PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماینده ی Gigenet در ایران - آفر شماره 1

P-CO
October 18th, 2009, 14:56
Quad Core Xeon 5504 - 2.00GHz (Nehalem) 4MB cache
6 GB DDR3 RAM
2 x 1TB Hard Drives
6 TB Bandwidth
Standard IPMI and KVM-IP Card
Host Ping (ICMP) - System Monitoring
Network : Premium BGP4 Network (FCP Optimized Routing)
100 Mbps Public
1 IP Address
1 Gbps Private Network

سرور بالا به قیمت 249000تومان بفروش میرسد.

نصب و مدیریت اولیه رایگان
نصب مجازی ساز بصورت رایگان

ضمناً شرکت پرناک به عنوان نماینده ی gigenet در ایران میتواند سروریس های این شرکت را برای تمامی ایرانیان عزیز خریداری فرماید. (هرکس راجع به این مسائه شک داره بگه، من ایمیل میدم سوال کنید :d)

با احترام.

P-CO
October 18th, 2009, 16:00
ضمناً تمامی سرورهای ارائه شده از این دیتاسنتر بصورت Express Management می باشند.

با احترام

alborzgostar
October 18th, 2009, 19:20
گرونه :111: سرور ارزون رو کن خود دیتا سنتر چند میده اینو؟

P-CO
October 18th, 2009, 19:25
خود دیتاسنتر هم همین قیمت میده...

سرور ارزون جزو آفر نیست، ازین به بعد سعی میکنم آفر ارزون بگیرم ازشون.

با تشکر.

goldstar
October 18th, 2009, 19:26
خودش هم همین قیمتها میده
4MB cache رو درست نوشتین؟
به نظر من با کیفیتی که این دیتاسنتر داره اصلا هم گرون نیست!

P-CO
October 18th, 2009, 19:30
بله، درسته.

Quad Core Xeon 5504 - 2.00GHz (Nehalem) - 4MB cache

دقیقاً همینطوره، دیتاسنتر جالبی هست. از همه نظر. مخصوصاً پشتیبانیش من با بخش sales روز شنبه و یکشنبه هم مکاتبه داشتم، میگفت با اینکه امروز weekend هست ولی من باز هم متوجه کارم هستم...

WebRang
October 18th, 2009, 21:04
:-o
:-o :-o :-o
GigeNET :X
جزء دیتاسنتر های مورد علاقه ی من هست!
جدا به مشکل تحریم بر نمیخوریم؟

P-CO
October 18th, 2009, 22:32
سلام، نه به هیچ عنوان!!!

اگر میخواید عکس از پیج ایمیلی که مارو به عنوان نماینده شناختن را بهتون بدم، یا ایمیل این عزیزی که مارو به عنوان نماینده انتخاب کرد.

خریدی داشتین خوشحال میشم بتونیم باهم کار کنیم.

با احترام

P-CO
October 18th, 2009, 22:36
بزودی عکس و فیلم از این دیتاسنتر رو توی یک تاپیک جدیدی قرار میدم. (البته اگر اینجا مثل XLHost نباشه که میگن Rack و Cooling اختصاصی دارن)

Domain
October 18th, 2009, 22:45
اگر میخواید عکس از پیج ایمیلی که مارو به عنوان نماینده شناختن را بهتون بدم، یا ایمیل این عزیزی که مارو به عنوان نماینده انتخاب کرد.
زحمتتون نمیشه برای من pm کنید <):)

Mohsen.b
October 18th, 2009, 23:22
GigeNet دیتاسنتر خوبیه و سرویس DDOS Protection خوبی داره(البته با هزینه اضافی). به هر حال امیدوارم شما به عنوان یکی از ریسلرهای این شرکت سرویس خوبی به مشتریان ایرانی ارائه بدید.

P-CO
October 19th, 2009, 00:25
زحمتتون نمیشه برای من pm کنید <):)

حتماً چرا که نه!!!

آی دی تون رو لطف کنید، یا ایمیل بدین attach کنم براتون. :-*

P-CO
October 19th, 2009, 00:36
اصلاً عکس ایمیل را قرار میدم، که همه بتونن ببینن.

بفرمایید : http://www.ded24.com/images/gigenet_reseller.gif

با احترام

WebRang
October 19th, 2009, 00:51
سلام، نه به هیچ عنوان!!!

خریدی داشتین خوشحال میشم بتونیم باهم کار کنیم.

