PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از کلیه علاقمندان به فعالیت های بیمه ای

bimeyeomr
March 5th, 2012, 09:57
با سلام و درود خدمت همه دوستان
بدین وسیله از کلیه علاقمندان به فعالیت های بیمه ای دعوت می شود جهت فعالیت در زمینه فروش بیمه های زندگی (بیمه های عمر) در سایت www.bimeyeomr.ir (http://www.bimeyeomr.ir/) اعلام آمادگی نمایند .
شایان ذکر است کلیه مزیت هایی که در آدرس بیمه عمر و سرمایه گذاری و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/feature.php) برای بازاریابان و نمایندگان عزیز در نظر گرفته شده است ، تنها گوشه ای از خدماتی است که به همکاران عزیز ارائه می گردد . ضمنا از طریق همین تاپیک پاسخگوی کلیه سوالات خواهیم بود.
با آرزوی موفقیت برای شما . . .

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

سامانه اطلاع رسانی از طریق پیامک افتتاح شد
شماره 10000000002491 از هم اکنون در اختیار عزیزان می باشد . . .

---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

از کلیه عزیزان دعوت می شود لطفا داخل سایت به عنوان بازاریاب از طریق لینک www.bimeyeomr.ir/affiliate.php (http://www.bimeyeomr.ir/affiliate.php) ثبت نام بفرمایید
از همین لحظه با پیشنهاد یکی از کاربران و صحبتی که با پرسنل شرکت انجام شد ، پورسانت سفارش اول هم به بازاریابان عزیز پرداخت میشه
امیدوارم با تسهیل شرایط بتونیم در خدمت عزیزان باشیم . . .

292122
March 5th, 2012, 10:29
بيمه عمر چه ربطی داره به انجمن هستينگ!!! :39:
جديداً ملت چه چيزايی تبليغ ميکنن تو اين انجمن.

soheyl_ir89
March 5th, 2012, 10:37
بیمه عمر برای همه افراد مفیده و مربوط به قشر خاصی نیست.

baghebahar
March 5th, 2012, 10:37
با سلام و درود خدمت همه دوستان
بدین وسیله از کلیه علاقمندان به فعالیت های بیمه ای دعوت می شود جهت فعالیت در زمینه فروش بیمه های زندگی (بیمه های عمر) در سایت www.bimeyeomr.ir (http://www.bimeyeomr.ir/) اعلام آمادگی نمایند .
شایان ذکر است کلیه مزیت هایی که در آدرس بیمه عمر و سرمایه گذاری و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/feature.php) برای بازاریابان و نمایندگان عزیز در نظر گرفته شده است ، تنها گوشه ای از خدماتی است که به همکاران عزیز ارائه می گردد . ضمنا از طریق همین تاپیک پاسخگوی کلیه سوالات خواهیم بود.
با آرزوی موفقیت برای شما . . .

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

سامانه اطلاع رسانی از طریق پیامک افتتاح شد
شماره 10000000002491 از هم اکنون در اختیار عزیزان می باشد . . .

---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

از کلیه عزیزان دعوت می شود لطفا داخل سایت به عنوان بازاریاب از طریق لینک www.bimeyeomr.ir/affiliate.php (http://www.bimeyeomr.ir/affiliate.php) ثبت نام بفرمایید
از همین لحظه با پیشنهاد یکی از کاربران و صحبتی که با پرسنل شرکت انجام شد ، پورسانت سفارش اول هم به بازاریابان عزیز پرداخت میشه
امیدوارم با تسهیل شرایط بتونیم در خدمت عزیزان باشیم . . .
برای اخذ نمایندگی چیکار باید کرد ؟

bimeyeomr
March 5th, 2012, 10:43
بيمه عمر چه ربطی داره به انجمن هستينگ!!! :39:
جديداً ملت چه چيزايی تبليغ ميکنن تو اين انجمن.

بیمه عمر برای تمامی افراد به نوعی یک ضرورت محسوب میشه مخصوصا برای دوستانی که فعالیت مجازی دارند و در آخر بازنشستگی هم ندارند
با پرداخت ماهیانه یک مبلغ جزئی هم میتونید از پوشش های بیمه ای استفاده کنید ، هم سرمایه گذاری برای آیندتون انجام بدید و هم از حقوق و مزایای بازنشستگی بهره مند بشید
ضمن اینکه اینجا انجمن متفرقه این انجمن تخصصی هست و فکر نمی کنم اینکه دوستان اطلاعاتی ازین مورد کسب کنن اشکالی برای عزیزان داشته باشه
موفق باشید

