PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir

صفحه ها : [1] 2

Neo2
March 7th, 2012, 01:43
با سلام
قصد دارم سایتی رو معرفی کنم که به شما کمک میکنه وجه کالا و خدمات تون رو از مشتری ها دریافت کنید.
هدف از ایجاد این سایت:

امنیت در تراکنش های اینترنتی
سهولت در گرفتن دروازه پرداخت
جلوگیری از سرقت حسابهای اصلی و بانکی
تسویه حساب در کمترین زمان ممکن و بدون کارمزد
سهولت در پرداخت های ارزی و ...

تفاوت ما با سیستم های مشابه چی هست ؟

-مهم ترین تفاوت ما با سیستم های مشابه ایت هست که سیستم Payline برای وب فروشنده ها کاملا مجانی هست و هیچگونه هزینه ای نداره.
شما دیدید که سیستم های مشابه به راحتی درصدهایی رو از موجودی حساب شما کسر می کنن! و بعد از اون پول رو به حسابتون واریز می کنن.
در Payline شما عینا همون مقدار موجودی رو که دارید میتونید درخواست بدید که به حساب بانکی تون انتقال داده بشه و هیچ چیزی از شما کسر نمیشه.

پلاگین های آماده شده تا کنون :

- پرداخت با whmcs (http://payline.ir/codes/payline-whmcs-module.zip)

- پلاگین پرداخت با سیستم TomatoCart (http://payline.ir/codes/payline-tomato1.1.5.zip)

- پلاگین پرداخت با Virtual Free (http://payline.ir/codes/vitual-free.zip)

پلاگین پرداخت با DirectI مخصوص فروشندگاه هاست (http://payline.ir/codes/payline-directi.zip)

پلاگین پرداخت با PrestaShop (http://payline.ir/codes/payline-prestashop.zip)

پلاگین پرداخت برای Vbulletin (http://payline.ir/codes/payline-vbulletin-gateway.zip)

پلاگین پرداخت برای سیستم PTCiran (http://payline.ir/codes/payline-ptciran-gateway.zip)

پلاگین پرداخت با OpenCart (http://payline.ir/codes/payline-opencart-1.5.1.3.zip)

برای دیدن آخرین پلاگین های مورد استفاده اینجا رو ببینید : Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/plugins)

آدرس سایت : Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/)

سرویس درگاه پرداخت وبلاگ نیز جهت ارائه خدمات درگاه پرداخت به وبلاگ ها افتتاح شد

vahidmom
March 7th, 2012, 08:24
سلام
اینجا یه مشکلی از نظر کامزد داره
شما نوشتین هزینه تارکنش از 0 تا 20000 تومان 100 تومان
خوب اگر بر فرض یکی یه تراکنش 1000 تومنی داشته باشه میشه 10% و یکی یه تراکنش 20000 تومانی داشته باشه میشه نیم درصد
همه تراکنش ها دیگه زیاد نیستند
حالا ممکنه من بد متوجه شده باشم که اگر اینطوریه یه توضیح بدین
با تشکر

sajadzero
March 7th, 2012, 08:28
سلام

موفق باشید

Neo2
March 7th, 2012, 09:27
سلام
اینجا یه مشکلی از نظر کامزد داره
شما نوشتین هزینه تارکنش از 0 تا 20000 تومان 100 تومان
خوب اگر بر فرض یکی یه تراکنش 1000 تومنی داشته باشه میشه 10% و یکی یه تراکنش 20000 تومانی داشته باشه میشه نیم درصد
همه تراکنش ها دیگه زیاد نیستند
حالا ممکنه من بد متوجه شده باشم که اگر اینطوریه یه توضیح بدین
با تشکر

سلام و عرض ادب
Payline سعی می کنه که همیشه کمترین سود ممکن رو بگیره و بستری مهیا کنه که هیچ هزینه ای برای فروشندگان اینترنتی در اون وجود نداشته باشه.
توجه داشته باشید که این مبالغ تراکنش ها فقط از خریدار گرفته میشه نه فروشنده. اگر دقیق تر حساب کنید میبینید که درصد تراکنش های زیر 1000 تومان خیلی کم هست
و اکثر تراکنش ها معمولا یه سقف مشخص دارند. پس در نتیجه 100 تومان ( کارمزد پرداخت بدون اکانت Payline ) اصلا مبلغ قابل توجهی نیست برای یک پرداخت بین 3000 تا 5000 تومانی زیر نیم درصد هم میشه
که این مبلغ از کاربر گرفته میشه نه فروشنده و حتی با داشتن یک اکانت Payline کمتر هم میشه.
درصد کارمزد حتی روی مبالغ بالاتر به چند دهم درصد هم میرسه.

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:20 AM ----------

سلام

موفق باشید

متشکرم :)

vahidmom
March 7th, 2012, 09:27
خوب نگاه کنید فک کنید یه فروشگاه کارت شارژ بخواد از این سیستم استفاده کنه
خوب شارژ 1000 و 2000 بیشترین فروش رو داره
حالا همین 1000 رو فروشنده باید دست کم900 بخره ( البته درست نمیدونم)
اگر این 100 تومن رو از فروشنده بگیرین که خوب سودی نمیمونه براش و باید مفت بده
اگر از خریدار بگیرید براش 1100 میفته که خوب این قدر فروشگاه 1000 هست که مشتری برا همون 100 میره جا دیگه
اما مثلا بیاین درصدی حساب کنین که 1000 تومان به عنوان مثال دو درصد میشه 20 تومن و اینجاست که اگر از هر دو تا هم بگیرین کسی شاکی نمیشه
البته بنده نظر شخصیمو میگم
چون راه اندازی همچین سیستمی خیلی سخته و دوست دارم کسانی که این چنین سیستم هایی راه میندازن موفق بشند
نظر من این سقف 0 تا 20000 تومن رو درصدی حساب کنین بهتر یوزر جدب میکنین
در هر صورت انشاالله موفق باشید :67:

Neo2
March 7th, 2012, 09:31
اگر از خریدار بگیرید براش 1100 میفته که خوب این قدر فروشگاه 1000 هست که مشتری برا همون 100 میره جا دیگه
اما مثلا بیاین درصدی حساب کنین که 1000 تومان به عنوان مثال دو درصد میشه 20 تومن و اینجاست که اگر از هر دو تا هم بگیرین کسی شاکی نمیشه
چون راه اندازی همچین سیستمی خیلی سخته و دوست دارم کسانی که این چنین سیستم هایی راه میندازن موفق بشند

بله فرمایش تون کاملا صحیح هست و در مورد مبالغ کم ( زیر 2000 تومن ) روش رو عوض می کنیم. از نظر سازنده شما خیلی ممنونم.
این تغییرات تا عصر اعمال میشه.

Neo2
March 10th, 2012, 20:52

نظرتون اعمال شد. از پیشنهادتون ممنونیم

m_dg_farari
March 10th, 2012, 22:34
فکر میکنم برای دوستان جالب باشه که بدونن شما با چه بانک هایی قرارداد دارید و دقیقا مجورز رسمی برای این فعالیت دارید؟ و از چه سازمانهایی مجوز دریافت کردید؟
ممنون

sarwhost
March 10th, 2012, 23:46
فکر میکنم برای دوستان جالب باشه که بدونن شما با چه بانک هایی قرارداد دارید و دقیقا مجورز رسمی برای این فعالیت دارید؟ و از چه سازمانهایی مجوز دریافت کردید؟
ممنون

بله منم موافقم مدارک مثبته گفته شده توسط دوست عزیزمون رو ارائه بدید تا همه از سرویس خوب وعالیه شما استفاده کنیم

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

یه پیشنهاد:
شما برای انتقال وجه به حساب دیگری از ایمیل اون استفاده میکنید به نظر منم اگر شما هم مثل بقیه به هر کاربر بک شماره حساب بدید خیلی عالی میشه

m_dg_farari
March 11th, 2012, 00:09
بله منم موافقم مدارک مثبته گفته شده توسط دوست عزیزمون رو ارائه بدید تا همه از سرویس خوب وعالیه شما استفاده کنیم

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

یه پیشنهاد:
شما برای انتقال وجه به حساب دیگری از ایمیل اون استفاده میکنید به نظر منم اگر شما هم مثل بقیه به هر کاربر بک شماره حساب بدید خیلی عالی میشه

استفاده از ایمیل به نظر (شخصی) من خیلی بهتر هست! همینطور که اساتید اقتصادی که Payapal داره هم همین مورد رو تایید میکنن! ایمیل یک شناسه هست که هیچ شخصی فراموش نمیکنه! و شخصی هم هست... چیزی نیست که بشه گفت عیب محسوب میشه!
تا جایی که اطلاع دارم (البته دقیق نه) فکر میکنم به جز PayPal ، Web Money Transfer ، Cashu و Google Checkout هم از ایمیل برای انتقال استفاده میکنن.(اساتید اگر اطلاعی در این باره دارن و میدونن که بنده اشتباه میکنم ممنون میشم لحاظ کنن. بنده صرفا طبق شنیده هایی که از دوستان داشتم این موضوع رو بیان کردم.)

om!d-D
March 11th, 2012, 00:16
سایت که برای ما باز نشد . آرزوی موفقیت دارم براتون.فکر کنم از این تاپیک چیزی که فهمیدم اینه که کارمزد نداره درسته؟ یا من اشتباه میکنم؟

payam_shzbax
March 11th, 2012, 01:29
واقعا عالیه. بعد چند تا سوال دیگه پرداخت مستقیم هست یا کاربر ابتدا وارد سایت می شه مثل زرین؟
بعد نحوه واریز به چه صورت هست؟

Neo2
March 11th, 2012, 10:14
استفاده از ایمیل به نظر (شخصی) من خیلی بهتر هست! همینطور که اساتید اقتصادی که Payapal داره هم همین مورد رو تایید میکنن! ایمیل یک شناسه هست که هیچ شخصی فراموش نمیکنه! و شخصی هم هست... چیزی نیست که بشه گفت عیب محسوب میشه!
تا جایی که اطلاع دارم (البته دقیق نه) فکر میکنم به جز PayPal ، Web Money Transfer ، Cashu و Google Checkout هم از ایمیل برای انتقال استفاده میکنن.(اساتید اگر اطلاعی در این باره دارن و میدونن که بنده اشتباه میکنم ممنون میشم لحاظ کنن. بنده صرفا طبق شنیده هایی که از دوستان داشتم این موضوع رو بیان کردم.)

همونطور که دوستمون هم فرمودند استفاده از ایمیل به جای شماره حساب خیلی مناسب تر و راحت تر هست. یکی از هدف های اصلی ما این هست که دیگه شما نیازی به وارد کردن مشخصات کارت اعتباری و بانکی تون نداشته باشید و خطر هک شدن اطلاعات بانکی شما کمتر بشه.
علاوه بر اون استفاده از تنها یک ایمیل خیلی راحت تر، ساده تر از وارد کردن شماره کارت، رمز اینترنتی، رمز دوم و تاریخ انقضای کارت هست.
کمتر اتفاق میفته که شخصی آدرس ایمیلش رو فراموش کنه. اما اکثرا حتی نمی دونن رمز اینترنتی ( رمز دوم کارت ) یا حتی شماره کارت بانکی چی هست.
علاوه بر مخاطب های حرفه ای مانند شما، کاربران آماتوری رو هم باید در نظر گرفت که هنوز در ابتدای راه کار با اینترنت و تجارت الکترونیک هستند.

ممنون

یه پیشنهاد:

فعلا ما تنها با بانک پارسارگاد قرارداد داریم و سعی میکنیم با اضافه کردن بانک ها کاربران رو گیج نکنیم.
تا جایی که میتونیم بهترین ها رو انتخاب می کنیم که بهترین سرویس ها رو هم ارائه بدیم. در حال حاضر بانک پاسارگاد در بیشتر موارد یا سود روز تراکنش ها ور نمیداره
یا سود خیلی کمی ور میداره که این به نفع کاربران هست.
در آینده سعی داریم درگاه بانک ملت و پارسیان رو هم بگیریم که این دو بانک هم جز برترین بانک هایی هستن که سرویس اینترنت بانک ارائه میدن و همیشه uptime هستند.

برای گرفتن مجوز هم باید عرض کنم که واقعا داستان های جالب و خنده داری داشتیم. متاسفانه اداره یا نهاد و سازمان خاصی متولی این امر نیست و ما هم با مراجعه به ادارت مختلف

رسما بین ادارات، رفت و آمد بدون نتیجه داشتیم. البته وب سایت بصورت کامل در مراکز مختلف مانند ستاد ساماندهی وب سایت ها و اداره ارشاد ثبت و تایید شده و تحت نظر شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب به شماره ثبت 5658 فعالیت میکنه.
امیدوارم بتونیم با تلاش بیشتر هم سرویس های بهتری اراده بدیم هم سرعت پاسخگویی و خدمات دهی رو بیشتر کنیم.

---------- Post added at 10:08 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

سایت که برای ما باز نشد . آرزوی موفقیت دارم براتون.فکر کنم از این تاپیک چیزی که فهمیدم اینه که کارمزد نداره درسته؟ یا من اشتباه میکنم؟

درمورد باز نشدن سایت مشکل از سرورمون هست که با پارس آنلاین صحبت کردیم و داره برطرف میشه.
ممکنه بفرمایید از کدوم ISP سرویس می گیرید ؟ شاتل یا صبانت ؟ چون روی این دو سرویس دهنده مشکل داشته.
لطف کنید وقتی دوباره کانکت شدید IP dynamin تون رو به وسیله وب سایت هایی که خودتون بهتر میدونید مانند network-tools.com و یا ip2location.com و ....
برای من بفرستید تا پیگیری کنم. متشکرم :)
بله وب سرویس Payline برای فروشندگان اینترنتی و وب مسترها هیچگونه کارمزدی نداره و کاملا مجانی هست. حتی هنگام تسویه حساب هم هیچ مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر نمیشه.

واقعا عالیه. بعد چند تا سوال دیگه پرداخت مستقیم هست یا کاربر ابتدا وارد سایت می شه مثل زرین؟
بعد نحوه واریز به چه صورت هست؟

هم پرداخت مستقیم هست که مستقیما و بدون نیاز به عضویت پرداخت انجام میشه ، هم پرداخت با اکانت Payline که مزیت ها و تخفیف هایی هم داره، خریدار میتونه خودش یکی از این دو حالت رو برای پرداخت انتخاب کنه.

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

پلاگین های پرداخت جدید برای cms های مختلف به پست اول اضافه شد.

NovinServer
March 11th, 2012, 12:37
درود،
1. ارزوی موفقیت برای شما دارم.
2. جهت ارتباط امن به خصوص تراکنش های بانکی میبایست حتما ssl را فعال داشته باشید.
3. در صورت امکان (اعتماد راحتر) نماد الکترونیک دریافت کنید.

بنده ثبت نام کردم، از لحاظ سیستمی، خیلی عالی بود.
انشاالله که پیشرفت کنه...

m_dg_farari
March 11th, 2012, 12:52
دوست من ، برای شما آرزوی موفقیت دارم اما جوابی که به سوال بنده دادید عملا جوتب نبود!
کار شما مهم ترین بخش تجارت یعنی تبادل پول رو انجام میده. نمونه ای از مجوز هایی که شما نیاز دارید:
مجوز به اشتراک گذاری دزگاهک بانکی
مجوز رسمی فعالیت از بانک مرکزی
نماد اطمینان حداقل 3 ستاره
دفتر رسمی برای قراردادهای رودررو
شرکت ثبت شده ی معتبر با سرمایه ی اولیه ی درست حسابی. نه مثل شرکت های مسولیت محدود با 100 هزارتومان!
و.....
فکر میکنم همه ی این موارد جزء نیازهای ابتدایی کار شما باشه

Neo2
March 11th, 2012, 15:28
درود،
1. ارزوی موفقیت برای شما دارم.
2. جهت ارتباط امن به خصوص تراکنش های بانکی میبایست حتما ssl را فعال داشته باشید.
3. در صورت امکان (اعتماد راحتر) نماد الکترونیک دریافت کنید.
بنده ثبت نام کردم، از لحاظ سیستمی، خیلی عالی بود.
انشاالله که پیشرفت کنه...

متشکرم. ما به 2 دلیل از SSL استفاده نکردیم.
ما در زمینه امنیت سرور هم فعالیت هایی با تیم هایی مثل آشیانه داشتیم و جز مدیران اونجا هم بودیم. نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی چند وقت پیش در کنفرانش جهانی defcon کدهایی ارائه شد که
کلا امنیت SSL رو زیر سوال برد و به راحتی SSL رو دور زدن.
دلیل دوم و مهمترین دلیل عدم استفاده ما از SSL این هست که برای امنیت بیشتر ما هیچگونه تراکنشی رو که با پول حقیقی و اعتبار مستقیم بانکی سرو کار داره روی سرور خودمون انجام نمیدیم و
تمام این تراکنش ها روی سرور بانک هست و با مسئولیت بانک انجام میشه.
پس استفاده از SSL روی سایت عملا جنبه نمایشی داره و کاملا بدون استفاده و کاربرد هست.
همیشه استفاده از SSL دلیل بر بودن امنیت کامل نیست. بستگی به این داره که شما کارتون رو درست آنالیز کرده باشید و پیاده سازی کدها هم درست انجام شده باشه.

دوست من ، برای شما آرزوی موفقیت دارم اما جوابی که به سوال بنده دادید عملا جوتب نبود!
کار شما مهم ترین بخش تجارت یعنی تبادل پول رو انجام میده. نمونه ای از مجوز هایی که شما نیاز دارید:
شرکت ثبت شده ی معتبر با سرمایه ی اولیه ی درست حسابی. نه مثل شرکت های مسولیت محدود با 100 هزارتومان!
و.....

از راهنمایی تون ممنونم. مجوز به اشتراک گذاری درگاه بانکی و نماد اطمینان ستاره دار رو پیگیر میشیم که ببینیم روال کار به چه صورت هست. اگر شما هم اطلاعاتی در این باره دارید خوشحال میشیم راهنمایی کنید که
زودتر این کار رو به سرانجام برسونیم.
برای مجوز بانک مرکزی هم قبلا خیلی پیگیر شدیم که در پست های قبلی هم عرض کردم به نتیجه ای نرسیدیم. اگر کسی تجربه موفقی از گرفتن این مجوز داشته خوشحال میشم به ما هم کمک کنه که بتونیم این مجوز رو هم دریافت کنیم.
دفتر رسمی هم برای محل شرکت هست که شهرستان هست و دفتر تهران رو هم انشا ا.. تا چند وقت دیگه سعی می کنیم آماده کنیم. هرچند که ما قرارداد خاصی با استفاده کنندگان درگاه مون نمی بندیم و سعی کردیم که همه چیز اینترنتی و با سرعت بیشتری از روال کاغذ بازی انجام بشه.
شرکت هم سال 85 ثبت شده و همین امسال حدودا 1 میلیارد تومان گردش مالی داشته و علاوه بر اون در سال جاری حداقل 10 مورد قرارداد رسمی کار برای ارگان های دولتی داشتیم.
علاوه بر کارهای اینترنتی در زمینه های دیگری هم فعالیت داریم.
به زودی هم رتبه شورای عالی انفورماتیک مون رو ارتقا میدیم. در آخر باز هم از دوستان عزیز تقاضا می کنم اگر در زمینه دریافت مجوزهای یاد شده اطلاعی دارن حتما با ما در میون بذارن.

iranian-portal
March 11th, 2012, 17:36
و.....

دوست عزیز قصد جسارت نباشه به نظر ارزشمند شما
مواردی که فرمودید بسیار عالی و جهت اعتماد طرفین معامله پشتوانه ایجاد می کنه
اما این چنین که شما راحت پیشنهاد میکنید مثل این که نفس شما از جای گرمی بلند میشه
و تا به حال درگیر کارهای این چنین نشدین
متاستفانه درصد بالایی از ادارات تخصصی ما توسط افراد و مدیرانی که صلاحیت و تحصیلات لازم رو ندارند داره اداره میشه
من چند وقت پیش برای همین درگاه پرداخت آنلاین در چند بانک اقدام کردم
جالب اینجا بود که اکثر بانک ها به من فرم درخواست کارت عابر بانک با قابلیت پرداخت اینترنتی میدادن
وقتی بهشون توضیح میدادم که من نیاز به درگاه دارم و در مورد درگاه براشون شرح میدادم
من رو پیش مدیر بانک میفرستادن مدیر بانک هم که بدتر از همه اینا فقط بلده یک شماره تلفن بده بگه زنگ بزنید
در کل دوست عزیز این چیزا تو کشور ما جدیده و هنوز بخش و کادر فنی متخصصی جهت این کارا تهیه نشده که این عزیز این چنین که شما ساده میفرمایید بره و تمامی مدارک رو بگیره
درسته این پیشنهاد بود و راهنمایی اما یکم واقع بین باشیم بد نیست

Neo2
March 11th, 2012, 19:13
در رابطه با تایید نظر آقای iranian-portal بد ندیدم یه خاطره در همین رابطه رو بیان کنم.
ما برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملی اقدام کرده بودیم. بانک ملی ایران ارائه خدمات درگاه پرداخت رو برای عموم مشترین ( حقیقی و حقوقی ) آزاد اعلام کرده.
ما کارهای اولیه رو برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملی انجام دادیم بعد گفتن که 2 هفته دیگه برای دریافت نتیجه بیایید بانک ! بعد از 2 هفته گفتن 1 هفته دیگه. بعد از 21 روز که رفتیم برای پیگیری
دیدیم که کارهای در همون مرحله اول راکد مونده. وقتی دلیل رو جویا شدیم متوجه شدیم رئیس بانک ( شعبه مرکزی استان لرستان، خرم اباد ) دستور دادن که این کار رو به هیچ وجه نباید انجام بدید.
دوباره رفتیم خدمت ایشون و دلیل رو جویا شدیم که چه منع قانونی وجود داره وقتی که آیین نامه و بخش نامه بانک ملی مرکزی اجازه میده کا درگاه پرداخت بگیریم ولی شما اجازه نمیدید ؟

میدونید ایشون در جواب چی گفتن ؟ باورتون نمیشه این حرف رو مدیر شعبه مرکزی یک استان با حدود 30 سال سابقه کاری زده باشن.

ایشون فرمودن که : شما در حد موسساتی مثل سما، دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی نیستید و برامون سودآوری ندارید که بهتون درگاه پرداخت بدیم !!!!! :-o:-o:-|
موضوع رو با حراست و بازرسی مطرح کردیم ولی چون ایشون خودشون هم رییس قسمت بازرسی هم بودن کار نتیجه نداد. نهایتا یه شکایت نامه تنظیم کردیم و فرستادیم شعبه مرکزی تهران که اونجا هم نتیجه ای نگرفتیم.
حتی این موضوع رو هم در فروم سایت بانک ملی مطرح کردیم که موضوع رو هم بستن و جوابی ندادن.
بله، گرفتن این که این مجوزها موقع فکر کردن خیلی آسونه ولی در عمل بعضا وقتی میخوایید یه کار قانونی رو هم انجام بدید، متهم تون می کنن که دارید کار غیرقانونی می کنید!

sarwhost
March 11th, 2012, 19:31
منم ثبت نام کردم میخوام ماژل تونو (whmcs) بطور ازمایشی تست کنم انشالله جواب داد اینم بیارم رو کار البته این ماژول رو whmcs اصلی نمیریزم بعد انشالله نتیجه رو به دوستان میگم----جناب اموزش استفاده از این ماژول میفرمایید دقیق (نصب/طریقه انتقال وجه به حساب شخصی/ایا میتونیم درصدی که از مشتری کسر خواهد شد را غیر فعال کنیم و اون درصد از حساب ما کم بشه/وتوضیحات بیشتر...)

rezahd
March 11th, 2012, 19:34
امیدورام سیاست کاری شما تغییر نکند

Neo2
March 11th, 2012, 19:41
منم ثبت نام کردم میخوام ماژل تونو (whmcs) بطور ازمایشی تست کنم انشالله جواب داد اینم بیارم رو کار البته این ماژول رو whmcs اصلی نمیریزم بعد انشالله نتیجه رو به دوستان میگم----جناب اموزش استفاده از این ماژول میفرمایید دقیق (نصب/طریقه انتقال وجه به حساب شخصی/ایا میتونیم درصدی که از مشتری کسر خواهد شد را غیر فعال کنیم و اون درصد از حساب ما کم بشه/وتوضیحات بیشتر...)

ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.
طریقه نصب هم در همون فایلی که دانلود کردید هست.
خیر فروشندگان نمی تونن این کار رو انجام بدن ولی این سوال شما یه ایده خوب به ذهنم رسوند که این طرح رو هم به سرعت پیاده کنیم. در روزهای آتی این امکان رو هم در پنل کاربران میذاریم که انتخاب کنید
درصد از مشتری هاتون کسر بشه یا از خودتون.
توضیحات بیشتر هم خواستید بفرمایید عرض می کنم.