با احترام
سلام
ممنون میشم برام ارسال کنین! :53::53:
چرا؟
چون جدا" تعجب کردم @-)@-)

P-CO
October 19th, 2009, 00:57
عکس رو که قرار دادم برای عموم.

توی Reply قبلی قرار دادم.

موفق باشید.

P-CO
October 19th, 2009, 01:10
ایمیل آقای ***تون رو میتونید اینجا قرار بدید؟

اون هم بروی چشم...

Peter.***ton@gigenet.com

بفرمایید. >:D<

Naji
October 19th, 2009, 01:11
با سلام
از اونجایی که دوستان همگی اطلاع دارید ، Gigenet یکی از بهترین دیتاسنتر هاست که واقعا سرور های خوب با کیفیت خیلی بالا ارائه میده و قیمت هاش هم مناسبه ...

بنده خودم خیلی دوست داشتم که سرورهام رو Gigenet باشه ... اما به دلیل مشکل تحریم نمی تونستم ازشون سرویس بگیرم ،

در اینجا از جناب پرناک تشکر می کنم که زمینه رو فراهم کردن تا بتونیم از سرویس هاشون استفاده کنیم ، به نظر من پرناک هم جزء بهترین سرویس دهنگان ایرانی هست چون اینطور که از دوستانم شنیدم واقعا پشتیبانی قدرتمندی دارن.

جناب پرناک ممنون میشم اگه یه افر خوب برای من قرار بدید تو همین تاپیک ، هزینه ماهانش در حدود 150 تومان باشه ...

پیشاپیش ممنونم !
موفق باشید.

P-CO
October 19th, 2009, 01:14
با سلام
از اونجایی که دوستان همگی اطلاع دارید ، gigenet یکی از بهترین دیتاسنتر هاست که واقعا سرور های خوب با کیفیت خیلی بالا ارائه میده و قیمت هاش هم مناسبه ...

بنده خودم خیلی دوست داشتم که سرورهام رو gigenet باشه ... اما به دلیل مشکل تحریم نمی تونستم ازشون سرویس بگیرم ،

در اینجا از جناب پرناک تشکر می کنم که زمینه رو فراهم کردن تا بتونیم از سرویس هاشون استفاده کنیم ، به نظر من پرناک هم جزء بهترین سرویس دهنگان ایرانی هست چون اینطور که از دوستانم شنیدم واقعا پشتیبانی قدرتمندی دارن.

جناب پرناک ممنون میشم اگه یه افر خوب برای من قرار بدید تو همین تاپیک ، هزینه ماهانش در حدود 150 تومان باشه ...

پیشاپیش ممنونم !
موفق باشید.

حتماً، بروی چشم...

فقط تا فردا صبر کنید تا بهتون آفر ارائه بدم یا یکی از پلان های داخل سایت...

Naji
October 19th, 2009, 01:26
با تشکر

من این سرور رو حداکثر تا اخر این هفته می خوام ، لطفا سریع تر اماده کنین .

ضمنا اگه اپ لینک رو 1000 Mbps بکنیم هزینه چقدر فرق می کنه؟
و اینکه ایا اپ لینک سرور ها اختصاصی هست یا شیر ؟

ممنون !

P-CO
October 19th, 2009, 01:35
با تشکر

من این سرور رو حداکثر تا اخر این هفته می خوام ، لطفا سریع تر اماده کنین .

ضمنا اگه اپ لینک رو 1000 Mbps بکنیم هزینه چقدر فرق می کنه؟
و اینکه ایا اپ لینک سرور ها اختصاصی هست یا شیر ؟

ممنون !

باشه.

Switchport Speed :

1Gbps Public - $50.00/mo

Private Network

1Gbps Private Network - $0.00/mo

1eng.ir
October 19th, 2009, 04:40
پورت 100 مگابیت، تا چند مگ دانلود میده ؟ 12 مگ رو میده دیگه ؟

P-CO
October 19th, 2009, 07:58
پورت 100 مگابیت، تا چند مگ دانلود میده ؟ 12 مگ رو میده دیگه ؟

پورت 1مگابیت نرمش همون 11هستش. (توی همین رنج)

Naji
October 19th, 2009, 14:29
باشه.

switchport speed :

1gbps public - $50.00/mo

private network

1gbps private network - $0.00/mo

ممنونم .

منتظر افر هستم .

P-CO
October 19th, 2009, 14:55
Single Processor Dual Core Intel E7300 - 2.66GHz (Wolfdale) - 3MB cache
RAM : 4GB ECC
250GB SATAII - 7,200RPM
2,000 GB Bandwith
1 Gbps Private Network
9 IP Addresses
Standard IPMI and KVM-IP Card

هزینه ی این پلان، 149000تومان در ماه می باشد.

