PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم بانک ملت (افتخار ایران و ایرانی)

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 20:07
الان 1 ساعته 100 تومن خرید کردند و تو مدیریت ماژول زده موفقیت آمیز
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/4961-باز-هم-بانک-ملت-افتخار-ایران-و-ایرانی-245454-jpg

ولی خبری از پول تو حساب من نیست جالبه با این ستل دستی هم ستل میکنم میگه
کد 45 : تراکنش settle شده است.
حالا این 100 تومن کجاست؟

iraniserver
March 5th, 2012, 20:09
سلام
فردا تماس بگیرید آقای دربندی و یا نوری

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 20:11
با این حساب یک تلفن چی هم نیاز دارم که هر روز سفارش اکی کنه و با هزینه تلفن حقمو بگیرم
عجب زمونه ای شده

iraniserver
March 5th, 2012, 20:11
ضمنن؛
جدیدا مشاهده شده ترانکش ها ، چند دقیقه بعد از پرداخت مشتری به حساب پذیرنده منظور میشه

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 20:13
جدیدا مشاهده شده ترانکش ها ، چند دقیقه بعد از پرداخت مشتری به حساب پذیرنده منظور میشه
بیش از یک ساعته

sebastian
March 5th, 2012, 20:17
این بانک ملت از نظرم بدترین درگاه پرداخت آنلاین اینترنتی رو داره من که ازش راضی نیستم
همین چند مدت پیش برای خرید از هاستینگ پشتیبان دچار این مشکل شدیم که پول هنوز نه به حساب من برگشت داده شده و نه به حساب اونا انتقال داده شده
یکی نیست بگه وقتی قدرت ارائه ی همچنین امکاناتی مثل بانک های برتر (ملی , سامان و ...) رو ندراند واسه چی اصلا درگاه میدن !!!
به جای این تبلیغات مختلف بهتره رو کیفیت کارشون کار کنن

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 20:19
ما هم به نظرم باید این 100 تومن رو صدقه امروز حساب کنیم

sebastian
March 5th, 2012, 20:50
ما هم به نظرم باید این 100 تومن رو صدقه امروز حساب کنیم

نه مثل اینکه این خرابکاری های درگاهشون رو هر 5-6 ماه رسیدگی میکنن منتظر بمون تا برگشت بزنن مبلغ رو

MOHAMMAD MOHSEN
March 5th, 2012, 20:56
الان 1 ساعته 100 تومن خرید کردند و تو مدیریت ماژول زده موفقیت آمیز
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/4961-باز-هم-بانک-ملت-افتخار-ایران-و-ایرانی-245454-jpg

ولی خبری از پول تو حساب من نیست جالبه با این ستل دستی هم ستل میکنم میگه
کد 45 : تراکنش settle شده است.
حالا این 100 تومن کجاست؟

به نظر من سوئیچ کنید رو پارسیان هزینه رو روز بعد واریز میکنه اما از این بازی ها نداره کارمزدم نداره به نظر من گیت وی پارسیان از همه بهتره

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 21:23
تو این فکر هستم

amirlord
March 5th, 2012, 21:28
سلام
پارسیان درگاه پایداری داره و جدیدا اون چک تضمین 1 میلیون تومانی هم نمی گیرن ! برای سایت های هاستینگ هم مجوز کسب و کار نمیخوان !

j4b3r
March 5th, 2012, 21:50
سلام
این مشکلات هر از گاهی پیش میاد
من هم یه پرداخت داشتم از درگاه بانک ملت موفقیت امیز نبود متاسفانه 2 ماه گذشته و هنوز جوابی درستی ندادند
-----
من خودم از درگاه بانک پاسارگاد استفاده میکنم مدت زیادی هست
خوب و دارای ثبات هست
و توی چند ماه گذشته مشکل خاصی هم نداشته

okey
March 5th, 2012, 22:07
به نظرم بی خیال پولت بشو ...
مستقیم برو بانک پارسیان یا پاسارگاد یه حساب باز کن یه روز وقت بزار یه پرداخت آنلاین ازشون بگیر .
در ملت رو هم تخته کن

Ashkankamangar.ir
March 5th, 2012, 22:09
بله تو همین فکر هستم اینجوری نمیشه
راستی یه دست یه هورا برا بانک ملت بالخره پول اومد تو حسابم ولی ارزششو نداره اصلا

bepad
March 5th, 2012, 22:11
جالب اینجاست قبلا ستل برمیگردوند الان اونم دیگه ....

