PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مودم ای دی اس ال چیه؟!؟؟ (لطفا همه شرکت کنن)

zirefi
March 6th, 2012, 10:19
سلام
من مودم فعلیم زایکسل هست سرعت دانلودم 400 کیلوبایته و پهنای باند 4 مگ اما سرعت باز کردن بعضی سایتا خیلی واسم خرابه از جمله سایت خودم اما همین سایتا رو با دایال آپ یا جایی دیگه باز میکنم سرعتشون بهتره . یه بار از مودم تی پی لینک استفاده کردم واقعا عالی بود سرعت باز کردن صفحاتم عالی بود حالا میخوام ببینم نظر شما دوستان چیه و بنظرتون مودم چی بخرم خوبه یا اینکه همین مودم که دارم خوبه؟

---
راستی اگه یه سایتی یا سایتهایی که بشه سرعت سروری که سایتمون روشه و بالا آمدن وبسایت ها رو سنجید رو دارین بدین ممنون میشم .
---------------------
سروری که دارم فقط یه آی پی و دی ان اس دارم ازش چطوری میتونم کیفیت و کلا همه چیزشو بسنجم .

خیلی ممنون از کمکتون

Mehdi92
March 6th, 2012, 10:29
سلام،
سرعت باز کردن صفحه به نظرم اونقدرها نیست که بخواد به مودم ربطی داشته باشه ؟!
بنده تا حالا 2 مدل dlink رو داشتم dsl-200 & DSL-2640U و از دوتاش راضی بودم.
پ.ن: البته شاید چون پهنای باندی به اندازه شما نداشتم تفاوت رو حس نمیکردم.

zirefi
March 6th, 2012, 10:32
سلام،
سرعت باز کردن صفحه به نظرم اونقدرها نیست که بخواد به مودم ربطی داشته باشه ؟!
بنده تا حالا 2 مدل dlink رو داشتم dsl-200 & DSL-2640U و از دوتاش راضی بودم.
پ.ن: البته شاید چون پهنای باندی به اندازه شما نداشتم تفاوت رو حس نمیکردم.

چرا آخه همونطور که گفتم تا وقتی که مودم زایکسلو استفاده کردم مشکلی نبود اما از وقتی که یه روز مودم تی پی لینکو رو خطم چک کردم اصلا اینگار رو فضا بودم با اون و با این زایکسل با دایال آپ در این حد سرعتا فرق داشتن الان با زایکسل یه سایتی تو 1 دقیقه باز میشه واسه دوستم که تی پی لنک داره و پهنای باندش نصف منه تو 5 ثانیه!!! پس این یعنی صد در صد فرق داره نوع مودم

yekmobile.com
March 6th, 2012, 13:29
سلام
فکر نکنم ربطی به مودم داشته باشه چون من با چندین مورد از جمله برودکم و دی لینک و ایسوز کار کردم با یک اینترنت هیچ تفاوتی در سرعت نداره خاطرتون

IranHosting
March 6th, 2012, 13:33
زایکسل بد نیست
ولی من خودم مودمام کلا dlink بوده و راضیم ازشون

b_pcmaster
March 6th, 2012, 13:48
سلام
من مودم فعلیم زایکسل هست سرعت دانلودم 400 کیلوبایته و پهنای باند 4 مگ اما سرعت باز کردن بعضی سایتا خیلی واسم خرابه از جمله سایت خودم اما همین سایتا رو با دایال آپ یا جایی دیگه باز میکنم سرعتشون بهتره . یه بار از مودم تی پی لینک استفاده کردم واقعا عالی بود سرعت باز کردن صفحاتم عالی بود حالا میخوام ببینم نظر شما دوستان چیه و بنظرتون مودم چی بخرم خوبه یا اینکه همین مودم که دارم خوبه؟

---
راستی اگه یه سایتی یا سایتهایی که بشه سرعت سروری که سایتمون روشه و بالا آمدن وبسایت ها رو سنجید رو دارین بدین ممنون میشم .
---------------------
سروری که دارم فقط یه آی پی و دی ان اس دارم ازش چطوری میتونم کیفیت و کلا همه چیزشو بسنجم .

خیلی ممنون از کمکتون
این قضیه ربطی به مودم نداره احتمالا توی سایتتون پلاس وان دارید یا مواردی که به https شمارو مربوط کنه؟؟
اگر توی گوگل اکانت خودتون باشید و حتی سرچ گوگل کنید هم خیلی کند میشه این قضیه از جای دیگه ای آب میخوره و شانس شما بوده که توی اون زمان اینجوری شده.
اگر توی گوگل اکانت gmail دارین sign out کنید سرعت جستجو چندین هزار برابر میشه.

Mohammad_reza
March 6th, 2012, 14:33
عنوان تاپیک هیچ ربطی به روند تاپیک نداره !

من DLink و LinkSys رو پیشنهاد می کنم. مدلی که به کارتون بیاد رو می تونید تهیه کنید.

mhy
March 6th, 2012, 17:18
D-Link راضی ام
قبلش هم Symphony داشتم، اون هم خوب بود، اما شکست مجبور شدم D-Link بگیرم
موفق باشید

ata.m
March 7th, 2012, 19:20
اگر خواستید بخرید Dlink یا TPlink بگیرید. من خودم Dlink مدل DSL-2640u دارم راضیم. TPlink هم TD-W8901G خیلی خوبه. (البته اگر مشکل از مودم باشه.)

zirefi
March 7th, 2012, 19:24
اگر خواستید بخرید Dlink یا TPlink بگیرید. من خودم Dlink مدل DSL-2640u دارم راضیم. TPlink هم TD-W8901G خیلی خوبه. (البته اگر مشکل از مودم باشه.)

رفتم خریدم آخرش همین تی پی لینکو اما مشکل از مودم نبود وای وای 60 تومن الکی دادم رفت مشکل از سیم لن اون مودم بود سیم لنش مشکل داشت !!

bepad
March 7th, 2012, 19:26
Td-w8901g عالیه

mehdifx
March 7th, 2012, 21:44
به نظر من که بهترین linksys میباشد. کیفیت فوق العاده است..
چون من زایکسل و asus هم داشتم که هیچکدام به بالایی نمیرسه.

ata.m
March 7th, 2012, 22:12
یه چیز دیگه هم یادم افتاد بد نیست بدونید. محصولات Dlink در ایران معمولا با گارانتی های 1 ساله و 3 ساله شرکت ایزی هستند. اگر یه مدل رو چند جا با قیمتهای مختلف دیدید زود تصمیم نگیرید. معمولا اونی که ارزونه گارانتی 1 ساله داره. فکر کنم 2 سال گارانتی بیشتر ارزش سه چهار هزار تومن هزینه بیشترو داشته باشه. پس به مدت گارانتی هم توجه کنید.

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

Td-w8901g عالیه
بله واقعا مودم خیلی خوبیه.