Naji
October 19th, 2009, 15:03
دستت درد نکنه ، عالیه ...

اگه پهنای باند رو کمی بیشتر کنیم ، چقدر میشه هزینش ؟ مثلا 6000 گیگابایت

تا کی میتونین اماده کنین این سرور رو برام ؟ با مدیریت اولیه و مجازی سازی ؟

Sajad
October 19th, 2009, 15:11
خودمون بايد براش رم بخريم ؟ :d

Naji
October 19th, 2009, 15:15
اره :d

منم متوجه نشدم ...

رم چقدر هست برای این پلان جناب پرناک ؟

ممنون .

P-CO
October 19th, 2009, 15:26
تصیح شد.

Naji
October 19th, 2009, 15:31
ممنون ...

هزینه پهنای باند اضافی رو هم لطف کنین ...

P-CO
October 19th, 2009, 15:42
6,000GB - $400.00/mo

Naji
October 19th, 2009, 15:53
اوکی ... مرسی .

فعلا کافیه 2000 گیگابایت واسم ،

من از سایت باید سفارش بدم یا باید چیکار کنم واسه خرید ؟

P-CO
October 19th, 2009, 16:22
داخل سایت به دلخواه یک پلان را انتخاب کنید، من خودم سفارشتون رو اوکی میکنم.

امکان پرداخت آنلاین هم هست.

Naji
October 19th, 2009, 16:30
باشه .

کنترل پنل هم دایرکت ادمین می خوام ... کلا چقدر می شه هزینش تا انلاین پرداخت کنم ؟

P-CO
October 19th, 2009, 16:34
اطلاعت بیشتر توی پیغام خصوصی و یا یاهو پی ام بدین صحبت کنیم.

با احترام.

Naji
October 19th, 2009, 16:38
باشه ، ممنون .

با تشکر از همه دوستان عزیز

سرور مورد نظر خریداری شد .

P-CO
October 19th, 2009, 17:12
خب دوستان اگر سوال یا درخواستی دارن، من در خدمتم.

aoscentral
October 19th, 2009, 19:05
سلام

گیگ نت یکی از بهترین دیتاسنتر هایی بود که باهاشون کار کردم . هم از نظر پشتیبانی و هم روابط عمومی و کمک بسیار بالایی که قسمت فروش و پشتیبانی با کاربر داره عالیه !

اما قبل از خرید دوستان لطف کنید به aup و tos موجود در سایت گیگ نت توجه کنید . با توجه به اینکه شما قرار هست کاربر ایرانی روی سرور ها هاست کنید پس مطمعا باشید در مدت زمان کوتاهی خواه نا خواه تک تک اون موارد tos را رعایت نمی کنید !

و جالبتر از همه اینجاست که گیگ نت از هر نظر عالیه و مخصوصا در مورد اجرا قوانینی که توی سایتشون درج کردن هم عالی هستن ! و جریمه های زیبایی که بابت هر گونه تخلف که در tos ذکر شده خیلی راحت از شما میگیرن !

نمی خواهم توهینی به دوستان یا هموطنان کرده باشم ! اما هاست کردن کاربر ایرانی با رعایت کردن کامل اون قوانین غیر ممکن هست و یقینا شما به مشکل بر می خورید .

این دیتاسنتر شدیدا به قوانن پایبند هست و با کاربران متخلف برخورد میکنه ( اسکریپت نال ! آهنگ ! فیلم ! برنامه ! کرک ! تورنت ! و ... تعطیل )

موفق باشید

aoscentral
October 19th, 2009, 19:16
در ضمن برای خرید سرور از گیگ نت بهتون توصیه می کنم به Derek Raines ایمیل بزنید ! تمامی قسمت فروش زیر نظر این هست و مطمعنا بیشتر از بقیه می تونه کمک کنه برای خرید سرور !

البته من به هیچ وجه توصیه نمی کنم با رفتن به این دیتاسنتر برای کاربرانتون مشکل ایجاد کنید ! با وجود کاربران .... به مشکل ساسپند سدن و جریمه ... بر می خورید ) سابقه کار کردن با این شرکت دارم ! دیر یا زود نداره اما سوخت و سوز داره

P-CO
October 19th, 2009, 21:18
محسن جان سلام، ممنون از اطلاع رسانیت.

بله، همه جا همینطوره!!!