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

ما هم اخرین تراکنش ساعت 18 بوده و دقیقا ۲۰:۴۸:۵۴ اومده!

ali2k
March 5th, 2012, 22:12
این مشکل اخیرا مشاهده شده پول میاد به حسابتان ولی با تاخیر به عبارتی یه جایی پول گیر میکنه یکدفعه میاد :) این مشکل دیگه ستل و داستان های قبلی نیست یه چیزی داخل بانکه که با تاخیر واریز میکنه ... ولی همیشه امده پول :) نگران نباشید.

Kian
March 5th, 2012, 22:28
اگه بانکهای دیگه هم مثل مثل ملت صدها درگاه پرداخت اینترنتی و هزاران کاربر آنلاین داشتند معلوم میشد چند مرده حلاجند ! ....

aliarkhodi
March 5th, 2012, 22:32
امروز کلا بانک ملت با تاخیر واریز می کنه
منم چندین تراکنش داشتم که همه با تاخیر اومدن
با این اوصاف باز هم به نظر من در بین بانکها بهترین هست
ولی درگاه پارسیان هم خوبه فقط یه چیزی هست که واریز آنی نداره و همه رو فردا با هم میریزه یه مقدار حساب کتابش به هم میریزه

php.source
March 5th, 2012, 22:36
چه حالی دارید شما میرید سر هر واریز چک می کنید.
بانک ها مشکل ندارند و بدون شک هزینه رو بر میگردنن(شاید یکم دیر اما 100%)
این جور اتفاقا برای بانک بد تموم میشه به خاطر این قبل بازگشایی هر سیستم میلیون ها هزینه میکنن تا همه زوایا بررسی بشه

aliarkhodi
March 5th, 2012, 22:41
درسته آخرش میریزن
ولی من چون قسمت ستل سایتم رو مطمئن نیستم که درست کار میکنه چند روزی دارم تراکنش ها رو چک می کنم ببینم مشکلی نداره
سایت قبلیم رو هیچ وقت چک نمی کردم بعضی وقتا بعد از چند ماه ستل میزن میومد به حسابم
در کل دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

pardisan
March 5th, 2012, 22:44
دوستان عزیز من بخواهم درگاه پرداخت انلاین بانک پارسیان یا پاسارگارد یا سامان را بگیرم
باید چه کنم؟
چه مدارکی می خواهد؟
خواهشا راهنمایی کنید

sebastian
March 5th, 2012, 22:47
دوستان از لینکی که پیوست کردم میتونید با کامل کردن فرم درخواست خودتون رو مبنی بر ناموفق بودن تراکنش به بانک اعلام کنید بعد از 24 ساعت با مراجعه به نزدیکترین شعب یا خود سایت بانک ملت پاسخ خودتون رو برای اون تراکنش دریافت می کنید

بعد از پر کردن فرم کد رهگیری درخواست رو یادداشت کنید

بانک ملت > معرفی خدمات > الکترونیکی > سامانه ها > سامانه سیام > ورود اطلاعات تراکنش خرید ناموفق (http://www.bankmellat.ir/portal.aspx?tabid=464)

MOHAMMAD MOHSEN
March 5th, 2012, 22:55
اگه بانکهای دیگه هم مثل مثل ملت صدها درگاه پرداخت اینترنتی و هزاران کاربر آنلاین داشتند معلوم میشد چند مرده حلاجند ! ....

