PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری در سایت

taksami4
March 5th, 2012, 23:25
با سلام و عرض خسته نباشید
در ابتدا امیدوارم تاپیک رو در مکان درستی ایجاد کرده باشم و همینطور خلاف قوانین عمل نکرده باشم.;;)
عرض کنم خدمتتون که، بنده مایل هستم در یک سایت موزیک - فیلم - سریال یا هر چی اسمش رو میذارید فعالیت کنم. در بخش مراسم ها ( Awards ) و کنسرت فعالیت میکنم. منابع خودم رو دارم و میتونم کیفیت های مختلفی رو برای دانلود قرار بدم. از نظر سابقه فعالیت باید بگم در هیچ سایتی قبلا کار نکردم اما طرز کار با وردپرس-نیوک-وی پی اس رو بلدم و باهاشون کار کردم
سایر موارد و شرایط رو هم می بایست بقیه بگن.با تشکر

maham-server
March 5th, 2012, 23:40
سايت انجمن حاضر هستيد كار كنيد؟؟؟

sajadzero
March 5th, 2012, 23:44
سلام

آدرس سایت ما پ.خ شد

taksami4
March 5th, 2012, 23:57
با سلام مجدد.همونطور که عرض کردم این که کجا فعالیت کنم برام اهمیت نداره.تنها امکانات باید در اختیارم باشه تا بتونم کارم رو انجام بدم. حالا میخواد وبلاگ باشه و یا میخواد سایت معمولی باشه و یا سایت معروف در این زمینه.
من خودم علاقه زیادی به مراسم ها و کنسرت ها دارم.اکثرا هم بالا ترین کیفیت موجود روی نت ( که معمولا 1080 هست ) رو خودم دانلود میکنم . به دلیل اینکه دیدم اکثر سایت ها هیچگونه توجه به نظرات کاربراشون نمیکنن و درخواستاشون رو ترتیب اثر نمیدن تصمیم گرفتم که در یک سایتی که امکانات در اختیار بنده قرار میده فعالیت کنم.
متشکر

AHF-victory
March 6th, 2012, 00:30
ياهو اي دي اگر داريد بديد

ممنون

MihanTech
March 6th, 2012, 01:01
چرا خودتون اقدام به راه اندازی سایت نمیکنید ؟

mehran00
March 6th, 2012, 01:05
اگه امکانش بود نمیخواست شما بگی خودش میزد

MihanTech
March 6th, 2012, 01:14
اگه امکانش بود نمیخواست شما بگی خودش میزد

فکر کردم شاید امکاناتش رو ندارند ، براشون فراهم کنیم ، حیفه ایشون برای کسی کار کنند .
ضمنا طرف صحبت بنده با ایشون بود :)

mehran00
March 6th, 2012, 01:16
فکر کردم شاید امکاناتش رو ندارند ، براشون فراهم کنیم ، حیفه ایشون برای کسی کار کنند .
ضمنا طرف صحبت بنده با ایشون بود :)

دوست عزیز ، منظور ایشون کار در سایت های موزیک و ... و دریافت مبلغ در عوض کار هست بعدشم ایشون از دوستای نزدیک در اینترنت هست از وضعیتشون خبر دارم که میگم امکان ساخت سایت براشون فراهم نیست

taksami4
March 6th, 2012, 10:40

حقیقتش، بنده در گذشته ی خیلی دور وبسایت داشتم در همین زمینه! البته به دلیل محدودیت های مالی فقط فایل های کم حجم قرار داده میشد. بعد از این که سایت خوب جا افتاد و آمار خوبی داشت و الکساش به زیر 100 هزار رسید با وجود ماجرای فیتلر (!) دیگه نمی تونستم ادامه بدم.و الان هم انقدر سایت های دانلود ( چه موزیک - چه فیلم و چه نرم افزار ) زیاد شده که اصلا برام صرف نداره بخوام از صفر شروع کنم. بهتر هست که در سایتی که معروف هم باشه فعالیت کنم که حداقل کارم ارزش داشته باشه! چون سایت های تازه کار ممکنه یه دفعه به خاطر مشکلات مالی جمع کنن و برن!

taksami4
March 6th, 2012, 19:30
من همچنان آمادگی دارم.اگر خواستید می تونم کمک کنم:">