PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد حجم فایلها در سایت دانلود

RezaFH
March 7th, 2012, 16:44
با سلام

دوستان لطفا با توجه به عنوان تاپیک، ممنون میشم در نظرسنجی ما شرکت کنید و نظر یا تجربه خاصی اگر دارید، خوشحال خواهیم شد همینجا اعلام کنید :)

با تشکر

1eng.ir
March 7th, 2012, 17:56
ترجیحاً یک پارچه
در صورتی که حجم فایل زیاد باشه، پارت 500 مگ تا 1 گیگی ...

HyperServer
March 7th, 2012, 17:57
با سلام

دوستان لطفا با توجه به عنوان تاپیک، ممنون میشم در نظرسنجی ما شرکت کنید و نظر یا تجربه خاصی اگر دارید، خوشحال خواهیم شد همینجا اعلام کنید :)

با تشکر

سلام مهندس ....

برای کاهش حجم حتما solid کنید...همچنین recovery record فراموش نشه که اضافه کنید :دی.

RezaFH
March 8th, 2012, 18:22
ضمن تشکر از دوستانی که شرکت کردند و نظر دادند، منتظر حضور سایر عزیزان نیز هستیم.

iranian-portal
March 8th, 2012, 18:28
این سوالتون و نظر سنجی تون یکم مشکل داره
تک پارت رو در صورتی میشه بهش نظر داد که سرورتون از قبلیت از سرگیری دانلود قوی برخوردار باشه
من شخصا حوصله ندارم مثلا برای یک فایل 1.5گیگی 3بار حتی 2بار دانلود کنم میرم تو سایتی که تک پارت گذاشته باشه
اما اگر قابلیت از سرگیری دانلودش ضعیف باشه خیلی خیلی بد میشه واسش >:)

nimapendar
March 8th, 2012, 18:44
از لحاظ یوزر :
تک پارتی

از لحاظ فشار به سرور :
چند پارتی فشار کمتری به سرور میاره

ParsWebIT
March 8th, 2012, 18:53
چند پارت مناسب هست از جهاتی
مثلا خود من اگر فایل 1.5 گیگ رو بخوام دانلود کنم اگر چند پارت باشه میام روی چند سیستم مثلا سیستم خونه یا محل کار پارت هارو میزارم اینطوری سریعتر دانلود میشه و اگر مشکلی در دانلود پارتی باشه فقط همون پارت رو مجدد دانلود میکنم نه همه فایل رو.
اما اگر فایلی با حجم 1.5 گیگ 1 پارت باشه 100% میام رو یه وی پی اس دانلود میکنم بعد که جای فایل مطمن شد شروع به دانلود از وی پی اس به پی سی خودم... چون با این اینترنت زغالی ما باید ریسک زمان دانلود و حجم مصرفی پهنای باند اینترنت رو پایین اورد

Mehdi92
March 8th, 2012, 19:30
چند پارت مناسب هست از جهاتی
مثلا خود من اگر فایل 1.5 گیگ رو بخوام دانلود کنم اگر چند پارت باشه میام روی چند سیستم مثلا سیستم خونه یا محل کار پارت هارو میزارم اینطوری سریعتر دانلود میشه و اگر مشکلی در دانلود پارتی باشه فقط همون پارت رو مجدد دانلود میکنم نه همه فایل رو.
اما اگر فایلی با حجم 1.5 گیگ 1 پارت باشه 100% میام رو یه وی پی اس دانلود میکنم بعد که جای فایل مطمن شد شروع به دانلود از وی پی اس به پی سی خودم... چون با این اینترنت زغالی ما باید ریسک زمان دانلود و حجم مصرفی پهنای باند اینترنت رو پایین اورد
بله، با نظر ایشون موافقم!
نمیدونم چرا جدیدا با idm هم گاهی وقت ها فایل هام ناقص دانلود میشه!! (کسی میدونه چرا؟) حالا فایل های حجم بالا یه خورده ضد حاله و چند پارتی ها دردسرش کمتره!
ولی اگه این مشکل بالا رو نداشتم حتما تک فایلی رو ترجیح میدادم.

ata.m
March 8th, 2012, 20:23
نتایج تا اینجا چه جالب شده. عجب اتفاق نظری دارن کاربرا
همه گزینه ها با هم برابرند :78:

AmirHosein
March 8th, 2012, 20:54
من واسم فرقی نداره خودمم تک پارت رو ترجیح میدم! شکست عشقی توی موارد پارت پارت زیاد خوردم! خودمم فیلم روی سرورم بود تک پارت میزاشتم همیشه!

sajad2745
March 8th, 2012, 21:04
تک پارت واسه سرعت های بالای 256 عالیه ولی پایین تر معمولا میزارن شب تا صبح دانلود کنه : d

تکه تکه کنید بهتره