PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم آموزشی درخواستی

b_pcmaster
March 7th, 2012, 21:19
فیلم های آموزشی درخواستی که نیاز دارید رو اینجا بفرمایید تا بنده به همراه تیم Se7eN Group برای شما بسازیم و اینجا قرار بدیم.سعی میشه در اسرع وقت آموزش برای شما تهیه بشه.

alvan
March 12th, 2012, 01:24
سلام دوست من خیلی ممنون از این پست زیباتون
میخواستم فیلم آموزشی قرار دادن فایل در vps و قرار دادن لینک دانلود مستقیم آن در سایت را تولید بفرمایی
حالا هر راهی که ساده تر است فکر کنم دو راه دارد یکی iis و دیگری wampserver هر کدام راخت تره من کاملا مبتدی هستم ممنون به اصطلاح زیر سیکل باشه خواهشا قدم به قدم توضی بدبد که یک فایلی رو تو vps داریم حالا مثلا با اف پی تی اپلود کردیم یا با دانلود منجر دانلود کردیم حالا میخوام این فایلو برای دانلود مستقیم تو سایت بذارم که وردپرس هست مدیریریتش
سپاسگزارم

b_pcmaster
March 12th, 2012, 02:05
سلام دوست من خیلی ممنون از این پست زیباتون
میخواستم فیلم آموزشی قرار دادن فایل در vps و قرار دادن لینک دانلود مستقیم آن در سایت را تولید بفرمایی
حالا هر راهی که ساده تر است فکر کنم دو راه دارد یکی iis و دیگری wampserver هر کدام راخت تره من کاملا مبتدی هستم ممنون به اصطلاح زیر سیکل باشه خواهشا قدم به قدم توضی بدبد که یک فایلی رو تو vps داریم حالا مثلا با اف پی تی اپلود کردیم یا با دانلود منجر دانلود کردیم حالا میخوام این فایلو برای دانلود مستقیم تو سایت بذارم که وردپرس هست مدیریریتش
سپاسگزارم

بسیار خوب تا فردا عصر آموزش کار با iis رو برای دوستمون میسازم امیدوارم مورد توجه قرار بگیره.

Mohammad_reza
March 12th, 2012, 02:27
درود بر شما ،

کار بسیار پسندید ای انجام میدید.

فیلم آموزشی Upgrade کرنل CentOS رو می خواستم اگه براتون مقدوره قرار بدید.

پ.ن : خارجی هم بود مشکل نداره.

b_pcmaster
March 12th, 2012, 02:56
چشم اون هم خدمتتون تقدیم میشه اگر پیدا نکردم خودم میسازم;)

Rz04
March 12th, 2012, 03:54
درود بر شما ،

کار بسیار پسندید ای انجام میدید.

فیلم آموزشی Upgrade کرنل CentOS رو می خواستم اگه براتون مقدوره قرار بدید.

پ.ن : خارجی هم بود مشکل نداره.

با دستور
yum upgrade kernel
میتونی کرنل را آپگرید کنی.

رو centos 6 کرنل 2.6.32 نصبه و رو centos 5 کرنل 2.6.18

Mohammad_reza
March 12th, 2012, 10:48
با دستور
yum upgrade kernel
میتونی کرنل را آپگرید کنی.

رو centos 6 کرنل 2.6.32 نصبه و رو centos 5 کرنل 2.6.18

آموزشش که هست ، البته این دستوری که شما میگید همیشه کار نمی کنه و بعضی وقتا باید بصورت دستی کرنل رو کامپایل کرد و ...

در کل دیدم آموزشش تو سایت های فارسی پیدا نمیشه ، درخواست دادم تا دوستان تهیه کنند

پ.ن : تاپیک رو منحرف نکنیم :دی

alvan
March 12th, 2012, 15:54
ممنون ار توجه و عناییتون

---
March 12th, 2012, 17:03
با توجه به نداشتن دانش کار با کرنل و همچنین آشنا نبودن با ساختار و نحوه ی کار کرنل لینوکس بهتره به همین دستور بسنده کنیم :)

sniper000man
March 13th, 2012, 11:47
دو ستان لطفا اسپم نكنيد اينجا تايپك سئوال جواب نيست تايپيك فيلم هستش لطفا فيلم فقط درخواست بدين
آقا لطفا اموزش كانفينگ sstp رو رو ميكروتيك بذارين و بعد اگه ميشه نحوه وصل ميكروتيك به برنامه nttc اگه امكان داره اموزش نصب لينوكس همراه ويندوز رو پي سيم بدين يعني طوري كه رو پي سي دوتا همراه هم سيستم عامل باشه وي ام وركستشين نگيد ها و يه سئوال تو پرانتز نميخوام بحث كنم فقط يه سئوال بود ميكروتيك ميشه به چند چيز وصل كرد مثلا هم به ان تب تك هم به اي بي اس ان جي و هم يوزر من با تشكر

alvan
March 13th, 2012, 16:14
اگر تایپیک رو به مسایل دیگه حتی آموزشی منخرف نکنند و بگذارند تایپیک کار اصلیشئ انجام بده اطمینان دارم با با تلاش دوستان بزرگترین فروم سایت بشه امیدوارم

tcoooo
April 3rd, 2012, 15:51
سلام من آموزش کامل میکروتیک می خواهم
لطف می کنید آمادش کنید
خبرم بده
jokar_7740@yahoo.com

aftabshargh
April 11th, 2012, 13:27
با عرض سلام من فیلم آموزشی asp.net لازم دارم

باتشکر فراوان

salem
April 11th, 2012, 14:15