این مهم نیست که چند تا کاربر داره! مهم اینه که بانک به تعهداتش درست عمل کنه درگاه پارسیان خیلی قدیمی تر از ملت هست و اگر نگم ترافیک تراکنش هاش بیشتر از ملته کمتر نیست

sebastian
March 5th, 2012, 23:00

این دلیل مناسبی برای قصور این بانک در برار ارائه ی سرویس به کاربران نیست
چون یا این بانک میتونه این سرویس رو به خوبی ارائه بده یا نمیتونه
شما فرض کن یه invoice مبلغ بالا بخوای پرداخت کنی که این مشکل واست پیش بیاد
باید صبر کنی تا اینا کی پول شما رو برگشت بدن ؟!!! واقعا خنده داره

P30Tools
March 5th, 2012, 23:01
سلام
ما هم چند ماهی هست که از درگاه ملت استفاده می کنیم ولی فرصت چک کردن تک تک تراکنش ها رو نداشتیم,ولی مثل اینکه باید بررسی کنیم.

itjavani
March 5th, 2012, 23:09
من که دیگه خودمو راحت کردم
هر ماه یا دو ماه یکبار ایمیل میکنم که تراکنش هایی که روی ترمینال ما ستل نشده رو اعلام کنند
بعد 48 ساعت اعلام میکنن
من هم ستل میکنم و بعد چند ساعت میاد به حساب
دردسر روزانه هم ندارم دیگه

HyperServer
March 6th, 2012, 00:05
با سلام خدمت دوستان ...

مدتی هست که تاپیک های مختلفی در مورد تراکنشهای بانک ملت دارم میبینم در انجمن. لازم دیدم تا یکسری اطلاعات رو در اختیار کاربران دیگر قرار بدیم...
ما صرفا از درگاه پرداخت ملت استفاده میکنیم.

این چند روز به توصیه دوستان ما روی نقل و انتقالات تمرکز و مانیتور کردیم...
حداکثر زمان تاخیر واریز وجه 15 دقیقه بوده ...85% مواقع هم زیر 1 دقیقه به حساب ما واریز شده.

اول چند نکته رو در نظر بگیرید: بانک ملت پرداختش 1 مرحله ای هست ....در حقیقت کاربر با کامل کردن فرم و submit پرداختش انجام میشه اما سایر بانک ها در دو صفحه پرداخت رو نهایی میکنن.
بانک ملت واریز وجه رو آنی انحام میده و سایر بانک ها به صورت روزانه و bulk !

به همین دلیل ماژول بانک ملت برای whmcs با سایر مازول های بانکی از لحاظ ساختار پایه کمی متفاوت هست ! یه همین دلیل پیشنهاد میشه حتما از فراسو تهیه کنید.

طی مدت تقریبی یک سال هیچ مشکلی با شرکت به پرداخت و نقل و انتقال مبالغ نداشتیم.

این مورد هم عرض کنم که تاخیرات بیشتر مواقع به دلیل پرداخت با سایر کارت های بانکی ( به غیر از ملت هست ) و اونم به دلیل تاخیرات شبکه شتاب بر روی بستر اینترنت هست.

اینجوری که با جناب تبریزی صحبت کردیم بانک با دریافت تایید verify از سمت پذیرنده حداکثر تا 15 دقیقه مبلغ رو نهایی میکنه و دست نمیزنه و اگر این verify رو سایت پذیرنده ارسال نکنه مبلغ برگشت میخوره. (این مورد با تلفن همراه بود دقیق متوجه نشدم که منظور همین بوده یا نه)

موفق باشید.

p30speed
March 6th, 2012, 00:18
امروز عصر بانک ملت خیلی شلوغ بود

حتی تراکنش هایی که با دستگاه pos بود بین 30 دقیقه تا 1 ساعت بعد به حساب می آمد.

