PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت اینترنت از طریق تنظیمات رجیستری

reza6577
March 6th, 2012, 18:53
افزایش سرعت اینترنت از طریق تنظیمات رجیستری
10 برابر سرعت بیشتر
اینجا کلیک کنید (http://www.935919.ir/pages.php?id=7)

AmirHosein
March 6th, 2012, 19:42
افزایش سرعت اینترنت از طریق تنظیمات رجیستری
این کارو حتما بکنید تا سرعت اینترنتتون تا ده برابر افزایش پیدا کنه . این کار باعث میشه هر صفحه ای برای دومین بار یا بعد از اون که میخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه.

توجه: اگر مراحل رو انجام دادید و در ابتدا تغییری احساس نکردید اون رو پاک نکنید چون تو جایی که شما فکرش رو نمیکنید به کمکتون میاد بدون اینکه شما بفهمید.

ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.

حال به دنبال این عبارت بگردید:
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVe rsionInternet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
MaxConnectionsPerServer (۱
MaxConnectionPerl_OServer (۲

ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کلیک راست کنید و از قسمت [New]، روی [DWORD] کلیک کنید.

سپس عبارت شماره ۱ را بنویسید . برای عبارت شماره ۲ هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کلیک کنید و در قسمت [Value data] برای گزینه اول عدد ۸ و برای گزینه دوم حرف a را وارد کنید و سیستم را Restart کنید.

توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت کنید. یا میتونید از چیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید.

okey
March 6th, 2012, 19:45
از نظر علمی اثبات شده ؟

abbasss
March 6th, 2012, 19:51
خیلی وقته از همچین تکنیکی استفاده میکنم واقعا بعضی وقتها که فکرشم نمیکنی کار خودشو انجام میده.
حتما تنظیمات رو انجام دهید.

okey
March 6th, 2012, 19:52
کش نمی کنه ؟
یه توضیحی میشه بدین ؟

reza6577
March 6th, 2012, 19:54
کار میکنه و تایید شدست

P30Tools
March 7th, 2012, 17:08
سلام
آخه وقتی خط اینترنت شما محدود باشه! رجبیستری چه کاری میتونه براتون انجام بده؟!:|

HyperServer
March 7th, 2012, 17:56
سلام
آخه وقتی خط اینترنت شما محدود باشه! رجبیستری چه کاری میتونه براتون انجام بده؟!:|

صرفا تعداد کانکشن های پارالل رو افزایش میشه....10 برابر دیگه خیلی اغراق هست !!!

nanotech
March 12th, 2013, 01:14
مدیر محترم لطفا این تاپیک رو انتقال بدن

≡ ALEX ≡
March 12th, 2013, 01:59
دوستان عزیز بالفرض این کار تعداد کانکشن رو در مورد هر سرور زیاد کنه... معمولا سرور های وب ماکزیمم 8 کانکشن رو از هر کلاینت قبول می کنند (بصورت پیشفرض) و مدیران اغلب آن ها نیز به دلایلی این مقدار را کمتر کرده اند. ضمن اینکه تا جایی که بنده اطلاع دارم، این مقدار بصورت پیشفرض بر روی تمامی سیستم ها عدد 8 است و تعداد این کانکشن هم از طرف ویندوز مشخص نمی گردد!! بلکه در هر اپلیکیشن توسط برنامه نویس آن مشخص شده (مثل Firefox و Google Chrome و ...) و بعضا به کاربر اجازه تغییر آن را نیز می دهند (همانند IDM) و معمولا نیز پیشفرض همه آن ها همین عدد 8 است. حال آنکه ویندوز چرا این تنظیم را دارد و این تنظیم در کجا اعمال می شود، می بایست به مستندات مایکروسافت مراجعه شود، ولی به احتمال زیاد این تنظیم به Internet Explorer خود این شرکت مربوط است.

حال با توجه به این نکات و مهم تر از همه پیشفرض بودن این مقدار، آیا باز هم نیازی به اعمال این تنظیم در سیستم خود می بینید؟! :)

موفق باشید

msmhost.net
May 7th, 2013, 14:28
اقا این موضوع در تمامی اینترنت ها قابل اجرا هست اخه ای اس پی ها فکر کنم فرق می کنه