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

برای اخذ نمایندگی چیکار باید کرد ؟

توضیحات مختصری در صفحه بیمه عمر و سرمایه گذاری و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/grade.php) درج شده
در صورتی که موفق بشید بیست بیمه عمر جذب کنید ، نمایندگی رسمی فروش بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد داده میشه و میتونین با کد نمایندگی خودتون علاوه بر بیمه عمر هر بیمه نامه دیگه ای رو به فروش برسونید و البته نیاز به مکان فیزیکی هم نخواهید داشت
سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم

bimeyeomr
March 6th, 2012, 17:03
به اطلاع کلیه همکاران می رسانیم که انتقال سرور با موفقیت انجام شد
امیدواریم که سرویس دهی دچار مشکلی نباشه و بتونیم در خدمت عزیزان باشیم
به زودی و طی روزهای آینده امکانات ، مقالات و بخش های جدیدی به سامانه اینترنتی بیمه عمر اضافه میشه که امیدواریم مورد توجه عزیزان قرار بگیره
ضمن اینکه آخرین شماره از مجله آیینه پاسارگاد هم از طریق بخش نشریات قابل دریافت هست
با آرزوی موفقیت...

mhy
March 6th, 2012, 17:26
به اطلاع کلیه همکاران می رسانیم که انتقال سرور با موفقیت انجام شد
امیدواریم که سرویس دهی دچار مشکلی نباشه و بتونیم در خدمت عزیزان باشیم
به زودی و طی روزهای آینده امکانات ، مقالات و بخش های جدیدی به سامانه اینترنتی بیمه عمر اضافه میشه که امیدواریم مورد توجه عزیزان قرار بگیره
ضمن اینکه آخرین شماره از مجله آیینه پاسارگاد هم از طریق بخش نشریات قابل دریافت هست
با آرزوی موفقیت...

شما خودتون هم نمایندگی هستید که یک سایت راه اندازی کردید؟ یا مستقیما از پاسارگاد هستید؟

bimeyeomr
March 6th, 2012, 17:41
شما خودتون هم نمایندگی هستید که یک سایت راه اندازی کردید؟ یا مستقیما از پاسارگاد هستید؟

سلام و درود
سایت بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد در آدرس وب سایت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد (http://www.insurancepasargad.com/) برای همه عزیزان در دسترس هست اما ما در قالب نمایندگی موفق به انجام این کار شدیم .
اطلاعات پیرامون بیمه عمر هم در سایت بالا و هم در سایت بیمه عمر و سرمایه گذاری و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir) برای همه عزیزان قابل دسترس هست اما امکان بازاریابی اینترنتی و بحث اعطای نمایندگی بعد از اینگونه بازاریابی صرفا از طریق سایت دومی که خدمتتون عرض کردم قابل ارائه هست .
خوشحال میشم اگه سوال دیگه ای دارید در خدمتتون باشم .

bimeyeomr
March 26th, 2012, 10:58
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید و با آرزوی موفقیت روز افزون برای همه عزیزان در این سال
به اطلاع کلیه دوستان و همکاران عزیز می رساند که کلیه درخواست های ثبت شده در ایام تعطیلات ترتیب اثر داده شده اند و به زودی اطلاعات بیمه نامه های صادر شده در پنل بازاریابی عزیزان درج می گردد
به امید خدا در آینده ای نه چندان دور تبلیغات گسترده خود را در سایت های ایرانی آغاز خواهیم کرد ، در صورتی که تمایل به همکاری تبلیغاتی دارید لطفا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید
یا علی

php.source
March 26th, 2012, 12:18
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید و با آرزوی موفقیت روز افزون برای همه عزیزان در این سال
به اطلاع کلیه دوستان و همکاران عزیز می رساند که کلیه درخواست های ثبت شده در ایام تعطیلات ترتیب اثر داده شده اند و به زودی اطلاعات بیمه نامه های صادر شده در پنل بازاریابی عزیزان درج می گردد
به امید خدا در آینده ای نه چندان دور تبلیغات گسترده خود را در سایت های ایرانی آغاز خواهیم کرد ، در صورتی که تمایل به همکاری تبلیغاتی دارید لطفا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید
یا علی
بیمه اتوموبی و کلا همه بیمه ها رو نمایندگیش رو بدید ما تو زنجان براتون دفتر هم میزنیم.

bimeyeomr
March 26th, 2012, 12:42
بیمه اتوموبی و کلا همه بیمه ها رو نمایندگیش رو بدید ما تو زنجان براتون دفتر هم میزنیم.

