PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خـوای گـوشـی بـخـری؟حـتما این سایت رو ببـین!هر چـی بـخوای داره!قیمت هاش هم عـالـیه Plaza.ir

ttparsian
March 7th, 2012, 11:44
925110_egjcvg_m.jpg (http://forum.shopkeeper.ir/attachment.php?attachmentid=2781&d=1331016854)
www.plaza.ir (http://plaza.ir) بـورس موبایل و تبلت ایـران
برترین و معتبرترین فروشگاه گوشی ، تبلت ، لوازم جانبی و تعمیراتی با بهترین قیمت های بازار

فروشگاه اینترنتی پلازا تمامی محصولات با نام های تجاری و مدل های مختلف را بدون واسطه و با قیمت مناسب در یک جا گرد آورده است
وارد کردن هر نوع محصول از خارج از بازار ایران تخصص ماست ، این امر از طریق دفتر تجاری Plaza.ir در کشور چین صورت می گیرد.
در قسمت سفارش کالا در فروشگاه میتوانید کلیه محصولات ، حتی آنهایی را که در فروشگاه موجود نیستند و یا حتی کالایی مجازی که
فاقد نمونه در بازار ایران است را سفارش دهید. همچنین در صورت تمایل به همکاری میتوانید در بخش درخواست همکاری ، محصول خود
را در فروشگاه به فروش بگذارید. Plaza.ir به نقد و بررسی کارشناسانه ی محصولات می پردازد و اطلاعات کافی را برای انتخاب بهتر در
اختیار عموم قرار میدهد.
www.plaza.ir (http://www.plaza.ir)

bepad
March 7th, 2012, 11:51
قبلا یک خرید داشتم تایید میشه کیفیت و خدمات خوبه
قلم htc toch2 نیاوردید؟
ای دی یاهوتون رو داشتم قبلا لطفا دوباره برام بفرستید

ممنون

ttparsian
March 7th, 2012, 12:12
دوست من آدرس و شماره تماس تو سایت هست. آی دی یاهو پشتیبانی سایت هم اینه: id.plaza موفق باشی

yekmobile.com
March 7th, 2012, 13:13
سلام
بله من هم خرید داشتم بدون مشکل کارم انجام شد.راضی هم بودم

ttparsian
March 7th, 2012, 13:18
دوست من،خوشحالیم از ما راضی هستید،حتما دوباره به سایت سر بزنید تغییرات زیادی داده شده و خدمات بهتری نسبت به گذشته ارائه میشه،
موفق باشید

mhy
March 7th, 2012, 13:33
www.plaza.ir (http://plaza.air/)

دوست عزیز این لینک، توی آدرسش بجای ir. نوشته air.
بررسی و اصلاح ...

ttparsian
March 7th, 2012, 14:33
اصلاح شد،ممنونم

farzad_sh_2020
March 7th, 2012, 20:01
اصلاً هم خوب نیست
من با خیلی از فروشگاه ها کار کردم
افتضاح ترین فروشگاه هست و کلاهبردارترین :
Plaza.ir یک فروشگاه اینترنتی ضعیف (http://forum.persiantools.com/t182110.html)

allbert
March 7th, 2012, 20:10
مشکل ممکن هست برای هر سرویس دهنده ای پیش بیاد

مهم نگاه کلی به شرکت هاست در نگاه کلی اکثر دوستان هم ایشون رو تایید کردند

farzad_sh_2020
March 7th, 2012, 20:17
مشکل ممکن هست برای هر سرویس دهنده ای پیش بیاد

مهم نگاه کلی به شرکت هاست در نگاه کلی اکثر دوستان هم ایشون رو تایید کردند

مشکل بله عزیز
ولی جنس خراب فرستادن و ضرر زدن هزینه برگشت پای من و بعدش هم بالا کشیدن پول دیگه چیزی جز ***ی و کلاهبرداری نیست

ttparsian
March 8th, 2012, 09:30
دوست من،امیدوارم هدف شما صرفا تخریب ما نباشه!البته قبول داریم هر سایتی در ابتدای کار ممکنه با مشکلاتی روبرو بشه ولی اطمینان داشته باشید هدف اصلی شرکت ما رضایت مشتریان عزیز است،
شما هم اگر مشکلی دارید حتما با شماره هایی که در سایت هست یا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید حتما رسیدگی خواهد شد.در ضمن سایت جدیدا تغییرات زیادی داشته و سعی ما بر این بوده با ارایه خدمات بهتر رضایت مشتریان بیش از پیش جلب شود.

idcvco
March 8th, 2012, 13:01
:113: سایت خوبیه،من قبلا خرید داشتم و راضی بودم.

farzad_sh_2020
March 8th, 2012, 15:16
دوست من،امیدوارم هدف شما صرفا تخریب ما نباشه!البته قبول داریم هر سایتی در ابتدای کار ممکنه با مشکلاتی روبرو بشه ولی اطمینان داشته باشید هدف اصلی شرکت ما رضایت مشتریان عزیز است،
شما هم اگر مشکلی دارید حتما با شماره هایی که در سایت هست یا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید حتما رسیدگی خواهد شد.در ضمن سایت جدیدا تغییرات زیادی داشته و سعی ما بر این بوده با ارایه خدمات بهتر رضایت مشتریان بیش از پیش جلب شود.