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

به نظر من بانک ملت با whmcs مشکل داره
من دارم شارژ میفروشم با اسکریپت رایگان تا الان با بانک ملت مشکلی نداشتم. تراکنشها انجام شده و هزنیه به حساب اومده نهاین خیلی دیر شده اینترنتی 5 دقیقه تا 10 دقیقه بعد

aliarkhodi
March 6th, 2012, 00:19
دوستان از لینکی که پیوست کردم میتونید با کامل کردن فرم درخواست خودتون رو مبنی بر ناموفق بودن تراکنش به بانک اعلام کنید بعد از 24 ساعت با مراجعه به نزدیکترین شعب یا خود سایت بانک ملت پاسخ خودتون رو برای اون تراکنش دریافت می کنید

بانک ملت > معرفی خدمات > الکترونیکی > سامانه ها > سامانه سیام > ورود اطلاعات تراکنش خرید ناموفق (http://www.bankmellat.ir/portal.aspx?tabid=464)

این مال مشتری هست نه مال صاحب فروشگاه
وقتی مشتری خرید می کنه و تراکنش ناموفق می خوره باید اونجا ثبت کنه تا پول بر گرده به حسابش که البته نیازی نیست فوری بر میگرده
فروشگاه دارها باید حواسشون باشه تراکنش های ستل نشده رو دستی ستل بزنن یا از به پرداخت بخوان براشون انجام بده

p30speed
March 6th, 2012, 00:20

دوست عزیز این لینک برای خریدار نه فروشنده
-------------

من دارم شارژ میفروشم با اسکریپت رایگان تا الان با بانک ملت مشکلی نداشتم. تراکنشها انجام شده و هزینه به حساب اومده نهایت خیلی دیر شده اینترنتی 5 دقیقه تا 10 دقیقه بعد

sebastian
March 6th, 2012, 00:20
این مال مشتری هست نه مال صاحب فروشگاه
وقتی مشتری خرید می کنه و تراکنش ناموفق می خوره باید اونجا ثبت کنه تا پول بر گرده به حسابش که البته نیازی نیست فوری بر میگرده
فروشگاه دارها باید حواسشون باشه تراکنش های ستل نشده رو دستی ستل بزنن یا از به پرداخت بخوان براشون انجام بده

خوب وقتی تراکنش ناموفق میشه کاربر میتونه با این درخواست مبلغ بازگشت بده و دوباره تست کنه

امروز عصر بانک ملت خیلی شلوغ بود

حتی تراکنش هایی که با دستگاه pos بود بین 30 دقیقه تا 1 ساعت بعد به حساب می آمد.

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

من دارم شارژ میفروشم با اسکریپت رایگان تا الان با بانک ملت مشکلی نداشتم. تراکنشها انجام شده و هزنیه به حساب اومده نهاین خیلی دیر شده اینترنتی 5 دقیقه تا 10 دقیقه بعد

شاید هم اینطوری که شما میگید باشه
چون اکثرا رو whmcs اینجوری میشه
ولی اینا که میبینن اینجوریه باید یه manual برای ساخت ماژول برای این gateway ارائه بدن

parsvps
March 6th, 2012, 00:31
چند شب پیش هم ما یک پرداخت 290 هز ارتومانی ساعت 12 شب داشتیم که بعد از گذشت 7 ساعت مبلغ به حساب ما امد . ساعت 7.30

p30speed
March 6th, 2012, 01:13
دو تا تراکنش یکی از ساعت 22 یکی ساعت 20 دقیقه بامداد داشتم درجا اومده تو حساب بدون تاخیر

MihanTech
March 6th, 2012, 01:23
من در بازه زمانی 1 هفته تست کردم ، در ساعات 7-12 شب ، با تاخیر ثانیه ای واریز میشه ولی در صبح از ساعت 9-2 تاخیر های 1 ساعته هم داشتیم .
بین این دو بازه زمانی ، شرایط متغیر هست .