با سلام و درود خدمت شما
اخذ نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پله ای برای اخد نمایندگی جنرال می باشد . در بسیاری از شرکت های بیمه زمانی به درخواست نمایندگی شما رسیدگی می شود که حداقل صد بیمه عمر به فروش رسانده باشید!
در هر صورت برای اخذ نمایندگی جنرال باید رزومه قابل قبولی از خود ارائه دهید و نمایندگی بیمه عمر یک رزومه خوب محسوب می شود . پیشنهاد می کنیم در ابتدا با نمایندگی بیمه عمر کار خود را آغاز کنید و پس از مدتی برای نمایندگی جنرال درخواست دهید . ضمن اینکه شما پس از اخذ نمایندگی بیمه های عمر قادر به فروش کلیه رشته های بیمه ای با کد اختصاصی خود هستید دوست من . . .
موفق و پایدار باشید

php.source
March 26th, 2012, 13:00
ممنون از راهنمایی ولی قبلا با بیمه توسعه اینکار رو کردیم. ندادن نمایندگی
بیمه عمر هم از دسته بیمه هایی هست که مشتری بسیار محدودی داره و 100 تاش معادل کل کسانی هست که بخوان بیمه عمر کنن خودشونو داخل شهر
برای بیمه توسعه هم من شندیم نمیتونن سایت داشته باشن ، پاسارگاد خوبه میزاره سایت بزنید

salar74_a
March 26th, 2012, 13:11
از سن خاصی باید شروع کرد ؟ حداقل سنش چطوریه ؟
برای فرزندمون هم میتونیم بگیریم؟
سالیانه چقدر هزینه داره ؟

bimeyeomr
March 26th, 2012, 13:51
ممنون از راهنمایی ولی قبلا با بیمه توسعه اینکار رو کردیم. ندادن نمایندگی
بیمه عمر هم از دسته بیمه هایی هست که مشتری بسیار محدودی داره و 100 تاش معادل کل کسانی هست که بخوان بیمه عمر کنن خودشونو داخل شهر
برای بیمه توسعه هم من شندیم نمیتونن سایت داشته باشن ، پاسارگاد خوبه میزاره سایت بزنید

ضمن سلام مجدد
با توجه به صحبت های شما ظاهرا تجربه کمی در بیمه های زندگی دارید چرا که این نوع بیمه ها در حال رشد و توسعه هستن و با نسخه های متفاوتی که از روی اصل بیمه عمر بازسازی شده فروش خوبی رو شاهد هستیم . امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید و خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوال های آتی شما باشم . . .

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

از سن خاصی باید شروع کرد ؟ حداقل سنش چطوریه ؟
برای فرزندمون هم میتونیم بگیریم؟
سالیانه چقدر هزینه داره ؟

با سلام و درود
توضیحات کامل در آدرس بیمه عمر و سرمایه گذاری و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir) درج شده
هیچ محدودیت سنی نداره و از بدو تولد تا سن 65 سالگی تمام هم وطنان میتونن تحت پوشش این بیمه نامه قرار بگیرن
بله ، تامین آتیه فرزندان با استفاده از تحت پوشش بیمه عمر قرار دادن اونها ، یکی از مزایای بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد هست
هزینه بیمه عمر از ماهیانه 20 هزار تومان تا ماهیانه 333 هزار تومان می باشد
سوال دیگه ای بود در خدمت هستم

talebi1372
March 27th, 2012, 00:08
فرمایش شما درست . بیمه عمر داره خوب رشد میکنه ولی کجا ؟؟؟ تو کشور های توسعه یافته . خود شرکت سونی یک بخش بیمه عمر داره . اصلا سود شرکت سونی بیشتر از این راه هستش.
با این وضعیت تورم ایران بیمه عمر اصلا به درد نمیخوره . من ترجیح میدم هر 5 ماه یک دونه سکه بگیرم بیمه عمرم بشه .
مگه غیر اینه که سکه سال پنجاه هفت 420 تومن بود و چند سال بعدش هم فکر کنم حوالی سال 60 حدود 3 هزار تومن شده بود ؟ امروز چقدره ؟؟ آیا بیمه عمر به جز تلکه کردن افراد مزیت دیگری هم داره ؟ شما بعد از 20 سال قرار 4 الی 6 برابر سرمایه رو بدی ! 20 سال دیگه با اون پولی که شما میدی افتابه هم نمیدن . بچه ها آگاه باشید . بیمه عمر تو کشوری به در میخوره که تورمش زیر 5 درصد باشه.
پول هاتون رو برای این چیز ها خرج نکنید . ماشینتون رو بیمه کنید . خونتون رو بیمه کنید ولی دنبال اینجور بیمه عمر و اینا اونم اینجا نباشید . ( هاست پولیس تو که مونترالی تو برو خودتو بیمه عمر کن )