فکر نکنم 2-3 ماه پیش برای سایت شما ابتدای کار بوده باشه !!!
من هم مشکلی ندارم با کسی که بخوام سایت شما رو خراب کنم
همون پشتیبانی و تلفن که میگید پاسخگو نیستن . فقط آخرین جوابی که به من دادن گفتن چک برای برگشت به حساب شما صادر شده و منتظر امضا هست . یه همچین چیزی و دیگه هیچ جوابی به من ندادن
اگر شک دارید از خودشون بپرسید و ببینید درست میگم یا نه . اگر ریگی به کفشتون نبود که باید جواب میدادین . باتری که رسید بزرگتر بود و گفتن برگشت بده اگر کوچکتر داشتیم میفرستیم اگر نه برگشت میدیم . من با هزینه خودم فرستادم و حتی تایید رسیدنش هم گرفتم و گفتن نه نداشتیم و مبلت میدیم
ولی برگشت به کجا؟ به جیب خودشون ؟

agarb98
March 8th, 2012, 16:06
4s پریروز نیاز داشتم یکی خریدم دیروز تحویل دادن خوب بود راضی هستم

masihkhosravi
March 8th, 2012, 16:36
دوستان حرف این دوستمون رو تایید میکنم. 3 یار سفارش دادم. دوبار شکسته دست من رسید و هیچ مسئولیتی رو قبلو نکردن یک بار هم جنس خراب ! میتونم حتی گزارش یاهو رو هم به عرضتون برسونم که در موردش بحث داشتم باهاشون. کلی هم ضرر دادم بابات گوشیم ! تا زمانی که Digikala.com هستش ! چه دلیلی داره آدم از جای نا معتبر خرید کنه ! برخوردشون هم که دیگه خدا میدونه چیه. در کل امتیاز ضعیفی رو میدم بهشون ! اینرو ها هر کسی تا یک دفتر در ایران داره دفتر چینش رو هم میزنه و بزرگ نمایی میکنه واسه مردم ! خوبه همه میدونن توی چین آسون ترین و راحت ترین قانون تجارت رو داره :)). مالیات هم که خدا میدونه مفتکی هست. در کل ! کاری نداریم. ناراضی ام !

ParsWebIT
March 8th, 2012, 17:01
من یکی که به هیچ عنوان از اینترنت گوشی خرید نمیکنم
باید برم بازار بگردم و از جایی بگیرم که اگه مشکلی داشت برم فروشگاه طرف و بتونم بهش پس بدم

ttparsian
March 10th, 2012, 09:43
دوست من،ما روزانه با تعداد بسیار زیادی مشتری طرف هستیم و با وضعیت موجود بازار قبول بفرمایید گاهی ممکنه مشکلاتی در کار بوجود بیاد!من به شما حق می دم ولی تمام سعی ما اینه که مشتری ها راضی باشن و هیج حقی از کسی ضایع نشه،شما حتما با شرکت تماس بگیرید مشکلتون حتما رفع میشه،پیشنهاد می کنم حتما با شماره 01313228016 تماس بگیرید یا از طریق یاهو پیگیری کنید.لطفا نتیجه رو به ما اعلام کنید.ممنونم

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

دوستان حرف این دوستمون رو تایید میکنم. 3 یار سفارش دادم. دوبار شکسته دست من رسید و هیچ مسئولیتی رو قبلو نکردن یک بار هم جنس خراب ! میتونم حتی گزارش یاهو رو هم به عرضتون برسونم که در موردش بحث داشتم باهاشون. کلی هم ضرر دادم بابات گوشیم ! تا زمانی که Digikala.com هستش ! چه دلیلی داره آدم از جای نا معتبر خرید کنه ! برخوردشون هم که دیگه خدا میدونه چیه. در کل امتیاز ضعیفی رو میدم بهشون ! اینرو ها هر کسی تا یک دفتر در ایران داره دفتر چینش رو هم میزنه و بزرگ نمایی میکنه واسه مردم ! خوبه همه میدونن توی چین آسون ترین و راحت ترین قانون تجارت رو داره :)). مالیات هم که خدا میدونه مفتکی هست. در کل ! کاری نداریم. ناراضی ام !

