PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست از خارج از ایران

hadigh
March 5th, 2012, 18:13
سلام به همه دوستان/من میخوام از یه شرکت خارجی هاست بخرم/به نظر شما مال کدوم کشور باشه بهتره؟و چطور میتونم پول براشون واریز کنم؟اگه شرکتی میشناسید با آدرس معرفی کنید.ممنونالبته مشکلات رو هم بگید.ممنونم

1oveless
March 5th, 2012, 18:17
twikamhosting.com رو من تأیید می کنم چون سرویس داشتم.
پرداخت هم من می تونم براتون انجام بدم، نرخارز هم به صورت روزانه حساب می شه البته بهتر هست که سالیانه بخرید اگه مایل هستید که از خارج بگیرید چون تا چند ماه دیگه کسی نمیدونه قیمت دلار چقدر می شه!!!

hpnn.wm
March 5th, 2012, 18:18
hostgator.com
مشهرترین سایت فروش هاست

allbert
March 5th, 2012, 18:24
البته رسم جواب به سوال شما این هست که به شما یک شرکت معرفی بشه اما من الاوه بر این یک پیشنهاد کوچک هم دارم برای شما

بهترین گزینه برای شما خرید هاست از داخل کشور هست تا در مواقع لازم به داد شما برسند

یادتون باشه اگر از خارج هسات تهیه میکنید قوانین کپی رایت برای شما منظور میشه امکان داره به مشکل بر بخورید البته اگر این مسائل مهم نیست بنده

در هر صورت بنده Liquid Web | Dedicated Server, Managed Dedicated Servers, Web Hosting (http://www.liquidweb.com) رو پیشنهاد میکنم فقط هزینش یکم بالاست

sebastian
March 5th, 2012, 18:24
سلام به همه دوستان/من میخوام از یه شرکت خارجی هاست بخرم/به نظر شما مال کدوم کشور باشه بهتره؟و چطور میتونم پول براشون واریز کنم؟اگه شرکتی میشناسید با آدرس معرفی کنید.ممنونالبته مشکلات رو هم بگید.ممنونم

هاستینگ های خارجی حداقل واسه هاست توصیه نمیشن اونایی همه که کارشون خوبه ایران رو تحریم کردن و اگه بفهمن ایرانی هستید ساسپند می کنند و بک آپ هم بعدش نمیدن

hostgator.com
مشهرترین سایت فروش هاست

شما خودت برو به هاست گیتور بگو ایرانی هستی و سرویس میخوای ببین چه جواب بهت میدن :دی

sarvar
March 5th, 2012, 18:26
دوست گرامی اول به عنوان کسی که سالها از شرکت های خارجی هاست گرفتم به شما میگم بهتره از همین شرکت های داخل ایران هاست بگیرید البته نه از شرکت های خیلی معروف که رو هرسرور شون هزاران سایت باشه بلکه از یک شرکت هاستینگ کوچیک و خوب
ولی اگه خواستید هم از خارج بگیرید از این شرکت بگیرید کارش خیلی خوبه
Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host (http://www.justhost.com)

H.G.N
March 5th, 2012, 18:59
دوست عزیز

این همه شرکت خوب و قشنگ تو ایران خودمون , کجا به این شتابان ؟؟

پیشنهاد بنده تهیه هاست از شرکت ها و هاستینگ های ایرانی است : یکی از دلایلم هم اینکه بالاخره هم زبون آدم هستند میتونید بدون دغدغه ترجمه و ... باهاشون صحبت کنید و یا در تیکت هاتون همچنین .

به راحتی میتونید دامین آی آر در سایتتون میزبانی بکنید و ....

بازم مختارید ....

alireza313
March 5th, 2012, 19:55
سلام

من چندین بر این سوال رو پرسیده بودم که یک سایت خارجی که نه صاحبش هندی باشه و نه با ایران مشکل نداشته باشه معرفی کنید که مستر ریسلر بده

jixhost.com این چطوره با پشتیبانیش که صحبت میکردم گفت با ایران تا زمانی که از طریق دروازه پرداخت بن نشدی کاری نداریم

چطور باید این دروازه پرداخت رو دور زد در کل چطوریباید پرداخت کرد ؟

اگه سایت خوبی هم میشناسید لطفا معرفی کنید

IranHosting
March 5th, 2012, 20:05
ریسلر کلاب بهترین سایت خارجی دادن ریسلر و justhost هم واسه هاست خوبه

hadigh
March 5th, 2012, 22:35
ممنون از خرید در خارج منصرفم کردین.

sebastian
March 5th, 2012, 22:54
سلام

من چندین بر این سوال رو پرسیده بودم که یک سایت خارجی که نه صاحبش هندی باشه و نه با ایران مشکل نداشته باشه معرفی کنید که مستر ریسلر بده

jixhost.com این چطوره با پشتیبانیش که صحبت میکردم گفت با ایران تا زمانی که از طریق دروازه پرداخت بن نشدی کاری نداریم

چطور باید این دروازه پرداخت رو دور زد در کل چطوریباید پرداخت کرد ؟

اگه سایت خوبی هم میشناسید لطفا معرفی کنید

AltusHost کمپانی خوبیه و با ایرانی ها هم مشکلی ندارند
سرویس ریسلرشون هم تست شده کاملا تایید میشه ولی فقط از معایبش اینه که پهنای باند کمی روی ریسلرهاش ارائه میده

b_pcmaster
March 6th, 2012, 12:44

من بهتون پیشنهاد میکنم از یه شرکت خارجی که نمایندگی هم توی ایران داشته باشه هاست بگیرید مثل hannoverit که واقعا کارشون عالیه و خودم ازشون هاست دارم که اینو میگم

shivahost
March 6th, 2012, 13:21
کلا بنظر من از یکی بگیرید که راحت بتونید موقع لزوم پشتیبانی زبان هم را بفهمید. اگر انگلیسیتون خوب نباشه به مشکل می خورید.

bineshanam
August 18th, 2012, 12:17
سلام دوستان!
من میخواست یه هاست بگیرم اما نمیدوونم از کدام شرکت بخرم اطلاعاتم دراین زمینه یه کمی پایینه. واقعیت، قبلاً از رجیران گرفته بودم بنا به دلایلی میخوام انتقال بدم به یک شرکت دیگه. لطفاًراهنمایی کنیدکدام شرکت لینوکس ارائه هاست در ایران بهتر،مطمئن تر و ارزان است؟
باتشکراز تمامی دوستان محترم!

Saati
August 18th, 2012, 18:20
سلام دوستان!
من میخواست یه هاست بگیرم اما نمیدوونم از کدام شرکت بخرم اطلاعاتم دراین زمینه یه کمی پایینه. واقعیت، قبلاً از رجیران گرفته بودم بنا به دلایلی میخوام انتقال بدم به یک شرکت دیگه. لطفاًراهنمایی کنیدکدام شرکت لینوکس ارائه هاست در ایران بهتر،مطمئن تر و ارزان است؟
باتشکراز تمامی دوستان محترم!
سلام
دوست من اینجا بخش اموزشیه و شما باید توی بخش درخواست سرویس تاپیک کنید. اینجا کسی افر نمیده
ضمنا هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه . با احترامی که برای همه هاستینگ ها قائلم ولی بهترین کار اینه که از مشتریان یک هاستینگ سوال کنید درمورد کیفیت و ...
موفق باشید.