bimeyeomr
March 27th, 2012, 11:15
فرمایش شما درست . بیمه عمر داره خوب رشد میکنه ولی کجا ؟؟؟ تو کشور های توسعه یافته . خود شرکت سونی یک بخش بیمه عمر داره . اصلا سود شرکت سونی بیشتر از این راه هستش.
با این وضعیت تورم ایران بیمه عمر اصلا به درد نمیخوره . من ترجیح میدم هر 5 ماه یک دونه سکه بگیرم بیمه عمرم بشه .
مگه غیر اینه که سکه سال پنجاه هفت 420 تومن بود و چند سال بعدش هم فکر کنم حوالی سال 60 حدود 3 هزار تومن شده بود ؟ امروز چقدره ؟؟ آیا بیمه عمر به جز تلکه کردن افراد مزیت دیگری هم داره ؟ شما بعد از 20 سال قرار 4 الی 6 برابر سرمایه رو بدی ! 20 سال دیگه با اون پولی که شما میدی افتابه هم نمیدن . بچه ها آگاه باشید . بیمه عمر تو کشوری به در میخوره که تورمش زیر 5 درصد باشه.
پول هاتون رو برای این چیز ها خرج نکنید . ماشینتون رو بیمه کنید . خونتون رو بیمه کنید ولی دنبال اینجور بیمه عمر و اینا اونم اینجا نباشید . ( هاست پولیس تو که مونترالی تو برو خودتو بیمه عمر کن )

سلام خدمت شما آقای طالبی عزیز
اگه اجازه بفرمایید بنده تا حد توان پاسخ سوالات شما رو میدم و امیدوارم تا حدی مورد قبول شما واقع بشه اما باید به این نکته توجه کنیم که هیچ اصرار و فشاری نیست! نه شرکت های بیمه افراد رو به اجبار بیمه می کنن و نه افراد به اصرار بیمه نامه عمر رو از شرکت های بیمه میخرن ، مثل تمام معامله های جاری ، بیمه هم یک عقد تجاری هست که دو طرف توافقا و از روی رضایت نسبت به اون مبادرت می کنند . یک طرف مال یا جانش رو در ازای مبلغی بیمه میکنه و طرف دیگه در ازای اون مبلغ بر خودش لازم میدونه اگه خسارتی به مورد بیمه وارد شد ، اون رو جبران کنه .

در مورد تورم و نرخ اون که فرمودید به درد ایران نمی خوره باید خدمتتون عرض کنم که این دو موضوع کاملا از هم جدا هستند . بیمه عمر یک بیمه ای هست که هم پوشش سرمایه گذاری داره و هم پوشش درمانی پس عطف به فرمایش شما باید بگیم که چون تورم داریم نه باید برای خودمون هزینه پزشکی بذاریم کنار یا چون تورم داریم نباید خودمون رو بیمه درمانی کنیم یا چون تورم داریم نباید بریم دکتر و هزاران یای دیگر و همچنین باید گفت چون تورم داریم نباید سرمایه گذاری کنیم اما توجه داشته باشید همون سکه خرید هم نوعی سرمایه گذاری هست! افتتاح حساب سپرده در بانک ها نوعی سرمایه گذاری هست ، خرید اوراق بهادار و فعالیت در بورس نوعی سرمایه گذاری هست و شما روش خرید سکه رو برای سرمایه گذاری دارایی های خودتون انتخاب کردید و اشکالی هم نداره اما دلیل نمیشه که همه برای سرمایه گذاری روی این گزینه تمرکز کنن!

شما چرا ماشین خودتون رو بیمه میکنید؟ برای اینکه اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد زیر بار خسارت نرید یا بتونید با پرداخت هزینه کمتری خسارت رو جبران کنید . حالا بیایید به بیمه عمر از این نگاه ، نگاه کنیم : شما هم هر سال خودتون رو بیمه می کنید که اگه مشکلی براتون پیش اومد کمتر غرامت پرداخت کنید یا قسمتی از هزینه های شما تامین بشه با این تفاسیر که چه اتفاقی بیفته و چه اتفاقی نیفته شما در انتهای قرارداد قسمت یا تمام یا چند برابر مبلغ خودتون رو دریافت می کنید ، ضمن اینکه هر لحظه از قرارداد میتونید اون رو فسخ کنید و یا هر وقت که خواستید از شرکت وام دریافت کنید .

