou Webhostingkar
vpsvps55: behtarin kar ro mikonid
vpsvps55: lotfan link ham bezarid
mohsen_msi: Hatman, Kamel Mizaram
mohsen_msi: In Key Amade Mishe ?
mohsen_msi: Agha Javab Nemidid Dige ?
mohsen_msi: Usere Manam Az Portaletoun Pak Kardid ?
vpsvps55: باشه
vpsvps55: روی سرور اصلی هستم
vpsvps55: روی سیستم نیستم که جواب پی ام بدم
vpsvps55: یا باید سرورتون رو آماده کنم
vpsvps55: یا وایسم اینجا جواب چت بدم
vpsvps55: هر کدوم که شما صلاح میدونید
vpsvps55 is typing...
vpsvps55: ؟
mohsen_msi: Hamoun VPS Ro Amade Konid, Zemnen Usere Man Az Portaletoun Pak Shode !!!
mohsen_msi: هیچ کاربر مرتبطی با این ایمیل پیدا نشد

lived
March 30th, 2012, 01:40
جناب آقای Mohsen_msi ما آپتایم خود را صد درصد اعلام نکرده ایم و ما سرور شما رو به همان شکل که بود برگرداندیم و پس از بررسی خدمت شما اعلام کردم که مشکل از خود دیتا سنتر است و مشکل از طرف ما نبوده و بعد از رفع مشکل سرور شما رو به همان شکل تحویلتان دادیم ( بعد از چند ماه آپ بودن چند ساعت قطع شدن از سوی دیتا سنتر مسئله طبیعی است ) من خودم چندین بار به خاطر قطع شدنی که از سوی ما نبوده از شما عذرخواهی نمودم
و یک نکته رو خدمتتون اعلام کنم که هیچ سروری نیست که خواه ناخواه قطع شدن ویا مشکلی برایش پیش نیاید حتی با اینکه از بهترین دیتا سنترها خریداری شده باشد و کاربران حرفه ای این موضوع را کاملا درک مینمایند چون وقتی که پشتیبانی ما را میبینند که به سرعت کارهای انها انجام میشود و همیشه در کنار انها هستیم و همچون دیگر سرویس دهندگان که در هنگام مشکلان نه آنلاین میشوند نه جواب تلفن میدهند نه جواب تیکت ( در ضمن طلب کار هم هستند ) نیستیم و همیشه به تمام مشتری هایمان احترام میگذاریم و در خدمتشان هستیم در سرور ما و سایت ما همیشه حق با مشتری است و حتی اگر از ما بدگویی هم شود ما ناراحت نمیشویم و بازهم به ان مشتری احترام میگذاریم و دوست داریم در کنار ما بماند
جناب آقای محسن هر زمان که دوست داشتین یک لیست کامل از مشتریهای خود در اختیار شما قرار میدهیم تا شما با کاربران ما صحبت نمایید و نظرات انها را جویا شوید

