PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ovh در کشور فرانسه.

HugeServer
October 18th, 2009, 03:00
با سلام خدمت تمامی همکاران و کاربران گرامی.
دوستان طبق بحثهایی كه در این انجمن شده بود، من مشتاق شدم كه از دیتا سنتر چند تا سؤال بپرسم.
متن سوال ها بصورت زیر و در زیر انها هم جوابیه انها ذکر شده است. با آرزوی موفقیت برای تمامی کسانی كه ...

Sehr geehrter OVH-Support-Team,

ich wollte einen Dedicated-Server von Ihnen kaufen, aber ich habe folgende Fragen. Wenn Sie meine Anfragen antworten, ist sehr nett von Ihnen.

1. Wenn ich den Server kaufe, kann ich den Server noch weiter vermitten?
2. Haben Sie Probleme mit den anderen Länder, die nicht in Europa sind?
3. Wenn die IP-Adresse, die meine Site besuchen, aus dem Iran wären, haben Sie damit Probleme?
4. Gibts auch Problem mit Warez-Files?

Ich wollte auch gerne wissen, ob Sie die IP-Adresse, die den Server besuchen, kontrollieren?

پشتیبان محترم دیتا سنتر ...
من میخواستم از شما سرور اختصاصی بگیرم، ولی قبلش از شما سؤال های زیر رو دارم. كه اگه انها ار جواب بدید، خیلی لطف کردید.

۱. من كه سرور رو میخرم، آیا میتونم آن را دوبار اجاره بدم ؟
۲. شما مشکلی با کشورهایی كه در اروپا نیستن دارید؟
۳. اگه كه از کشوری مانند ایران سایت های من رو چک کنن، شما با آن مشکلی دارید؟
۴. آیا با شما وارز فایل هم هاست میشه؟
من میخواستم بدونم كه آیا شما آی پی هایی كه وارد سرور میشن رو کنترل میکنید ؟

Hallo,

bei OVH Deutschland können Sie nur bestellen, wenn Sie einen Wohnsitz in Deutschland, Österreich oder
der Schweiz haben, aus anderen Ländern ist eine Bestellung leider nicht möglich.
Sie können einen Server weitervermieten, das ist kein Problem.
Prinzipiell ist es egal, mit welchen IPs aus welchen Ländern
auf die Server von OVH zugegriffen wird, es gibt diesbezüglich keine Einschränkungen.
Warez sind bei OVH (wie auch überall sonst...) nicht erlaubt,
Sie müssen sich an die geltenden Gesetze und Bestimmungen halten,
ansonsten wird Ihr Server von uns gekündigt.

Mit freundlichen Grüßen

M. Peter
OVH-Kundendienst

با سلام.

با دیتا سنتر در آلمان، فقط میتواند کشور های آلمان، اتریش و سویس سرور تهیه کنن، و از کشور های دیگه غیره ممکن هاست متاسفانه.
شما میتوانید سرور خود را دوبار اجاره بدید، و این اصلا مشکل نداره.
طبق اساسنامه این كه چه آی پی از سایت شما دیدن کنه، و وارد سرور بشه اصلا اهمیتی نداره، و کاملا قانونی هست. و اصلا مشکلی نداره.
وارز با دیتاسنتر .. مجاز نیست، و شما باید قوانین را رعایت کنید. و اگر این کار از شما سر بزنه باعث مسدود شدن سرور میشود

goldstar
October 18th, 2009, 03:30
با سلام
ovh آلمان رو نمیدونم .
ولی ovh انگلیس سرور دوستم رو بست . خوشحالم که آلمان این کار رو نمیکنه
دوستان اگر از طریق این دوست عزیز قصد خرید سرور دارند از سایت زیر هم میتونند سرور انتخاب کنند چون زیر مجموعه ovh آلمان هست
http://www.isgenug.de/

اما ارزانترین سرورهای ovh مربوط به لهستان میشه!
موفق باشید

HugeServer
October 18th, 2009, 03:34
با سلام
ovh آلمان رو نمیدونم .
ولی ovh انگلیس سرور دوستم رو بست . خوشحالم که آلمان این کار رو نمیکنه
دوستان اگر از طریق این دوست عزیز قصد خرید سرور دارند از سایت زیر هم میتونند سرور انتخاب کنند چون زیر مجموعه ovh آلمان هست
http://www.isgenug.de/

اما ارزانترین سرورهای ovh مربوط به لهستان میشه!
موفق باشید

با تشکر از جوابت.

من قصدم از اینکه این تاپیک رو زدم اصلا فروش نبود دوست من. من میخواستم كه این حرفا و حدیث هارو بر طرف کنم، كه اینقد بازیا ناغان كه فلان و بیسوار هست؛)

انشالا كه همیشه تو کارت موفق باشی دوست عزیز.

Veria
October 18th, 2009, 04:17
من از ایشون خواهش کردم برام تحقیق کنن
و ایشون لطف کردن و با دیتاسنتر صحبت کردن
ازشون سپاسگذارم

AfraWeb.net
November 7th, 2009, 00:31
Dear Customer,

Thank you for your interest in OVH, currently OVH only operate in the following countries: https://www.ovh.co.uk/items/framework/availability.xml

However we are always expanding. Currently, we are working to expand our services, for instance in Russia, Norway, Morocco and Turkey by the end of 2011", so please keep checking the website for news.

If you have any further question, please don't hesitate to contact us.

Best regards,
Tania T.