طبق فرمایشات شما خرید سکه هر 5 ماه برای شما هزینه ای حدود 150 هزار تومان ماهیانه در بر داره اما با پرداخت مبلغ ماهیانه 20 هزار تومان میتونید خودتون رو بیمه کنید . خدای ناکرده فرض بفرمایید بعد از یک سال اتفاقی براتون افتاد و از کار افتاده شدید و نتونستید کار کنید اونوقت باز هم میتونید سکه بخرید؟ اما در بیمه عمر تا انتهای قراردادتون خود شرکت بیمه حق بیمه شما رو پرداخت میکنه و از شما چیزی دریافت نمیشه! فرض بفرمایید بعد از یک سال براتون ناراحتی پیش اومد و مجبور شدید خدای ناکرده مبلغ هنگفتی رو برای هزینه های درمانی تون پرداخت کنید آیا دو سکه جوابگوی شما هست؟ اما در بیمه عمر برای بیماری های تحت پوشش برای هر بیماری تا سقف ده میلیون تومان پرداخت میشه! خدای ناکرده فرض بفرمایید بعد از یک سال به رحمت خدا رفتید آیا دو سکه میتونه جبران هزینه های زندگی بازماندگان یا هزینه های جاری اینگونه مراسمات بشه؟ اما در بیمه عمر علاوه بر مبلغی که پرداخت کردید ، هزار و دویست برابر مبلغی که ماهیانه پرداخت می کنید به وراثتون پرداخت میشه و . . .

امیدوارم تونسته باشم قسمتی از سوال هاتون رو جواب بدم ، باز اگه سوالی بود خوشحال میشم پاسخگوی شما باشم . . .
موفق باشید

talebi1372
March 27th, 2012, 11:54
سلام خدمت شما آقای طالبی عزیز
اگه اجازه بفرمایید بنده تا حد توان پاسخ سوالات شما رو میدم و امیدوارم تا حدی مورد قبول شما واقع بشه اما باید به این نکته توجه کنیم که هیچ اصرار و فشاری نیست! نه شرکت های بیمه افراد رو به اجبار بیمه می کنن و نه افراد به اصرار بیمه نامه عمر رو از شرکت های بیمه میخرن ، مثل تمام معامله های جاری ، بیمه هم یک عقد تجاری هست که دو طرف توافقا و از روی رضایت نسبت به اون مبادرت می کنند . یک طرف مال یا جانش رو در ازای مبلغی بیمه میکنه و طرف دیگه در ازای اون مبلغ بر خودش لازم میدونه اگه خسارتی به مورد بیمه وارد شد ، اون رو جبران کنه .

در مورد تورم و نرخ اون که فرمودید به درد ایران نمی خوره باید خدمتتون عرض کنم که این دو موضوع کاملا از هم جدا هستند . بیمه عمر یک بیمه ای هست که هم پوشش سرمایه گذاری داره و هم پوشش درمانی پس عطف به فرمایش شما باید بگیم که چون تورم داریم نه باید برای خودمون هزینه پزشکی بذاریم کنار یا چون تورم داریم نباید خودمون رو بیمه درمانی کنیم یا چون تورم داریم نباید بریم دکتر و هزاران یای دیگر و همچنین باید گفت چون تورم داریم نباید سرمایه گذاری کنیم اما توجه داشته باشید همون سکه خرید هم نوعی سرمایه گذاری هست! افتتاح حساب سپرده در بانک ها نوعی سرمایه گذاری هست ، خرید اوراق بهادار و فعالیت در بورس نوعی سرمایه گذاری هست و شما روش خرید سکه رو برای سرمایه گذاری دارایی های خودتون انتخاب کردید و اشکالی هم نداره اما دلیل نمیشه که همه برای سرمایه گذاری روی این گزینه تمرکز کنن!

شما چرا ماشین خودتون رو بیمه میکنید؟ برای اینکه اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد زیر بار خسارت نرید یا بتونید با پرداخت هزینه کمتری خسارت رو جبران کنید . حالا بیایید به بیمه عمر از این نگاه ، نگاه کنیم : شما هم هر سال خودتون رو بیمه می کنید که اگه مشکلی براتون پیش اومد کمتر غرامت پرداخت کنید یا قسمتی از هزینه های شما تامین بشه با این تفاسیر که چه اتفاقی بیفته و چه اتفاقی نیفته شما در انتهای قرارداد قسمت یا تمام یا چند برابر مبلغ خودتون رو دریافت می کنید ، ضمن اینکه هر لحظه از قرارداد میتونید اون رو فسخ کنید و یا هر وقت که خواستید از شرکت وام دریافت کنید .