Mohsen_msi
March 30th, 2012, 02:57
جناب آقای mohsen_msi ما آپتایم خود را صد درصد اعلام نکرده ایم و ما سرور شما رو به همان شکل که بود برگرداندیم و پس از بررسی خدمت شما اعلام کردم که مشکل از خود دیتا سنتر است و مشکل از طرف ما نبوده و بعد از رفع مشکل سرور شما رو به همان شکل تحویلتان دادیم ( بعد از چند ماه آپ بودن چند ساعت قطع شدن از سوی دیتا سنتر مسئله طبیعی است ) من خودم چندین بار به خاطر قطع شدنی که از سوی ما نبوده از شما عذرخواهی نمودم
و یک نکته رو خدمتتون اعلام کنم که هیچ سروری نیست که خواه ناخواه قطع شدن ویا مشکلی برایش پیش نیاید حتی با اینکه از بهترین دیتا سنترها خریداری شده باشد و کاربران حرفه ای این موضوع را کاملا درک مینمایند چون وقتی که پشتیبانی ما را میبینند که به سرعت کارهای انها انجام میشود و همیشه در کنار انها هستیم و همچون دیگر سرویس دهندگان که در هنگام مشکلان نه آنلاین میشوند نه جواب تلفن میدهند نه جواب تیکت ( در ضمن طلب کار هم هستند ) نیستیم و همیشه به تمام مشتری هایمان احترام میگذاریم و در خدمتشان هستیم در سرور ما و سایت ما همیشه حق با مشتری است و حتی اگر از ما بدگویی هم شود ما ناراحت نمیشویم و بازهم به ان مشتری احترام میگذاریم و دوست داریم در کنار ما بماند
جناب آقای محسن هر زمان که دوست داشتین یک لیست کامل از مشتریهای خود در اختیار شما قرار میدهیم تا شما با کاربران ما صحبت نمایید و نظرات انها را جویا شوید
درود ...
دوست عزیز بنده قصد تخریب ندارم، صرفا یک فیدبک زدم که کسانی که vps برای مصارف خاص می خوان، جای دیگه ای رو انتخاب کنند. ببینید مشکل دیتاسنتر مربوط به شماست. من از شما سرویس خریدم. اگر دیتاسنتر مشکل داره شما باید حل کنید و کاملا به شما بر می گرده. من متوجه نمی شم این جمله شما یعنی چی ؟! "مشکل از خود دیتا سنتر است و مشکل از طرف ما نبوده" به هر حال من قصد بحث کردن ندارم و نهایتا مبلغی رو دور ریختم. شما هم به پست قبلی من + نگاه کنید.

موفق باشید

babelirani
March 30th, 2012, 03:33
درود ...
دوست عزیز بنده قصد تخریب ندارم، صرفا یک فیدبک زدم که کسانی که vps برای مصارف خاص می خوان، جای دیگه ای رو انتخاب کنند. ببینید مشکل دیتاسنتر مربوط به شماست. من از شما سرویس خریدم. اگر دیتاسنتر مشکل داره شما باید حل کنید و کاملا به شما بر می گرده. من متوجه نمی شم این جمله شما یعنی چی ؟! "مشکل از خود دیتا سنتر است و مشکل از طرف ما نبوده" به هر حال من قصد بحث کردن ندارم و نهایتا مبلغی رو دور ریختم. شما هم به پست قبلی من + نگاه کنید.

موفق باشید

والا نمیخوام توی این بحث شرکت کنم
متاسفانه کاربر های ما فکر میکنن که کسی که سرور رو میفروشه مالک سرور هستش ولی سرور همیشه توی جیبشه و نباید هیچوقت واسش مشکلی پیش بیاد

ایشونم سرور توی یک کشور دیگه هستش و هیچ دیتا سنتری و هیچ کسی که سرو میده نمیتونه آپ تایم 100% به شما تضمین بده تناها کسی که میتونه تضمین کامل بده خداست عزیز من

شمام یکم منطقی باشید ایشون فقط گفته توی 4 ماه گذشته دان نشدیم نگفته که نخواهیم شد

منطقی فکر کردن خیلی خوبه

lived
March 31st, 2012, 01:28
جناب babelirani واقعا از اینکه دیدگاه خودتون رو به عنوان یک کاربر بی طرف عنوان نمودید خیلی ممنون و سپاسگذارم
البته ما با کاربرهای حرفه ای و کسانی که چندین ساله کارشون اینه مشکلی نداشتیم و نداریم ولی بعضا کاربرانی هم هستند که انتظاراتی دارند که واقعا معقول نیست در صورتی که سرویس دهی ما رو میبینند ولی کم لطفی میکنند

Mohsen_msi
March 31st, 2012, 13:35
جناب babelirani واقعا از اینکه دیدگاه خودتون رو به عنوان یک کاربر بی طرف عنوان نمودید خیلی ممنون و سپاسگذارم
البته ما با کاربرهای حرفه ای و کسانی که چندین ساله کارشون اینه مشکلی نداشتیم و نداریم ولی بعضا کاربرانی هم هستند که انتظاراتی دارند که واقعا معقول نیست در صورتی که سرویس دهی ما رو میبینند ولی کم لطفی میکنند

جالبه ... اینکه توقع داشته باشیم سرویسمون درست کار کنه و بعد از کلی تاییدیه از شما گرفتن درست کار کنه از کم عقلی ماست !! حالا گذر زمان و نحوه سرویس دادن شما گویای همه چیز خواهد بود. من یک هفته دیگه VPSام Expire می شه، هر چند که فقط یک هفته از سرویس شما استفاده کردم و بعد از دیدن شرایط پشیمون شدم که دیگه سودی نداشت !