ولی در کل وضع خوبی نیست . ما امکان پرداخت از طریق بانک ملت را با بانک های دیگه جایگزین کردیم و تا مساعد نشدن شرایط ، با بانک ملت کار نمیکنیم .

samansystems
March 6th, 2012, 10:35
این مشکل اخیرا مشاهده شده پول میاد به حسابتان ولی با تاخیر به عبارتی یه جایی پول گیر میکنه یکدفعه میاد :) این مشکل دیگه ستل و داستان های قبلی نیست یه چیزی داخل بانکه که با تاخیر واریز میکنه ... ولی همیشه امده پول :) نگران نباشید.

اين مشكل اخيرا نيست.
بيش از 1 سال هستش اين مشکل وجود داره و برادران به پرداخت به جای ارائه پاسخ به مشتری هایی که زياد پيگير بشن فحش ميدن.
تاپيک های زيادی هم در اين مورد تو اينترنت باز شده که کافی هستش سرچ کنيد و ببينيد قضيه چی هستش.

Talahost.Com
March 6th, 2012, 11:27
اینجا را هم ببینید بد نیست
نهایت بی ادبی کارمند شرکت بهپرداخت (بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت) (http://forum.persiantools.com/t245425.html)

maham-server
March 6th, 2012, 11:36
خوب يه مديري كس چيزي قانوني نيست كه رسيدگي بشه؟

iranmizban
March 6th, 2012, 12:09
سلام .
ما هم با چنین مشکلی مواجه شدیم اما بعد از 24 ساعت برگشت خورد به حساب .

okey
March 6th, 2012, 12:25
اینجا را هم ببینید بد نیست
نهایت بی ادبی کارمند شرکت بهپرداخت (بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت) (http://forum.persiantools.com/t245425.html)

واقعا باعث تآسف هست آدم های بی شعوری می یان تو نت که بلد نیست اول حسابش رو چک کنه .
واقعا دست میرزا به اون کارمند شریفی که ساعت 3 و نیم بامداد جواب طرف رو خیلی معدبانه می ده ولی طرف خودش دنبال شر می گرده !
بعدشم طرف اگر قسطی نداشت چرا صدا ضبط می کرد ؟
:))

Ashkankamangar.ir
March 6th, 2012, 13:18
اینو بگم خدممتون که تو ادبشون شکی نیست
من یه بار یه تراکنش داشتم که انجام نشد ولی بعدش یه ایمیل زدم از طریق ارتباط با ما
فرداش 3 نفر به من زنگ زدن از به پرداخت
اینجوری نگید
من گفتم سیستم مشکل داره بحث رو کشوندین به کارمنداش.کارمنداش همه با ادب و عالی هستند و مشکل رو مثل برق حل میکنن فقط من ناراحتیم اینه که چرا درست یه پرداخت انجام نمیشه که آدم مجبور بشه تلفن بزنه
خداییش این انجمن خدای انحراف تاپیکه
مدیران قفل کنید لطفا

samansystems
March 6th, 2012, 13:42
اتفاقا آقای نوری از اين مجموعه نهايت بی ادبی رو در ارائه پاسخ به مشتريان زمانی که پول رو نميخوان پس بدن به کار ميبرن.
کلا به پرداخت کارش ميلنگه و لنگش به اين زودی ها مشخص نميشه.
يک 2 2 تا 4 تای ساده کنيد ببينيد بانک ملتی که در ازای هر تراکنش تو اينترنت بانک 25 تومن کارمزد ميگيره چطور حاضره برای درگاه پرداخت و پوز هاش کارمزد نگيره و تازه پول رو آنی واريز کنه ؟

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

خوب يه مديري كس چيزي قانوني نيست كه رسيدگي بشه؟

ما از بازرسی بانک پيگير هستيم.
اگر دوستان ديگه ای هم مشکل دارند اطلاع بدند يک شکايت نامه کلی بر عليه به پرداخت تنظيم ميکنيم.