طبق فرمایشات شما خرید سکه هر 5 ماه برای شما هزینه ای حدود 150 هزار تومان ماهیانه در بر داره اما با پرداخت مبلغ ماهیانه 20 هزار تومان میتونید خودتون رو بیمه کنید . خدای ناکرده فرض بفرمایید بعد از یک سال اتفاقی براتون افتاد و از کار افتاده شدید و نتونستید کار کنید اونوقت باز هم میتونید سکه بخرید؟ اما در بیمه عمر تا انتهای قراردادتون خود شرکت بیمه حق بیمه شما رو پرداخت میکنه و از شما چیزی دریافت نمیشه! فرض بفرمایید بعد از یک سال براتون ناراحتی پیش اومد و مجبور شدید خدای ناکرده مبلغ هنگفتی رو برای هزینه های درمانی تون پرداخت کنید آیا دو سکه جوابگوی شما هست؟ اما در بیمه عمر برای بیماری های تحت پوشش برای هر بیماری تا سقف ده میلیون تومان پرداخت میشه! خدای ناکرده فرض بفرمایید بعد از یک سال به رحمت خدا رفتید آیا دو سکه میتونه جبران هزینه های زندگی بازماندگان یا هزینه های جاری اینگونه مراسمات بشه؟ اما در بیمه عمر علاوه بر مبلغی که پرداخت کردید ، هزار و دویست برابر مبلغی که ماهیانه پرداخت می کنید به وراثتون پرداخت میشه و . . .

امیدوارم تونسته باشم قسمتی از سوال هاتون رو جواب بدم ، باز اگه سوالی بود خوشحال میشم پاسخگوی شما باشم . . .
موفق باشید

قضیه رو عاطفی کردید . خیلی عاطفی . من بیمه درمانی دارم . اصلا داشتن بیمه درمانی لازم و ضروری هست . اون چیزی که به درد ما تو ایران نمیخوره بیمه ی عمره .
بگذارید من از شما سوال کنم . به فرض اومدم من خودمو با هزینه ماهیانه 100 هزار تومان بیمه کردم و بعد از یک سال ناتوان شدم و نتونستم کاری بکنم.
الان من هیچ کسی رو ندارم . درآمدی هم ندارم . بیمه عمر چه کمکی به من میکنه ؟
من جمعا 12 ماه 100 هزار تومن به بیمه پرداخت کردم . بیمه چقدر حاظر هست به من بده ؟ ماهیانه حقوق میده یا همینطوری یک پولی میده به آدم با یک سود کم ؟

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

پر درآمد ترین نوع بیمه برای شرکت های بیمه تو ایران همین بیمه عمره چون عملا به هیچ دردی نمیخوره . بیمه های دیگه باز یک کمکی برا آدم هستند .

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

پول گذاشتن در بانک خرید اوراق بهادار و مشارکت نه تنها سرمایه گذاری نیست بلکه پول ریختن تو جوبه . اصلا صرفه اقتصادی نداره . چون نرخ تورم خیلی بالاتر از سودی هست که از طریق مشارکت یا سود سپرده به دست میاد.
تنها چیزی که تو ایران صرفه اقتصادی داره گرفتن وام هست.
بعضی ها هم که یاد گرفتن تازگی ها وام در وام میگیرن که یک عالمه سود داره براشون.

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

البته گرفتن وام در وام مشکل شرعی داره . کلا مشکل داره که آدم وام مسکن بگیره باهاش بره یک کار دیگه بکنه . ( اینجور پول ها خوردن نداره )

bimeyeomr
March 27th, 2012, 12:26
سلام مجدد
از مطالب بالا بنده فقط قسمتی رو پاسخ میدم که مربوط به بنده بود :
با فرض قضیه شما اگه ماهیانه صد هزار تومان برای بیمه مرتون پرداخت کنید و خودتون رو بیمه سی ساله کرده باشید ، اگه بعد از یک سال از کار افتاده بشید ، شرکت بیمه پاسارگاد از شما هیچ مبلغی تا انتهای قرارداد سی سالتون دریافت نمی کنه و تمام حق بیمه ها رو تا انتهای قرارداد خودش به عهده میگیره و بعد از سی سال هم شما هم میتونید کل مبلغ رو با سودش یکجا دریافت کنید یا به صورت مستمری طی دوره ای خاص یا مادام العمر بهتون پرداخت بشه . ضمن اینکه کلیه پوشش های بیمه ای و سرمایه گذاری تون حفظ میشه و حتی بحث دریافت وام و سایر مزایا هم به قوت خودش باقی میمونه .
خوشحال میشم اگه سوال دیگه ای داشتید در خدمتتون باشم دوست من