حتی xlhost هم اگر قوانینشون رو رعایت نکنین (و پس از دریافت ایمیل از Abuse) باز هم پشت گوش بندازین ساسپند و حتی Terminate میشید!

aoscentral
October 19th, 2009, 21:33
محسن جان سلام، ممنون از اطلاع رسانیت.

بله، همه جا همینطوره!!!

حتی xlhost هم اگر قوانینشون رو رعایت نکنین (و پس از دریافت ایمیل از Abuse) باز هم پشت گوش بندازین ساسپند و حتی Terminate میشید!

]مه جا اینطور نیست !

xlhost اخطار میده کلی . چندید بار ... و جریمه و اینچیزا نمیزنه ! فقط الکی تو TOS نوشتن . اما سخت نمی گیرن به کاربر !

اما اینجا حرفشون حرفه ! در همه موارد

Aria
October 19th, 2009, 22:37
سلام

گیگ نت یکی از بهترین دیتاسنتر هایی بود که باهاشون کار کردم . هم از نظر پشتیبانی و هم روابط عمومی و کمک بسیار بالایی که قسمت فروش و پشتیبانی با کاربر داره عالیه !

اما قبل از خرید دوستان لطف کنید به aup و tos موجود در سایت گیگ نت توجه کنید . با توجه به اینکه شما قرار هست کاربر ایرانی روی سرور ها هاست کنید پس مطمعا باشید در مدت زمان کوتاهی خواه نا خواه تک تک اون موارد tos را رعایت نمی کنید !

و جالبتر از همه اینجاست که گیگ نت از هر نظر عالیه و مخصوصا در مورد اجرا قوانینی که توی سایتشون درج کردن هم عالی هستن ! و جریمه های زیبایی که بابت هر گونه تخلف که در tos ذکر شده خیلی راحت از شما میگیرن !

نمی خواهم توهینی به دوستان یا هموطنان کرده باشم ! اما هاست کردن کاربر ایرانی با رعایت کردن کامل اون قوانین غیر ممکن هست و یقینا شما به مشکل بر می خورید .

این دیتاسنتر شدیدا به قوانن پایبند هست و با کاربران متخلف برخورد میکنه ( اسکریپت نال ! آهنگ ! فیلم ! برنامه ! کرک ! تورنت ! و ... تعطیل )

موفق باشید

سلام.

من شخصاً با این دیتاسنتر کار نکردم، ولی انگار یه چیزی تو مایه های ThePlanet هست !

من هم دقیقاً به همین دلیل کارم رو با ThePlanet ادامنه ندادم و 12 تا سروری که باهاشون داشتم رو به شرکت جدیدی که باهاش آشنا شده بودم (که الان درش شریک هستم) منتقل کردم !

اگر اینطوری باشه، که خطرناک هست.

من شخصاً سر Blacklist شدن یکی از IP های سرورم، مجبور شدم به ThePlanet مبلق 350 دلار بدم و با اینکه دوستانی اونجا داشتم، باز هم نتونستم از زیرش در برم و خیلی زورم گرفت !!!!!!!!!!!

سر همین جریان، اگر اینجا هم بخواد اینطوری عمل کنه، پس میشه گفت قیمت نسبتاً پایین سرورهاشو، با این روش جریمه گرفتن در میاره ...!

نمی دونم والا، من اینطور برداشت کردم، نظر شما چیه دوستان ؟

با تشکر.

Aria
October 20th, 2009, 06:29
سلام.

تو TOS این شرکت یه مورد دیدم که خیلی خیلی عجیب بود !!!!!

If an Digital Management Partners, LLC account is used to violate the Acceptable Use Policy or our TOS, we reserve the right to terminate your service without notice. We prefer to advise customers of inappropriate behavior and any necessary corrective action, however, flagrant violations of the Acceptable Use Policy will result in immediate termination of service. Our failure to enforce this policy, for whatever reason, shall not be construed as a waiver of our right to do so at any time.

