PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای لودکردن بکاپ

alvan
March 6th, 2012, 13:00
دوستان بده رو هاستم وردپرس نصب کردم و بکاپ سایت قبلی رو در سی پنل اپلوکردم فایل ها هم اومده هاست پر شده ولی نمیدونم چجوری رو وردپرس بیارمش و سایتو برگردونم
کمکم میکنید ممنون میشم دوستان
زیر سیکل صحبت کنیدا

kitiran
March 6th, 2012, 13:19
اول بک اپ برگردونید بعد وردپرس نصب کنید

alvan
March 6th, 2012, 13:25
ممنون دوست من کاربر محترم vpsweb دارن صبورانه و قدم به قدم راهنمایی میکنن از ایشون و شما کمال تشکر رو دارم فکر کنم الان دارن همین کارو میکنن چون ایشون الان تو سی پنل بندست و همین الان وردپرسم از کار افتاد یقینا دارن همین فرمایشو شما رو انجام میدن باز هم از عناین شما و ایشان و دوستان دیگه سپاسگزارم

allbert
March 6th, 2012, 13:44
اول بک اپ برگردونید بعد وردپرس نصب کنید

دوست عزیز وقتی بکاپ رو ریستور کنید نیازی به نصب وردپرس هم نیست و فایل های مربوط + دیتابیس به هاست کپی میشوند

ایشون کافی هست بکاپ رو به مدیر هاستشون تحویل بدند تا بکاپ ریستور بشه

موفق باشید

b_pcmaster
March 6th, 2012, 13:50
ممنون دوست من کاربر محترم vpsweb دارن صبورانه و قدم به قدم راهنمایی میکنن از ایشون و شما کمال تشکر رو دارم فکر کنم الان دارن همین کارو میکنن چون ایشون الان تو سی پنل بندست و همین الان وردپرسم از کار افتاد یقینا دارن همین فرمایشو شما رو انجام میدن باز هم از عناین شما و ایشان و دوستان دیگه سپاسگزارم

اگر مشکل حل نشد بنده در خدمتم و پیام خصوصی کنید انجام میدم براتون.

kitiran
March 6th, 2012, 13:50
دوست عزیز وقتی بکاپ رو ریستور کنید نیازی به نصب وردپرس هم نیست و فایل های مربوط + دیتابیس به هاست کپی میشوند

ایشون کافی هست بکاپ رو به مدیر هاستشون تحویل بدند تا بکاپ ریستور بشه

موفق باشید
من فکر کردم در مبدا وردپرس نداشتند.

alvan
March 6th, 2012, 13:51
ممنون و متشکرم ادرس ایدیتونو میفرمایین

sajadzero
March 6th, 2012, 15:01
سلام

پ.خ کردم چک کنید