lived
March 31st, 2012, 14:26
جناب Mohsen_msi این همه جنجال برای همون چند ساعت قطع شدن سرور شماست که از دیتا سنتر بود و ایراد از سوی ما نبود و سرور شما بعد از چند ساعت با پیگیری ما از دیتاسنتر دوباره به همان شکل تحویل شما شد،نگران نصب نرم افزار بودین که خدا روشکر سرورتون به همون شکل تحویلتون شد حالا برای اون چند ساعت شما عنوان میکنید سی روز سرور شما مشکل داشته ؟؟
اگر اینطور باشه شما ما رو به چهار میخ میکشی جانم
الان برای چند ساعت قعطی ملت رو دعوت میکنی از ما خرید نکن اونجوری اگر سرور شما ایراد داشت دنیا رو خبر میکردی که توی کل دنیا از ما خرید نکنن
خداوند همیشه بر حق است و ما اصلا از اینکه شما هر چقدر بدگویی کنید ازتون ناراحت نمیشیم چون از قدیم گفتن طلا که پاکه چه منتش به خاکه
ما تمام تلاش خودمون رو میکنیم که سرویس خوبی ارائه کنیم و کاربرانی که مدتهای زیادیه با ما هستن این موضوع رو واقعا درک کردن
هر زمان ایرادی پیدا بشه استرس و تلاش ما صد برابر شماست تا سرویس به حالت عادی برگرده
اگر دوست داشتین لیست مکاتبات اون شب من با آقای اندرو رو براتون میذارم که ایشون میگفت و من به ایشون اثبات کردم که مشکل از اونهاست و از ما نیست
من همون شب که این ایراد پیدا شد فقط سه ساعت خوابیدم و همش در مکاتبه بودم تا مشکل رفع شد و چون شماره موبایلتون رو نداشتم اطلاع بدم براتون پی ام دادم
که شما اینقدر سرور و نرم افزار مالیتون براتون مهم بود چند ساعت بعد جواب من رو دادین
که با خودم گفتم ایشون انگار براشون مهم نیست
ولی باز هم ما میگیم همه حق با شماست و اون قطع شدن چند ساعته نباید ایجاد میشد (از دیتا سنتر ) و حرف شما کاملا متین است که سرورتون باید آپتایم صد درصد داشته باشه ولی پیش آمده و ما هم همه تلاش خودمان رو کردیم که سرورتون برگرده که برگشت ولی باز هم ازتون عذر میخوایم

ostadomid
March 31st, 2012, 15:06
من تا حالا از خیلی جاها وی پی اس گرفتم. تو تمامی موارد یک اتفاقی افتاده. از کار افتادن هارد، ساسپند شدن سرور اصلی، خراب شدن سوئیچ، در اومدن کابل هارد دیسک ، معلق شدن سرویس پرداخت شده و ...
هر فروشنده ای هم تضمین بده بدون که حرف اشتباهی زده.
به نظر من مهم اینه که کدوم فروشنده مشتری رو نمیپیچونه و پیگیر کار میشه تا حل بشه.
این دوستمون هم اگه واقعا پیگیر کار بوده جای تشکر داره.

lived
March 31st, 2012, 22:42
جناب ostadomid خیلی ازتون ممنونم که نظر خودتون رو به عنوان یک کاربر بی طرف عنوان کردید
کاربران سرور من که الان مدت زیادیه با من هستند همه من رو میشناسن که به چه صورت پیگیری کردم و حتی اگر کم خوابی کشیدم خودم رو نسبت به افرادی که به من اعتماد کردن مسئول دونستم و همیشه در خدمتشون بودم سعی خودم رو کردم تا همیشه سرور آپ باشه بدون هیچ ایرادی
و هدف ما این نیست یک نفر رو برای یک ماه کنارمون نگه داریم ما تمام تلاشمون رو میکنیم که همیشه کاربرها ازمون راضی باشن تا همیشه با ما بمونن چون قدرت ما از کاربرانمون است و ما تلاشمون راضی بودن اونهاست
بازم ممنون از نظرتون:53::53::53:

hadiroohi
March 31st, 2012, 23:13
دیتا سنتر؟

lived
March 31st, 2012, 23:40
دیتا سنتر؟

دیتا سنتر ما SoftLayer است

lived
April 1st, 2012, 22:16
دوستان برای ویندوز 2003 فعلا فقط پلان a و b موجود است پلان c موجود نیست
plan a =15000
plan b =22000