hostarya
March 27th, 2012, 12:50
ببخشید موضوع بی ربط شاید باشه میگم میشه خودمون واسه شرکت های هاستینگ بیمه بزنیم؟;)
واقعا میگم نظرتون رو بدین مسخره هم نکنین هاااا

talebi1372
March 27th, 2012, 13:11
یعنی باید سی سال گشنه بمونم ؟! تا بهم پول بدن!!
لطف کنید با همین ماهی 100 تومن برای 12 ماه حساب کنید ببینید من ماهیانه چقدر تا اخر عمرم میتونم بگیرم . درست بعد از ماه 12 ام رو میگم.

bimeyeomr
March 27th, 2012, 13:51
یعنی باید سی سال گشنه بمونم ؟! تا بهم پول بدن!!
لطف کنید با همین ماهی 100 تومن برای 12 ماه حساب کنید ببینید من ماهیانه چقدر تا اخر عمرم میتونم بگیرم . درست بعد از ماه 12 ام رو میگم.

فکر کنید اگه این بیمه رو نداشتید اونوقت چه اتفاقی می افتاد؟
برای محاسبه میزان مستمری هم در لحظه اتمام بیمه محاسبه و ابلاغ میشه و قبل از اون این امکان میسر نیست
اما میتونید در آدرس بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/calculate.php) نرخ بازخرید رو ببینید و یا بیمه نامه مورد نظر خودتون رو استعلام بگیرید تا براتون ایمیل یا فکس بشه
موفق باشید

talebi1372
March 27th, 2012, 15:14
فکر کنید اگه این بیمه رو نداشتید اونوقت چه اتفاقی می افتاد؟
برای محاسبه میزان مستمری هم در لحظه اتمام بیمه محاسبه و ابلاغ میشه و قبل از اون این امکان میسر نیست
اما میتونید در آدرس بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/calculate.php) نرخ بازخرید رو ببینید و یا بیمه نامه مورد نظر خودتون رو استعلام بگیرید تا براتون ایمیل یا فکس بشه
موفق باشید
:)):d
اینطوری که شما میگید من باید 30 سال منتظر بمونم تا مدت بیمه نامه تموم بشه و میزان مستمری من حساب بشه!
این یعنی اینکه من باید 30 سال گشنه بمونم .
شما خودت از استراتژی خرید سکه ی من ایراد گرفتی که اگه یک مشکلی پیش بیاد دیگه نتونی کار کنی چطور میتونی با 2 تا سکه دوام بیاری ولی الان به صورت واضح خودتون دارید میگید که من باید تا پایان مدت بیمه برای گرفتن وجه همینطور سرگردون بمونم.
سکه خوبیش اینه که همون جا نقد میشه میتونم باهاش یک چیزی بخرم و لازم نیست 30 سال صبر کنم تا یک پولی به دستم برسه که اصلا هیچ ارزشی اون زمان نداره. چون با سود حداکثر 20 % ای که شما میدید اصلا اثر تورم هم پوشانی نمیشه . یعنی من هر روز دارم بابت بیمه ای که از شما گرفتم ضرر میکنم . اینجانب باید خیلی گوسفند تشریف داشته باشم تا پولم رو همچین جایی بگذارم تا روز به روز ارزشش رو از دست بده !

دوستان . از شما می خوام تو این بحث شریک بشید . اینو بدونید که تو کشور ما به خاطر نرخ تورم بیمه عمر فقط برای شرکت بیمه مفید هست نه برای کسی که خودشو بیمه میکنه ! اصلا من هیچی بلد نیستم . از استادان ریاضی خواهش میکنم بیان اینجا یک حساب کتاب جزئی بکنند نتیجه رو هم اینجا قرار بدند.

خودتونو بیمه کنید - ماشینتونو - خونتونو - بیمه درمانی بگیرید - هر چی میخواید بیمه کنید . سمت بیمه عمر و کلا بیمه هایی که احتیاج به سرمایه گذاری داره نرید . هیچ نفعی به جز ضرر نداره.