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

امیدورام سیاست کاری شما تغییر نکند

سیاست کاری تقریبا روال ثابتی هست و خیلی به ندرت پیش میاد که عوض بشه. مگر اینکه یک شرکت اسپانسر داشته باشه که اون شرکت رو مجبور کنه سیاست کاریش رو عوض کنه
که در مورد ما درست نیست و خودمون این کار رو انجام میدیم و سیاست های کاری مون ثابت هست.
در Payline هر چیزی رو که میبینید، قبل از پیاده سازی اون، روی روش های درآمدزاییش برای شرکت مدت ها بحث شده.از این بابت هم خیالتون راحت باشه.

m_dg_farari
March 11th, 2012, 19:44
دوست عزیز قصد جسارت نباشه به نظر ارزشمند شما
مواردی که فرمودید بسیار عالی و جهت اعتماد طرفین معامله پشتوانه ایجاد می کنه
اما این چنین که شما راحت پیشنهاد میکنید مثل این که نفس شما از جای گرمی بلند میشه
و تا به حال درگیر کارهای این چنین نشدین
متاستفانه درصد بالایی از ادارات تخصصی ما توسط افراد و مدیرانی که صلاحیت و تحصیلات لازم رو ندارند داره اداره میشه
من چند وقت پیش برای همین درگاه پرداخت آنلاین در چند بانک اقدام کردم
جالب اینجا بود که اکثر بانک ها به من فرم درخواست کارت عابر بانک با قابلیت پرداخت اینترنتی میدادن
وقتی بهشون توضیح میدادم که من نیاز به درگاه دارم و در مورد درگاه براشون شرح میدادم
من رو پیش مدیر بانک میفرستادن مدیر بانک هم که بدتر از همه اینا فقط بلده یک شماره تلفن بده بگه زنگ بزنید
در کل دوست عزیز این چیزا تو کشور ما جدیده و هنوز بخش و کادر فنی متخصصی جهت این کارا تهیه نشده که این عزیز این چنین که شما ساده میفرمایید بره و تمامی مدارک رو بگیره
درسته این پیشنهاد بود و راهنمایی اما یکم واقع بین باشیم بد نیست
دوست من ،
ابتدا اینکه لطف کنید بحث رو وارد سیاست نکنید.
دوم اینکه خیلی بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید ما دنبال مراحل قانونی بودیم ... ;) جسارت نشه اما فکر نمیکنم روزی که ما دنبال طی این مراحل رفتیم ، کسی تو ایران چنین فکری رو تو سرش پروردونده بود! ;)
تمامی این مدارکی که عرض کردم ، قابل گرفتن هست. همه هم شدنی. بله که سخته! قراره آسون باشه؟ اگر قرار بود آسون باشه که الآن مثل بغالی ، ارائه دهنده ی خدمات بانکی داشتیم! دوست نداشتم اسم بیارم اما مدارکی که زرین پال داره خیلی بیش از این چیزی هست که شما تصورشو بکنید!
در مورد اینکه شما برای گرفتن درگاه اقدام کردید ، باید بگم که 99/99 درصد اشتباه از شخص شما بوده! در مورد اطلاعات پایین شعب 100% حق با شما هست. اما شما به هیچ عنوان کارتون ارتباطی به شعب نداره! تمامی بانک ها ، بخش درگاه های اینترنتی و pos هاشون کاملا مجزا هست از خود بانک و شرکت هستن! مثلا: شرکت به پرداخت ملت ، شرکت سامان الکترونیک ، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و....
شخص بنده یک درگاه رو از بانک ملت در عرض 3 روز از داخل خونمون با یک اسکنر گرفتم. :) عملا بله باید مدیر شعب هم بدونن که چگونه میشه خدمات اینترنتی رو ارائه کرد. اما با این سطح اطلاعات فکر میکنم باید این مثال رو برای شما بزنم:
شما میرید داخل یک نانوایی و ازشون در مورد مکانی که گونی آرد ها تولید میشه سوال میکنید. اطلاع دارن؟ مسلما نه!
=================
در مورد پاسخی که مدیر این سایت دادنف باید عرض کنم خدمتتون که شما حتما وقتی قرارداد میبستید با شرکت ارائه دهنده ی درگاه ، داخل قرارداد بند مربوط به "عدم به اشتراک گذاری و واگذار به شخص ثالث درگاه" رو هم خوندید. درسته؟
میدونستید با یک ریپورت ، درگاه شما الآن بسته میشه؟ و رسما کار شما خلاف قوانین این ارائه دهنده ی درگاه هستش؟
پیشنهاد میکنم حد اقل با بانک یه هماهنگی بکنید!

sarwhost
March 11th, 2012, 19:56
[QUOTE=Neo2;397122]ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.
خیر فروشندگان نمی تونن این کار رو انجام بدن ولی این سوال شما یه ایده خوب به ذهنم رسوند که این طرح رو هم به سرعت پیاده کنیم. در روزهای آتی این امکان رو هم در پنل کاربران میذاریم که انتخاب کنید

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

دوست عزیز میشه طریقه نصب دقیقا در کجای محل نصی whmcs این فایل بریزیم و بعد چیرو ادیت کنیم یا چه کدی رو وارد کنیم که پرداخت به حساب من انتقال پیدا کنه مثلا" زرین پال بعد از نصب ماژول یه کدی رو میده و اون کد در تنظیمات whmcs در بخش درگاه پرداخت وارد میکنیم و تز اون طریق مشتری به حساب شخص مورد نظر وصل شده و مبلغ رو پرداخت میکنه این چطوره//و یه سوال دیگه ایا بعد از پرداخت مشتری مبلغ برگش داده میشه به حساب مشتری در whmcs تا فاکتور خودکار پرداخت شه

Neo2
March 11th, 2012, 20:07
دوست من ،
ابتدا اینکه لطف کنید بحث رو وارد سیاست نکنید.
دوم اینکه خیلی بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید ما دنبال مراحل قانونی بودیم ... ;) جسارت نشه اما فکر نمیکنم روزی که ما دنبال طی این مراحل رفتیم ، کسی تو ایران چنین فکری رو تو سرش پروردونده بود! ;)
تمامی این مدارکی که عرض کردم ، قابل گرفتن هست. همه هم شدنی. بله که سخته! قراره آسون باشه؟ اگر قرار بود آسون باشه که الآن مثل بغالی ، ارائه دهنده ی خدمات بانکی داشتیم! دوست نداشتم اسم بیارم اما مدارکی که زرین پال داره خیلی بیش از این چیزی هست که شما تصورشو بکنید!

اگر منظورتون بنده بودم، متوجه نشدم کجای بحث فنی سیاسی شده !
در مورد به عنوان مثال شما زرین پال رو مثال زدید. باید عرض کنم خدمتتون که ما خودمون رو با زرین پال یا هیچ سیستم مشابه دیگری مقایسه نمی کنم. ما Payline هستیم و کاری نداریم که شرکت های همکار
چه مدارکی رو دارن یا گرفتن و یا قراره بگیرن. سیاست کاری شرکت ها متفاوته. همونطور که یک شرکت صلاح میدونه از کاربرهاش 2.5% موجودیشون رو دریافت کنه، ما این کار رو در روال کاری خودمون مجاز نمی دونیم.
این که چه شخصی دوست داشته باشه با چه سیستمی کار کنه بستگی به خود شخص داره. بنده عرضم این هست که خودم اگر یه میخواستم درگاه پرداخت بگیرم، نوع خدمات سیستم رو ملاک قرار میدادم و اینکه چه مقدار برای من سودآوری داره نه اینکه به مدارک و مجوزها نگاه کنم.
البته گرفتن مجوزها هم جز لابنفک کار هست و اونها رو هم باید تهیه کرد.

در مورد اینکه شما برای گرفتن درگاه اقدام کردید ، باید بگم که 99/99 درصد اشتباه از شخص شما بوده! در مورد اطلاعات پایین شعب 100% حق با شما هست. اما شما به هیچ عنوان کارتون ارتباطی به شعب نداره! تمامی بانک ها ، بخش درگاه های اینترنتی و pos هاشون کاملا مجزا هست از خود بانک و شرکت هستن! مثلا: شرکت به پرداخت ملت ، شرکت سامان الکترونیک ، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و....
شخص بنده یک درگاه رو از بانک ملت در عرض 3 روز از داخل خونمون با یک اسکنر گرفتم. :) عملا بله باید مدیر شعب هم بدونن که چگونه میشه خدمات اینترنتی رو ارائه کرد. اما با این سطح اطلاعات فکر میکنم باید این مثال رو برای شما بزنم:
شما میرید داخل یک نانوایی و ازشون در مورد مکانی که گونی آرد ها تولید میشه سوال میکنید. اطلاع دارن؟ مسلما نه!

بنده هم آگاه هستم که این روزها میشه خیلی راحت از خونه درگاه پرداخت گرفت. ولی قبل از نوشتن این قسمت بد نبود راجب گرفتن درگاه پرداخت بانک ملی یه جستجو می کردید.
برخلاف بانک های دیگه، در بانک ملی شما بعد از پر کردن فرم ها و مدارک موجود، به جای اینکه این فرم ها رو مستقیما برای شرکت زیرمجموعه بانک (مثل شرکت به پرداخت ) ارسال کنید، باید دوباره برگردید به همون شعبه ای که حساب دارید و مدارک رو تحویل اونجا بدید.
بانک خودش اقدام می کنه و نتیجه رو به شما اعلام میکنه. در نتیجه اگر بانک اجازه نده، مدارک شما رو به مرحله بعدی ارجا نمیدن.

در مورد پاسخی که مدیر این سایت دادنف باید عرض کنم خدمتتون که شما حتما وقتی قرارداد میبستید با شرکت ارائه دهنده ی درگاه ، داخل قرارداد بند مربوط به "عدم به اشتراک گذاری و واگذار به شخص ثالث درگاه" رو هم خوندید. درسته؟
میدونستید با یک ریپورت ، درگاه شما الآن بسته میشه؟ و رسما کار شما خلاف قوانین این ارائه دهنده ی درگاه هستش؟
پیشنهاد میکنم حد اقل با بانک یه هماهنگی بکنید!

بله این بند رو هم خوندیم و اتفاقا راجب این موضوع هم خیلی سوال و تحقیق کردیم. پیشنهاد میکنم مجددا این قسمت رو هم مطالعه بفرمایید.

تمامی هماهنگی ها رو قبلا وکیل شرکت انجام دادن و در صورت بروز مشکلاتی از این دسته راه چاره هم برای اون در نظر گرفتیم :)
از یادآوری تون ممنونم.

arman_gts
March 11th, 2012, 20:10
اسم شرکتتون دقیقا چی هست ؟شماره ثبت و اینا
عذر میخوام پستهارو کامل نخوندم

Neo2
March 11th, 2012, 20:34
[QUOTE=Neo2;397122]ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.

دوست عزیز میشه طریقه نصب دقیقا در کجای محل نصی whmcs این فایل بریزیم و بعد چیرو ادیت کنیم یا چه کدی رو وارد کنیم که پرداخت به حساب من انتقال پیدا کنه مثلا" زرین پال بعد از نصب ماژول یه کدی رو میده و اون کد در تنظیمات whmcs در بخش درگاه پرداخت وارد میکنیم و تز اون طریق مشتری به حساب شخص مورد نظر وصل شده و مبلغ رو پرداخت میکنه این چطوره//و یه سوال دیگه ایا بعد از پرداخت مشتری مبلغ برگش داده میشه به حساب مشتری در whmcs تا فاکتور خودکار پرداخت شه

برای شروع شما فایل Zip که از سایت دانلود کردید رو در Root وب سایت تون یعنی در فولدر public_html آپلود کنید و همونجا هم Extract اش کنید.
یک سری فایل در سرور شما کپی میشه.
بعد از اون اگر برای وب سایت تون درخواست درگاه پرداخت دادید و تایید شده، برای دریافت کد API خودتون به این لینک Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/user/gateway-list) مراجعه کنید.

فایل modules/gateways/callback/payline.php را نیز ویرایش کنید و API خودتون رو اونجا قرار بدید.
بعد به پنل ادمین whmcs بردید و به قسمت Setup>Payment Gatewayes مراجعه کنید و از قسمت Activate module ،ماژول پرداخت با Payline را انتخاب کرده و فعال نمایید.

اسم شرکتتون دقیقا چی هست ؟شماره ثبت و اینا
عذر میخوام پستهارو کامل نخوندم

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/contact-us)
شماره ثبت 5658 خرم آباد

m_dg_farari
March 11th, 2012, 22:02
اگر منظورتون بنده بودم، متوجه نشدم کجای بحث فنی سیاسی شده !
در مورد به عنوان مثال شما زرین پال رو مثال زدید. باید عرض کنم خدمتتون که ما خودمون رو با زرین پال یا هیچ سیستم مشابه دیگری مقایسه نمی کنم. ما Payline هستیم و کاری نداریم که شرکت های همکار
چه مدارکی رو دارن یا گرفتن و یا قراره بگیرن. سیاست کاری شرکت ها متفاوته. همونطور که یک شرکت صلاح میدونه از کاربرهاش 2.5% موجودیشون رو دریافت کنه، ما این کار رو در روال کاری خودمون مجاز نمی دونیم.
این که چه شخصی دوست داشته باشه با چه سیستمی کار کنه بستگی به خود شخص داره. بنده عرضم این هست که خودم اگر یه میخواستم درگاه پرداخت بگیرم، نوع خدمات سیستم رو ملاک قرار میدادم و اینکه چه مقدار برای من سودآوری داره نه اینکه به مدارک و مجوزها نگاه کنم.
البته گرفتن مجوزها هم جز لابنفک کار هست و اونها رو هم باید تهیه کرد.

بنده هم آگاه هستم که این روزها میشه خیلی راحت از خونه درگاه پرداخت گرفت. ولی قبل از نوشتن این قسمت بد نبود راجب گرفتن درگاه پرداخت بانک ملی یه جستجو می کردید.
برخلاف بانک های دیگه، در بانک ملی شما بعد از پر کردن فرم ها و مدارک موجود، به جای اینکه این فرم ها رو مستقیما برای شرکت زیرمجموعه بانک (مثل شرکت به پرداخت ) ارسال کنید، باید دوباره برگردید به همون شعبه ای که حساب دارید و مدارک رو تحویل اونجا بدید.
بانک خودش اقدام می کنه و نتیجه رو به شما اعلام میکنه. در نتیجه اگر بانک اجازه نده، مدارک شما رو به مرحله بعدی ارجا نمیدن.

بله این بند رو هم خوندیم و اتفاقا راجب این موضوع هم خیلی سوال و تحقیق کردیم. پیشنهاد میکنم مجددا این قسمت رو هم مطالعه بفرمایید.

تمامی هماهنگی ها رو قبلا وکیل شرکت انجام دادن و در صورت بروز مشکلاتی از این دسته راه چاره هم برای اون در نظر گرفتیم :)
از یادآوری تون ممنونم.

بنده اصلا روی صحبتم شما نبودید. بجز موارد آخر که ذکر کردم دقیقا مخاطب رو. یکی از دوستان فرمودن که گرفتن این مجوز ها رویایی هست! که بنده هم عرض کردم رویا چیز دیگری هست که شما در سر دارید (با شخصی که پست رو زدن هستم نه استارتر تاپیک)
در مورد گرفتن درگاه بانک ملی بنده اصلا تجربه ای نداشته و ندارم (و نخواهم داشت) . صحبتی هم در این باره نکردم!

@استارتر تاپیک:
کاری به شرکت های همکار ندارید ، اصلا چیزی نیست که به بنده مربوط بشه! و بنده هم شما رو با جایی مقایسه نکردم!!!!! اگر هم حرفی میزنیم در این تاپیک ، مطمئن باشید قصدمون تخریب نیست.... (بقیه رو نمیدونم من در مورد خودم صحبت میکنم)
اون دوستمون گفتن گرفتن چنین مدارکی نشدنی هست ، بنده هم مثال عملی زدم براشون. (پیشنهاد میکنم به کسی که در مورد گرفتن مدارک نظر دادن که حتما یک سفر برن دفتر کیش شرکت سامان سیستم...)
به هر صورت ، ما الآن بر روی سایتمون 3 درگاه داریم. ملت ، سامان ، پارسیان. زرین پال هم فعال هست. ماهیانه + 600 700 هم فقط از زرین پال تراکنش داریم. نظر شما اینه که ما بدون اینکه هیچ مجوزی رو از شما ببینیم و همینطور چون سایت دارید ، بیایم به شما اعتماد کنیم ؟ و اینگونه تراکنش ها رو توسط شما انجام بدیم؟ (منظور از ما ، مای نوعی هست! نه فقط ما)
اصلا استدلال صحیحی ندارید جناب! اولین امر در اعتماد سازی ، داشتن مجوز های معتبر هست! اگر دوست دارید واقعا فعالیت داشته باشید "پیشنهاد" میکنم به دنبال اینگونه مجوز ها (که ابتایی ترین مجوز های لازم هست) برید!
موفق باشید

Neo2
March 12th, 2012, 00:25
@استارتر تاپیک:
کاری به شرکت های همکار ندارید ، اصلا چیزی نیست که به بنده مربوط بشه! و بنده هم شما رو با جایی مقایسه نکردم!!!!! اگر هم حرفی میزنیم در این تاپیک ، مطمئن باشید قصدمون تخریب نیست.... (بقیه رو نمیدونم من در مورد خودم صحبت میکنم)
اون دوستمون گفتن گرفتن چنین مدارکی نشدنی هست ، بنده هم مثال عملی زدم براشون. (پیشنهاد میکنم به کسی که در مورد گرفتن مدارک نظر دادن که حتما یک سفر برن دفتر کیش شرکت سامان سیستم...)
به هر صورت ، ما الآن بر روی سایتمون 3 درگاه داریم. ملت ، سامان ، پارسیان. زرین پال هم فعال هست. ماهیانه + 600 700 هم فقط از زرین پال تراکنش داریم. نظر شما اینه که ما بدون اینکه هیچ مجوزی رو از شما ببینیم و همینطور چون سایت دارید ، بیایم به شما اعتماد کنیم ؟ و اینگونه تراکنش ها رو توسط شما انجام بدیم؟ (منظور از ما ، مای نوعی هست! نه فقط ما)
اصلا استدلال صحیحی ندارید جناب! اولین امر در اعتماد سازی ، داشتن مجوز های معتبر هست! اگر دوست دارید واقعا فعالیت داشته باشید "پیشنهاد" میکنم به دنبال اینگونه مجوز ها (که ابتایی ترین مجوز های لازم هست) برید!
موفق باشید

فرمایشتون کاملا صحیح هست اولین امر در اعتماد سازی داشتن مجوزهای معتبر هست.
ما فعلا در ابتدای راه هستیم و هنوز خیلی ایده ها و طرح ها در ذهن داریم. بعضی هاشون رو اجرا کردیم و بعضی از امکانات رو هم هنوز روی سایت نیاوردیم و منتظر زمان مناسبش هستیم.
سایت ما هم "فعلا در مرحله راه اندازی آزمایشی" هست. خودتون هم که مشاهده کردید هنوز به صورت رسمی فعالیت سایت رو آغاز نکردیم و تبلیغاتی هم انجام ندادیم.
صد البته دریافت مدارک، مجوز و تاییدیه های موجود نیاز هست و زمانی که فکر کنیم اصلا به این چیزها نیاز نداریم، روز مرگ Payline هست.
از قدیم هم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است. دریافت این مجوزها پروسه ای زمانبر و وقت گیر ولی ضروری هست.
انشا ا.. و با یاری خدا این مراحل رو هم طی می کنیم.
از شما و سایر دوستان هم که نظراتشون رو بیان می کنن ممنونم. چون این بازخورد و نظرات به ما کمک میکنه بدونیم کجای کار ضعیف هستیم و نیاز هست که توجه بیشتری داشته باشیم.
هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان و اساتید بزرگوار که سالهاست در وب تجربه کاری و فنی دارید و همینطور سایر کاربران رو با جان و دل پذیرا هستیم.
باز هم تقاضا می کنیم که هر پیشنهاد یا کمکی در این زمینه دارید با ما در میون بذارید

sarwhost
March 12th, 2012, 00:38
[QUOTE=sarwhost;397144]

برای شروع شما فایل Zip که از سایت دانلود کردید رو در Root وب سایت تون یعنی در فولدر public_html آپلود کنید و همونجا هم Extract اش کنید.
یک سری فایل در سرور شما کپی میشه.
بعد از اون اگر برای وب سایت تون درخواست درگاه پرداخت دادید و تایید شده، برای دریافت کد API خودتون به این لینک Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/user/gateway-list) مراجعه کنید.

فایل modules/gateways/callback/payline.php را نیز ویرایش کنید و API خودتون رو اونجا قرار بدید.
بعد به پنل ادمین whmcs بردید و به قسمت Setup>Payment Gatewayes مراجعه کنید و از قسمت Activate module ،ماژول پرداخت با Payline را انتخاب کرده و فعال نمایید.

با سلام دوباره دوست عزیز چرا فایل مربوط به whmcs باید تو روت بریزیم از روت چه ربطی به whmcs داره منظورم اینه که whmcs جایی دیگه نصبه(از دوستان خواهش دارم فایل های این ماژول یه برسی کنن خدارو شکر من برسی کردم چیزی خاصی باگی نداشت شمام یه زحمت بکشید نتیجه رو بگید تا من ببرم واسه تست)

Neo2
March 12th, 2012, 00:44
[QUOTE=Neo2;397171]

با سلام دوباره دوست عزیز چرا فایل مربوط به whmcs باید تو روت بریزیم از روت چه ربطی به whmcs داره منظورم اینه که whmcs جایی دیگه نصبه(از دوستان خواهش دارم فایل های این ماژول یه برسی کنن خدارو شکر من برسی کردم چیزی خاصی باگی نداشت شمام یه زحمت بکشید نتیجه رو بگید تا من ببرم واسه تست)

دوست گرامی برای اینکه کاربر اذیت نشه، تمام فایل ها رو توی فولدر های خودشون قرار دادیم و زیپ کردیم. دقیقا کاری که بقیه سیستم ها هم انجام میدن.
فایل Zip طوری تنطیم شده که شما وقتی فایل رو تو روت Extract کنی هرکدوم از فایل های مربوطه در مسیر خودشون قرار میگیرن.وگرنه دلیل دیگه ای نداره.
کدها قبل از انتشار چندین بار تست میشن و از نظر امنیتی مشکلی ندارن. باز هم دوستان نگاه کنن اگر موردی بود بفرمایید برطرف کنیم.

sarwhost
March 12th, 2012, 00:53
[QUOTE=sarwhost;397373]

دوست گرامی برای اینکه کاربر اذیت نشه، تمام فایل ها رو توی فولدر های خودشون قرار دادیم و زیپ کردیم. دقیقا کاری که بقیه سیستم ها هم انجام میدن.
فایل Zip طوری تنطیم شده که شما وقتی فایل رو تو روت Extract کنی هرکدوم از فایل های مربوطه در مسیر خودشون قرار میگیرن.وگرنه دلیل دیگه ای نداره.
.
دوست عزیز فکر کنم منظور منو خوب متوجه نشدید ببینیداکثرا" ما میایم یه ثاب دوماین یا یه پوشه تو روت میسازیم مثلاportوبعد میایم whmcs توی همون پوشه نصب میکنیم ودر صفحه اول یا همون روت مثلا یه قالب html میریزیم حالا منظور من این بود اگه ما whmcs توی پوشه جدا نصب کردیم چه ربطی داره بیایم تو روت ماژول رو اپ کنیم
در ضمن حدف من فقط فقط کمک به شماست اگه با طرز سوالای بنده مشکل داشتید بگید

Neo2
March 12th, 2012, 01:00
[QUOTE=Neo2;397378]
دوست عزیز فکر کنم منظور منو خوب متوجه نشدید ببینیداکثرا" ما میایم یه ثاب دوماین یا یه پوشه تو روت میسازیم مثلاportوبعد میایم whmcs توی همون پوشه نصب میکنیم ودر صفحه اول یا همون روت مثلا یه قالب html میریزیم حالا منظور من این بود اگه ما whmcs توی پوشه جدا نصب کردیم چه ربطی داره بیایم تو روت ماژول رو اپ کنیم
در ضمن حدف من فقط فقط کمک به شماست اگه با طرز سوالای بنده مشکل داشتید بگید

خوب به همین خاطر هم در installation help که همراه فایل دانلودی ماژول هست اینطور نوشتیم که :

1- فایل Payline-whmcs-module.zip را در محلی که whmcs نصب شده است آپلود نمایید.
2- محتویات فولدر را در همان محل ( root محل نصب whmcs ) از حالت زیپ خارج کنید.

بنده فکر کردم شما اسکریپت رو در public_html نصب کردید :) بالاخره خستگی و فشار کاری به حالتی خودش رو نشون میده. در فروم های مختلف و خود وب سایت هم باید جوابگوی سوالات کاربران بود و
از طرف دیگه هم سیستم رو Develop و مدیریت کرد.
ما هیچ مشکلی با هیچکسی نداریم. مخلص شما هم هستیم :):53:
از اینکه اینقدر به موضوع توجه دارید و پیگیر هستید ممنونم

sarwhost
March 12th, 2012, 01:05
خواهش--خوب من درخواست درگاه از طریق تیکت دادم ومنتظر پاسخ شما و اغاز تست
راست دوستان من تو سایت ایشون که برسی میکردم دیدم با اینکه اول راهند اما خیلی با تجربه عمل کردن و برای همین علاقه مند شدم درضمن امنیت سایتشونم فوقولاده بالاست فک نکنم کسی به این راحتی بیاد حسابهی مارو تخریب کنه امیدوارم موفق باشن
من نتیجه رو روز به روز ایجا میگم

Neo2
March 12th, 2012, 01:09
خواهش--خوب من درخواست درگاه از طریق تیکت دادم ومنتظر پاسخ شما و اغاز تست
راست دوستان من تو سایت ایشون که برسی میکردم دیدم با اینکه اول راهند اما خیلی با تجربه عمل کردن و برای همین علاقه مند شدم درضمن امنیت سایتشونم فوقولاده بالاست فک نکنم کسی به این راحتی بیاد حسابهی مارو تخریب کنه امیدوارم موفق باشن
من نتیجه رو روز به روز ایجا میگم

تیکت شما پاسخ داده شد. امیدواریم بتونیم خدمات خوبی رو اراده بدیم و پیش دوستان همیشه رو سفید باشیم.

sarwhost
March 12th, 2012, 01:15
تیکت شما پاسخ داده شد. امیدواریم بتونیم خدمات خوبی رو اراده بدیم و پیش دوستان همیشه رو سفید باشیم.