LiGA
April 1st, 2012, 22:29
آقا این سرورتون قرعه کشی رو انجام نمیدین ؟؟

lived
April 2nd, 2012, 02:25
آقا این سرورتون قرعه کشی رو انجام نمیدین ؟؟

قرعه کشی بین کاربرانی است که ازمون سرور دارن.آخر فروردین قرعه کشی انجام میدیم و آی دی شخص برنده رو در انجمن اعلام میکنیم

LiGA
April 2nd, 2012, 12:37
بنده هم ازتون سرور دارم .. !
اگه نداشتم که نمیگفتم قرعه کشی رو کی انجام میدین کــ

lived
April 3rd, 2012, 01:59
بنده هم ازتون سرور دارم .. !
اگه نداشتم که نمیگفتم قرعه کشی رو کی انجام میدین کــ

فکر کردم قصد گرفتن سرور دارید و میخواهید تاریخ قرعه کشی رو بدونید
قرعه کشی برای افرادی هستش که در بازه 15 اسفند 1390 تا 31 فروردین 1391 از ما سرور خریدن
و در روزهای اول اردیبهشت قرعه کشی انجام میشه
و نام برنده مشخص میشه و اعلام میشه

lived
April 4th, 2012, 00:45
دوستان ip های جدید در راه است لطفا تا فردا تامل نمایید پرداخت انجام شده ولی ip هنوز اختصاص داده نشده تا فردا سری جدید ip ها به دستمون میرسه
این آفر هم تا آخر فروردین اعتبار داره و میتونید VPS خودتون رو با قیمت ویژه تهیه کنید و در قرعه کشی شرکت کنید

lived
April 4th, 2012, 14:50
سریع جدید آی پی ها رو دریافت کردیم میتونید در سایت ثبت سقارش دهید و اگر سوالی داشتین میتوانید به صورت آنلاین از پشتیبانی آنلاین سایت بپرسید
حدف ما رضایت تمام کاربران است
در خدمتگذاری حاضریم

ramtin140
April 4th, 2012, 23:12
هنوز پلن دارید؟

behdad0160
April 5th, 2012, 14:14
من از ایشون سرور تهیه کردم

واقعا از کیفیت کارشون و سرور راضی هستم.

از همه نظر تایید می شوند:53:

lived
April 5th, 2012, 15:10
هنوز پلن دارید؟
سلام رامتین جان
بله پلن داریم و تمامی افرادی که تا آخر فروردین از ما سرور بگیرن توی قرعه کشی سرور رایگان شرکت داده میشن
دوست داشتین بیاید یاهو صحبت کنیم
من روی سایت آپادانا آنلاین هستم

lived
April 6th, 2012, 11:22
من از ایشون سرور تهیه کردم

واقعا از کیفیت کارشون و سرور راضی هستم.

از همه نظر تایید می شوند:53:

بهداد جان خیلی ازت ممنونم که برای حمایت از ما توی این تاپیک از سرویس های ما تعریف کردید امیدواریم بتونیم به وظایفمون به درستی عمل کنیم تا تمام مشتریهای ما ازمون راضی باشن چون قدرت سرور و سایت ما از شما کاربرهای خوب است
و راضی بودن شما هدف اصلی ما است

lived
April 7th, 2012, 08:52
قابل توجه دوستانی که به دنبال سرور ارزون هستند
دوستان که قصد اجاره سرور مجازی رو دارند قبلا خرید مطالب زیر رو مطالعه کنند :

سلام .

امروز می خواهم در مورد تفاوت مجازی ساز ها صحبت کنم ، خیلی از عزیزان ( عموما مبتدی ) با دیدن قیمت پایین دست پاچه می شوند و گول می خورند .