bimeyeomr
March 27th, 2012, 16:26
دوست من شما می فرمایید بعد از یک سال از کار افتاده بشید و میخواهید همون لحظه از مستمری که قراره سی سال دیگه بگیرید باخبر بشید! حتی در استعلامی که خدمت شما ارائه میشه با بیمه نامه قید میشه که این نرخ صرفا برای ده سال آینده پیش بینی شده و بعد از ده سال دوباره استعلام جدیدی خدمت شما داده میشه . مجددا طبق فرض موضوع شما بعد از یک سال تنها دو سکه دارید که به قول شما همون لحظه نقد میشه که طبق نرخ امروز میشه تقریبا یک میلیون و نیم . حالا یک میلیون و نیم کجا و بیست و نه سالی که بیمه قراره ماهیانه صد هزار تومان از حساب خودش برای بیمه نامه شما بریزه کجا!؟
پیشنهاد می کنم کمی واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنید ، نه هدف این هست که شما قانع بشید و نه هدف این هست که من رو قانع کنید ، هدف صرفا پیشنهاد بیمه عمر و ارائه توضیحاتی پیرامون اون هست . تشکر از اینکه نظرات خودتون رو هم با سایرین به اشتراک میذارید . . .

talebi1372
March 27th, 2012, 16:40
دوست من شما می فرمایید بعد از یک سال از کار افتاده بشید و میخواهید همون لحظه از مستمری که قراره سی سال دیگه بگیرید باخبر بشید! حتی در استعلامی که خدمت شما ارائه میشه با بیمه نامه قید میشه که این نرخ صرفا برای ده سال آینده پیش بینی شده و بعد از ده سال دوباره استعلام جدیدی خدمت شما داده میشه . مجددا طبق فرض موضوع شما بعد از یک سال تنها دو سکه دارید که به قول شما همون لحظه نقد میشه که طبق نرخ امروز میشه تقریبا یک میلیون و نیم . حالا یک میلیون و نیم کجا و بیست و نه سالی که بیمه قراره ماهیانه صد هزار تومان از حساب خودش برای بیمه نامه شما بریزه کجا!؟
پیشنهاد می کنم کمی واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنید ، نه هدف این هست که شما قانع بشید و نه هدف این هست که من رو قانع کنید ، هدف صرفا پیشنهاد بیمه عمر و ارائه توضیحاتی پیرامون اون هست . تشکر از اینکه نظرات خودتون رو هم با سایرین به اشتراک میذارید . . .
900 هزار تومن 30 سال دیگه چقدر ارزش داره ؟ آب نبات میشه خرید ؟
زیاد جر و بحث نمیکنم از این به بعد . قصد من آگاه کردن بود که انجام دادم بعد این اسپم میشه .

bimeyeomr
March 28th, 2012, 14:48
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و همچنین سالروز ولادت حضرت زینب (س) و تبریک این اعیاد فرخنده به کلیه عزیزان و بزرگواران علی الخصوص پرستاران مهربان و زحمتکش و فعالان صنعت بیمه در کشور ، از خداوند متعال برای همه این ارجمندان سلامتی و موفقیت روز افزون را آرزومندیم . باعث افتخار ماست که به اطلاع بزرگواران برسانیم ، سرویس پارک دامنه وِیژه بازاریابان و همکاران عزیز راه اندازی گردید . با بهره برداری از این امکان کلیه همکاران قادر خواهند بود با تهیه دامنه و اتصال آن به حساب کاربری خود از یک سامانه کاملا اختصاصی با آدرس دلخواه خود بهره مند گردند . شایان ذکر است کلیه سفارشات ثبت شده برای خرید بیمه عمر و همچنین ثبت نام کلیه همکارانی که از طریق دامنه های اختصاصی صورت می پذیرد ، به صورت آنی و لجظه ای در حساب کاربری مالک دامنه منظور می ردد . امیدواریم تمام این خدمات موجبات خدمت رسانی بهتری را فراهم آورد .

bimeyeomr
April 7th, 2012, 14:20
با سلام و درود خدمت کلیه دوستان و همکاران عزیز و گرامی
به اطلاع همه عزیزان می رسد که قسمت مقالات آموزشی فروش و بازاریابی بیمه عمر راه اندازی شد و اولین مقاله در سایت قرار گرفت . امیدوار هستیم تا بتوانیم در اسرع وقت مقالات بیشتری را در سایت درج کنیم . . .
عنوان اولین مقاله "مذاکره را از کجا شروع و چگونه هدایت کنیم؟" است و علاقمندان می توانند از طریق لینک بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/article.php?aid=1) نسبت به دریافت و مطالعه اقدام نمایند .
موفق باشید

bimeyeomr
April 14th, 2012, 12:39
عنوان دومین مقاله "فروش بیمه عمر را از کجا شروع کنیم؟" است و همکاران می توانند از طریق لینک بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد (http://www.bimeyeomr.ir/article.php?aid=2) نسبت به دریافت و مطالعه اقدام نمایند .
موفق باشید