ایول شک منم اینجا بود که چرا ازم هیچ مدرک هویتی نخواستید که اونمبرطرف شد///منم همه موارد گفته شده رو انجام دادم ومدارک فرستادم

Neo2
March 12th, 2012, 01:27
اکانت تون تایید شد. میتونید درخواست وب سایت هاتون رو ثبت کنید

aminzadeh
March 12th, 2012, 01:49
می شه یک سایت که الان داره از این سیستم استفاده میکنه معرفی کنید

Neo2
March 14th, 2012, 09:50
در حال تغییر سرور هستیم. حدودا دو هفته هست که فراسو سامانه پاسارگاد اجبارا سرور ما رو که رو افرانت بودیم آورد رو پارس آنلاین.
تو این مدت مشکلات زیادی واسمون پیش اومد و تو بعضی isp های سایت نمایش داده نمیشد.
هرچی پیگیری کردیم به نتیجه نرسیدیم با این شرکت و 2 هفته زمان رو از دست دادیم. الان در حال تغییر سرور هستیم.

agarb98
March 14th, 2012, 11:43
چقدر طول میکشه درست شه سایتتون کلا

mr_vahid
March 14th, 2012, 21:30
آقا سایتتون باز نمیشه، من از شاتل سرویس دارم .

Neo2
March 14th, 2012, 21:56
داریم کلا این سرور رو عوض میکنیم. هرچی پیگیری می کنیم فایده نداره. اصلا جواب نمی دن و مشکلات رو برطرف نمی کنن. امیدواریم تا فردا کامل کار انتقال سرور تموم بشه.

azure
March 15th, 2012, 02:10
هی از پارس آنلاین و افرانت تعریف میکردن این بود؟ سایت همش داون بود که

کار انتقال هاست چقدر طول میکشه؟
میهن وب هاست کمتر از نصف روز واسم انجام دادن

کار مجوزها به کجا رسید، یهو نیان سایتتون رو ببندن و استفاده کننده ها بلاتکلیف بمونن

mibfa
March 15th, 2012, 02:31
سلام

خیلی عالی هست . انشالله که موفق باشی

فقط یک سئوال از دوستان مطلع دارم

ایا برای اینگونه سرویس ها مجوزات خاصی هم صادر میشه ؟ تا انجایی که بنده اطلاع دارم هیچ مجوزی برای سرویس های مشابه سایت فعلی در قانون نظام بانکی و مالی تعریف نشده حالا چگونه بعضی از دوستان اعلام کردند که برای این سرویس ها مجوز گرفته اند و قانونی هستند !

از دوستان مطلع خواهشمندم اگر اطلاعی دارند اعلام کنند و نام شرکت و شرح مجور صادر شده را هم اعلام کنند

ا

Neo2
March 15th, 2012, 10:08
هی از پارس آنلاین و افرانت تعریف میکردن این بود؟ سایت همش داون بود که

کار انتقال هاست چقدر طول میکشه؟
میهن وب هاست کمتر از نصف روز واسم انجام دادن

کار مجوزها به کجا رسید، یهو نیان سایتتون رو ببندن و استفاده کننده ها بلاتکلیف بمونن

بنده تعریف می کردم از پارس آنلاین و غیره ؟!! والا ما خودمون هم شاکی هستیم از سرویس دهی افتضاح پارس آنلاین. دو هفته هست سایت تو شاتل و صبانت لود نمیشه و هرچی پیگیری می کنیم میگن داره برسی میشه. من نمی دونم کی قراره بررسی بشه. به خاطر همین داریم سرور رو عوض می کنیم.
سرور جدید رو اینبار از افرانت با نمایندگی ایران سرور خریداری کردیم که با کمال تعجب پشتیبانی فنی ایران سرور گفت حداکثر 48 ساعت طول میکشه تا سرورتون آماده بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز هم آماده نشده.
مجوز هم من پیگیری کردم هیچ جا اصلا مجوز قانونی برای این کار تعریف نشده. اون دوستی هم که میگفت زرین پال این همه مجوز داره، بنده نمیدونم اولا ایشون از کجا اسرار کاری زرین پال رو میدونه دوما با وجود اینکه
ما از ایشون هم خواستیم که اگر مجوز خاصی رو میشناسن ، ما رو هم راهنمایی کنن و بفرمایند که از کجا گرفته میشه که ما هم نسبت به تهیه اون اقدام کنیم، اما هیچ پاسخی از جانب ایشون داده نشد.

در پستی ایشون گفتن اگر به بانک ریپورت بدن و بگن این کار مخالف بند عدم واگذاری درگاه به شخص ثالث هست ( که اصلا همچین چیزی هم نیست از نظر قانونی و پیگیری کردیم ) ip سرور شما رو بلاک میکنن.
و ما هم فراموش نکردیم و میدونیم که این کار رو انجام داده.
البته در یک پست جدا کل ماجرا رو شرح میدم.

سلام

خیلی عالی هست . انشالله که موفق باشی

فقط یک سئوال از دوستان مطلع دارم

ایا برای اینگونه سرویس ها مجوزات خاصی هم صادر میشه ؟ تا انجایی که بنده اطلاع دارم هیچ مجوزی برای سرویس های مشابه سایت فعلی در قانون نظام بانکی و مالی تعریف نشده حالا چگونه بعضی از دوستان اعلام کردند که برای این سرویس ها مجوز گرفته اند و قانونی هستند !

از دوستان مطلع خواهشمندم اگر اطلاعی دارند اعلام کنند و نام شرکت و شرح مجور صادر شده را هم اعلام کنند

ا

دقیقا. هرکسی که میدونه برای این کارها مجوز خاصی میدن، بفرمایند کجا باید بریم که اون مجوز رو هم تهیه کنیم و در راهنمایی ما برای ارائه سرویس های بهتر به شما عزیزان دریغ نکنند.

Web-Lovers
March 15th, 2012, 10:10
سایتتون دان شده حالا باید چطوری عضو شد؟

Neo2
March 15th, 2012, 10:33
سایتتون دان شده حالا باید چطوری عضو شد؟

لطفا تا آخر وقت امروز صبور باشید تا کار انتقال سرور تموم بشه.

و اما در مورد مباحث متفرقه :

سلام و عرض ادب به تمامی دوستان گرامی.
لازم شد برای شفاف سازی بعضی مسائل اتفاقاتی رو که در این چند روز رخ داده و دست به دست هم داد تا برای سیستم مشکل ایجاد کنه رو بیان کنم.
در این فروم بعد از معرفی سیستم Payline یکی از کاربران صحبت از عدم داشتن مجوز برای این کار کردن و با وجود اینکه قبلا ما پیگیری کرده بودیم و به هیچ عنوان نیاز به دریافت هیچگونه مجوزی
برای این کار نبوده. غیر از ثبت وب سایت در ستادساماندهی وب سایت ها معرفی شرکتی که سیستم تحت نظارت اون شرکت کار میکنه.
خیلی از دوستان هم خواهش کردیم که اگر اداره ای، سازمانی یا ستادی هست که برای دریافت مجوز اون باید اقدام کرد، اون رو به ما معرفی کنن که ما هم برای اطمینان سازی برای کاربران اون مجوز ها رو بگیریم.
اما هیچ جوابی دریافت نکردیم.
من نمیدونم این دوستمون چطور به اسرار کاری زرین پال آگاه هستن و میدونن که چه نوع مجوزهایی داره.
ولی ایشون بیان کردن که در هنگام بستن قرارداد با بانک، در متن قرارداد یک بند هست بنام "عدم واگذاری درگاه به شخص ثالت" و اینکار ما ناقض اون بند هست. لازم به ذکر هست که فقط کسی که این نوع سیستم ها رو
اداره میکنه با این بندها و موضوعات سروکار داره و وقتی همچین سیستمی رو داشته باشه میدونه مشکلات مربوط به اون چی هست. و باز هم من نمیدونم این کاربر چطور از این چیزا آگاهی داره وقتی که اصولا فقط در کار فروش هاست هست.
ایشون در جایی ذکر کردن که این کار شما ناقض این بند از قرارداد بانک هست ! ( که ما تحقیق کردیم و وکیل شرکت جویای مطلب شدن و به هیچ وجه این موضوع صحت نداره و اینکار بر خلاف متن قرارداد نیست ) و حتی ذکر کردن که اگر رپورت بدن به بانک! درگاه شما رو مسدود می کنن!
یک روز از این موضوع گذشت و کاربران از عدم انجام تراکنش ها خبر دادن. وقتی چک کردیم دیدیم بله درسته. ریپورت دادن به بانک و اونا هم IP سرور رو بلاک کردن !

پس ما جویای ماجرا از طرف بانک پاسارگاد شدیم و با شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد تماس گرفتیم.
جوابی که به ما دادن این بود :
این نوع تراکنش ها برای بانک مشکل ایجاد میکنه ! ما گفتیم از نظر منطقی و فنی هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. شما فکر کنید ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم و روزانه مشتری هامون ازمون خرید میکنن. این یه پروسه طبیعی هست. چه مشکلی ممکنه ایجاد بشه ؟
که باز موضوع بحث رو عوض کردن و گفتن مدیرعامل شرکت اجازه نمیده و غیرقانونی هست ! خوب سوال مطرح میشه باز و به ایشون عرض کردیم که اگر این کار غیرقانونی هست پس چرا به سیستم های مشابه اجازه استفاده میدید و اونها رو هم بلاک نمی کنید؟
قانون برای همه یکسان باید اعمال بشه و نمیشه قانون رو سلیقه ای اجرا کرد.
که جوابی ندادن و گفتن شما یه درخواست بنویسید و بفرستید بدیم به مدیرعامل، اگر ایشون موافقت کردن به شما هم سرویس میدیم!!!
همچنین ایشون فرمودن که یکی از شرکت ها اومده و یک جلسه با مدیرعامل گذاشته و مدیرعامل رو متقاعد کردن !
ما نفهمیدیم بالاخره که اگر قانون هست نباید برای همه بصورت یکسان اجرا بشه یا نه !
فعلا در حال تعویض سرور هستیم که پشتیبانی فنی ایران سرور هم با کمال تعجب گفتن که تهیه یه vps حداکثر 48 ساعت طول میشکه !!!
انشا ا.. به زودی تمام این مشکلات برطرف میشه و پرقدرت تر از قبل و با امکانات بیشتر، در خدمت تمامی کاربران خواهیم بود.
از وقتی که برای خوندن این موضوع گذاشتید متشکرم.

cartman10mpi
March 15th, 2012, 11:01
بر عرض سلام و ادب
۱ - توضیحات شمارو در رابطه با اس‌ اس‌ ال‌ خوندم ولی‌ اون به هیچ وجه دلیل بر استفاده نکردن شما از اس‌ اس‌ ال‌ در یک سایتی که امور مالی انجام میده نمی‌شه . درست هست که تراکنش‌ها از طریقه سیستم پرداخت بانکها صورت میگیره ولی‌ حساب شخصی‌ و مالی آن‌ حساب مجازی و موجودی داخل حسابها در سایتِ شما هست . همانطور که امروز تمامی سایت‌های معتبر "حد عقل" برای صفحهٔ ورودی کاربرانشون که نام کاربری و پسورد وارد میکنند دارای اس‌ اس‌ ال‌ هستند . کما آنکه با افزایش سرعت اینترنت (در خارج کشور) سایت‌ها به تمامی‌ تحت پوشش اس‌ اس‌ ال‌ قرار میگیرند . امنیت کامل نیست و نمی‌شه با فقط یک کار امنیت رو تضمین کرد . تمامی راه کارها برای کاهش ریسک ، و استفاده از چند راهکار باعث کاهش درصد زیادی ریسک میشود . استفاده از اس‌ اس‌ ال‌ فقط یکی‌ از این راه کار‌ها و بسیار مفید هست و حد عقل(با توجه به گفته‌های شما) برای جلو گیری از نفوذ افرادی که در "کنفرانس defcon" شرکت نکردند و یا بی‌ خبر هستند ، بسیار موثر !!!
۲ - با توجه به حساسیت کاری که در حال انجام هستید ، بهتر هست سرور‌ها را بدون واسطه با مراجعهِ و یا ارتباط مستقیم با دیتا سنتر‌های داخلی‌ تهیه بفرمایید تا (در شرایط فعلی‌ ) امنییت و آرامش خاطر خود و اطلاعات مشترکین خود را حفظ کرده باشید . داشتن دسترسی فیزیکی‌ به اطلاعات حساس و ارزشمند مالی توسط "فقط" خود شرکت ارائه دهندهٔ خدمات ، یک مهم است.

امیدوارم این ۲ مهم مورد توجه قرار بگیره.
موفق باشید

--------------------------------------------

پست آخر شمارو الان خوندم

فعلا در حال تعویض سرور هستیم که پشتیبانی فنی ایران سرور هم با کمال تعجب گفتن که تهیه یه vps حداکثر 48 ساعت طول میشکه !!!

با توجه به گفته شما که شرکتی هستید که در ساله گذشته ۱ میلیارد تومن تراکنش مالی داشته ، چطور برای هم چین کاری از یک "وی‌پی‌اس" تهیه شده از شرکت ثالث ، استفاده می‌کنه !؟. امیدوارم با پی‌ بردن به حساسیت کاری که انجام میدید ، قدم‌های پایدار تری در این عرصه بردارید.

NovinServer
March 15th, 2012, 11:27
بنده تعریف می کردم از پارس آنلاین و غیره ؟!! والا ما خودمون هم شاکی هستیم از سرویس دهی افتضاح پارس آنلاین. دو هفته هست سایت تو شاتل و صبانت لود نمیشه و هرچی پیگیری می کنیم میگن داره برسی میشه. من نمی دونم کی قراره بررسی بشه. به خاطر همین داریم سرور رو عوض می کنیم.
سرور جدید رو اینبار از افرانت با نمایندگی ایران سرور خریداری کردیم که با کمال تعجب پشتیبانی فنی ایران سرور گفت حداکثر 48 ساعت طول میکشه تا سرورتون آماده بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز هم آماده نشده.
مجوز هم من پیگیری کردم هیچ جا اصلا مجوز قانونی برای این کار تعریف نشده. اون دوستی هم که میگفت زرین پال این همه مجوز داره، بنده نمیدونم اولا ایشون از کجا اسرار کاری زرین پال رو میدونه دوما با وجود اینکه
ما از ایشون هم خواستیم که اگر مجوز خاصی رو میشناسن ، ما رو هم راهنمایی کنن و بفرمایند که از کجا گرفته میشه که ما هم نسبت به تهیه اون اقدام کنیم، اما هیچ پاسخی از جانب ایشون داده نشد.

در پستی ایشون گفتن اگر به بانک ریپورت بدن و بگن این کار مخالف بند عدم واگذاری درگاه به شخص ثالث هست ( که اصلا همچین چیزی هم نیست از نظر قانونی و پیگیری کردیم ) ip سرور شما رو بلاک میکنن.

دقیقا. هرکسی که میدونه برای این کارها مجوز خاصی میدن، بفرمایند کجا باید بریم که اون مجوز رو هم تهیه کنیم و در راهنمایی ما برای ارائه سرویس های بهتر به شما عزیزان دریغ نکنند.

فعلا تنها مجوز لازم به نظر من نماد الکترونیک هست.
به وب سایت enamad.ir رفته و مدارک را کامل و نماد الکترونیک اخذ کنید.
این مجوز را که بگیرید 25% کار را انجام دادید.

Neo2
March 15th, 2012, 11:29
بر عرض سلام و ادب
۱ - توضیحات شمارو در رابطه با اس‌ اس‌ ال‌ خوندم ولی‌ اون به هیچ وجه دلیل بر استفاده نکردن شما از اس‌ اس‌ ال‌ در یک سایتی که امور مالی انجام میده نمی‌شه . درست هست که تراکنش‌ها از طریقه سیستم پرداخت بانکها صورت میگیره ولی‌ حساب شخصی‌ و مالی آن‌ حساب مجازی و موجودی داخل حسابها در سایتِ شما هست . همانطور که امروز تمامی سایت‌های معتبر "حد عقل" برای صفحهٔ ورودی کاربرانشون که نام کاربری و پسورد وارد میکنند دارای اس‌ اس‌ ال‌ هستند . کما آنکه با افزایش سرعت اینترنت (در خارج کشور) سایت‌ها به تمامی‌ تحت پوشش اس‌ اس‌ ال‌ قرار میگیرند . امنیت کامل نیست و نمی‌شه با فقط یک کار امنیت رو تضمین کرد . تمامی راه کارها برای کاهش ریسک ، و استفاده از چند راهکار باعث کاهش درصد زیادی ریسک میشود . استفاده از اس‌ اس‌ ال‌ فقط یکی‌ از این راه کار‌ها و بسیار مفید هست و حد عقل(با توجه به گفته‌های شما) برای جلو گیری از نفوذ افرادی که در "کنفرانس defcon" شرکت نکردند و یا بی‌ خبر هستند ، بسیار موثر !!!
۲ - با توجه به حساسیت کاری که در حال انجام هستید ، بهتر هست سرور‌ها را بدون واسطه با مراجعهِ و یا ارتباط مستقیم با دیتا سنتر‌های داخلی‌ تهیه بفرمایید تا (در شرایط فعلی‌ ) امنییت و آرامش خاطر خود و اطلاعات مشترکین خود را حفظ کرده باشید . داشتن دسترسی فیزیکی‌ به اطلاعات حساس و ارزشمند مالی توسط "فقط" خود شرکت ارائه دهندهٔ خدمات ، یک مهم است.

امیدوارم این ۲ مهم مورد توجه قرار بگیره.
موفق باشید

--------------------------------------------

پست آخر شمارو الان خوندم

با توجه به گفته شما که شرکتی هستید که در ساله گذشته ۱ میلیارد تومن تراکنش مالی داشته ، چطور برای هم چین کاری از یک "وی‌پی‌اس" تهیه شده از شرکت ثالث ، استفاده می‌کنه !؟. امیدوارم با پی‌ بردن به حساسیت کاری که انجام میدید ، قدم‌های پایدار تری در این عرصه بردارید.

از توجه شما به این موضوعات سپاس گذارم. بله تذکرات به جا و فنی شما و سایر دوستان باعث میشه که در خیلی از موارد ما اشتباهات مون رو جبران کنیم. البته اگر توجه داشته باشید سایت فعلا در مرحله آزمایشی هست و حتما زمان نهایی شدن و رفع ایرادات و مشکلات مربوطه خیلی نکات و موارد اصلاح شده و امکانات دیگه ای هم به سیستم اضافه خواهد شد.

در مورد مسئله آخر که فرمودید بنده نگفتم که برای این کار ما VPS تهیه کردیم. عرض بنده این بود که وقتی برای تهیه یه vps که معمولا بین 10 تا 30 دقیقه زمان لازم داره اینقدر مشتری معطل میشه، زمان لازم رو برای کارهای بزرگتر خودتون میتونید محاسبه کنید.
در مورد گردش مالی شرکت هم همونطور که قبلا عرض شد، علاوه بر کارهای IT و اینترنتی، این شرکت در زمینه شبکه های فشار قوی و متوسط برق و ژنراتورها هم فعالیت میکنه و تنها شاخه ای از این شرکت مشغول به کار در این زمینه هست که سایر نیروهامون طبق روال معمول در محل کار خودشون ( خارج از محدوده استان ) مشغول هستند.
بودجه تخصیص داده شده به این کار مشخص هست و طبق روال تعریف شده کار پیش میره.

---------- Post added at 10:29 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

از کمک شما متشکرم. حتما این کار رو در اسرع وقت انجام میدیم.

mgp.co.ir
March 15th, 2012, 14:22
من یکی از دوستام 15 تومان تو سایت شما داشته و الان سایت شما دان شده ! وقتی بالا بیاد حساب ها درسته ؟

Neo2
March 15th, 2012, 14:30
بله خیالتون راحت، هیچ مشکلی راجب اطلاعات نداریم. به محض بالا اومدن به همه درخواست ها رسیدگی میشه.

AmirHosein
March 15th, 2012, 14:35
هنوز هم آماده نشده.

تو ایران مجوزی به اسم کیف پول الکترونیک وجود داره که دو یا سه شرکت به طور جدی دنبالش هستن، مثلا جیرینگ! ضمانت هایی هم که میگیرن چیز کمی نباید باشه!

Neo2
March 15th, 2012, 14:37
سوال این هست که آیا بقیه سیستم ها هم این نوع مجوزها رو دارند یا خیر ؟
روال دریافت این مجوزها چطور هست ؟

azure
March 15th, 2012, 18:19
هنوز هم آماده نشده.

من نگفتم شما تعریف کردید. گفتم تعریف میکردن، تو پرشین تولز قسمت میزبانی وب اسم افرانت و پارس دیتا تو اکثر تاپیکها بود
ایشالا مشکلاتتون هرچه زودتر برطرف شه هم استانی (;

فکر نکنم نماد اصلاً ربطی داشته باشه. نماد برای فروشگاه های اینترنتی هست. سیستم پرداخت با فروشگاه اینترنتی فرق داره

AmirHosein
March 15th, 2012, 20:00
سوال این هست که آیا بقیه سیستم ها هم این نوع مجوزها رو دارند یا خیر ؟
روال دریافت این مجوزها چطور هست ؟
عرض کردم دو تا سه شرکت به طور جدی دنبال اين مجوز هستند.
روال گرفتن مجوز هم مراجعه به بانک مرکزی، ارائه پلان کاری مناسب، ارائه تظمين های مالی قوی، داشتن رزومه کاری مرتبط و .... هستش.
قاعدتا مجوزش هم چيزی نخواهد بود که هر کسی بخواد بگيره و مطمئنا اندازه يک کوه کندن کار ميبره.
بعدش هم شما نبايد خودتون رو با اين و اون مقايسه کنيد. اگر ميخواين کارتون درست باشه بايد بتونيد مدارک لازم رو دريافت کنيد.

Neo2
March 15th, 2012, 21:30
خوب بالاخره سرور سایت هم آماده شد و مشکل عدم نمایش در ISP های مختلف هم حل شد. باز هم برای اطمینان دوستان تست کنن و اگر با ISP شون سایت باز نشد حتما ما رو در جریان بگذارند.

دونفر از کاربران هم درخواست تسویه داده بودن که وجه اونا به حسابشون واریز شد.
سایر کاربران هم الان میتونن درخواست تسویه حساب بدن. داریم مشکل درگاه پرداخت رو پیگیری میکنیم و به زودی بانک های بیشتری به سیستم اضافه می کنیم تا از این مشکلات پیشگیری بشه.

تا زمان اضافه شدن درگاه پرداخت جدید دوستان نمی تونن از سیستم پرداخت آنلاین Payline استفاده کنن. امیدواریم حداکثر روز یکشنبه درگاه بانکی جدید رو روی سایت ست کنیم و دوباره سیستم به حالت اولیه برگرده.
از لطف و صبوری شما هم متشکریم.

azure
March 15th, 2012, 22:29
تا زمان اضافه شدن درگاه پرداخت جدید دوستان نمی تونن از سیستم پرداخت آنلاین Payline استفاده کنن. امیدواریم حداکثر روز یکشنبه درگاه بانکی جدید رو روی سایت ست کنیم و دوباره سیستم به حالت اولیه برگرده.
از لطف و صبوری شما هم متشکریم.
درگاه پرداخت رو میاره که
View hJIeTr.jpg on ScreenSnapr (http://screensnapr.com/v/hJIeTr.jpg)
اون یعنی چی؟

vahidmom
March 15th, 2012, 22:57
سلام
فکر نمیکنید بهتر بود اول همه کارها رو انجام میدادید بعد خودتون رو معرفی میکردید
یه سرور خوب انتخاب میکردید و حداقل یک ماه روش تست میکردید
درگاه های لازم رو میگرفتید
اسکریپت های لازم رو میساختید و در سایت میزاشتید
و بـــــعــــــد با قدرت کامل شروع به معرفی خودتون میکردید

Neo2
March 15th, 2012, 23:04
لود شدن درگاه پرداخت در این لحظه به خاطر این هست که ip سرور عوض شده و تا روز شنبه که بانک بیاد و دوباره ip رو بلاک کنه بصورت موقت کار میکنه. البته
الان هیچ تضمینی نیست که وقتی تراکنش انجام بدید به درستی ثبت بشه و وجه به حسابتون بیاد.