ببینید ، در حالت کلی مجازی ساز ها به 2 دسته تقسیم می شوند

1- مجازی ساز ها با منابع اختصاصی
2- مجازی ساز ها با منابع اشتراکی

مورد اول برای کاربر مناسب هست
مورد دوم برای مدیر سرور مناسب

زمانی که مجازی ساز منابع اختصاصی باشه ، مدیر سرور نمی تواند بیشتر از حد مجاز و توان سخت افزاری سرور کار بکشد . یعنی اگر سرور 8 گیگ رم داره ، نمی تواند 9 گیگ رم به سرور های مجازی اختصاص دهد .

اما اگه منابع اشتراکی باشه ، مجازی ساز این اجازه را می دهد که بی نهایت رم و سی پی یو اختصاص بدهید ، تا زمانی که مقدار استفاده کاربران زیر مقدار 8 گیگ ( حداکثر میزان منابع واقعی سرور ) هست مشکلی نیست و همه راضی هستند و خوبه ، اما یک زمانی میشه استفاده ها بالا میره و کاربران می خواهد از حداکثر منابع تخصیص داده شده استفاده کنند ، در نتیجه مقدار استفاده از اون 8 گیگ یا هر مقدار دیگه بالا میزنه و ......

سرور نابود میشه .

از جمله مجازی ساز ها با منابع اختصاصی :

1- VMware ESX / ESXi
2- Microsoft Hyper-V
3- Citrix XenServer

بررسی مجازی ساز های با منابع اختصاصی !

Citrix XenServer

تنها نکته منفی در مورد مجازی ساز Citrix XenServer هست ، مشکل که هم در XenSource هست و هم در Citrix XenServer . ، هارد دیسک های vPs ها و خود سرور بسیار حساس و ضعیف هستند . به طوری که اگر vPS یا سرور در حالت هنگ باشه و یا فشار زیادی روش باشه و سرور یا vPs رو ریستارت کنید ،بالا آمدن این سرور و کرش نکردن سرور با خدا هست

شایع ترین مشکل این هست و هر لحظه امکان کرش کردن HDD سرور و یا VPS وجود داره . دقت کنید که هیچ وقت دنبال این مجازی ساز نرید ، مگر اینکه از سرویس ها بک آپ بگیرید و یا RAID استفاده کیند

Micorosft Hyper-V

مثلا Hyper-V قدرت بالایی داره ، اما بیشتر از 4 Core برای سی پی یو نمی شناسد ، مثلا من 2تا CPU داشتم ، اما یکی رو شناخته بود . در ضمن از نظر امکانات ضعیف هست و باید Windows Server 2008 داشته باشید که نصب کنید ، که این عامل باعث میشه حداقل 25 دلار برای هزینه اش بپردازید .

البته ARIA می فرمودند راهی هست که بشه از 2 CPU استفاده کرد . کلا Hyper-V قدرت بالایی داره مخصوصا در سرور های مجازی ویندوز .

خوبی که داره این هست که شما به ویندوز دسترسی دارید می توانید فایل های ار VPS رو کپی و.. کنید .

ولی پنل مدیریت قوی نداره ، خیلی خشک و ساده هست . برای اضافات نظیر پنل برای کاربران و یا پنل های قوی تر باید لایسنس خرید که از توان ما خارج هست .

VMware ESXi

من هر کسی که می خواهد مجازی ساز نصب کنه ، بهش VMware ESXi رو پیشنهاد می دم . خیلی ازش راضی هستم ، قبلا از Citrix XenServer استفاده می کنم ولی متاسفانه HDD دوام خاصی در این مجازی ساز نداره .

پنل های تحت ویندوزی بسیاری دارد و کلاینت های بسیاری داره که به مشتری اجازه ریستارت کردن و.. میده .

مدیریت بسیار دقیقی در میزان فرکانس CPU و RAM داره ، بسیار STABLE هست و شرایط سخت و لود بالا بسیار کمک می کنه

میشه کارت صدا برای سرور های مجازی اضافه کرد .

VMware ESX

تمامی موارد در VMware ESXi در همین مجازی ساز هم صدق می کند با این تفاوت که سیستم عامل VMware ESX لینوکس بیس هست و از دستورات لینوکس می توانید استفاده کنید . فکر کنم RedHat Enterprise هست .

