PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف ارور در هنگام ارسال مطلب جديد

bahman22
March 6th, 2012, 19:33
باسلام
بنده يه مشكل دارم كه وقتي مطلب رو ارسال ميكنم با خطاي زير مواجه ميشم البته مطلب ارسال ميشه ولي اين صفحه چيه من مطلبو مينويسم وبر روي دكمه انتشار ميزنم واين صفحه مياد وتوي صفحه اصلي هم مطلب ارسال شده اين ارور چيه وبراي رفعش چيكار كنم راهنمايي كني با تشكر

Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit (http://20dl.ir/wp-admin/function.set-time-limit)]: Cannot set time limit in safe mode in /home/dlir/public_html/wp-content/plugins/cache-images-Persian/cache-images.php on line 492

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dlir/public_html/wp-content/plugins/cache-images-Persian/cache-images.php:492) in /home/dlir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934

allbert
March 6th, 2012, 19:38
بهphp.ini دست رسی دارید ؟ اگز دارید disable_function هاتون رو چک کنید و ini_set رو بردارید

اگر میخواید فقط جلوی نمایش ارور رو بگیرید بخش display_error رو off کنید

موفق باشید

bahman22
March 6th, 2012, 20:31
ميخوام مشكل حل بشه نه اينكه ارور نمايش داده نشه ايني كه گفتي كجا هست مسيرشو بفرست ممنون

allbert
March 6th, 2012, 20:54
باید فایل php.ini رو ویرایش کنید

/etc/php5/apache/php.ini

iranian-portal
March 7th, 2012, 00:30
با این راهنمایی انجام شده مشکل شما حل شده؟@-)
تا جایی که بنده از وردپرس اطلاع دارم این خطایی که شما عرض کردید مربوط میشه به افزونه cache-images-Persian
این افزونه رو غیر فعال کنید مشکل حل خواهد شد