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

سلام
فکر نمیکنید بهتر بود اول همه کارها رو انجام میدادید بعد خودتون رو معرفی میکردید
یه سرور خوب انتخاب میکردید و حداقل یک ماه روش تست میکردید
درگاه های لازم رو میگرفتید
اسکریپت های لازم رو میساختید و در سایت میزاشتید
و بـــــعــــــد با قدرت کامل شروع به معرفی خودتون میکردید

در کل عرض می کنم که خیر، ما مثل شما فکر نمیکنیم.
چون طبق روال تمام کارها رو به درستی انجام داده بودیم. سرور در بهترین وضعیت ممکن بود که از طرف شرکتی که از اون سرور تهیه شده بود
اجبارا به پارس آنلاین منتقل شدیم و مشکلات بعدی پیش اومد.
نمیدونستیم تو بانک های خصوصی کشور به صورت سلیقه ای قانون رو اعمال می کنن.
الان 70% اسکریپت های لازم آماده و تست شده هست، ولی تا زمانی که درگاه پرداخت درست نشه به صورت عمومی منتشر نمیشه.
در ضمن ما هنوز خودمون رو به اون صورت که مد نظرمون هست معرفی نکردیم. فعلا در حد همین دوتا تاپیک در دو فروم هست که هنوز در نسخه آزمایشی هستیم و طبیعتا داریم خیلی امکانات اضافه میکنیم
و خیلی موارد رو تست می کنیم.

sarwhost
March 27th, 2012, 19:24
با سلام دوباره همون طور که قول داده بودم من از سرویس Payline استفاده کنم و اینجا اطلاع دهم الان نزدیک فک کنم یه ماه حالا دقیق نمیدونم من سامانه پرداخت گذاشتم رو سایتم البته پورتال اصلی که مشتریا استفاده کردن و مبلغ من دیروز شب درخواست دادم امروز صبح به حسابم واریز شد کمتر از 12 ساعت تا الان که مشکلی پیش نیومده و دوستان میتونن استفاده کنن من خودم به شخصه تائید میکنم و از این بعد هم استفاده خواهم کرد انشا الله خوب باشه اما یه سوال دارم البته مشکل ماژول من وقتی داشتم صورت گردشمو نگا میکردم 13 تا پرداخت ناموفق داشتم علت این چیه چرا ماژول خوب عمل نکرده کار ما یه جوریه که نباید مشتری اذیت بشه مشتری که یه بار پرداخت میزنه باید پرداخت بشه مشکل فقط این بود در ضمن اون پیشنهادی که داده بودم که درصد از مشتری کم نکنید از حساب ما کم کنید رو هم روش فکر کنید
ممنون

Neo2
March 29th, 2012, 10:34
سلام و عرض ادب
این امر ممکنه چندین دلیل داشته باشه که بصورت خلاصه عرض می کنم.
1- ممکنه زمان موزد نیاز برای پرداخت روی درگاه پرداخت Payline تموم شده باشه و کاربر پرداخت رو انجام نداده باشه
2- ممکنه فقط بخواد سیستم شما رو تست کنه و یه پرداخت ناموفق تستی انجام بده
3- ممکنه فاکتور رو سفارش داده باشه و همون زمان با *** بخواد پرداخت کنه که با عوض شدن IP برای حفظ امنیت بیشتر پرداخت انجام نمیشه و دلایل دیگه

البته داریم یه امکانی اضافه می کنیم که تا چند روز آینده و در آپدیت بعدی روی سایت در دسترس قرار میگیره که شما می تونید انتخاب کنید درصد از شما کسر بشه یا از کاربرهاتون
و همچنین یه امکان دیگه میذاریم که هر هفته تراکنش های ناموفق تون رو میتونید به دلخواه حذف کنید و اینجوری پنل تون جمع و جورتر میشه.

sarwhost
March 29th, 2012, 19:31
با سلام دوباره این خیلی عالی میشه انشالله موفق شید و از این که هستید بهتر بشید هر چند الانم بهترید سعی کنید ماژول های همه سیستم ها و فروشگاهها رو ارائه بدید و یه پیشنهاد دیگه البته دقیق من تو سایتتون نگا نکردم نمیدونم هست یا یه کد اسان پرداخت هخم ارائه بدید عالی میشه مثلا کسی میخواد فقط حساب مارو با مبلغ دل خواه شارژ کنه و خریدی نکنه ممنون از توضیحاتتون

Neo2
March 29th, 2012, 21:52
تهیه کد آسان پرداخت رو هم در دستورکار داریم. فعلا اولویت با تکمیل ماژول ها و تحت پوشش قرار دادن اسکریپت ها و فروشگاه های بیشتر و تهیه درگاه های پرداخت بیشتر هست.
انشا ا.. ظرف همین ماه امکانات مختلف و متفاوتی به سیستم اضافه میشه.
دنبال یه طرح خیلی خیلی بزرگ هستیم که اگر عملی بشه و قراردادش بسته بشه، خبرهای خیلی خوبی برای تمام کاربران داریم و همچنین دنبال این هستیم که Payline رو به سوییچ بین المللی وصل کنیم
البته این کار یه خورده زمان بر هست و درحال حاضر دنبال مراحل اداری کار هستیم و به محض دریافت مجوزهای مربوطه این کار رو انجام میدیم.

Web-Lovers
March 30th, 2012, 09:59
یک سوال
آیا مثل بعضی شرکت های دیگر مثل زرین با کالایی که فروش می رود محدودیت دارید؟
اگر ممکنه آدرس قوانین را بدهید

Neo2
March 30th, 2012, 10:06
بله. هر وب سایتی تابع قوانینی هست که در اون کشور داره فعالیت میکنه.
همونطور که قوانین ایالات متحده گوگل رو مجبور می کنه که بعضی از سرویس هاشو به کشورهای تحریم شده نده ما هم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و
طبق قانون محدودیت هایی داریم. لینک کامل قوانین : Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/terms)

Web-Lovers
March 30th, 2012, 10:13
پس سرویس شما هم چندان مناسب نیست
چون چیزی که من دارم می فروشم چه ربطی به شما داره!

Neo2
March 30th, 2012, 12:29
اگر با دید شما آدم بخواد نگاه کنه، نتیجه میگیریم که وقتی شما سوار ماشین هستی، اگه چراغ قرمز رو رد کنید یا کسی رو زیر بگیرید به کسی ربطی نداره.
هر جامعه ای قوانین خودش رو داره و اگر نمی تونید با قوانین ایران کنار بیایید به نظر من کشورتون رو عوض کنید.
اگر محصولاتی دارید که مغایر با قوانین ایران هست، بله پیشنهاد می کنم اصلا سمت سیستم ما نیایید. اگه میتونید برید از بانک درگاه بگیرید یا اگر سیستم های مشابه اجازه میدن از خدمات اونها استفاده کنید.

Neo2
April 26th, 2012, 15:05
خوب خوشبختانه پلاگین های زیادی آماده شده و روی سایت قرار گرفته. میتونید از قسمت زیر لیست پلاگین ها رو ببینید

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/plugins)

ich_alex_hile
April 26th, 2012, 15:42
سلام نمیدونم مشکل کجا هست که سایتتون رو نمیتونم باز کنم ! فقط سایت شمارو + تک پرداخت رو !

Neo2
April 26th, 2012, 18:42
با وی پی ان تست کنید اگه سایت لود شد isp شما مشکل داره. Isp شما از کدوم pap سرویس میگیره ؟

vps-baran.ir
April 26th, 2012, 18:50
بله. هر وب سایتی تابع قوانینی هست که در اون کشور داره فعالیت میکنه.
همونطور که قوانین ایالات متحده گوگل رو مجبور می کنه که بعضی از سرویس هاشو به کشورهای تحریم شده نده ما هم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و
طبق قانون محدودیت هایی داریم. لینک کامل قوانین : Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/terms)

سلام سیستم خوبی رو شروع به کار کردید حتی هزینه های دریافتیتون رو هم دیدم

از نظر قیمت خیلی عالی بودن و به نسبت شرکت های مشابه خیلی پایین هست

یه پیشنهادی براتون دارم.

مشکل ما ایرانی ها اینه که یه جا بخوایم باهاش کار کنیم اصلا توجه به قوانین اونجا نمی کنیم

خود من کسی رو هم اینجا مثال نمیزنم

خودم چند بار قوانین همین جا رو خوندم نه کامل . فقط یه چند خطش رو

حتما بهتون پیشنهاد می کنم که لینک قوانین رو بیارید بالای صفحه و با رنگ دیگه بزارید تا کاربران جدید

اونو در اولین زمانی که سایت رو باز کردن بخونن

موفق و پیروز باشید

Neo2
April 26th, 2012, 18:53
از پیشنهادتون ممنونم. بله حتما این کار رو انجام میدیم و موارد دیگه ای هم برای دیدن قوانین در نظر گرفتیم.

abod_black
April 27th, 2012, 16:42
من الان(جمعه هشتم اردیبشهت ، ساعت 16:35) دارم چک میکنم نرخ دلا در سایت شما 20.050 ریال هست.
ولی نرخ ارز در سایتهای معروفی چون مثقال به شرح زیر هست:

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 15:00 پنجشنبه 07/02/91

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1740
1750

قيمت ارز در بانک (ريال) ساعت به روز رسانی: 10:10 پنجشنبه 07/02/91

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
12259
12260

دلیل این اختلاف ها چیه و شما از کجا قیمت روز دلار رو میگیرید؟
اگر طبق بانک مرکزی باشه که دلار الان در خورد سایت بانک مرکزی به صورت زیر هستش:
نرخ ارز مرجع ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
۱۲,۲۶۰

من نمیگم که ارز دلارتون مثله بانک مرکزی باشه ولی از قیمت بازار نیز خیلی بیشتره.

یک مشکل که در سایتتون مشاهده کردم:
وقتی در قسمت «نرخ دلار و محاسبه هزینه» وارد میشم نوع دلار پیش فرض روی Paypal هستش و وقتی نوع دلار رو Visa انتخاب میکنم مبلغ 30.000 ریال به عنوان کارمزد اضافه میشه و وقتی دوباره نوع دلار رو Paypal انتخاب میکنم اون کارمزد همچنان پابرجا هست و برای اینکه کارمزد دوباره صفر بشه باید صفحه رو رفرش کنم. به این مشکل هم رسیدگی کنید.
من از مرورگر فایرفوکس ورژن 6.0.2 استفاده میکنم.

Neo2
April 27th, 2012, 16:49
قسمت ارزی ما موقتا غیرفعال هست و این نرخ ها هم نرخ چند هفته پیش هست و یه قیمت تستی وارد کردیم. با بعضی از دوستان که صرافی دارن مشغول صحبت هستیم و
خودمون هم جداگانه داریم پیگیر میشیم.

یه فکرایی داریم که کلا سایت و کاربر ایرانی رو از صرافی و واسطه بی نیاز کنه. ایشالا تا چند وقت دیگه و در صورت موفقیت آمیز بودن کار اخبارش رو منتشر می کنیم.

abod_black
April 27th, 2012, 16:51
قسمت ارزی ما موقتا غیرفعال هست و این نرخ ها هم نرخ چند هفته پیش هست و یه قیمت تستی وارد کردیم. با بعضی از دوستان که صرافی دارن مشغول صحبت هستیم و
خودمون هم جداگانه داریم پیگیر میشیم.

یه فکرایی داریم که کلا سایت و کاربر ایرانی رو از صرافی و واسطه بی نیاز کنه. ایشالا تا چند وقت دیگه و در صورت موفقیت آمیز بودن کار اخبارش رو منتشر می کنیم.

پستم ویرایش شد(قسمت آخر اضافه شد) ، لطفا مجددا بخونید ، با پوزش.

Neo2
April 27th, 2012, 17:00
اون مشکل نیست. اون مبلغ 3000 تومان کارمزد انجام پرداخت هست که در هر صورت اضافه میشه به مبلغ کل برای پرداخت
اون فرم هم یه فرم محاسبه ساده هست که یوزر بتونه بر اساس نرخ دلار سایت، هزینه پرداختی به ریال رو محاسبه کنه :)

abod_black
April 27th, 2012, 17:20
اگر من یک سفارش پرداخت داشته باشم انجام نمیدید؟

Neo2
April 27th, 2012, 17:22
متاسفانه فعلا نه انجام نمیدیم. بستر پرداخت هامون که آماده شد و مطمئن شدیم که مشکلی پیش نمیاد، بصورت انبوه پرداخت ها رو روی وب سایت انجام میدیم.

abod_black
April 27th, 2012, 17:46
ما چگونه میتونیم مطلع بشیم؟ آیا ایمیل ارسال میکنید؟

Neo2
April 27th, 2012, 18:03
بله، اگر عضو سایت باشید از طریق ایمیل با خبر میشید. همچنین اخبار مربوط به این تغییرات نیز در سایت اعلام میشه و در فروم های مختلف هم اطلاع رسانی میشه

hostspace
April 29th, 2012, 13:34
دوست عزیز سایتتون بالا نیماد http://paypline.ir/
لطفا رسیدگی فرمایید

keywan
April 29th, 2012, 13:50
لطفا رسیدگی فرمایید

ادرس صحیح Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir) هست و الانم مشکلس نداره بالا میاد سایت

Ashkankamangar.ir
April 29th, 2012, 13:53
ادرس صحیح Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/) هست و الانم مشکلس نداره بالا میاد سایت
شما جدی نگیر عزیز این 100 پسته شدن خودش باعث شده این انجمن نامنظم بشه

Neo2
April 29th, 2012, 13:58
لطفا رسیدگی فرمایید

آدرس سایت رو اشتباه وارد می کنید ;) توجه تون رو بیشتر کنید مشکلی پیش نمیاد

ariamizban
April 29th, 2012, 19:42
ببخشید میخواستم بدونم استفاده از خدماتتون محدودیت سنی داره؟یعنی افراد زیر 18 سال قادر به عضویت و استفاده هستن؟

dan6
April 29th, 2012, 19:44
با درود و خسته نباشید

می‌ خواستم بپرسم پلاگین Opencart کی‌ آماده میشه؟

در مورد تصفیه حساب آنی‌ هم که دیروز اعلام کردید (و چیز نویی‌ هست در نوع خودش) اگه یک توضیحی بدید سپاسگزار میشم. آنی‌ یعنی‌ تا چند دقیقه بعدش مبلغ در حساب بانکیمون هست؟

azure
May 1st, 2012, 16:54
در مورد تصفیه حساب آنی‌ هم که دیروز اعلام کردید (و چیز نویی‌ هست در نوع خودش) اگه یک توضیحی بدید سپاسگزار میشم. آنی‌ یعنی‌ تا چند دقیقه بعدش مبلغ در حساب بانکیمون هست؟

فکر کنم منظورشون اینه قبلاً تراکنشهای خروجی بوسیله حواله پایا واریز میشده. حواله پایا چند ساعت طول میکشیده به حساب بانکی شما انتقال داده بشه
الان احتملاً بوسلیه حواله سحاب (کات به کارت) انتقال بدن

@ neo2 تکلیف مایی که تراکنشهامون بوسیله انتقال وجه بانک پاسارگاد به صورت آنی واریز میشد چیه؟ از ما هم 500 تومنه کم میشه؟

mohsensoltani
May 1st, 2012, 21:05
با سلام
سلطانی هستم از بخش فنی payline

در مورد محدودیت سنی، کسانی که کارت ملی دارند میتونند از payline درگاه بگیرند.

در مورد ماژول open cart آماده شده و در مرحله تست هست، انشاالله طی یک الی دو روز آینده آماده میشه.

در مورد انتقال وجه پاسارگاد، خیر هیچ کارمزدی اخذ نمیشه، یعنی اگر شما درخواست 7000تومانی داشته باشین سیستم بصورت اتوماتیک 500تومان کارمزد کم میکنه که ما هنگام تسویه حساب 500تومان اضافه می کنیم.(در صورتی که از حساب پاسارگاد به پاسارگاد انتقال رو انجام بدیم)
اما انشاالله از هفته آتی تمام پرداخت ها از بانک ملت انجام میشه تا سیستم یه روند ثابتی داشته باشه.

fr_sdgh
May 2nd, 2012, 23:43
این روش اتصال از ابتدا تا پایان کجاست؟
من اسکریپت رو نصب و تو whmcs فعال کردم. کار دیگه ای باشه؟8-|

Neo2
May 3rd, 2012, 00:24
اگر توجه کرده باشید همون فایلی رو که دانلود کردید، راهنمای نصب هم بصورت کامل در اون بصورت یک فایل doc هست.

abod_black
May 3rd, 2012, 19:51
من پلاگین ویبولتین رو هنوز ثبت نکردم ، قبلش دو تا سوال داشتم ، اول اینکه پلاگین با پرداخت اشتراکهای ویبولتین متچ هست؟ مثل زرین پال؟
همچنین سایتهایی که هیتلر میشن رو شما ساپورت میکنید؟

Neo2
May 3rd, 2012, 21:50
پلاگین بصورت مستقل عمل میکنه و مشکلی با پلاگین های موجود نداره. متاسفانه سایت هایی که ***** میشن رو تا زمان رفع *****شون نمی تونیم ساپورت کنیم.

abod_black
May 3rd, 2012, 22:00
من آخرش رو خوب متوجه نشدم ، من درخواست درگاه با دامین X.Com میدم و بعد از چند ماه شاید برم ساب دومین مثلا www.1.X.com اون وقت مشکلی پیش میاد؟ یا کلا در این مورد توضیح بدید ممنون میشم.

keywan
May 3rd, 2012, 22:25
من آخرش رو خوب متوجه نشدم ، من درخواست درگاه با دامین X.Com میدم و بعد از چند ماه شاید برم ساب دومین مثلا www.1.X.com (http://www.1.X.com) اون وقت مشکلی پیش میاد؟ یا کلا در این مورد توضیح بدید ممنون میشم.

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم این سایتها با آی پی شما کار دارن تا ادرس ... حالا خودشون توضیح میدن شاید منم اشتباه کرده باشم

mamal_h
May 4th, 2012, 04:09
سلام خسته نباشید.
می خواستم ببینم برای پرداخت از طریق بانک ملت پلاگین دارین که مستقیم وصل بشه به بانک و صفحه ای از پی لاین نیاد؟
هر پرداخت با طریق درگاه بانک به جز کارمزد هایی که گفتید کارمزد دیگری نداره؟یعنی بانک کارمزد جدا برنمیداره؟

dan6
May 4th, 2012, 23:03
با سلام
سلطانی هستم از بخش فنی payline

در مورد محدودیت سنی، کسانی که کارت ملی دارند میتونند از payline درگاه بگیرند.

در مورد ماژول open cart آماده شده و در مرحله تست هست، انشاالله طی یک الی دو روز آینده آماده میشه.

در مورد انتقال وجه پاسارگاد، خیر هیچ کارمزدی اخذ نمیشه، یعنی اگر شما درخواست 7000تومانی داشته باشین سیستم بصورت اتوماتیک 500تومان کارمزد کم میکنه که ما هنگام تسویه حساب 500تومان اضافه می کنیم.(در صورتی که از حساب پاسارگاد به پاسارگاد انتقال رو انجام بدیم)
اما انشاالله از هفته آتی تمام پرداخت ها از بانک ملت انجام میشه تا سیستم یه روند ثابتی داشته باشه.

با سلام دوباره و خسته نباشید،

در مورد ماژول opencart فقط خواستم یادآوری کنم که از ۱-۲ روز گذشته :-)

Neo2
May 5th, 2012, 09:19
من آخرش رو خوب متوجه نشدم ، من درخواست درگاه با دامین x.com میدم و بعد از چند ماه شاید برم ساب دومین مثلا www.1.x.com (http://www.1.x.com) اون وقت مشکلی پیش میاد؟ یا کلا در این مورد توضیح بدید ممنون میشم.

با سلام. همونطور که دوستان هم اشاره کردن چند فاکتور برای فعالیت یک سایت برای ما ملاک هست. یکی آدرس سایت، یکی ip و آخر هم محتوای سایت

شما روی هر سابدامینی، تحت اون دامینی که براش درگاه گرفتید برید و فعالیت کنید مشکلی پیش نمیاد و مشکلی نداره

---------- Post added at 09:15 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

سلام خسته نباشید.
می خواستم ببینم برای پرداخت از طریق بانک ملت پلاگین دارین که مستقیم وصل بشه به بانک و صفحه ای از پی لاین نیاد؟
هر پرداخت با طریق درگاه بانک به جز کارمزد هایی که گفتید کارمزد دیگری نداره؟یعنی بانک کارمزد جدا برنمیداره؟

با سلام، یکی از دوستان قبلا این سوال رو مطرح کرده بودن. خیر همچین امکانی رو نمیشه گذاشت و شما حتما باید ابتدا به دروازه پرداخت Payline وصل بشید

در مورد کارمزد ها که هر بانکی بنا به سیاست های خودش عمل می کنه و تا جایی که میدونیم فعلا بیشتر بانک ها کارمزد نمی گیرن

---------- Post added at 09:19 AM ---------- Previous post was at 09:15 AM ----------

برای انتشار یک پلاگین باید با دقت عمل کرد که محصول نهایی عاری از هرگونه اشکال باشه. یه کم دیگه صبر کنید ;)

Arashdn
May 5th, 2012, 09:38
سلام
من که درگاه پرداخت سایتم رو payline هست
خیلی راضی هستم
به خصوص که تصفیه حسابشون با کارت به کارت هست و زیر 2 ساعت انجام میشه
این زرین پال 4 روز طول میکشه ، پدر آدم در میاد
کارمزد payline هم از بقیه خیلی کمتره .......

Neo2
May 5th, 2012, 10:21

ماژول پرداخت با Opencart هم آماده شد و روی سایت قرار گرفت

fr_sdgh
May 5th, 2012, 14:40
سلام
من که درگاه پرداخت سایتم رو payline هست
خیلی راضی هستم
به خصوص که تصفیه حسابشون با کارت به کارت هست و زیر 2 ساعت انجام میشه
این زرین پال 4 روز طول میکشه ، پدر آدم در میاد
کارمزد payline هم از بقیه خیلی کمتره .......
من نمیدونم برای چی شما آدرس سایت خودتون رو پانویس نکردین ولی به هر حال سوال من اینه که شما فقط از درگاه payline استفاده مکنید یا در کنارش درگاه های دیگه ای مثل ملت هم دارین!

taghi.karimi
May 5th, 2012, 18:42
من نمیدونم برای چی شما آدرس سایت خودتون رو پانویس نکردین ولی به هر حال سوال من اینه که شما فقط از درگاه payline استفاده مکنید یا در کنارش درگاه های دیگه ای مثل ملت هم دارین!

ما بین سایت های مشابه پی لاین را از نظر سرعت عمل در پاسخ .واریز وجه. راحتی در پرداخت.راحتی در دریافت درگاه بیشتر قبول داریم!
درگاه های زرین پال .تک پرداخت.پارسپال هم داریم!

Neo2
May 6th, 2012, 09:56
سرویس درگاه پرداخت برای وبلاگ هم افتتاح شد. برای کسب جزئیات بیشتر لطفا به http://payline.ir/blogs نمایید.

Neo2
May 11th, 2012, 19:07
بنا به درخواست و نیاز کاربران گرامی در مورد نوع تسویه حساب ها در سیستم، در تاریخ جمعه 22 اردیبهشت ماه 1391 سیستم انتخاب 2 حالته تسویه حساب راه اندازی شد.

در این سیستم قادر خواهید بود تا بنا به انتخاب خود یکی از دو حالت زیر را برای تسویه حساب بانکی انتخاب نمایید.

1- تسویه حساب آنی :
در این روش 5000 ریال کارمزد بانکی از کل موجودی کاربر جهت انجام عملیات بانکی، به وسیله بانک مبدا کسر میگردد و مبلغ درخواستی بلافاصله به حساب کاربر واریز می گردد.

2- تسویه حساب با سیستم ساتنا :
در این روش مبلغ درخواستی شما بدون هیچگونه هزینه ای به وسیله سیستم ساتنا و طی حداکثر 24 ساعت در ایام غیر تعطیل به حسابتان واریز خواهد شد.

امیدواریم بتوانیم با ارائه سرویس های بهتر و بالا بردن کیفیت خدمات رضایت خاطر شما را فراهم آوریم.

موفق و پیروز باشید.

Mohammad_reza
May 17th, 2012, 01:28
سلام ،
منم تو سایتتون ثبت نام و مراحل تأییدی رو پشت سر گذاشتم. فقط 1 مشکل با ماژول whmcs هست که از طریق تیکت باهاتون در ارتباط خواهم بود.

راستی ، درهرصورت من فکر می کنم کارمزد درصدی خیلی بهتر باشه ...
چون ببینید ، مثلاً من می خوام یک دامین in رو قیمت گذاری کنم ، اینجوری کار می کنم :
1.89 ضربدر نرخ دلار ، ضدربدر کارمزد درگاه پرداخت = قیمت نهایی
اما اینجوری یکم سخته بیام تو سایت شما واسه هر قیمت گذاری کارمزدهارو چک کنم و ...
البته درصدی به نفع خودتون هم هست ...

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

راستی ، اگه میشد کاری کنید برای ماژول DirectI امکان تعریف دریافت کارمزد از کاربر باشه ، خیلی بهتر بود. (یعنی هر ماژول این گزینه رو داشته باشه ، نه یک گزینه تو سایت برای همه ماژول ها و درگاه ها ...)

mckeen
May 17th, 2012, 02:01
تائید می شوند
سرعت عمل و امنیت بالایی دارند

امیدوارم همیشه موفق باشند

dan6
May 17th, 2012, 03:06
من هم خواستم از خدمات و پاسخگویی سریعشان سپاسگزاری کنم.

بعضی‌ از دوستان خواستار درصدی شدن کارمزد‌ها هستند ولی‌ برای تراکنش‌های بالا اصلا درصدی نمیصرفه و مقدار ثابت بسیار بهتر است. (این که حالا این امکان برای فروشنده‌ها اضافه شده که خودشون کارمزد را قبول کنند هم بسیار خوب است چون از دست توضیح دادن به کاربر‌ها در مورد کارمزد هم خلاص میشیم)

در ضمن فکر می‌‌کنم برای تراکنش‌های پایین هم این قدر کارمزد کم هست که به صرفه باشه.

Neo2
May 17th, 2012, 09:22
سلام ،
منم تو سایتتون ثبت نام و مراحل تأییدی رو پشت سر گذاشتم. فقط 1 مشکل با ماژول whmcs هست که از طریق تیکت باهاتون در ارتباط خواهم بود.

راستی ، درهرصورت من فکر می کنم کارمزد درصدی خیلی بهتر باشه ...
چون ببینید ، مثلاً من می خوام یک دامین in رو قیمت گذاری کنم ، اینجوری کار می کنم :
1.89 ضربدر نرخ دلار ، ضدربدر کارمزد درگاه پرداخت = قیمت نهایی
اما اینجوری یکم سخته بیام تو سایت شما واسه هر قیمت گذاری کارمزدهارو چک کنم و ...
البته درصدی به نفع خودتون هم هست ...

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

راستی ، اگه میشد کاری کنید برای ماژول DirectI امکان تعریف دریافت کارمزد از کاربر باشه ، خیلی بهتر بود. (یعنی هر ماژول این گزینه رو داشته باشه ، نه یک گزینه تو سایت برای همه ماژول ها و درگاه ها ...)

ورودتون به جمع اعضای Payline رو خوش آمد می گم
این امکان رو برای عمومی کردنش داریم صحبت میکنیم که شما مختار به انتخاب باشید که شیوه درصدی رو برای دریافت کارمزد انتنخاب کنید یا شیوه کارمزد ثابت رو.
البته شیوه درصدی به ضرر شماست و کارمزد بیشتری میدید در اون حالت ولی اگر بخوایید میتونیم اونم ارائه کنیم.