همچنین پنل تحت وب داره .

نکته قابل توجه این هست که سعی کنید از هر مجازی سازی استفاده می کنید ، حتما لایسنس FULL کنید ( آخرین پلن) که نهایت امکانات رو داشته باشید

تنها نکته ضعیفی که در VMware ESX / ESXi میشه گفت این هست که در قسمت کارت شبکه های اضافه ( بهتره بگم Switch های اضافی ، زمانی که سرعت پورت ( UPLINK ) رو محدود می کنیم ، اما تاثیری نداره و نوسان قابل توجهی داره

ای کاش این مشکل حل بشه و بشه سرعت رو محدود کرد برای هر VPS ، دیگه همه چیز تمام میشه

از جمله مجازی ساز ها با منابع اشتراکی :

1- OpenVZ
2- VMWARE SERVER 1 & 2x
رایج ترین و معروف ترین و مدیر سرور پسند ترین OpenVZ هست که میشه همه چیز رو Unlimited زد ، .

پنل زیبا و فریبنده Hyper-VM هم به کاربر می دند و کاربر از این همه ICON هنگ می کنه و کف و خون بالا میاره

از دید کاربر : دمش گرم ، ماه اول هوای ما رو داشت و این همه چیز میز داده بهم ، لامسب چقدر امکانات داره این پنل Hyper-VM

در کل ، سعی کنید قبل از خرید مشخصات سرور + نوع مجازی ساز سرور رو با خبر بشید . حتی شده بگید عکس براتون بگیره .

با دیدن قیمت کله پا نشید ، فرض کنید طرف میگه من VPS با رم 1 گیگ که قابل افزایش به 2 گیگ هست رو به شما میدم 15 توامان در ماه ،

حال یک حساب سر انگشتی کنیم ، آشغال ترین سرور ها با رم 8 گیگ و گوره بابای CPU که اگه از OVH بگیری نزدیک به 150 تا 180 در میاد . ( با اون شبکه مسخره اش ) .

اگه 8 تا VPS با رم 1 گیگ به قیمت 15 تومان بده ، میشه 120 تومان ، هزینه سرور چه طوری در میاد ؟؟؟

دیگه بماند 512 تا 1 گیگ هم برای خود سرور نیاز هست .

قیمت ملاک نیست عزیزان ، ،

اما این وسط افرادی هم هستند که با همون OpenVZ دارن با مرام و معرفت کار می کنند و حواسشان به مقدار منابع سرور هست و بیش از حد ارائه نمی دهند ،

کلا دوست ندارم این تاپیک توهینی به کسی یا شرکتی تلقی بشه ، اینا نظرات من بود و دانستنی هایی هست که خریداران باید اطلاع داشته باشند .

افرادی هم هستند که برای تبلیغات به دلیل وسیع بودن شرکتشان جهت تبلیغات و ... ارزان می دهند .

کلا توهین به کسی نباشه ، هدف فقط بالا بردن سطح اطلاعات کاربران بود

دوستان اگه چیز دیگه ای مد نظر هست بگید که اضافه بشه

پست همین مطلب در انجمن http://www.webhostingtalk.ir/f14/12956/

sepiddownload.com
April 7th, 2012, 20:08
سلام.
دوست عزیز سروری با جنین مشخصاتی میخوام / هزینه ؟
100 گیگ هارد
1 گیگ پورت پرسرعت
512 مگ رم
؟
(به منظور لیچ ، تورنت ، دانلود و آپلود و ... میخواهم ! )

lived
April 8th, 2012, 00:13
سلام.
دوست عزیز سروری با جنین مشخصاتی میخوام / هزینه ؟
100 گیگ هارد
1 گیگ پورت پرسرعت
512 مگ رم
؟
(به منظور لیچ ، تورنت ، دانلود و آپلود و ... میخواهم ! )

sepiddownload.com جان سلام
ما خیلی دوست داریم شما در کنار ما باشید و از سرویس های ما استفاده کنید ولی سرورهای ما قوانین کپی رایت بر روی آنها رعایت میشه و برای کار شما نامناسب است
انشالله به امید خدا داریم سرورهایی برای سرویس های اینچونینی در نظر میگیریم چون همین الان چندین مشتری این سروریس رو از ما تقاضا کردند و به زودی راه اندازی میکنیم