دوست من،ما روزانه با تعداد بسیار زیادی مشتری طرف هستیم و با وضعیت موجود بازار قبول بفرمایید گاهی ممکنه مشکلاتی در کار بوجود بیاد!من به شما حق می دم ولی تمام سعی ما اینه که مشتری ها راضی باشن و هیج حقی از کسی ضایع نشه،شما حتما با شرکت تماس بگیرید ان شاءالله مشکلتون رفع میشه،پیشنهاد می کنم با شماره 01313228016 تماس بگیرید یا از طریق یاهو پیگیری کنید.هدف ما اینه که خدمات فروشگاه هر روز بهتر از دیروز باشه.موفق باشید

farzad_sh_2020
March 10th, 2012, 12:49
ید مشکل داریم تا مشکل
من قبل از اینکه بخرم گفتن این باتری بهترین جنس هست و خوب جواب میده . اما حتی باتری سایز گوشی هم نبود و بزرگتر بود و جا نمیرفت . بعد گفتن برگشت بدین احتمالاً اشتباه شده همکاران چک میکنن سایز کوچکتر اگر بود میفرستن و اگر نبود مبلغ برگشت میدیم . وقتی رسید گفتن نه همکاران چک کردن و موجود نبوده کوچکتر و برگشت میدیم . بعد ازچند روز که برگشت نخورد پیام دادم یاهو گفتن چک برگشت به حساب شما صادر شده و منتظر امضا هست . بعد از چند روز دیدم باز خبری نشد پیغام دادم ولی جوابی نمیدن . الان هم چند ماه هست . دیگه شما اسم این رو چی میذارید ؟
آی دی این هست : shirazmob_com
ببینید برای چی جواب نمیدن . شما اگر اسم این کار کلاهبرداری و بالا کشیدن پول مردم نمیذارید بگید چی هست

farzad_sh_2020
March 10th, 2012, 13:01
اینم چندتا عکس که تاریخ ها برای بعد از برگشت هست و در آخر میبینید دیگه هیچ جوابی تا امروز حتی ندادن
شاید هم چک صادر شده رفته تو جیب ایشون

ttparsian
March 10th, 2012, 13:36
دوست من شما حتما با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید به مشکل شما رسیدگی میشه
باور بفرمایید روزانه با تعداد بسیار زیادی مشتری طرف هستیم و تقریبا همه راضی هستند مورد شما خاص بوده و حتما رفع خواد شد.
موفق باشید

delta
March 10th, 2012, 13:47
تو سایتهای گوشی معروفترینش Gooshi Shop - فروشگاه الکترونیکی موبایل (http://www.gooshishop.com) هست. جدیدترین مدلها با کارشناسی و سه مدل گارانتی.فکر کنم کالمترین آرشیو موبایلها رو تو ایران داشته باشه..

yekmobile.com
March 10th, 2012, 14:35
البته بهترین نوع خرید موبایل از مغازه هست چون دیروز رته بودم علائدین گوشی اچ دی اچتی سی و قیمت گرفتم توی چند تا مغازه تقریبا 100 هزار تومان تفاوت قیمت داشتن بین 10 تا مغازه ای که رفتم.
گارنتی هم 5 تومن بدین برگه گارنتی بخرین هر گارنتی که خواستین

farzad_sh_2020
March 10th, 2012, 21:38
دوست من شما حتما با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید به مشکل شما رسیدگی میشه
باور بفرمایید روزانه با تعداد بسیار زیادی مشتری طرف هستیم و تقریبا همه راضی هستند مورد شما خاص بوده و حتما رفع خواد شد.
موفق باشید

ببخشید میتونم بپرسم شما تو این سایت چه سمتی دارید ؟
من چندبار تماس گرفتم اشغال بود شماره و بعدش هم کلاس بودم و فکر کنم بعد از وقت کاری بود . چون تا جایی که یادم هست گفتن تا ساعت 7 هستیم
اگر شما مسئولیتی دارید اوونجا میتونید راحت پیگیری کنید
اگر من جای مدیریت اوون مجموعه بدم اولین کار این بود که از پشتیبانی میپرسیدم چرا جواب نمیدن !!! چون همین باعث میشه سایت شما زیر سوال بره که رفته

ttparsian
March 13th, 2012, 11:29
دوست من ما تیم طراحی ، بازاریابی و پشتیبانی سایت هستیم و با بخش فروش ارتباطی نداریم با شماره هایی که خدمتتون دادم حتما تماس بگیرید همکاران ما از ساعت 9 تا 6 عصر حضور دارند و حتما جوابگو خواهند بود.
موفق باشید

idcvco
March 17th, 2012, 11:07
دیروز واسه یکی از دوستام دوباره خرید کردم الان سفارش با هدیه به دستش رسید:113:ممنونم

ttparsian
April 12th, 2012, 09:40
سلام،دوستان حتما قبل از خرید گوشی،سایت رو ببینید،محصولات جدید با قیمت های بسیار خوب اضافه شد.موفق باشید

Ashkankamangar.ir
April 12th, 2012, 10:54
این شماره پشتیبانی مال شهر رشت هست؟
تو سایتتون آدرس ندیدم؟

ttparsian
April 12th, 2012, 10:58
یکی از شماره های پشتیبانی مربوط به تهران و دیگری متعلق به دفتر رشت فروشگاه پلازا می باشد.