در مورد DirectI و یا هر اسکریپت دیگه که تحت پوشش ما هست، شما به راحتی میتونید بعد از ورود به حسابتون به قسمت تنظیمات درگاه رفته و اونجا انتخاب کنید که از کدوم روش میخوایید استفاده کنید.
بعد از انتخاب، تغییرات لازم اتوماتیک روی اکانت شما اعمال میشه.
در مورد مشکل با whmcs هم تیکت تون رو به بخش فنی ارجا دادم. دوستان تا ساعات دیگه مشکل شما رو برطرف خواهند کرد.

habiballahafg
May 17th, 2012, 15:39
با سلام من اگه سایت نداشته باشم و بخوام یه درگاه پرداخت از سایت شما بگیرم که کاربران قبل از خرید بیان تو سایتتون و پول به حساب من بریزند ایا این کار امکان داره من تو سایت شما ثبت نام کردم

Mohammad_reza
May 17th, 2012, 16:42
1 پیشنهاد :

مبلغی که برای دریافت درخواست داده میشه از موجودی حساب کم بشه و یک بخش هم برای مدیریت مبالغ برداشت شده از حساب (واریز شده به حساب بانکی) ایجاد بشه

Neo2
May 17th, 2012, 18:31
با سلام من اگه سایت نداشته باشم و بخوام یه درگاه پرداخت از سایت شما بگیرم که کاربران قبل از خرید بیان تو سایتتون و پول به حساب من بریزند ایا این کار امکان داره من تو سایت
شما ثبت نام کردم

خیر، برای استفاده از خدمات حتما باید یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشید.

1 پیشنهاد :

مبلغی که برای دریافت درخواست داده میشه از موجودی حساب کم بشه و یک بخش هم برای مدیریت مبالغ برداشت شده از حساب (واریز شده به حساب بانکی) ایجاد بشه

اون مبلغ از موجودی کسر میشه اما تحت قانون و شرایط خاصی که نمیشه پابلیک بیان کرد. همه چیز حساب شده هست :)

بخش دوم هم وجود داره و شما میتونید به قسمت آرشیو تسویه حساب ها مراجعه کنید و تاریخچه حسابتون رو ببینید

Arashdn
May 18th, 2012, 14:20

gignic.com
فقط درگاه پی لاین دارم

abod_black
May 24th, 2012, 21:10
با سلام مجدد ، من اسکریپت پرداخت رو از سایتتون دانلود کردم و رو لوکال نصب کردم ، یه مشکل خیلی زننده که داشت این هستش که اصلا گرافیک نداره ، فک میکردم مثل سایتتون گرافیک خوبی داره.

میخواستم بدونم آیا امکان سفارشی کردن فرم پرداخت وجود داره؟ مثلا امکان حذف و اضافه و همچنین مبالغ از پیش تعریف شده و .....
اگر امکانش وجود داره آیا خودتون میتونید انجام بدید؟

با تشکر

Neo2
May 25th, 2012, 00:12
با سلام مجدد ، من اسکریپت پرداخت رو از سایتتون دانلود کردم و رو لوکال نصب کردم ، یه مشکل خیلی زننده که داشت این هستش که اصلا گرافیک نداره ، فک میکردم مثل سایتتون گرافیک خوبی داره.

میخواستم بدونم آیا امکان سفارشی کردن فرم پرداخت وجود داره؟ مثلا امکان حذف و اضافه و همچنین مبالغ از پیش تعریف شده و .....
اگر امکانش وجود داره آیا خودتون میتونید انجام بدید؟

با تشکر

با سلام.
همونطور که قبلا هم اشاره شد این اسکریپت بصورت خیلی ساده نوشته شده. هم از نظر گرافیک و هم از نظر کدنویسی
هدف ما این بوده که دست شما رو باز بذاریم تا هرگونه تغییری گرافیکی و کدنویسی که نیاز دارید رو طبق میل خودتون در اون انجام بدید و
به راحتی میتونید فرم رو سفارشی کنید.
متاسفانه خودمون فرصت نمی کنیم که این درخواست ها رو انجام بدیم. شما میتونید به یه برنامه نویس کارتون رو ارائه کنید.سفارشی کردن این اسکریپت
فکر نمی کنم بیشتر از 10 دقیقه کار ببره

rezaei1374
June 1st, 2012, 23:14
سایتتون بالا نمیاد چرا اینو میگه

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Neo2
June 2nd, 2012, 01:31
این موضوع به مدت 2 ساعت و به خاطر انتقال به دیتاسنتر جدید بود که در سایت هم اطلاع رسانی شد
از پیگیری شما متشکریم

sunyniazi
June 20th, 2012, 19:08
سلام
سایت بالا نمیاد
مشکل از کجاست ؟

fr_sdgh
June 20th, 2012, 19:19
بالا میاد. همیشه اگه بالا نمیاد به سایت های دیگه ای که لوگوی پی لاین رو قرار دادن مراجعه کنید. اون لوگو هم نباید نمایش داده شه
در واقع با ip های دیگه هم امتحان کنید.

sunyniazi
June 20th, 2012, 22:29
امتحان کردم
اصلا سایت رو پیدا نمیکنه
اینم پینگه
http://urpic.ir/images/ping.jpg

rezaei1374
June 20th, 2012, 22:46
به سرعت بالا میاد
یک سوال اگر ما اسکریپت داشته باشیم بخوایم براش افزونه بنویسید چند میشه اختصاصی

Neo2
June 21st, 2012, 09:13
امتحان کردم
اصلا سایت رو پیدا نمیکنه
اینم پینگه

از کدوم isp اینترنت میگیرید ؟
چون سایت رو سرور داخلی هست، بعضی مواقع که اختلال در اینترنت داخل کشور هست ممکنه سرعت لودینگ کم بشه
ولی اگه کلا برای شما پینگ هم نمیشه به احتمال زیاد مشکل از isp شما هست.
اگر اسم isp تون رو بگید پیگیر موضوع میشیم و مشکلش رو برطرف می کنیم.
یک بار با v.p.n تست کنید ببینید باز میشه در اون حالت یا نه

Neo2
June 21st, 2012, 09:27
به سرعت بالا میاد
یک سوال اگر ما اسکریپت داشته باشیم بخوایم براش افزونه بنویسید چند میشه اختصاصی

لطفا از طریق سیستم تیکت Payline سوالتون رو مطرح کنید، اونجا برآورد قیمت می کنیم

sunyniazi
June 21st, 2012, 19:41
سلام
امروز دسترسی به سایت امکان پذیر بود
متشکرم

Neo2
June 26th, 2012, 19:05
متاسفانه برای بعضی isp های خاص در ایران ممکنه در بعضی ساعات روز مشکل باز شدن وجود داشته باشه که با پیگیری هایی که با دیتاسنتر داریم اینجام میدیم
تقریبا مشاهده این مشکل نزدیک به صفر رسیده.

sunyniazi
June 26th, 2012, 21:11
با تشکر از شما
من چند روزه دارم با aspx ور میرم
همه قسمتهای فرم و ... رو تموم کردم ولی قسمت ارسال برای پرداخت تا الان به جایی نرسیدم
اگه میشه در مورد این زبان هم راهنما درست کنید چون من با زبان php آشنایی ندارم
در ضمن حدالامکان از کد های vb استفاده بشه و از #C استفاده نشه بهتره
اگه یه جعبه text و یک button باشه که در جعبه مبلغ رو بنویسیم و با زدن دکمه به سایت شما رجوع کنه و پس از پرداخت موفقیت آمیز یه روتین رو برامون اجرا کنه کافیه.
در ضمن یه درخواست دیگه هم داشتم
اگه امکان داره یه قسمتی رو برای پرداخت صوری در نظر بگیرید. وقتی میخوایم قسمت پرداخت رو تست کنیم هر بار باید هی مبلغی رو واریز کنیم تا ببینیم برنامه درست کار میکنه یا نه ولی اگه یه قسمت صوری برای اعضا در نظر بگیرید میتونیم مثلا با یک api مخصوص برنامه رو کاملا تست کنیم و بعد api خودمونو جایگزین کنیم.
نمیدونم تونستم منظورمو واضح بگم یا نه
متشکرم

Neo2
July 3rd, 2012, 16:09
یه sample برای #C آماده کردیم که به زودی روی سایت قرار میدیم.
فعلا درگیر توسعه امکانات و کدنویسی سیستم هستیم و به محض فارغ شدن از این کار sample های بیشتری قرار میدیم.

fr_sdgh
July 3rd, 2012, 22:12
سرویس جدید پرداخت مستقیم چی هست؟

Neo2
July 3rd, 2012, 23:44
اگر این سرویس رو در پنل تون فعال کنید،مشتری هاتون مستقیم به درگاه بانک وصل میشین و درصد بیشتری از تراکنش هاتون موفق میشه

taghi.karimi
July 3rd, 2012, 23:47
در صورت امکان درگاه بانکهای دیگری که خطا کمتری دارند مانند پارسیان را نیز به سیستم پرداخت اضافه کنید.
سیستم درگاه مستقیم هم به صورت عالی کار میکند.
با آرزوی موفقیت روزافزون!

Neo2
July 3rd, 2012, 23:49
در صورت امکان درگاه بانکهای دیگری که خطا کمتری دارند مانند پارسیان را نیز به سیستم پرداخت اضافه کنید.
سیستم درگاه مستقیم هم به صورت عالی کار میکند.
با آرزوی موفقیت روزافزون!

متشکرم،
اتفاقا پیگیر این درگاه ها هستیم. انشا ا.. درگاه پارسیان تا هفته آینده بصورت کامل به سیستم اضافه میشه
برای درگاه بانک ملی هم درحال پیگیری هستیم و اون هم به زودی به سیستم اضافه میشه

empratoor
July 4th, 2012, 01:06
سلام
واقعا کارتون عالی و بسیار کامل هست.
درگاه پارسیان رو هم اضافه کنید کاملتر میشه.
موفق و پیروز باشید

fr_sdgh
July 4th, 2012, 01:13
شما google+ رو به سایت اضافه کنید تا از این پست های اضافی نداشته باشید. دی:

fashion
July 4th, 2012, 17:25
سلام
کارتون واقعا جای تحسین داره .
براتون آرزوی موفقیت می کنم .

Neo2
July 4th, 2012, 21:10
شما google+ رو به سایت اضافه کنید تا از این پست های اضافی نداشته باشید. دی:

لودینگ +google در ایران فعلا مشکل داره و گذاشتن دکمه اون باعث میشه لودینگ سایت پایین بیاد.

fr_sdgh
July 4th, 2012, 21:15
قبلا چرا ولی حالا گوگل پلاس رو بدون مشکل داریم.
ببینید انجمن جوملا فارسی (http://forum.joomlafarsi.com/)

Neo2
July 4th, 2012, 22:01
اتفاقا هنوز واسه من مشکل داره و تو سایت شما هم لود نمیشه. پارس آنلاین سرویس دارم
مشخص نیست وضعیت اینترنت داخلی ایران چطوره و هنوز ثبات در نمایش سرویس های مختلف خارجی وجود نداره
آپلود عكس , آپلود فيلم , آپلود موسيقى , آپلود فايل فشرده,آپلود کن (http://uploadkon.ir/?file=23f0955dba029e5ddcc91b9742e777e7.jpg)

fr_sdgh
July 4th, 2012, 23:41
=D>

hack2hacker
July 5th, 2012, 00:04
سرویس خوبی دارن
+ پشتیبانی عالی
خدا قوت=d>

fr_sdgh
July 5th, 2012, 00:18
خلاصه یه فکری بکن دیگه8-|

Neo2
July 5th, 2012, 00:54
برای +Google ؟

fr_sdgh
July 5th, 2012, 01:20
برای +Google ؟
اره خوب گفتین میتونید از ای اس پی تون شاکی بشید! ولی من منظورم این نبود منظورم یه چیزی برای چایگزینی بود.

Neo2
July 5th, 2012, 11:22
Google+ زیاد مهم نیست، اصل مطلب تمرکز روی خود سایت و سرویس دهی به مشتریان هست.
اونم هروقت وضعیت پایداری پیدا کرد، میشه در مورد گذاشتن یا نگذاشتنش فکر کرد

CityKala.net
July 5th, 2012, 12:35
با سلام
من موندم الان کپی کارت ملی رو میخوام ارسال کنم هر کاری میکنم حجمش پایین تر از 512 نمیاد چجوری 60 کیلوبایتش کنم ؟
یک ذره این حجم رو ببرید بالا تر چون واقعا مشکله !

ممنون

Neo2
July 5th, 2012, 13:51
با سلام، مدارک شما بدون مشکل رسیده و تایید شد.
برای کم کردن حجم عکس ها، در فوتوشاپ dpi تصویر رو روی 72 بذارید. حجم خیلی کمتر میشه

CityKala.net
July 5th, 2012, 14:09
با سلام، مدارک شما بدون مشکل رسیده و تایید شد.
برای کم کردن حجم عکس ها، در فوتوشاپ dpi تصویر رو روی 72 بذارید. حجم خیلی کمتر میشه

گند زدم توش که شد 19 کیلوبایت :دی
تایید میشند
پشتیبانیشون خیلی سریع تر از اونی که فکر میکردم به در خواست درگاه و این ها رسیدگی کرد

p30rayan
July 5th, 2012, 14:34
بنده به عنوان کسی که از سیستم های زرین پال و پارس پال استفاده کردم.. ضمن تشکر از خدمات زرین پال .... اینو میگم که پی لاین واقعا عالی بود...
بنده به برخی دلایل برای پرداخت هام از دو سرویس همزمان قصد دارم استفاده کنم هر کدوم برای یک کار

ادم خوبه حقایق رو بگه. با این مشکلات هاست و سرور در ایران ... این کارها واقعا ارزشی هستند... سرعت پاسخگوییشون بسیار خوبه و لذت میبرم
وب سایت خوب طراحی شده اما خودم به عنوان یک برنامه نویس و طراح وب چندتا پیشنهاد داشتم که اعمال کنید

1- وقتی که وارد پنل میشیم و بر میگردیم صفحه اصلی باز فرم لاگین میاد که نباید اینطور باشه .... اینو درستش کنید که وقتی وارد شدیم دیگه در تمام قسمت های سایت مثل بخش کاربری وارد شده باشیم و فرم لاگین نیاد

2- اگر امکانش هست ماژول های پرداخت رو بیشتر کنید ... اینوری سیستمون بیشتر استفاده میشه

به زبون خودمونی خیلی با پی لاین حال کردم

فقط امیدوارم همینطوری بمونه و سیاست ها هموطنور که گفتن تغییر نکنه

موفق باشید

Neo2
July 5th, 2012, 18:18
گند زدم توش که شد 19 کیلوبایت :دی
تایید میشند
پشتیبانیشون خیلی سریع تر از اونی که فکر میکردم به در خواست درگاه و این ها رسیدگی کرد

همین اندازه که مشخصات و عکس تون خوانا باشه کفایت می کنه.

بنده به عنوان کسی که از سیستم های زرین پال و پارس پال استفاده کردم.. ضمن تشکر از خدمات زرین پال .... اینو میگم که پی لاین واقعا عالی بود...
بنده به برخی دلایل برای پرداخت هام از دو سرویس همزمان قصد دارم استفاده کنم هر کدوم برای یک کار

ادم خوبه حقایق رو بگه. با این مشکلات هاست و سرور در ایران ... این کارها واقعا ارزشی هستند... سرعت پاسخگوییشون بسیار خوبه و لذت میبرم
وب سایت خوب طراحی شده اما خودم به عنوان یک برنامه نویس و طراح وب چندتا پیشنهاد داشتم که اعمال کنید

1- وقتی که وارد پنل میشیم و بر میگردیم صفحه اصلی باز فرم لاگین میاد که نباید اینطور باشه .... اینو درستش کنید که وقتی وارد شدیم دیگه در تمام قسمت های سایت مثل بخش کاربری وارد شده باشیم و فرم لاگین نیاد

2- اگر امکانش هست ماژول های پرداخت رو بیشتر کنید ... اینوری سیستمون بیشتر استفاده میشه

به زبون خودمونی خیلی با پی لاین حال کردم

فقط امیدوارم همینطوری بمونه و سیاست ها هموطنور که گفتن تغییر نکنه

موفق باشید

از لطف شما ممنونم.
بخش اول رو تعمدا اینجور طراحی کردیم و اون هم دلایلی داره که در نهایت به نفع کاربر و امنیتش هست، انشا ا.. این بخش رو تغییر میدیم و شبانه روزی مشغول کدنویسی و توسعه سیستم هستیم
در حال تهیه و تست چند ماژول پرداخت جدید هستیم و انشا ا.. به زودی روی سایت قرار میدیم.
خیالتون راحت، تا زمانی که Payline هست و بنده هم در خدمتتون هستم، سیاست های کلی مون تغییر نمی کنه ;) جزئیات رو هم طوری قرار دادیم و روی امکانات بعدی قرار میدیم که وب مسترها کمترین مقدار تراکنش رو پرداخت کنن
چون همواره عقیده داریم : حاصل زحمات وب مسترها مربوط به خودشون هست و ما به جیب اونا به عنوان منبع درآمد نگاه نمی کنیم.
بر همین اساس بیشتر امکانات سایت رایگان هست و هیچ درصدی هم بابت تسویه حساب و خروج پول از سیستم نمی گیریم.

Mihan-VPS
July 5th, 2012, 18:24
ممنون از امکاناتی که میدید
منکه چند ماهیه باهاشون کار میکنم و مشکلی ندارن الان هم درگاه مستقیمشون هم که دادن عالی تر شده

Neo2
July 6th, 2012, 00:48
منتظر امکانات جدید و فوق العاده تری باشید :) به زودی امکانات جدید رو رونمایی می کنیم.

p30rayan
July 6th, 2012, 12:01
بخش اول رو تعمدا اینجور طراحی کردیم و اون هم دلایلی داره که در نهایت به نفع کاربر و امنیتش هست
اگر میشه اینو بیشتر توضیح بدین که ما هم در کارهامون استفاده کنیم...:65:

Neo2
July 6th, 2012, 12:22
اگر میشه اینو بیشتر توضیح بدین که ما هم در کارهامون استفاده کنیم...:65:

به درد کار شما نمیخوره ;)

alireza313
July 6th, 2012, 15:56
واقعا خیلی خوب هستن مخصوصا الان که درگاه مستقیم هم دادن
عالی هستید موفق باشید

Neo2
July 9th, 2012, 02:12
با سلام،
اول باید عرض کنم که جناب سلطانی یکی از مدیران اصلی سایت و برنامه نویس ارشد تیم هستن و حرف ایشون، حرف نهایی هست.
جهت اطلاع شما و سایر دوستانی که ممکنه بی اطلاع باشن فقط یکبار عرض می کنم.
ما در کشور ایران زندگی می کنیم، و باید تابع قوانین هر کشوری که در اون هستیم باشیم. همونطور که Google، yahoo و شرکت های آمریکایی مثل Paypal تابع قوانین کشور شون هستن و
خدماتشون رو به ایرانی ها ارائه نمیدن.
طبق قوانین کشور ایران هم فروش ابزارهای عبور از فیل.ترینگ کشور غیرمجاز هست.
با حکم شرع کاری نداریم. در مورد قانون مصوب مجلس شورای اسلامی داریم صحبت می کنیم. واستون سوال هست که چرا غیرمجازه ؟ میتونید از نماینده شهرتون که در مجلس هست بپرسید و ازش
بخوایید که چرا این قانون رو تصویب کردن که ما هم مجبوریم از اونا پیروی کنیم چون واسه ما هم جای سوال هست.
راجب موضوعی که گفتید Payline کاسه گدایی دستش گرفته باید عرض کنم که من از شندین حرف شما جا خوردم که چطور یه آدم میتونه به این راحتی ناپخته و نسنجیده حرف بود.
میتونید بپرسید از تمام اعضایی که تاحالا درگاه شون مسدود شده، ببینید تا حالا کسی بعد از مسدود شدن حسابش 1 ریالی طلب داره از سیستم یا نه.
ما قبل از اینکه یه قانون رو به اجرا در بیاریم اطلاعیه و اخبار میزنیم و به کاربران اطلاع میدیم. فعلا هم هیچ حسابی رو مسدود نکردیم و مهلت دادیم که خود کاربرهای متخلف نسبت به حذف درگاه شون اقدام کنن.
هم شما میدونید به چه دلیل حساب شما مسدود شده هم ما. قضیه رو از این بیشتر وا نکنید که پاتون گیره
صدها برابر بیشتر از اون چند تک تومنی که شما از فروش وی.پی.ان درمیارید، ما به خاطر شما متضرر شدیم.
چشم تون رو روی حقایق نبندید و از روی عصبانیت چیزی ننویسید که مجبور بشید تمام پست هاتون رو ویرایش کنید.

p30rayan
July 11th, 2012, 20:01
ممنون از سرویس خوبتون الان من از درگاه مستقیم استفاده میکنم برای خرید و َشارژ آنی کاربران سایتم.. راضیم اما فک نمیکنید نرخ کامرزدتون برای درگاه مستقیم در سطر دوم یهو از 70 میاد 300 برای 10 تومن!

بنظرم البته فقط پیشنهاده و فک کنم همه تایید کنن
این رنخ ها رو دقیق تر و باز تر کنید

مثلا تا ده تومن بشه 100 یا 150 از ده به بالا بیشتر شه نه یهو!

Neo2
July 11th, 2012, 20:07
ممنون از سرویس خوبتون الان من از درگاه مستقیم استفاده میکنم برای خرید و َشارژ آنی کاربران سایتم.. راضیم اما فک نمیکنید نرخ کامرزدتون برای درگاه مستقیم در سطر دوم یهو از 70 میاد 300 برای 10 تومن!

بنظرم البته فقط پیشنهاده و فک کنم همه تایید کنن
این رنخ ها رو دقیق تر و باز تر کنید

مثلا تا ده تومن بشه 100 یا 150 از ده به بالا بیشتر شه نه یهو!

با سلام و با تشکر از نظر سازنده شما
نرخ های رنج اول و دوم در واقع بیشتر از این بودن ولی چون اکثر فروشنده ها محصولاتی تا همین رنج ( کارت شارژ ) ارائه میدن، به احترام این دسته از فروشندگان
قیمت های این رنج رو بطور محسوس کم کردیم.
این در حالی هست که سیستم های مشابه مبالغ خیلی بیشتری برای تراکنش ها در نظر گرفتن.
رنج های بعدی قیمت ما هم مخصوص فروشندگان محصولات با قیمت بیشتر هست که هزینه تراکنش ها قیمت های واقعی هست که قبلا در نظر گرفتیم
و باز هم نسبت به سایر سیستم ها در حد خیلی پایین تر و بهتری هست.
باز هم اگر امکان اینکار وجود داشته باشه قیمت ها رو پایین تر میاریم.

p30rayan
July 12th, 2012, 10:37
ممنون

ولی من نگفتم شما قیمترو پایین بیار!!!

من گفتم اگر امکانش هست اینکارو بکنید که رنجتونب از تر بشه ببینید الان از 5000 تا 20000 تومن 300 تومان هست. در صورتی دورنج قبل به خوبی جدا شدن یعنی از 0 تا 2 تومن 40 ت و از 2 تا 5 تومن 70 ت

بهتر بود از 5000 تا 10000 هم جدا میکردیدیع چیزی کمتر از 300 مثلا 150 و از 10 تا 20 بشه 300

اینجوری کسی که کالای 6000 میفروشه با کسی که 20000 میفروشه 300 بایدبدن یکم چیز داره!! :-|

Neo2
July 12th, 2012, 11:04
تو سایت های دیگه شما از 0 تا n باید حداقل 400 بدید :) که البته ما با سایرین کاری نداریم و خودمون رو نسبت با درخواست های مشتری ها تغییر میدیم.
اجازه بدید راجب این موضوع صحبت کنم و اگر تایید شد، صحبت شما رو عملی می کنیم.

AriyaDownload
July 12th, 2012, 11:19
سلام
ببخشید امکانش هست در مورد درگاه مستقیم بانکی توضیح بدید؟
و فرقش با درگاه معمولی چی هست؟؟

p30rayan
July 12th, 2012, 12:05
که البته ما با سایرین کاری نداریم و خودمون رو نسبت با درخواست های مشتری ها تغییر میدیم.

با این خیلی حال کردم... و بیشتر از اون ازینکه همشهری هستیم!

امیدوارم هر روز موفقیت پی لاین بیشتر و بیشتر بشه

راستی من اون اسکریپت ساده پرداز رو با همون روش برنامه نویسی خودتون یکم تغییرش دادم که میشه محصول اضافه کرد و مدیریتشم تراکنش ها رو بهتر میشه مدیریت کرد... (جستجو و جدا سازی تراکنش های موفق، اعلام گزارش از کل مبالغ پرداختی و ... ) میدونم کار سختی هم نبوده ولی اگر خواستید اینارو روش اعمال کنید!

Neo2
July 12th, 2012, 21:08
سلام
ببخشید امکانش هست در مورد درگاه مستقیم بانکی توضیح بدید؟
و فرقش با درگاه معمولی چی هست؟؟

در درگاه معولی ابتدا کاربرهاتون به Payline وارید میشن و بعد به بانک هدایت میشن، ولی در درگاه مستقیم مستقیما به بانک وصل میشید.

با این خیلی حال کردم... و بیشتر از اون ازینکه همشهری هستیم!

امیدوارم هر روز موفقیت پی لاین بیشتر و بیشتر بشه

راستی من اون اسکریپت ساده پرداز رو با همون روش برنامه نویسی خودتون یکم تغییرش دادم که میشه محصول اضافه کرد و مدیریتشم تراکنش ها رو بهتر میشه مدیریت کرد... (جستجو و جدا سازی تراکنش های موفق، اعلام گزارش از کل مبالغ پرداختی و ... ) میدونم کار سختی هم نبوده ولی اگر خواستید اینارو روش اعمال کنید!

از لطف تون ممنونم.
تغییراتی در اسکریپت آسان پرداخت دادیم که شامل گرافیک بهتر و امکانات جدیدتری هست. احتمالا امشب تموم میشه و تست های نهایی رو انجام میدیم و برای انتشار عمومی روی وب سایت قرار میدیم.

amin7x
July 16th, 2012, 02:03
ببخشید شما مثل زرین پال یک درگاه پرداخت اینترنتی هستید؟

العان چه درگاه هایی رو ساپورت میکنید؟

=========

از دوستان کسی این سیستم رو تایید میکنه؟

Neo2
July 16th, 2012, 10:07
بله درگاه پرداخت ارائه می کنیم.

نسخه جدید اسکریپت اسان پرداخت نیز روی سایت قرار گرفت.

Neo2
July 17th, 2012, 03:53
به اطلاع می رساند، بعد از 2 بار درج اخبار و 2 بار اسال ایمیل برای تمامی کاربران و همچنین مهلت یک هفته ای به کاربران متخلف برای حذف درگاه های پرداخت

فعال شون و تسویه حساب با سایت و همچنین فرصت 1 روزه اضافه دیگری که به این افراد داده شد، از ابتدای بامداد روز27 تیرماه 1391 درگاه تمامی کاربرانی که در

طی این مدت به درخواست های ما و قوانین سایت و کشور بی تفاوت بودن به همراه حساب آنان مسدود شده و همونطور که قبلا اعلام شد برای این افراد متخلف به هیچ وجه فرصت مجدد داده نخواهد شد.

امیدواریم از این به بعد به همون اندازه ای که ما برای این افراد احترام قائل هستیم، اونها هم به شخصیت خودشون احترام بذارن و خودشون نسبت به حذف درگاه هاشون اقدام کنن نه اینکه بالاجبار اینکار رو انجام بدیم.

موفق و پیروز باشید.

empratoor
July 17th, 2012, 11:25
بله درگاه پرداخت ارائه می کنیم.

نسخه جدید اسکریپت اسان پرداخت نیز روی سایت قرار گرفت.
سلام
تشکر بابت نسخه جدید آسان پرداخت.
اما توی این نسخه هم هنوز تابع تاریخ تراکنش ها قرار نگرفته،امکانش هست راهنمایی کنید تا این تابع رو قرار بدم؟
ممنون

Neo2
July 17th, 2012, 14:03
منظورتون تاریخ و ساعت انجام تراکنش ها هست ؟

empratoor
July 17th, 2012, 15:46
منظورتون تاریخ و ساعت انجام تراکنش ها هست ؟
بله. تاریخ ثبت هر تراکنش هم توی گزارشات بیاد.
برای موارد تسویه حساب و یا تمدیدی قطعا مورد نیاز هست.
Neo2
July 17th, 2012, 19:21
مشکلی نیست، تا چند ساعت دیگه اضافه می کنیم و روی سایت قرار میدیم

Neo2
July 17th, 2012, 20:12
نسخه جدید با امکاناتی که درخواست کردید روی سایت قرار داده شد

empratoor
July 21st, 2012, 17:48
نسخه جدید با امکاناتی که درخواست کردید روی سایت قرار داده شد
تشکر. عالی و کامل هست.
موفق باشید

amin7x
July 23rd, 2012, 11:04
ببخشید میشه واسه سیستم سما هم افرونه درست کنید؟

ansoft
July 23rd, 2012, 14:15
سلام
ببخشيد در مورد اين بند قوانين ميشه بگيد چگونه عمل كنيم

کاربران Payline که به عنوان فروشنده فعاليت ميکند، موظفند نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايند و آرشیو جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشد. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری مي باشد.

يعني مثلا ما يك درگاه براي وبلاگ خود گرفته ايم و كاربر پس از پرداخت مبلغ مورد نظر شماره رسيد را به ما ارسال ميكند و ما كالاي مورد نظر را به ايميل مشتري ارسال ميكنيم . در اين بخش ما چگونه رسيد از مشتري دريافت كنيم
ميشه يكم توضيح بديد

Neo2
July 23rd, 2012, 14:24
ببخشید میشه واسه سیستم سما هم افرونه درست کنید؟

حتما، لینک cms رو بذارید بررسی می کنیم.

سلام
ببخشيد در مورد اين بند قوانين ميشه بگيد چگونه عمل كنيم

يعني مثلا ما يك درگاه براي وبلاگ خود گرفته ايم و كاربر پس از پرداخت مبلغ مورد نظر شماره رسيد را به ما ارسال ميكند و ما كالاي مورد نظر را به ايميل مشتري ارسال ميكنيم . در اين بخش ما چگونه رسيد از مشتري دريافت كنيم
ميشه يكم توضيح بديد

در این قسمت منظور از رسید این هست که شما فقط شماره تراکنشی که کاربر خرید میکنه و یک مدرک که نشون بده شما سرویس مورد نظر رو به اون کاربر ارائه کردید رو برای خودتون نگه داری کنید.
تا درصورتی که احتمالا به مشکل برخوردید، با مدارک و اسنادی که دارید بتونید ثابت کنید که خدمات مورد نظر رو ارائه کردید.

ansoft
July 23rd, 2012, 14:47
در این قسمت منظور از رسید این هست که شما فقط شماره تراکنشی که کاربر خرید میکنه و یک مدرک که نشون بده شما سرویس مورد نظر رو به اون کاربر ارائه کردید رو برای خودتون نگه داری کنید.
تا درصورتی که احتمالا به مشکل برخوردید، با مدارک و اسنادی که دارید بتونید ثابت کنید که خدمات مورد نظر رو ارائه کردید.

يعني براي ما كه با وبلاگ محصولاتمون رو ميفروشيم چه راهي هست تا يك مدرك داشته باشيم

Neo2
July 23rd, 2012, 14:50
يعني براي ما كه با وبلاگ محصولاتمون رو ميفروشيم چه راهي هست تا يك مدرك داشته باشيم

فقط کافیه شماره تراکنش خریدار رو نگهداری کنید و اگر محصول تون رو پست میکنید، رسید پستی اون رو هم ارشیو کنید.

amin7x
July 23rd, 2012, 15:01
http://www.webhostingtalk.ir/f135/53900/

Neo2
July 23rd, 2012, 15:04
امروز بررسی می کنیم.

empratoor
July 26th, 2012, 14:16
سلام
خسته نباشید
بابت افزونه وردپرس امکان این وجود نداره که به جای وارد کردن محصول ،قیمت و لینک در بخش تنظیمات افزونه ( که در اینصورت مثلا برای 1000 تا محصول باید 1000 تا وارد کنیم و در آینده مشکل ساز میشه برای مدیریت ) با کلیک روی همون گزینه ای که در بخش ارسال مطلب در نظر گرفتید قیمت و لینک هر پست رو به صورت دلخواه قرار بدیم؟
یعنی جای اون گزینه ای که به صورت کشویی محصول رو انتخاب می کنیم عنوان،قیمت و لینک رو وارد کنیم و در نوشته قرار بدیم.
Neo2
July 26th, 2012, 14:39
این مورد رو داریم در افزونه جدیدی که برای وردپرس اماده میکنیم قرار میدیم
به زودی روی وب سایت قرار میگیره

empratoor
July 26th, 2012, 14:45
این مورد رو داریم در افزونه جدیدی که برای وردپرس اماده میکنیم قرار میدیم
به زودی روی وب سایت قرار میگیره
این افزونه رو برای 3 سایت که در حال راه اندازی هستیم می خوایم استفاده کنیم تقریبا میشه بگید چند روز دیگه می تونیم منتظر افزونه باشیم که برنامه ریزی داشته باشیم؟

Neo2
July 26th, 2012, 14:54
متاسفانه وردپرس یه سری موارد داره که از نظر امنیتی به راحتی نمیشه از اون گذشت و پلاگین های خارجی موجود رو هم که چک کردیم
اکثرا اما و اگر های امنیتی داشتن،
امیدواریم حداکثر تا فردا شب به نتیجه ای در این رابطه برسیم و پلاگین رو اماده کنیم.

empratoor
July 29th, 2012, 14:09
متاسفانه وردپرس یه سری موارد داره که از نظر امنیتی به راحتی نمیشه از اون گذشت و پلاگین های خارجی موجود رو هم که چک کردیم
اکثرا اما و اگر های امنیتی داشتن،
امیدواریم حداکثر تا فردا شب به نتیجه ای در این رابطه برسیم و پلاگین رو اماده کنیم.
سلام
افزونه هنوز در دست بررسی هست؟

Neo2
July 29th, 2012, 19:29
افزونه ساخته شده و در دسترس هست، یک نوع افزونه دیگه هم داریم تهیه می کنیم که تا ساعاتی دیگه روی سایت قرار میدیم.

Neo2
July 29th, 2012, 19:30
پرداخت ارزي سايتو غيرفعال كرديد؟ ديگه پرداخت ارزي نميكنيد؟

متاسفانه موجودی حساب مون بلاک شده و فعلا تا رسیدن به یک نتیجه قطعی پرداخت ارزی رو موقتا غیرفعال کردیم.

diges
July 29th, 2012, 20:45
لطفا پلاگین vBulletin هم درست کنید نگید مشکل نداره که روی چهار تا هاست و چند تا سایت مختلف تست کردم کار نمی کنه صفحه سفید می شه زرین پال هم این مشکل داشت اوکی کردند .

Neo2
July 29th, 2012, 20:50
لطفا پلاگین vBulletin هم درست کنید نگید مشکل نداره که روی چهار تا هاست و چند تا سایت مختلف تست کردم کار نمی کنه صفحه سفید می شه زرین پال هم این مشکل داشت اوکی کردند .

چشم، هرچه سریعتر مشکل رو برطرف می کنیم.

empratoor
July 29th, 2012, 20:57
افزونه ساخته شده و در دسترس هست، یک نوع افزونه دیگه هم داریم تهیه می کنیم که تا ساعاتی دیگه روی سایت قرار میدیم.
تشکر اما افزونه : پلاگین دانلود به ازای پرداخت هیچ تغییری نکرده و فقط افزونه فروشگاه وردپرس اضافه شده.
برای این افزونه نسخه جدید ارائه نمیدید؟
توضیحات قبلی:

سلام
خسته نباشید
بابت افزونه وردپرس امکان این وجود نداره که به جای وارد کردن محصول ،قیمت و لینک در بخش تنظیمات افزونه ( که در اینصورت مثلا برای 1000 تا محصول باید 1000 تا وارد کنیم و در آینده مشکل ساز میشه برای مدیریت ) با کلیک روی همون گزینه ای که در بخش ارسال مطلب در نظر گرفتید قیمت و لینک هر پست رو به صورت دلخواه قرار بدیم؟
یعنی جای اون گزینه ای که به صورت کشویی محصول رو انتخاب می کنیم عنوان،قیمت و لینک رو وارد کنیم و در نوشته قرار بدیم.
Neo2
July 29th, 2012, 22:05
تشکر اما افزونه : پلاگین دانلود به ازای پرداخت هیچ تغییری نکرده و فقط افزونه فروشگاه وردپرس اضافه شده.
برای این افزونه نسخه جدید ارائه نمیدید؟
توضیحات قبلی:

خوب قرار نبوده که تغییر هم بکنه، اما یک افزونه دیگه هم داریم آماده می کنیم برای وردپرس که پیشنهاد می کنیم اون رو هم ببینید.

empratoor
July 30th, 2012, 00:06
خوب قرار نبوده که تغییر هم بکنه، اما یک افزونه دیگه هم داریم آماده می کنیم برای وردپرس که پیشنهاد می کنیم اون رو هم ببینید.
شما عرض کردید در حال آماده سازی هست فکر کردم همین افزونه منظورتون هست.
حتما، افزونه جدید مربوط به دانلود به ازای پرداخت هم هست یا فقط فروشگاه؟
این سبک فعلی افزونه دانلود در ازای پرداخت خیلی وقت گیر و برای حجم کار بالا مشکل هست. ( مثلا در 1000 یا 2000 مطلب باید همین تعداد محصول تعریف و مدیریت کرد!)

empratoor
July 30th, 2012, 00:08
------ ارسال اشتباهی ...

jahan654
July 30th, 2012, 13:55
دوست عزیز بهتره یک فکری به حال درگاه پرداخت ملت بکنید
درگاه قطع شده
به خصوص شخص حقوقی هستید و می توانید از متخلفان شکایت کنید
کی مشکل حل می شود؟

Neo2
July 30th, 2012, 14:19
شما عرض کردید در حال آماده سازی هست فکر کردم همین افزونه منظورتون هست.
حتما، افزونه جدید مربوط به دانلود به ازای پرداخت هم هست یا فقط فروشگاه؟
این سبک فعلی افزونه دانلود در ازای پرداخت خیلی وقت گیر و برای حجم کار بالا مشکل هست. ( مثلا در 1000 یا 2000 مطلب باید همین تعداد محصول تعریف و مدیریت کرد!)

2 افزونه جدید برای وردپرس آماده شده و روی وب سایت برای دانلود قرار گرفته که میتونید استفاده کنید.

دوست عزیز بهتره یک فکری به حال درگاه پرداخت ملت بکنید
درگاه قطع شده
به خصوص شخص حقوقی هستید و می توانید از متخلفان شکایت کنید
کی مشکل حل می شود؟

همونطور که در اخبار هم درج شد، درگاه ملت به خاطر حسادت برخی شرکت های رقیب و گزارش هایی که دادن که امروز هم فهمیدیم کدوم شرکت بوده
موقتا مشکل پیدا کرده.
از ابتدای روز کاری امروز داریم با شرکت به پرداخت تماس می گبریم و مسئول مربوطه آقای نوری تشریف ندارن.
معنی پشتیبانی 24 ساعته رو هم در اینجا میشه درک کرد.
درحال اضافه کردن درگاه های ملی و پارسیان هستیم.

Ali.9
July 30th, 2012, 15:01
یک پیشنهادی برای سیستم پرداخت شما داشتم اونم اینکه یه سیستم پرداخت ارزی درست کنید تا کسانی که پی پال دارند و ایران نیستند بتونن با حساب پی پالشون به حساب پی پال صاحب فروشگاه پول واریز کنند . ما میتونید در کنا این خدمات افتتاح حساب پی پال رو هم قرار بدید ...

nima_63
July 30th, 2012, 17:10
با سلام خدمت دوستان.
از جناب Neo2 در اطلاع رسانييشون و همينطور از ارائه سيستم خوبشون تشكر ميكنم.
من اصلا قصد ايراد گرفتن ندارم فقط يك ابهامي برام پيش اومده سوال ميكنم.
ببينيد سيستم شما بصورت بازه اي قيمت داده يعني {حد پايين - حد بالا}
تو يك از قسمتها نوشته 5000 تا 20000 قيمت 300 تومان و گفتيد كه اين نرخ شما بهتر هست و سايتهاي ديگه 2.5 تا 4 درصد ميگيرين.
به نظر من وقتي اين صحبت صدق مي كنه كه تراكنشها نزديك به "حدبالا" قيمتها باشند وگرنه در صورتي كه تراكنش به حد پايي نزديك باشه از اون سايتها هم بيشتر ميشه. و اتفاقا تراكنشهاي نزديك به اين حد پايين هم زيادهست و بيشتر محصولات اينترنتي با قيمت پست كه جمع بشند نزديك به 5تا7 تومن ميشه.
فرضا اگر جنس ما 5200 قيمتش باشه. اين 300 توممني كه گرفته ميشه معادل 5.7 درصد هست. و اگر تراكنش 7000تومن باشه بازم ميشه 4.2 درصد. حالا چطور گفته ميشه بهتر از بقيه سايتها هست كه 2.5 تا 4 درصد ميگيرن؟
آيا نكته اي هست كه من در نظر نگرفتم؟
البته همونطور كه اون اول هم گفتم قيمتهاتون برا تراكنشهاي كه نزديك به حدبالا هستن مناسبه ولي براي اونها كه نزديك به حد پايين هستن خيلي زياد به نظر ميرسه.شايدم من درست متوجه نشدم.
موفق باشيد.

Neo2
July 30th, 2012, 22:13
با سلام و با تشکر از شما که توجه تون به این موضوع باعث میشه که ابهام برای دیگران از بین بره
اجازه بدید چون یکی از مدیران سامان سیستم ( زرین پال ) پست شما رو لایک کرده سیستم زرین پال و Payline رو مقایسه کنیم.

همونطور که اطلاع دارید ما از ابتدای شروع کارمون تا به حال از سایر سیستم ها منعطف تر و با انصاف تر عمل کردیم و همیشه هم شعارمون این بوده که ما به جیب وب مسترها به عنوان منبع درامد نگاه نمی کنیم.
به همین خاطر بحث دریافت درصد پول خروجی از سیستم رو کامل کنار گذاشتیم و شما عینا همون چیزی که در حساب دارید رو دریافت می کنید.

و اما موضوع اصلی که مربوط به هزینه دریافتی از تراکنش ها میشه.
ما در سیستم مون 2 نوع درگاه پرداخت و 2 نوع کسر کارمزد داریم که در 2 حالت کارمزد تراکنش رو شما پرداخت نمی کنید و مشتری سایت تون هزینه رو پرداخت میکنه.
همچنین در درگاه معمولی شما برای یک تراکنش 5000 تومانی 80 یا نهایتا 100 تومان کارمزد میدید که اون رو هم میتونید انتخاب کنید که مشتری تون پرداخت کنه.
اتفاقا داریم صحبت های تکمیلی رو هم انجام میدیم که باز هم نرخ درگاه مستقیم رو از این هم کمتر کنیم و انشا ا.. به زودی در سیستم اعمال می کنیم.

اما Payline مزایای دیگری هم داره که به چند مورد شون اشاره می کنیم.
در عرایضم اشاره کردم که ما خودمون رو منعطف ترین سیستم پرداخت میدونیم و برای نمونه به تسویه حساب ها اشاره می کنم.
ابتدا زرین پال رو بررسی می کنیم.
3 موجودی حساب مختلف رو در نظر بگیرید.
ابتدا فرض کنید که در زرین پال 10.000 تومن موجودی حساب دارید، برای دریافت موجودی حساب تون بعد از 3 الی 4 روزکاری 2.5% کارمزد ازتون کسر میشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 9.750 تومان خواهد بود
فرض کنید که موجودی حساب شما 100.000 باشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 97.500 تومان خواهد بود
فرض کنید که موجودی حساب شما 200.000 باشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 195.000 تومان خواهد بود
و برای مبالغ بالاتر هم که خودتون میتونید حساب کنید چه مقدار از شما بدون دلیل کسر میشه.

حالا Payline رو در نظر بگیرید. ما سطح طلایی و نقره ای نداریم و هزینه ای هم بابت این چیزا نمی گیریم.
فرض کنید که شما N تومن موجودی حساب دارید، برای دریافت موجودی حساب تون اگر :
بصورت آنی باشه بعد از 5 دقیقه الی 2 ساعت با کسر 500 تومان که اون هم هزینه کارمزد انتقال آنی هست که بانک میگیره، دریافتی شما همون مبلغ درخواستی تون - 500 تومان خواهد بود.
بصورت پایا باشه بعد از 1 تا 12 ساعت دقیقا همون وجه درخواستی تون بدون کسر هیچگونه کارمزدی به حساب تون واریز میشه.

یعنی یک وب مستر می تونه بدون هیچگونه هزینه ای و کاملا مجانی از Payline استفاده کنه و حتی 1 ریالی بابت انجام تراکنش ها به Payline نده.

sarwhost
July 30th, 2012, 22:46
با سلام و با تشکر از شما که توجه تون به این موضوع باعث میشه که ابهام برای دیگران از بین بره
اجازه بدید چون یکی از مدیران سامان سیستم ( زرین پال ) پست شما رو لایک کرده سیستم زرین پال و Payline رو مقایسه کنیم.

همونطور که اطلاع دارید ما از ابتدای شروع کارمون تا به حال از سایر سیستم ها منعطف تر و با انصاف تر عمل کردیم و همیشه هم شعارمون این بوده که ما به جیب وب مسترها به عنوان منبع درامد نگاه نمی کنیم.
به همین خاطر بحث دریافت درصد پول خروجی از سیستم رو کامل کنار گذاشتیم و شما عینا همون چیزی که در حساب دارید رو دریافت می کنید.

و اما موضوع اصلی که مربوط به هزینه دریافتی از تراکنش ها میشه.
ما در سیستم مون 2 نوع درگاه پرداخت و 2 نوع کسر کارمزد داریم که در 2 حالت کارمزد تراکنش رو شما پرداخت نمی کنید و مشتری سایت تون هزینه رو پرداخت میکنه.
همچنین در درگاه معمولی شما برای یک تراکنش 5000 تومانی 80 یا نهایتا 100 تومان کارمزد میدید که اون رو هم میتونید انتخاب کنید که مشتری تون پرداخت کنه.
اتفاقا داریم صحبت های تکمیلی رو هم انجام میدیم که باز هم نرخ درگاه مستقیم رو از این هم کمتر کنیم و انشا ا.. به زودی در سیستم اعمال می کنیم.

اما Payline مزایای دیگری هم داره که به چند مورد شون اشاره می کنیم.
در عرایضم اشاره کردم که ما خودمون رو منعطف ترین سیستم پرداخت میدونیم و برای نمونه به تسویه حساب ها اشاره می کنم.
ابتدا زرین پال رو بررسی می کنیم.
3 موجودی حساب مختلف رو در نظر بگیرید.
ابتدا فرض کنید که در زرین پال 10.000 تومن موجودی حساب دارید، برای دریافت موجودی حساب تون بعد از 3 الی 4 روزکاری 2.5% کارمزد ازتون کسر میشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 9.750 تومان خواهد بود
فرض کنید که موجودی حساب شما 100.000 باشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 97.500 تومان خواهد بود
فرض کنید که موجودی حساب شما 200.000 باشه که دریافتی شما بعد از 4 روز 195.000 تومان خواهد بود
و برای مبالغ بالاتر هم که خودتون میتونید حساب کنید چه مقدار از شما بدون دلیل کسر میشه.

حالا Payline رو در نظر بگیرید. ما سطح طلایی و نقره ای نداریم و هزینه ای هم بابت این چیزا نمی گیریم.
فرض کنید که شما N تومن موجودی حساب دارید، برای دریافت موجودی حساب تون اگر :
بصورت آنی باشه بعد از 5 دقیقه الی 2 ساعت با کسر 500 تومان که اون هم هزینه کارمزد انتقال آنی هست که بانک میگیره، دریافتی شما همون مبلغ درخواستی تون - 500 تومان خواهد بود.
بصورت پایا باشه بعد از 1 تا 12 ساعت دقیقا همون وجه درخواستی تون بدون کسر هیچگونه کارمزدی به حساب تون واریز میشه.

یعنی یک وب مستر می تونه بدون هیچگونه هزینه ای و کاملا مجانی از Payline استفاده کنه و حتی 1 ریالی بابت انجام تراکنش ها به Payline نده.

با سلام
میخواستم یه موضوعی رو بگم
بنده خودم در گاه ملت داشتم خودتون میدونید که اذیت میکرد ملت یادم یک روز به طور کامل ملت قطع شدخلاصه کلافمون کرده بودم امدم اینجا تبلیغ ایشونو دیدم گفتم یه تستی بزنم
از اون موقع تا حالا ملت بوسیدم گذاشتم کنار با ایشون کاذر میکنم
دیگه فکر اسوده هست هر چقدر موجودی حساب داشته باشم انقار نقد و توی حساب بانکیمونه
یعنی اینو بگم درخواست وجه میکنم تابیام برم سایت بانک و حسابو چک کنم ایشون مبلغ واریز کرده

asrhosting
July 30th, 2012, 22:53
یعنی برا خلق الله رایگان کار می کنید ؟

Neo2
July 30th, 2012, 22:56
برای فروشندگان اینترنتی بله، کاملا رایگان

sarwhost
July 30th, 2012, 22:58
برای فروشندگان اینترنتی بله، کاملا رایگان

حرفشون تایید میشه

PerSianSerVerS
July 30th, 2012, 23:00
واقعا کارشون درسته. من که ازشون راضی هستم.

samansystems
July 30th, 2012, 23:13
مديريت شرکت به ما گفته از بحث و پاسخ دادن در اين تاپيک خودداری کنيم.
فقط خواستم بدونيد گذشت زمان بهترين قاضی هستش برای مشخص شدن حقايق و مشخص شدن فريب های تبليغاتی :-* انشالا موفق باشيد.

nima_63
July 31st, 2012, 01:44
یعنی برا خلق الله رایگان کار می کنید ؟
نه توجه كنيد مجاني نيست. اگر كارمزد را خريدار بده براي فروشنده اينترنتي مجاني ميشه و اگر خريدار كارمزد را نده خود فروشنده اينترنتي بايد بده.

جناب Neo2 از پاسختتون ممنونم. اميدوارم روز به روز شاهد موفقيت بيشتر باشيم.
يك سوال ديگه هم داشتم در "درگاه مستقيم" آيا مشتري "متوجه ميشه" كه علاوه بر هزينه داره كارمزدم از حسابش كم ميشه؟؟؟؟؟؟؟

در مورد اون پست قبلم هم بگم البته درسته اون ايراد را من نسبت به Payline داشتم ولي درگاه مستقيمشون برا تراكنشهاي بين 40تا60 تومن خيلي عالبه چون برا تراكنش 40تومني ميشه 0.9 درصد و كم ميشه ميره تا تراكنش 60 تومني كه كارمزدش ميشه 0.6 درصد.
اميدوارم چرخش بيشتر از پيش براتون بچرخه.

من نظر خودم را در مورد بحثهاي payline و زرين پال و كلا شركتهاي پرداخت بيان ميكنم. به نظر من ايران يك كشور 75 ميليوني يكي دو تا شركت پرداخت مثل payline و زرين پال و ... جوابگو نيازش نيست و مشتريها هم اينقدر زياد هستن كه با توجه به سلقيه شون شركت مورد نظرشون را انتخاب ميكنند و مضاف براينكه هر كي روزي خودش را ميخوره و كسي جاي كسي را تنگ نمي كنه.
اميدوارم همه شركتهاي پرداخت موفق باشند.

Neo2
July 31st, 2012, 01:45
مديريت شرکت به ما گفته از بحث و پاسخ دادن در اين تاپيک خودداری کنيم.
فقط خواستم بدونيد گذشت زمان بهترين قاضی هستش برای مشخص شدن حقايق و مشخص شدن فريب های تبليغاتی :-* انشالا موفق باشيد.

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
اتفاقا ما کاملا آماده هستیم برای یک مناظره بین زرین پال و Payline ، ما اعلام آمادگی می کنیم و هز زمان که گفتید در یک تاپیک مستقل صحبت می کنیم.
البته وب مسترهای ایرانی باهوش تر از این هستند که فریب بخورن و تشخیص میدن که چه چیزی فریب تبلیغاتی هست و چه چیز کتمان حقایق.
ما هم خودمون رو درگیر صحبت سر بدیهیات و واقعیات هم نمی کنیم.
من هم به گفته شما ایمان دارم که گذشت زمان خیلی چیزا رو مشخص میکنه و شک نکنید که این اتفاق هم خواهد افتاد.
موفق و پیروز باشید.

Neo2
July 31st, 2012, 02:05
نه توجه كنيد مجاني نيست. اگر كارمزد را خريدار بده براي فروشنده اينترنتي مجاني ميشه و اگر خريدار كارمزد را نده خود فروشنده اينترنتي بايد بده.

جناب Neo2 از پاسختتون ممنونم. اميدوارم روز به روز شاهد موفقيت بيشتر باشيم.
يك سوال ديگه هم داشتم در "درگاه مستقيم" آيا مشتري "متوجه ميشه" كه علاوه بر هزينه داره كارمزدم از حسابش كم ميشه؟؟؟؟؟؟؟

در مورد اون پست قبلم هم بگم البته درسته اون ايراد را من نسبت به Payline داشتم ولي درگاه مستقيمشون برا تراكنشهاي بين 40تا60 تومن خيلي عالبه چون برا تراكنش 40تومني ميشه 0.9 درصد و كم ميشه ميره تا تراكنش 60 تومني كه كارمزدش ميشه 0.6 درصد.
اميدوارم چرخش بيشتر از پيش براتون بچرخه.

من نظر خودم را در مورد بحثهاي payline و زرين پال و كلا شركتهاي پرداخت بيان ميكنم. به نظر من ايران يك كشور 75 ميليوني يكي دو تا شركت پرداخت مثل payline و زرين پال و ... جوابگو نيازش نيست و مشتريها هم اينقدر زياد هستن كه با توجه به سلقيه شون شركت مورد نظرشون را انتخاب ميكنند و مضاف براينكه هر كي روزي خودش را ميخوره و كسي جاي كسي را تنگ نمي كنه.
اميدوارم همه شركتهاي پرداخت موفق باشند.

خوب شما که فروشنده هستید مشخص می کنید که کارمزد از چه کسی کسر بشه و به راحتی میتونید مشخص کنید که از مشتری شما کسر بشه. اینکار باعث میشه شما هیچ هزینه ای رو در سیستم متقبل نشید.
اگر خودتون تعیین کرده باشید که کارمزد رو مشتری پرداخت کنه، روی درگاه بانک مبلغ کارمزد به فاکتور پرداخت اضافه میشه چون جز حقوق مشتری هست که بدونه چه مبلغی رو میخواد پرداخت کنه.
انشا ا.. در ماه های آینده خبرهای خوشی رو برای کاربران Payline داریم که مجانی میتونن از امکانات بیشتری استفاده کنند.

samansystems
July 31st, 2012, 09:52
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
اتفاقا ما کاملا آماده هستیم برای یک مناظره بین زرین پال و Payline ، ما اعلام آمادگی می کنیم و هز زمان که گفتید در یک تاپیک مستقل صحبت می کنیم.
البته وب مسترهای ایرانی باهوش تر از این هستند که فریب بخورن و تشخیص میدن که چه چیزی فریب تبلیغاتی هست و چه چیز کتمان حقایق.
ما هم خودمون رو درگیر صحبت سر بدیهیات و واقعیات هم نمی کنیم.
من هم به گفته شما ایمان دارم که گذشت زمان خیلی چیزا رو مشخص میکنه و شک نکنید که این اتفاق هم خواهد افتاد.
موفق و پیروز باشید.

چشم، هر زمان تعداد کاربرانتون به زرين پال (50000 کاربر) رسيد آماده مناظره هستيم
چون الان که هنوز 6 ماه هم از شروع فعاليت شما نگذشته و تعداد کاربرانتون به 5000 هم نرسيده مناظره بی معنی هستش.
معمولا گذشت زمان و ارائه سرويس پايدار هستش که مشخص ميکنه به کی بايد چند داد.
به هر حال انشالا موفق باشيد و سعی کنيد به جای اينکه برای خودتون حاشيه درست کنيد به کار اصلی خودتون برسيد. چون با حاشيه به جائی ميريد که سيستم های ديگه دارن ميرن.

SolidNetwork
July 31st, 2012, 09:59
چون الان که هنوز 6 ماه هم از شروع فعاليت شما نگذشته و تعداد کاربرانتون به 5000 هم نرسيده مناظره بی معنی هستش.
به هر حال انشالا موفق باشيد و سعی کنيد به جای اينکه برای خودتون حاشيه درست کنيد به کار اصلی خودتون برسيد. چون با حاشيه به جائی ميريد که سيستم های ديگه دارن ميرن.
تعداد یوزر بالا هیچوقت دلیل بر کیفیت کاری و برتری شرکت سرویس دهنده نبوده و نیست.
فکر کنم شما به پشتوانه همین به قول خودتون 50 هزار کاربرتون هر کاری که دوست دارید با کاربرهاتون می کنید و فقط بلدین بهشون بگید اگه ناراحتین ارجاع بدیم فتا برید دنبالش!!! نه عزیز من این کاربرمداری نیست دوست عزیز این غرور کاذبی هست که باعث شد من و امثال من خیلی زود زرین پال رو ببوسن بزارن کنار!
مطمئنم خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنید این 50 هزارتون میشن فقط 5 هزار یوزر فعال!!!
روز خوش

ilight
July 31st, 2012, 10:12
من کاملا کار پی لاین رو تایید می کنم ، ۴سال مشتری زرین بودم ، ولی پی لاین بسیار عالی تر ، سریع تر هست،
دیرترین پرداختشون واسه من ۷-۸ ساعت بوده ، که اونم در خواست پرداخت ساعت ۲ شب دادم ،
امیدوارم همیشه به همین کیفیت بمونند.

samansystems
July 31st, 2012, 10:35
تعداد یوزر بالا هیچوقت دلیل بر کیفیت کاری و برتری شرکت سرویس دهنده نبوده و نیست.
فکر کنم شما به پشتوانه همین به قول خودتون 50 هزار کاربرتون هر کاری که دوست دارید با کاربرهاتون می کنید و فقط بلدین بهشون بگید اگه ناراحتین ارجاع بدیم فتا برید دنبالش!!! نه عزیز من این کاربرمداری نیست دوست عزیز این غرور کاذبی هست که باعث شد من و امثال من خیلی زود زرین پال رو ببوسن بزارن کنار!
مطمئنم خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنید این 50 هزارتون میشن فقط 5 هزار یوزر فعال!!!
روز خوش

لطف ميکنيد اسم خودتون رو بگيد و اجازه بديد تا من دليل ناراحتی شما رو به صورت عمومی منتشر کنم ؟
من فکر ميکنم شما از اون موارد نادر کاربرانی هستيد که حساب شما بدليل فروش وی پی ان يا سا کس توقيف شده و به دادسرا ارجاع داده شده و به خاطر همين نگران هستيد. :39:

Neo2
July 31st, 2012, 11:13

از توجه تون ممنونم، تلاش ما هم اینه که به حاشیه نریم . به اصل هدف بپردازیم.
پاسخ شما رو هم کاربران دیگه دادند و بنده چیزی عرض نمی کنم.
این پست شما رو من به عنوان یادگاری Qute کردم، چند ماه دیگه با استفاده از همین پست تون یه مطلب رو منتشر می کنم که بصورت چشم گیری قابل توجه خواهد.

samansystems
July 31st, 2012, 11:17
این پست شما رو من به عنوان یادگاری Qute کردم، چند ماه دیگه با استفاده از همین پست تون یه مطلب رو منتشر می کنم که بصورت چشم گیری قابل توجه خواهد.

در خدمتتون هستيم.
برای شما و ساير دوستان آرزوی موفقيت داريم.

SolidNetwork
July 31st, 2012, 11:32
لطف ميکنيد اسم خودتون رو بگيد و اجازه بديد تا من دليل ناراحتی شما رو به صورت عمومی منتشر کنم ؟
من فکر ميکنم شما از اون موارد نادر کاربرانی هستيد که حساب شما بدليل فروش وی پی ان يا سا کس توقيف شده و به دادسرا ارجاع داده شده و به خاطر همين نگران هستيد. :39:
:) نیاز به این کار نیست دوست عزیز،همونطور که شما پیگیر هستید بنده هم پیگیر هستم و بعد از رفع مورد که قطعا بزودی انجام میشه مطمئن باشید در همین تاپیک اعلام می کنم و تمامی موارد رو بیان می کنم.
بنده ناراحت نیستم متاسفم برای کاربران به ظاهر 50 هزار تایی که ناچارا باید از مدیریت ضعیف و ناکارآمد ضربه بخورن! این تقصیر شما هم نیست چرا که شاید کارآیی سرویستون در همین حد باشه به قول یکی از دوستان این مشکل از اونجایی آب می خوره که تعداد این سرویس دهندگان محدود به انگشتان دست هست. اگر صحنه رقابت شرکت های بیشتر و کارآمدتر به خودش ببینه شما هم ناچارا باید کیفیت و کارآیی رو بر اساس خواسته های کاربرانتون بالا ببرید نه سیستم تحمیل رو پیش بگیرید.
دیگه حرفی برای گفتن ندارم،انشالله اون موردی که بیان کردید رو هم بزودی قرار میدم.

samansystems
July 31st, 2012, 11:49
:) نیاز به این کار نیست دوست عزیز،همونطور که شما پیگیر هستید بنده هم پیگیر هستم و بعد از رفع مورد که قطعا بزودی انجام میشه مطمئن باشید در همین تاپیک اعلام می کنم و تمامی موارد رو بیان می کنم.
بنده ناراحت نیستم متاسفم برای کاربران به ظاهر 50 هزار تایی که ناچارا باید از مدیریت ضعیف و ناکارآمد ضربه بخورن! این تقصیر شما هم نیست چرا که شاید کارآیی سرویستون در همین حد باشه به قول یکی از دوستان این مشکل از اونجایی آب می خوره که تعداد این سرویس دهندگان محدود به انگشتان دست هست. اگر صحنه رقابت شرکت های بیشتر و کارآمدتر به خودش ببینه شما هم ناچارا باید کیفیت و کارآیی رو بر اساس خواسته های کاربرانتون بالا ببرید نه سیستم تحمیل رو پیش بگیرید.
دیگه حرفی برای گفتن ندارم،انشالله اون موردی که بیان کردید رو هم بزودی قرار میدم.

من الان با استعلامی که از همکاران داشتم متوجه شدم حساب کاربری شما بدليل فروش وی پی ان توقيف شده.
اگر مايل هستيد آدرس سايتتون رو به صورت عمومی منتشر کنيم تا سوء تفاهم و شبهه ای که شما در حال نشون دادن اون هستيد برای سايت کاربران روشن بشه.

SolidNetwork
July 31st, 2012, 12:00
من الان با استعلامی که از همکاران داشتم متوجه شدم حساب کاربری شما بدليل فروش وی پی ان توقيف شده.
اگر مايل هستيد آدرس سايتتون رو به صورت عمومی منتشر کنيم تا سوء تفاهم و شبهه ای که شما در حال نشون دادن اون هستيد برای سايت کاربران روشن بشه.
منتشر کنید دوست عزیز منتظریم. چون بنده سایتی با موضوعی که عرض کردید رو نداشتم و ندارم.

nima_63
July 31st, 2012, 12:21
به قول یکی از دوستان این مشکل از اونجایی آب می خوره که تعداد این سرویس دهندگان محدود به انگشتان دست هست. اگر صحنه رقابت شرکت های بیشتر و کارآمدتر به خودش ببینه شما هم ناچارا باید کیفیت و کارآیی رو بر اساس خواسته های کاربرانتون بالا ببرید نه سیستم تحمیل رو پیش بگیرید.

من كاري به مشائل قانينتون ندارم ولي اين بخش را تائيد ميكنم.
وجود 50هزار كاربر طي جندسال وقتي رقيبي نبوده زيادم مايه مباهات نيست.
بنظر من بازار ظرفيتشا داره كه تا ده تا از اين شركتها وجود داشته باشه و هركسي براساس سرويسهاش مشتريهاي خودشا جذب كنه.

samansystems
July 31st, 2012, 12:41
من كاري به مشائل قانينتون ندارم ولي اين بخش را تائيد ميكنم.
وجود 50هزار كاربر طي جندسال وقتي رقيبي نبوده زيادم مايه مباهات نيست.

درسته مايه مباهات نيست ولی اگر قراره با هم مناظره کنيم قطعا بايد تا يک حدودی در حد هم باشيم.
مثل اين هستش که سرويس x بخواد بره با پی پال مناظره کنه ؟ اصلا منطقی نيست. سابقه کار x کجا و پی پال کجا.
من x هنوز دغدغه های پی پال رو نميدونم. برم اونجا بگم کارمزد من کمتره پس من بهترم :دی

بنظر من بازار ظرفيتشا داره كه تا ده تا از اين شركتها وجود داشته باشه و هركسي براساس سرويسهاش مشتريهاي خودشا جذب كنه.

دقيقا اينترنت ظرفيت داره. دنيای بيرون از اينترنت (که هنوز سرويس دهنده های جديد اصلا بهش فکر هم نکردن) ظرفيت داره و جا برای کار کردن زياد هستش.
نيازی نيست دوستان با تخريب ها يا استفاده از فريب های تبليغاتی بخوان کاربر جذب کنند.

فراموش نکنيم مهمتر از هر چيزی اخلاق رو زير پا نزاريم.

samansystems
July 31st, 2012, 12:46
منتشر کنید دوست عزیز منتظریم. چون بنده سایتی با موضوعی که عرض کردید رو نداشتم و ندارم.

بالا هم خدمتتون گفتم. اسم خودتون رو بگيد و اجازه بديد (که داديد) تا مورد تخلف شما برای ساير کاربران اعلام بشه.
علاوه بر موردی که بالا خدمتتون عرض کردم شما سايتی داشتيد که توی اون فيلم های مستحجن منتشر ميکرديد. اگر انکار ميکنيد کافی هستش نام خودتون رو بگيد تا اطلاعات سايت ها منتشر بشه ؟

SolidNetwork
July 31st, 2012, 13:06
بالا هم خدمتتون گفتم. اسم خودتون رو بگيد و اجازه بديد (که داديد) تا مورد تخلف شما برای ساير کاربران اعلام بشه.
علاوه بر موردی که بالا خدمتتون عرض کردم شما سايتی داشتيد که توی اون فيلم های مستحجن منتشر ميکرديد. اگر انکار ميکنيد کافی هستش نام خودتون رو بگيد تا اطلاعات سايت ها منتشر بشه ؟
بنده عرض کردم که خودم نهایتا تا اواسط شهریور خدمتتون عرض می کنم در همین جا، بدلیل ماه رمضان و مشکلات محدودیت رفت و آمد امکان پیگیری نیست در حال حاضر.
:) نشون میده شما هیچ اطلاعاتی از بنده ندارید و مطمئن باشید تا زمانی که خودم اعلام نکنم متوجه نمیشید. فقط خدمتتون میگم که مشکل بنده به ظاهر با شما حل شده ولی از نظر بنده و محلی که دارم پیگیری انجام میدم حل نشده. خیر دوست عزیز،انشالله بزودی خدمتتون عرض می کنم.
روز خوش

samansystems
July 31st, 2012, 13:15
بنده عرض کردم که خودم نهایتا تا اواسط شهریور خدمتتون عرض می کنم در همین جا، بدلیل ماه رمضان و مشکلات محدودیت رفت و آمد امکان پیگیری نیست در حال حاضر.
:) نشون میده شما هیچ اطلاعاتی از بنده ندارید و مطمئن باشید تا زمانی که خودم اعلام نکنم متوجه نمیشید. فقط خدمتتون میگم که مشکل بنده به ظاهر با شما حل شده ولی از نظر بنده و محلی که دارم پیگیری انجام میدم حل نشده. خیر دوست عزیز،انشالله بزودی خدمتتون عرض می کنم.
روز خوش

در صورت نياز نام خودتون رو بفرمائيد تا اطلاعات تطبيق داده بشه و با اجازه خودتون منتشر بشه.

همونظور که خدمتتون عرض کردم شما در زمينه فروش و ی پ ی ا ن و **** و انتشار فيلم های غير اخلاقی فعاليت داشتيد که حساب کاربری شما مسدود شده.

Neo2
July 31st, 2012, 14:13
درسته مايه مباهات نيست ولی اگر قراره با هم مناظره کنيم قطعا بايد تا يک حدودی در حد هم باشيم.
مثل اين هستش که سرويس x بخواد بره با پی پال مناظره کنه ؟ اصلا منطقی نيست. سابقه کار x کجا و پی پال کجا.
من x هنوز دغدغه های پی پال رو نميدونم. برم اونجا بگم کارمزد من کمتره پس من بهترم :دی

دقيقا اينترنت ظرفيت داره. دنيای بيرون از اينترنت (که هنوز سرويس دهنده های جديد اصلا بهش فکر هم نکردن) ظرفيت داره و جا برای کار کردن زياد هستش.
نيازی نيست دوستان با تخريب ها يا استفاده از فريب های تبليغاتی بخوان کاربر جذب کنند.

فراموش نکنيم مهمتر از هر چيزی اخلاق رو زير پا نزاريم.

بنده قرار بود این بحث رو ادامه ندم ولی ظاهرا شما هم بدتون نمیاد ضعف های سیستم تون بیش از پیش آشکار بشه.
خیلی مشتاقیم بدونیم این فریب های تبلیغاتی که ازش صحبت می کنید چی هست ؟
آیا برای اثبات این حرف تون دلیل و مدرک هم دارید یا بدون تفکر فقط حرف میزند ؟ اگر دال بر فریب تبلیغاتی در مورد سیستم ما دارید بفرمایید.

شما که خودتون رو در حد Paypal میدونید و سیستم های دیگه رو در حد خیلی پایین تر، قاعدتا نیازی نیست که همیشه از خودتون تعریف کنید. به قول شما سیستمی با 50 هزار کاربر
دیگه نیاز نداره در اینجا http://www.webhostingtalk.ir/f42/53440/index4.html#post492721 بیاد بگه فقط زرین پال!
مشک آن است که ببوید، نه آنکه عطار بگوید
50 هزار عضو هم ملاک خدمات برتر نیست، مهم اینه چقدر کاربران تون ازتون راضی هستن. بیشتر کاربراتون هم فقط رجیستر کردن. درگاه های فعال تون شاید به 3000 تا نرسه.
سلام بنده رو هم به مدیر شرکت تون برسونید و از جانب ما به عرض شون برسونید که همونطور که دیشب بهتون تذکر دادن http://www.webhostingtalk.ir/f172/43025/index20.html#post503552
الان هم این موضوع رو بهتون یادآوری کنن.

بنده هم خیلی مشتاق هستم در مورد ادعای فریب تبلیغاتی صحبت کنید.

samansystems
July 31st, 2012, 14:21
بنده قرار بود این بحث رو ادامه ندم ولی ظاهرا شما هم بدتون نمیاد ضعف های سیستم تون بیش از پیش آشکار بشه.
خیلی مشتاقیم بدونیم این فریب های تبلیغاتی که ازش صحبت می کنید چی هست ؟
آیا برای اثبات این حرف تون دلیل و مدرک هم دارید یا بدون تفکر فقط حرف میزند ؟ اگر دال بر فریب تبلیغاتی در مورد سیستم ما دارید بفرمایید.

شما که خودتون رو در حد Paypal میدونید و سیستم های دیگه رو در حد خیلی پایین تر، قاعدتا نیازی نیست که همیشه از خودتون تعریف کنید. به قول شما سیستمی با 50 هزار کاربر
دیگه نیاز نداره در اینجا http://www.webhostingtalk.ir/f42/53440/index4.html#post492721 بیاد بگه فقط زرین پال!
مشک آن است که ببوید، نه آنکه عطار بگوید
50 هزار عضو هم ملاک خدمات برتر نیست، مهم اینه چقدر کاربران تون ازتون راضی هستن. بیشتر کاربراتون هم فقط رجیستر کردن. درگاه های فعال تون شاید به 3000 تا نرسه.
سلام بنده رو هم به مدیر شرکت تون برسونید و از جانب ما به عرض شون برسونید که همونطور که دیشب بهتون تذکر دادن http://www.webhostingtalk.ir/f172/43025/index20.html#post503552
الان هم این موضوع رو بهتون یادآوری کنن.

بنده هم خیلی مشتاق هستم در مورد ادعای فریب تبلیغاتی صحبت کنید.

همونطور که خدمتتون عرض کردم زمان بهترين قاضی هستش.
اجازه بديد زمان همه چيز رو مشخص کنه، نيازی به تلاش برای گذر از زمان نيست.
همونطور که پيش از اين گفتم انشالا موفق باشيد.

Neo2
July 31st, 2012, 14:30
همونطور که خدمتتون عرض کردم زمان بهترين قاضی هستش.
اجازه بديد زمان همه چيز رو مشخص کنه، نيازی به تلاش برای گذر از زمان نيست.
همونطور که پيش از اين گفتم انشالا موفق باشيد.

فرمودید فریب تبلیغاتی، که این خودش یک نوع تهمت زدن هست و اگر نتونید اثبات کنید هم در قانون برای اون مجازات تعیین شده هم به اعتبارتون پیش 50 هزار کاربرتون ضربه میخوره.
خواهش می کنم برای اینکه به اعتبارتون ضربه نخوره و کاربران تون نگن که مدیران زرین پال بدون فکر حرف میزنند، این موضوع رو اثبات کنید. بالاخره اگر ایرادی به ما وارد هست و خودمون متوجه نیستیم بگید که زودتر اون مشکل رو برطرف کنیم.
خوشحال میشم بدونم واقعا چه فریب تبلیغاتی درکار هست. باور بفرمایید این صحبت شما امروز سوژه شوخی کارکنان Payline بوده و کلی هم انرژی گرفتن

samansystems
July 31st, 2012, 14:44
خوشحال میشم بدونم واقعا چه فریب تبلیغاتی درکار هست. باور بفرمایید این صحبت شما امروز سوژه شوخی کارکنان Payline بوده و کلی هم انرژی گرفتن

مشکلی نداره اگر کارکنان با حرف های ما انرژی ميگيرن انشالا پر انرژی تر از قبل بتونن به کارشون ادامه بدن. ما از انرژی گرفتن ديگران خوشحال هستيم.
در مورد موضوع ابهامی که برای شما هم وجود داره هدف ما تخريب نيست و روال کاری ما از تخريب دور هستش که الان بيايم تو اين تاپيک ايرادات رو بگيم (اگر مايل بوديد در پيام های خصوصی يا در جلسه حضوری ميتونيم راجب اين موضوع و ابهامات موجود صحبت کنيم. اين موضوع رو من با هماهنگی از مديران شرکت خدمت شما ميگم.)
از شما هم خواهش ميکنم بدور از تخريب ديگران به فعاليت خودتون برسيد و مطمئن باشيد با تخريب نکردن موفق تر خواهيد بود تا اينکه تو هر تاپيک و حتی سايـتتون بخواين دست به تخريب رقيب های خودتون بزنيد.

vistaperes
July 31st, 2012, 14:44
روز خوش
اگه ناراحتین ارجاع بدیم فتا برید دنبالش!

:)) مگه با یه مشت بچه طرف هستن؟ جدیدا همه شدن آنتن؟

vistaperes
July 31st, 2012, 14:46
مشکلی نداره اگر کارکنان با حرف های ما انرژی ميگيرن انشالا پر انرژی تر از قبل بتونن به کارشون ادامه بدن. ما از انرژی گرفتن ديگران خوشحال هستيم.
در مورد موضوع ابهامی که برای شما هم وجود داره هدف ما تخريب نيست و روال کاری ما از تخريب دور هستش که الان بيايم تو اين تاپيک ايرادات رو بگيم (اگر مايل بوديد در پيام های خصوصی يا در جلسه حضوری ميتونيم راجب اين موضوع و ابهامات موجود صحبت کنيم. اين موضوع رو من با هماهنگی از مديران شرکت خدمت شما ميگم.)
از شما هم خواهش ميکنم بدور از تخريب ديگران به فعاليت خودتون برسيد و مطمئن باشيد با تخريب نکردن موفق تر خواهيد بود تا اينکه تو هر تاپيک و حتی سايـتتون بخواين دست به تخريب رقيب های خودتون بزنيد.
فکر کنم طبق قوانین این انجمن حث ندارین تو تاپیک دیگران دخالت کنین

البته معلوم هست از پیشرفت رقیبتون خیلی ناراحت هستین که دست به این کار زدین

Neo2
July 31st, 2012, 15:30

همکار گرامی قصد ما تخریب نیست، شخص شما با صحبت هاتون بیشتر سیستم تون رو تخریب کردید تا اینکه ما خدایی نکرده بخواییم حرفی بزنیم
اینجا هم تاپیک در مورد گفتگو در مورد مسائل فنی Payline و متعلق به Payline هست و اصولا دور از انصاف هست که به جای صحبت در مورد سیستمی که در مورد اون قراره صحبت بشه بحث های فرعی پیش بیاد و شما بیایید حرف های دیگری رو دنبال کنید.
ما تا به حال در هیچ جایی از اینترنت در تاپیک های مربوط به شما تا به حال 1 پست هم ارسال نکردیم و کسی رو تخریب نکردیم.
مقایسه امکانات و برتری های وب سایت با سیستم های مشابه، روال کاملا طبیعی هست که در سطح کارهای بین المللی
هم مشاهده میشه و سیستم های مقابل نسبت به اینکار موضع نمی گیرن.
به عنوان مثال سیستم Getclicky امکانات و برتری های خودش رو نسبت به سایر سیستم ها در یک صفحه مقایسه کرده بود و هیچ کس هم موضعی در مقابل این حرکت نگرفت
شما در تاپیک های خودتون میتونید هرجوری که صلاح میدونید از خودتون تعریف کنید. اینکه شما تشریف میارید اینجا و میخوایید خودتون رو خیلی بزرگ جلوه بدید و مثال Paypal و ... رو میزنید کار حرفه ای نیست و
فقط خودتون متضرر میشید، چون این طرز برخورد و مثال هایی که میزنید اصلا از شما انتظار نمیره.
متاسفانه وقت کمی داریم و به شدت درگیر توسعه سیستم هستیم و فرصت نداریم مرتب راجب بدیهیات صبحت کنیم. امروز هم زمان زیادی رو برای این تاپیک و پاسخ دادن به اون صرف کردیم

اما یه نکته رو توضیح ندادین و مدام از صحبت درباره اون خودداری می کنید.
اینکه فرمودید فریب تبلیغاتی داریم انجام میدیم جالب هست. برای چندمین بار هم تقاضا می کنم اگر شبهه ای هست یا اگر فکر می کنید جایی فریب تبلیغاتی شده حتما بیان کنید
نتونید هم اثبات کنید خوب روال کار مشخص هست که چطور میشه.
به هر حال امیدوارم راجب حرف هایی که میزنید بیشتر تامل کنید.

samansystems
July 31st, 2012, 16:15
همکار گرامی قصد ما تخریب نیست، شخص شما با صحبت هاتون بیشتر سیستم تون رو تخریب کردید تا اینکه ما خدایی نکرده بخواییم حرفی بزنیم

شما زمانی که تو تاپيکی که مربوط به سايت x نيست اسم سايت x رو مياريد، داريد سايت x رو تخريب ميکنيد. جالب اينجاست تو اين مقايسه هم اغراق ميکنيد و فقط پارامتر هائی که برتری داريد رو نام ميبريد.
و اصلا به کاربر نميگيد که در پارامتر های ديگه ای نسبت به سايت x ضعف های زيادی داريد.

اینجا هم تاپیک در مورد گفتگو در مورد مسائل فنی Payline و متعلق به Payline هست و اصولا دور از انصاف هست که به جای صحبت در مورد سیستمی که در مورد اون قراره صحبت بشه بحث های فرعی پیش بیاد و شما بیایید حرف های دیگری رو دنبال کنید.

من فکر ميکنم از اولين جوابی که دادم تا الان سعی کردم موضوع رو ببندم و ازتون خواهش کردم پای سيستم ديگه ای رو با تخريب و اغراق تو تاپيک خودتون باز نکنيد تا تاپيک خودتون خراب نشه.
تاپيک شما الان به 23 صفحه رسيده تا قبل از اينکه از زرين پال اسم ببريد کسی از مجموعه ما تو تاپيک شما دخالتی کرده بود ؟ قطعا خير، اما وقتی نام ميبريد يعنی خودتون تمايل داريد که تاپيک خودتون رو به حاشيه بکشيد. خواهش من اين هستش به جای اينکه سعی کنيد کار خودتون رو از حاشيه پيش ببريد به هدف اصلی يعنی ارائه خدمات برتر به کاربران فکر کنيد و در جهت همون هدف حرکت کنيد.

متاسفانه وقت کمی داریم و به شدت درگیر توسعه سیستم هستیم و فرصت نداریم مرتب راجب بدیهیات صبحت کنیم. امروز هم زمان زیادی رو برای این تاپیک و پاسخ دادن به اون صرف کردیم

تو مجموعه سامان سيستم در حال حاضر روی چندين پروژه به صورت همزمان در حال کار کردن هستش که يکی از اونها اين سايت هستش. اگر شما درگير هستيد مطمئن باشيد ما درگيری هامون بيشتر هستش.
باور کنيد ما هم درگير هستيم و اصلا تمايلی به شرکت در اين بحث ها نداريم. اما زمانی که خودتون بحث رو به حاشيه ميبريد و از سايت ديگه ای تو تاپيک خودتون نام ميبريد بحث خواسته يا ناخواسته به حاشيه کشيده ميشه و اين وسط شما هستيد که ضرر ميکنيد و وقت خودتون رو از دست ميديد.

اینکه فرمودید فریب تبلیغاتی داریم انجام میدیم جالب هست. برای چندمین بار هم تقاضا می کنم اگر شبهه ای هست یا اگر فکر می کنید جایی فریب تبلیغاتی شده حتما بیان کنید

چرا ازينکه گذشت زمان اين موضوع رو برای کابران مشخص کنه واهمه داريد ؟ اجازه بديد گذشت زمان بهترين قاضی هستش برای اينکه مشخص کنه جمله

تمامی امکانات مجانی و بدون کارمزد برای فروشندگان اینترنتی
بکار رفته در امضای شما صحيح هستش يا خير.

فکر ميکنم ادامه بيشتر اين موضوع و تلاش برای تخريب ديگران بيشترين ضرر رو به خودتون و آينده کاريتون ميزنه.
همونطور که قبلا ازتون خواهش کردم سعی کنيد دور از حاشيه و تخريب و به کار بردن جملات فريب دهنده به هدف اصلی خودتون فکر کنيد و انشالا هم شما و هم ساير مجموعه های موجود موفق باشند.
همونطور که تو تاپيک های ديگه بحث شده بازار ايران بزرگتر از اين هستش که بخوايم از هر روشی کاربرای سايت x و y رو جذب کنيم.

Neo2
July 31st, 2012, 16:51
ترجیح میدم بیشتر از این این بحث با شما رو ادامه ندم. کاربران خودشون در جریان کار هستند و میتونن همه چیز رو تشخیص بدن. خدارو شکر همه هم ریز بین هستند

بله همونطوری که نوشتیم تمامی امکانات سایت ما برای فروشندگان اینترنتی مجانی هست و کافیه خود فروشنده اراده کنه. تنها با 1 کلیک اینکار صورت میگیره. برخلاف شما درصدی روی خروجی پول نمی گیریم.
دلیل اینکه فرمودید تبلیغات غیرواقعی انجام شده همین هست ؟!!! جالبه
بازار ایران خیلی گسترده تر از این حرفاست. ما عقیده داریم که تا زمانی که اون امکاناتی که مدنظر مون هست رو پیاده نکردیم، برای سیستم تبلیغی نکنیم. در طول این مدت یک یا دوبار تبلیغ بنری یکماهه داشتیم
و اگه بخواییم تبلیغ کنیم، اون موقع معنی تبلیغات هدفمند رو بهتر درک می کنید.
اعضایی هم که داریم لطف شون نسبت به ما زیاد بوده و هست و همین مایه افتخارمون هست که خدمتگذار این عزیزان هستیم و بدون تبلیغ خاصی تونستیم در خدمتشون باشیم.
ما هم منتظر میمونیم تا ببینیم زمان چه چیزهایی رو نشون میده.
به امید اینکه شاهد رقابتی دور از حسادت باشیم که منجر به بهتر شدن کیفیت به سرویس ها بشه.
موفق و پیروز باشید.

diges
July 31st, 2012, 19:09
1.پلاگین وی بی حل نشد گفتید اوکی می کنیم خبری نشد .

2. بانک ملی مشکل داره یک تراکنش تست کنید من می گه اندازه درخواستی شما از مقدار تایین شده بیشتر هست در حالی که من 15.000 هزار تومان زدم .

3. هم ممنون از خدمات خوبتون =p~

poriya_hashie
July 31st, 2012, 19:46
من اصلا کامل صحبت دوستان رو نخوندم اما پی لاین فوق الاده هست
خدماتی که میده
پشتیبانی و از همه مهم تر پرداخت سریع
و اطلاع رسانی به موقع
این سایت امیدوارم سیاست الانشو ادامه بده و فکر پیشرفت باشه و مثل بقیه سایت های مشابه کاربران زیاد شدن سایست الانشون رو فراموش نککند
این سایت هم من واقعا تایید میکنم فوق الاده هست
این چیزهاست که اعتماد میاره نه کاربران زیاد و ....

Neo2
August 1st, 2012, 00:05
1.پلاگین وی بی حل نشد گفتید اوکی می کنیم خبری نشد .

2. بانک ملی مشکل داره یک تراکنش تست کنید من می گه اندازه درخواستی شما از مقدار تایین شده بیشتر هست در حالی که من 15.000 هزار تومان زدم .

3. هم ممنون از خدمات خوبتون =p~

ورژن vb شما چند هست ؟ یه تیکت در اکانت تون ایجاد کنید، تا آنلاین تست کنیم، یک سری از کدها رو تغییر دادیم، باید با ورژن تون تست کنیم.

diges
August 1st, 2012, 01:19
ورژن vb شما چند هست ؟ یه تیکت در اکانت تون ایجاد کنید، تا آنلاین تست کنیم، یک سری از کدها رو تغییر دادیم، باید با ورژن تون تست کنیم.

4.2.0 هست چشب ایجاد می کنم .

MR.Zero1
August 1st, 2012, 10:50
اول از همه جا داره از سایت payline بابت خدماتی که برای مشتری ها انجام میدهند تشکر کنم
پشتیبانی بسیار سریعی دارند و بسیار خوش برخورد هستنتد
امیدواریم سیاست کاری فعلیشون رو از دست ندهند و به همین روال به کار خود ادامه دهند

من یه پیشنهاد داشتم البته اگر عملی هست !
اگر براتون امکان داره نام شرکت و شماره ثبت شرکت رو در کنار لوگو یا در زیر لوگو درج کنید
چون تعداد کثیری از بازدید کنندگان به صفحه اول اکتفا میکنند و اگر اسمی از شرکت و شماره ثبت نباشه همون لحظه صفحه رو میبندند !
شاید این پیشنهاد بتونه به بالا بردن اعضا کمک کنه

سپاس

nima_63
August 1st, 2012, 14:25
جتاب Neo2 يك سوال داشتم.
وقتي درگاه وبلاگ بگيريم كاربر روي لينك خريد كه تو وبلاگ كليك كنه مياد به Payline‌.
حالا كاربر آيا اطلاعاتي ميتونه اونجا ثبت كنه؟ مثلا چيزي شبيه به يك فرم كه كاربر اطلاعات خودش مثل نام و تلفن و آدرسش را ثبت كنه؟
وبعد فروشنده بتونه از بخش مديريت در payline اين اطلاعات را ببينه.
اگر امكانش نيست. پس وبلاگها چطوري متوجه ميشن اين تراكنش از كي بوده؟

اگر ممكنه آدرس وبلاگ يكي از وبلاگهاي كه ازتون درگاه وبلاگ گرفتن را برام بفرستيد. حالا يا در همينجا يا بصورت پ.خ
ممنون.

ehsanjb
August 2nd, 2012, 22:57
سلام خسته نباشید
میشه برای جوملا هم افزونه ای تهیه کنید؟
ممنون میشم

diges
August 3rd, 2012, 20:51
پی لاین واقعا مدیریت با درک بالایی داره و کاملا پاسخگو به مشکلات خدمات واقعا 20 خدایی 20 .

دیشب ساعت یک شب کار ما رو با تماس تلفنی راه انداختن زده رو دست هاست دی ال :دی

amiredge
August 4th, 2012, 19:03
تاييد مدارك چقدر زمان ميبره؟

mohsen-unique
August 5th, 2012, 15:10
شما اگه واقعا ادعا می کنید بهترین هستید چرا سرعت سرورهاتون پایین هست و بیشتر تراکنش ها ناموفق می مونه؟
چرا جواب تیکت ها رو روزی یک بار می دید؟
برای واریز وجه 4 روز پول رو توی حساب نگه می دارید؟ می خواین سود بیشتری گیرتون بیاد وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نمی تونه داشته باشه
هیچ امکانی به کاربراتون نمی دید و دلتون خوشه که اره ما برای کاربرامون تبلیغات انجام میدیم؟
اگه کاربری نخواد تبلیغاتش رو شما انجام بدید آیا درصد کارمز رو کنم می کنید؟ معلومه که همچین کاری نمیکنید
باید به عرض برسونم که متاسفانه شما فقط ادعا می کنید که ما بهترینیم و درمورد اینکه شما می گید ما 50 هزار کاربر داریم باید بگم که سیستمی که اولین باشه معلومه که همه میان ثبت نام می کنن می خوان تستش کنن. الان شما چند درگاه فعال دارید؟
مطمئن باشید درگاه های فعال شما که تراکنش از طریق انها انجام میشه زیر 1000 تا است زرین پال در حال از بین رفتنه و اگه همین سیاست کاری رو بخواد ادامه بده دیگه جایی بین کاربرا نخواهد داشت
من هم قبلا کاربر شما بدم ولی بدلیل کیفیت بسیار پایین سرور های شما تمامیه کاربرانی که از سایت من خرید می کردن ناراضی بودن و بعد از 4 یا 5 بار موفق به خرید از سایت می شدند
به جای اینکه بیاین توی تاپیک بقیه ی شرکت هایی که توی این زمینه فعالیت می کنن دخالت کنید برید کیفیت سرویس های خودتون رو درست کنید

sunyniazi
August 5th, 2012, 17:52
شما اگه واقعا ادعا می کنید بهترین هستید چرا سرعت سرورهاتون پایین هست و بیشتر تراکنش ها ناموفق می مونه؟
برای واریز وجه 4 روز پول رو توی حساب نگه می دارید؟ می خواین سود بیشتری گیرتون بیاد وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نمی تونه داشته باشه
هیچ امکانی به کاربراتون نمی دید و دلتون خوشه که اره ما برای کاربرامون تبلیغات انجام میدیم؟
اگه کاربری نخواد تبلیغاتش رو شما انجام بدید آیا درصد کارمز رو کنم می کنید؟ معلومه که همچین کاری نمیکنید
باید به عرض برسونم که متاسفانه شما فقط ادعا می کنید که ما بهترینیم و درمورد اینکه شما می گید ما 50 هزار کاربر داریم باید بگم که سیستمی که اولین باشه معلومه که همه میان ثبت نام می کنن می خوان تستش کنن. الان شما چند درگاه فعال دارید؟
مطمئن باشید درگاه های فعال شما که تراکنش از طریق انها انجام میشه زیر 1000 تا است زرین پال در حال از بین رفتنه و اگه همین سیاست کاری رو بخواد ادامه بده دیگه جایی بین کاربرا نخواهد داشت
من هم قبلا کاربر شما بدم ولی بدلیل کیفیت بسیار پایین سرور های شما تمامیه کاربرانی که از سایت من خرید می کردن ناراضی بودن و بعد از 4 یا 5 بار موفق به خرید از سایت می شدند
به جای اینکه بیاین توی تاپیک بقیه ی شرکت هایی که توی این زمینه فعالیت می کنن دخالت کنید برید کیفیت سرویس های خودتون رو درست کنید

من به عنوان کابر فعال سایت payline همه اتهامات بالا رو رد میکنم و شخصا تجربه کردم تمامی موارد بالا درست برعکس انجام گرفته (بدون هیچ عیب و نقصی)

ilight
August 5th, 2012, 17:55

دوست عزیز من ۱-۲ شب تیکت میدم همون جا جواب میدن ،
البته فکر می کنم این متن رو تصمیم داشتین که تو تاپیک زرین پال بزارین

sunyniazi
August 5th, 2012, 17:56

ای ول , دقیقا :111:

empratoor
August 5th, 2012, 17:58
من به عنوان کابر فعال سایت payline همه اتهامات بالا رو رد میکنم و شخصا تجربه کردم تمامی موارد بالا درست برعکس انجام گرفته (بدون هیچ عیب و نقصی)

لطفا اول نوشته ای که نقل قول گرفته شده رو بخونید و بعد نظر بدید. صحبت ایشون با کاربر : samansystems بوده.
فکر کنم خود استارتر هم اعلام کرده که این بحث ادامه داده نشه،بهتر نیست این تاپیک بیشتر از این منحرف نشه؟
موفق باشید

mohsen-unique
August 5th, 2012, 17:59

دوستان من جواب آقای امیری(زرین پال) رو دادم
payline حرف نداره کارش درسته
نقل قول من نوشته ی samansystems بود نه payline

sunyniazi
August 5th, 2012, 18:05

شرمنده متوجه نشدم
یه لحظه همینطور رد میشدم دیدم داغ کردم
آخه ما عادت داریم اونقدر که از چیزای خوب گله میکنیم از چیزای بد نمیکنیم ;;)

samansystems
August 6th, 2012, 01:42

1. سايت زرين پال امنيت اطلاعات کاربران خودش رو توسط پروتکل ssl تضمين ميکنه. حدود 3 ماه هستش که سرعت اين پورت در ايران محدود شده. راه حل ارائه شده توسط زرين پال ارائه ميرور آلمان و ايران هستش به اين صورت که کاربران ايران روی سرورهای ايران و کاربران خارج از ايران روی سرورهای آلمان هدايت ميشن.
سرور ايران

https://ir.zarinpal.com

سرور آلمان

https://de.zarinpal.com

2. متوسط زمان پاسخگویی به تيکت ها در زرين پال 4 ساعت هستش. زرين پال 3 اپراتور برای سايت داره و حتی در ساعات غير کاری هم به تيکت ها رسيدگی ميشه و پاسخ داده ميشه.
3. به اين منظور که زرين پال تراکنش ها رو برای مشتری شما تضمين ميکنه. مجوزی که برای زرين پال صادر شده برای همين منظور هستش. اگر قرار بود درگاه عادی ارائه بشه که بانک ها هم ارائه ميدادن و نيازی به زرين پال نبود. زرين پال هدفش تضمين تراکنش برای مشتری و فروشنده هستش. تا هم مشتری و هم فروشنده بتونن فارغ از نگرانی به فعاليت خودشون ادامه بدن.
4. لازمه بقای هر سيستم دريافت کارمزد های معقول فارغ از چشم و هم چشمی هستش.
5. بر اساس آمار موجود زرين پال در حال حاضر بيش از 3000 هزار درگاه فعال داره. جالبه بدونيد به خاطر تبليغاتی که زرين پال روی ايميل ها و حتی در مجله های فيزيکی برای پذيرندگانش انجام ميده خيلی از اين پذيرنده ها با وجود داشتن درگاه بانکی از درگاه زرين پال هم استفاده ميکنن. برای مثال سايت ای نتورک رو در اين رابطه مثال ميزنم که با وجود داشتن درگاه های بانکی از درگاه زرين پال هم برای کاربرانی که در زرين پال عضو هستند استفاده ميکنه.
6. بهتره مديريت با کاربرانی مثل شما که هدفشون تخريب ديگران در هر جائی هستش برخورد کنه تا اين تاپيک به انحطاط نره. از مديريت ميخوام با کاربر يا کاربرانی که در اين تاپيک سعی کردند اقدام به تخريب سايت های رقيب کنند برخورد جدی کنه.

samansystems
August 6th, 2012, 01:44

بنده عليزاده هستم از مجموعه سامان سيستم. آقای اميری به دليل دغدغه های زيادی که دارن معمولا کمتر در اين بحث ها شرکت ميکنند.

mohsen-unique
August 6th, 2012, 02:05
1. سايت زرين پال امنيت اطلاعات کاربران خودش رو توسط پروتکل ssl تضمين ميکنه. حدود 3 ماه هستش که سرعت اين پورت در ايران محدود شده. راه حل ارائه شده توسط زرين پال ارائه ميرور آلمان و ايران هستش به اين صورت که کاربران ايران روی سرورهای ايران و کاربران خارج از ايران روی سرورهای آلمان هدايت ميشن.
سرور ايران

https://ir.zarinpal.com

سرور آلمان

https://de.zarinpal.com

2. متوسط زمان پاسخگویی به تيکت ها در زرين پال 4 ساعت هستش. زرين پال 3 اپراتور برای سايت داره و حتی در ساعات غير کاری هم به تيکت ها رسيدگی ميشه و پاسخ داده ميشه.
3. به اين منظور که زرين پال تراکنش ها رو برای مشتری شما تضمين ميکنه. مجوزی که برای زرين پال صادر شده برای همين منظور هستش. اگر قرار بود درگاه عادی ارائه بشه که بانک ها هم ارائه ميدادن و نيازی به زرين پال نبود. زرين پال هدفش تضمين تراکنش برای مشتری و فروشنده هستش. تا هم مشتری و هم فروشنده بتونن فارغ از نگرانی به فعاليت خودشون ادامه بدن.
4. لازمه بقای هر سيستم دريافت کارمزد های معقول فارغ از چشم و هم چشمی هستش.
5. بر اساس آمار موجود زرين پال در حال حاضر بيش از 3000 هزار درگاه فعال داره. جالبه بدونيد به خاطر تبليغاتی که زرين پال روی ايميل ها و حتی در مجله های فيزيکی برای پذيرندگانش انجام ميده خيلی از اين پذيرنده ها با وجود داشتن درگاه بانکی از درگاه زرين پال هم استفاده ميکنن. برای مثال سايت ای نتورک رو در اين رابطه مثال ميزنم که با وجود داشتن درگاه های بانکی از درگاه زرين پال هم برای کاربرانی که در زرين پال عضو هستند استفاده ميکنه.
6. بهتره مديريت با کاربرانی مثل شما که هدفشون تخريب ديگران در هر جائی هستش برخورد کنه تا اين تاپيک به انحطاط نره. از مديريت ميخوام با کاربر يا کاربرانی که در اين تاپيک سعی کردند اقدام به تخريب سايت های رقيب کنند برخورد جدی کنه.

دوست عزیز من توی این تاپیک فقط حقایق رو گفتم و تجربه ی خودم رو از استفاده از درگاه زرین پال توی مدت حدود 2 ماه بیان کردم که مجموع تراکنش های من توی اون مدت یک میلیون تومان بود
نه قصد تخریب داشتم نه چیزه دیگری فقط حقایق بود
به هر حال هر چی باشه من مثل شما شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند رو تخریب نمی کنم و شما و گروهتون پاتون رو فراتر از این گذاشتید و هر جا که صحبتی ار بانک ملت می شود اونجا رفتید و شروع به تخریب کردید و هیچ وقت این حرف شما رو یادم نمیره که ادعا کردید بهتر از بانک ها می تونید سرویس بدید
من دیگه دلیلی برای ادامه ی این بحث نمی بینم خوانندگان این تاپیک خودشون می تونن در این باره قضاوت کنند

samansystems
August 6th, 2012, 02:10
هیچ وقت این حرف شما رو یادم نمیره که ادعا کردید بهتر از بانک ها می تونید سرویس بدید

خوشحال ميشم لينک جائی که اين ادعا رو همکاران ما کردند بديد ؟

AmirHosein
August 6th, 2012, 02:11
ســلام
مدیریت محترم پی لاین من نمیدونم باید از کجا گزارش تخلف برای شما ارسال کنم توی سایتتون چیزی ندیدم اگر امکان داره سایت زیر رو چک کنید فکر کنم قوانین شما رو زیر پا گذاشته:
خرید آنلاین ساکس kh-city (http://kh-city.in/default.aspx)
پروکــسی فروش دارن مثل اینکه, من موارد اینطوری زیاد میبینم ولی نمیدونم باید چطوری به شما اطلاع بدم اگر توی سایتتون یه صفجه abuse بزارید فکر کنم خیلی خوب باشه

Mr_Parham
August 6th, 2012, 02:48
سلام دوست عزیز

من فقط با زرینپال کار کردم، نه اشناشون هستم و نه براشون کار می کنم

من بیش از 6 ماه هست که دارم از زرینپال استفاده می کنم، تا به حال یک بار هم نشده که کاربری به من بگه تراکنش ناموفق داشته و تا به حال بیش از هزار تا تراکنش حداقل انجام شده.
تمام تیکت هایی که من تا به حال براشون ارسال کردم زیر 4-5 ساعت جواب گرفتند، در ساعات اداری هم که می تونید تماس تلفنی بگیرید تا مشکل شما رو رفع کنند.
اگر دریافتی های شما زیاد باشه می تونید باهاشون صحبت کنید و اگر مورد تاییدشون باشه کارمزد رو کم می کنند توی شرایط خاص ولی دقت داشته باشید که این کارمزد برای ارائه ی سرویس بهتر هست
فکر می کنم 3000 درگاه فعال داشته باشند، من خودم برای سایت فایل شیرینگ و همین طور هاستینگم فقط از زرینپال استفاده می کنم
مشکل از طرف شما بوده دوست عزیز :) یک روز فقط همچین مشکلی بود، من تیکت زدم و گفتند که به خاطر محدودیت https در ایران هست، در کمتر از چند ساعت کاری کردند که کاربران به سرور المان فرستاده بشوند و همچین مشکلی نباشه دیگه.

ilight
August 6th, 2012, 04:19
اقا Am!r فکر می کنم اگر دخالتی در این تاپیک و در صورت امکان پاک سازی انجام بدید خیلی خوب باشه ، این بنده خدا تاپیکش کلا شده کل کل،
===
payline عزیز من هم صفحه abuse رو پیشنهاد می کنم ، چون منم چندتا سایت مخلاف قوانین رو دیدم

vistaperes
August 6th, 2012, 13:44
:ی معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir (http://www.webhostingtalk.ir/f172/43025/index26.html)
یا

معرفی سامانه پرداخت زرین پال؟

از همین بحث ها معلوم میشه زرین پال در چه حدی هست....

CityKala.net
August 6th, 2012, 17:01
درگاه بانک ملت و اقتصاد نوین هم که رفته
ملی اومده
ملی هم که خرابه

برگردیم پیش به پرداخت بهتره