sepiddownload.com
April 8th, 2012, 11:20
sepiddownload.com جان سلام
ما خیلی دوست داریم شما در کنار ما باشید و از سرویس های ما استفاده کنید ولی سرورهای ما قوانین کپی رایت بر روی آنها رعایت میشه و برای کار شما نامناسب است
انشالله به امید خدا داریم سرورهایی برای سرویس های اینچونینی در نظر میگیریم چون همین الان چندین مشتری این سروریس رو از ما تقاضا کردند و به زودی راه اندازی میکنیم

سلام مجدد .
عزیز تا کی میتونید سرور جدید رو آماده کنید >؟

lived
April 9th, 2012, 00:11
سلام مجدد .
عزیز تا کی میتونید سرور جدید رو آماده کنید >؟

شما سرور رو برای کی میخواهید ؟؟

lived
April 10th, 2012, 14:49
دوستان آفر یک گیگ تمام شد لطفا درخواست ندید
آفرهای دیگه موجود است

lived
April 11th, 2012, 19:44
دوستان 9 روز مونده تا اتمام جشنواره
با خرید سرور در قرعه کشی و مزایای استفاده از سرورهای آپادانا ما بهرهمند شوید

lived
April 13th, 2012, 18:33
دوستان شش روز دیگه مونده به اتمام جشنواره نوروزی آپادانا
برای شرکت در قرعه کشی سریعتر اقدام نمایید

lived
April 15th, 2012, 14:35
دوستان عزیزم چهار روز دیگه مهلت برای شرکت در قرعه کشی آپادانا سرور تموم میشه
در ضمن سرور آلمان با قیمت مناسب و پورت خیلی عالی در راه است

lived
April 17th, 2012, 01:22
طرح های ویژه جدید ما در راه است
دوستان تا پنج شنبه مهلت دارید با خرید از آپادانا در قرعه کشی سرور رایگان شرکت کنید

lived
April 17th, 2012, 11:05
برای رفاه کاربران درگاه مستقیم پرداخت بانک ملت راه اندازی شد
در ضمن فقط دو روز مونده تا اتمام جشنواره

lived
April 19th, 2012, 10:15
امروز تا 12 شب مهلت شرکت در جشنواره است کسانی که تا امشب خرید داشته باشند در قرعه کشی سرور رایگان قرار میگیرند

lived
April 20th, 2012, 03:00
دوستان نتایج قرعه کشی سرورهای رایگان جشنواره نوروزی امروز اعلام میشه و آی دی افراد برنده اعلام میشه

lived
April 21st, 2012, 01:25
لیست افراد برنده سرور رایگان جشنواره نوروزی 91 رو در سایت زیر ببینید
http://apadanaserver.ir/fa/

lived
April 28th, 2012, 20:23
دوستان عزیزم فقط 5 آی پی دیگه باقی مونده
اگر قصد گرفتن سرور رو دارید
رودتر اقدام کنید
تحویل نیم ساعته

sellpad
March 14th, 2014, 15:32
دوستان با خرید 6 ماهه 1 ماه سرویس رایگان میگیرید

sellpad
March 14th, 2014, 21:30
هاست ها از با کیفیت ترین هاست ها است لطفا دقت که هاست هارایگان ابری است

Sent from my SM-N900 using Forum Fiend v1.1.7.

sellpad
March 16th, 2014, 14:59
یکی از دوستان سوال کردند که میخواهند برای ارسال ایمیل انبوه استفاده کنند

متاسفانه امکان چنین کاری نیست

lived
March 17th, 2014, 10:46
قوانین کپی رایت بر روی این سرورها اعمال میشود و برای ا س پ م ، ایمیل مارکتینگ و هر گونه کاری که نقض کپی رایت بین المللی باشد مناسب نیستند،لازم به ذکر است هزینه فضای میزبانی پس از شش ماه دریافت میگردد.

sellpad
March 19th, 2014, 16:30
سرورها نود 32 هم موجود است

Sent from my SM-N900 using Forum Fiend v1.1.7.