ترجمه:
اگر یکی از سرور های هاست شده توسط شرکت ما (Digital Management Partners, LLC) به هر دلیل و از قوانین ذکر شده در "قوانین مورد قبول کاربر" (UAC) سرپیچی کند، ما این حق را برای خود نگه داشته تا سرور کاربر خاطی را، حتی بدون دادن اخطار به کاربر، به کلی از شبکه خارج کنم. ما تصمیم گرفتیم که قبل از انجام این کار به کاربر اخطار دهیم، اما، اگر تشخیص دهیم که سرپیچی کاربر از قوانین ذکر شده، جدی بوده است، سرور ایشان به سرعت از شبکه خارج خواهد شد و به کلی حذف می شود.
اگر موارد ذکر شده توسط ما (در مورد حذف کردن سرور کاربر) پس از مشخص شدن سرپیچی کاربر از قوانین ذکر شده، به هر دلیل انجام نشد، این بدین معنا نیست که ما از خطای کاربر و حق خود، چشم پوشی کرده ایم و تنبیه ذکر شده، در هر زمان قابل اجرا است !

نکته:
با توجه به آشنایی من با قوانین و مقررات کشور آمریکا، وقتی شما از شرکتی خریدی انجام می دهید و قرارداد و یا توافق نامه آن شرکت را امضا کرده و یا به هر نحو قبول می کنید، حتی بزرگترین وکلای دادگستری هم نمی توانند به هیچ عنوان، از شما دفاع کنند و مشکل شما را با آن شرکت برطرف کنند.

پیشنهاد من:
اگر تمایل به خرید سرور از این شرکت دارید، با توجه به بررسی های دقیق بنده، این شرکت یکی از بزرگان هاستینگ دنیا می باشد و از تیم با تجربه، سخت افزار های قوی و قابل اعتماد و شبکه های بسیار پر سرعتی برخوردار است.
اما، اطمینان حاصل کنید که کاربران شما، افراد شناخته شده هستند و از نداشتن سابقه بد ایشان، اطمینان حاصل کنید و سپس سرویس Host/VPS را به ایشان تحویل دهید واگر نه، تمام تجارت شما فدای یک کاربر خواهد شد.

حرف آخر:
اینها تنها در صورت درست بودن حرف همکارمان (aoscentral) می باشد که فرمودند این شرکت بر قوانین ذکر شده در TOS سایت خود بسیار جدی است و به هیچ عنوان از حق خود کوتاه نمی آید !!!

با تشکر.

P-CO
October 20th, 2009, 22:27
با سلام، من راجعبه این مساله صحبت کردم باهاشون. جواب نهایی :

That is possible – if we get complaints about servers we notify owner first – that would be you – if no reply or it does not stop or is illegal – we pull the plug

پس اینها از این پس میان اول ایمیل میدن اگر جوابی نگرفتن بعد...

P-CO
October 20th, 2009, 22:48
از بالا دستو آمد : ;;)

Now sell some servers for us (legal ones of course)

goldstar
October 21st, 2009, 01:53
سلام
من از یکی از دوستانم که از این دیتاسنتر سرور داره پرسیدم
گفت که یک بار مشکل اسپم براش پیش اومده بهش گفتند بعد که حل کرده دیگه ترمینیت نشده
جریمه هم نگرفتند. گفت قبلش اخطار میدن البته ممکنه مدتش مثلا کمتر از دیتاسنترهای دیگه باشه

P-CO
October 21st, 2009, 08:07
دقیقاً اصلاً من گفتم توی ایران این قوانین نمیتونه دقیق اجرا بشه. گفت کدوم بخش از این قوانین مشکل دارین؛ گفتم همش...

انشالله که مشکلی پیش نیاد، ولی خب اینها هم گفتن مثل دیتاسنتر های دیگه اول ایمیل میزنن که ما اطلاع رسانی کنیم، بعد اگر رعایت نشد جریمه میکنن یا Terminate.

با احترام

Aria
October 21st, 2009, 19:01
دقیقاً اصلاً من گفتم توی ایران این قوانین نمیتونه دقیق اجرا بشه. گفت کدوم بخش از این قوانین مشکل دارین؛ گفتم همش...

انشالله که مشکلی پیش نیاد، ولی خب اینها هم گفتن مثل دیتاسنتر های دیگه اول ایمیل میزنن که ما اطلاع رسانی کنیم، بعد اگر رعایت نشد جریمه میکنن یا terminate.

با احترام

سلام.

در این صورت، یکی از بهترین انتخاب های کاربران ایرانی خواهد بود.

فقط از مشکل تحریم اطمینان حاصل کنید.

با تشکر.

P-CO
October 21st, 2009, 23:05
سلام.

در این صورت، یکی از بهترین انتخاب های کاربران ایرانی خواهد بود.

فقط از مشکل تحریم اطمینان حاصل کنید.

با تشکر.

سلام، من تضمین میکنم که مشتریان عزیز از نظر تحریم هیچ مشکلی نخواهند داشت.

با تشکر :113: