PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه درگاه پرداخت اختصاصی و واسطه با قابلیت مدیریت اطلاعات

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

sepadl71
March 5th, 2012, 05:58
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و فهیم انجمن

هم اکنون سرویسی را برای شما معرفی میکنم که شما به عنوان فروشنده توسط آن می تواید ، از طریق اینترنت از خریداران خود مبلغی در یافت و سرویسی به آنها تحویل دهید

http://jaypal.ir/ (http://jaypal.ir/)

در سیستم ما ، که به مدت 6 ماه ، به صورت دقیق و پرقدرت ، توسط تیم ما ، طراحی و تولید شده ، شما میتوانید 2 نوع سرویس داشته باشید :

1.سرویس درگاه پرداخت واسطه

2.سرویس درگاه پرداخت اختصاصی

هم اکنون برای ثبت نام و یا سفارش درگاه پرداخت اینترنتی ، میتوانید از راه های زیر استفاده نمایید :

JayPal درگاه پرداخت اینترنتی (http://jaypal.ir/)
JayPal درگاه پرداخت اینترنتی - ثبت نام کاربر جدید (http://jaypal.ir/register)

ایمیل (مدیر گروه - سپهر ممیز عادل) :
547.mcts@gmail.com

آی.دی یاهو (مدیر گروه- سپهر ممیز عادل) :
sepadl71

تلفن تماس (مدیر گروه- سپهر ممیز عادل) :
09197840979

با تشکر / مدیریت JayPal (http://jaypal.ir/)

hpnn.wm
March 5th, 2012, 08:56
اسکریپت خوبی بود
اگه به کمکی نیاز بود در مورد طراحی سایت یا ........
خوشحال می شم کمکتون کنم

sepadl71
March 6th, 2012, 03:05
اسکریپت خوبی بود
اگه به کمکی نیاز بود در مورد طراحی سایت یا ........
خوشحال می شم کمکتون کنم

سلام دوست عزیز
در حال کار بر روی پلاگین و ماژول بر روی سیستم های مختلف هستیم
اگر توانایی دارید ، اعلام نمایید تا همکاری کنیم
با تشکر / مدیریت JayPal

ilmavps
March 6th, 2012, 03:24
جالب بود

نوع اول یک جورایی زرین پاله؟

sepadl71
March 6th, 2012, 15:17
سلام کاربر گرامی
نوع اول دقیقا" همانند بانک ملت عمل میکند ،
همچنین از سایت شما مستقیم به بانک وصل شده و بعد از اتمام عملیات دوباره به طور مستقیم به سایت شما برمیگردد

ASRESAT
March 6th, 2012, 16:42
مثل زرین پال عمل می کنه که مازولشو نصب می کنیم بعد هرکس خواتس میریزه
بعد شما انتقالش میدید به حساب اصلیمون ؟

راستی مثل زرین پال فقط برای افراد بالای 18 سال قابل استفاده هست ؟

در آخر هم تشکر از کاری که انجام دادی

sajadzero
March 6th, 2012, 17:02
سلام

سایت رو رسمی تر بکنید

sepadl71
March 7th, 2012, 00:06
مثل زرین پال عمل می کنه که مازولشو نصب می کنیم بعد هرکس خواتس میریزه
بعد شما انتقالش میدید به حساب اصلیمون ؟

راستی مثل زرین پال فقط برای افراد بالای 18 سال قابل استفاده هست ؟

در آخر هم تشکر از کاری که انجام دادی

سلام دوست عزیز ،
سرویس درگاه پرداخت واسط همانند زرین پال میباشد ،
با این تفاوت که ، نمیخواهد چندین بار و بر روی چندین چیز کلیک کنید تا درگاه بانک نمایان شود.
همچنین سیستم ما، پذیرای تمامی دوستانی که دارای کارت بانکی میباشند ، می باشد. در ضمن ، محدودیتی هم برای سایت های مزایده و ... نداریم
این را هم خدمتتون بگم که هیچگونه مدرک و کاغذ بازی هم ندارد
در هر زمان از شبانه روز ، کاربران با ارائه درخواست واریز وجه به حساب میتوانند تا 24 ساعت بعد ، کلیه موجودی حساب خود را از ما ، در کارت بانکیشان دریافت نمایند

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

سلام

سایت رو رسمی تر بکنید

در حال به روز رسانی انواع سیستم های پرداخت هستیم
و در کنار آن ، در حال کار ، بر روی ظاهر سایت میباشیم
به زودی ، شاهد نتیجه های مطلوبی خواهید بود...

iranian-portal
March 7th, 2012, 00:24
چی بگم والا من هنوز درگاه نگرفتم اما برای بانک ملت اقدام کردم و اینجوری که به نظر میرسه خیلی ساده تر هست که مستقیم درگاه بگیرم تا این که از شما و با صرف هزینه!!!!
در ضمن مبحثی که این وسط به میان میاد اعتماد به شماست
شما خودتون می فرمایید کاغذ بازی و ... ندارید
خوب چه تضمینی برای بازپرداخت پول زبون بسته ای که با رضایت کامل به حساب شما واریز شده هست؟
نمی خوام دلسردتون کنم حرکت جالبی هست اما هنوز منطقی نیست به نظرم!!!!

behrouz
March 7th, 2012, 10:38
چی بگم والا من هنوز درگاه نگرفتم اما برای بانک ملت اقدام کردم و اینجوری که به نظر میرسه خیلی ساده تر هست که مستقیم درگاه بگیرم تا این که از شما و با صرف هزینه!!!!
خوب چه تضمینی برای بازپرداخت پول زبون بسته ای که با رضایت کامل به حساب شما واریز شده هست؟
با تایید سخنان بالا ، همچنین لطفاً بفرمایید شرکت دارید ؟ کدوم شهر ؟ تلفن های پشتیبانی ؟
زرین پال هم زیر نظر شرکت سامان رایانه هست و هم ثبت شده

sepadl71
March 7th, 2012, 22:30

دوست و کاربر گرامی
بانکها ، معمولا" مشکلاتی دارند و مدارکی نیاز دارند که بر ای یک کاربر عادی مشکل است
از طرفی ، درسته برای شما کاغذ بازی نداره ، ولی دلیلی نمیشه که ما پول شما رو بخوریم!
از طرفی هم فعلا" ما 10 کاربر فعال داریم که در حال استفاده از سرویس هستند ، نیازی نیست ما پول شما رو بخوریم ،
چون بابت هر روز ، هزینه ای از شما دریافت میکنیم
من نمیدونم شما کاربران باید چی رو ببینین تا اعتماد کنید ؟
اگر موضوع ثبت شرکت براتون مهم است ، ثبت شرکت تا پایان فروردین سال 91 تکمیل شده و به دستمون میرسه (چون به عید برخوردیم)
در کل شما بفرمایید ، بنده به همون صورت رضایتتون رو جلب میکنم

ata.m
March 7th, 2012, 22:41
گرفتن درگاه از بانک کار آسانی نیست (البته بجز بانک ملت که اونم مشکلات دیگه ای داره)
ولی در مورد اعتماد من هم با شما موافقم. اگه شرکت ثبت بشه و سایت هم کامل و حرفه ای تر بشه و مشخصات کامل شرکت ارائه بشه راحتتر میشه اطمینان کرد.

sepadl71
March 7th, 2012, 22:42
با تایید سخنان بالا ، همچنین لطفاً بفرمایید شرکت دارید ؟ کدوم شهر ؟ تلفن های پشتیبانی ؟
زرین پال هم زیر نظر شرکت سامان رایانه هست و هم ثبت شده

دوست عزیز ،
در حال حاضر ، ثبت شرکت ما به تاخیر افتاده ، و دلیلش هم تایید نشدن نام و رسیدن به تعطیلات عید نوروز هست
با صبر و تحمل شما ، ثبت شرکت دریافت میشه و اطلاعات کاملی برای شما نمایش داده میشه
زرین پال هم که میگین شرکت هست و زیر نطر فلان شرکت ، بعضی ها بهش اعتماد نکنند !
حالا خودتون میدونید ، تا به حال JayPal 10 عضو فعال دارد

ata.m
March 7th, 2012, 22:50
زرین پال هم که میگین شرکت هست و زیر نطر فلان شرکت ، خیلی ها بهش اعتماد نیکنند ، نمونش خود بنده ، که تصمیم گرفتم این درگاه رو تهیه و تولید کنم
اگر اینطوری باشه که شما میفرمایید ما هم باید به شما اعتماد نکنیم و درگاه خودمان را ایجاد کنیم.

sepadl71
March 8th, 2012, 00:01
اگر اینطوری باشه که شما میفرمایید ما هم باید به شما اعتماد نکنیم و درگاه خودمان را ایجاد کنیم.

نه دوست من ،
من کلی گفتم ، مشکل من با زرین پال ، چیز دیگری بود که تا الآن هم بر طرف نشده
مثل عرض کردم ، شرمنده...

nsmcse
March 8th, 2012, 00:06
من همین روز واسه یکی از دوستان سفارش دادم و اوکی شد و من به شما این اعتماد رو میدم چون از نزدیک ایشون رو میشناسم
یکم طول کشید ولی بالاخره امشب کاراش تموم شد و ما تست کردیم
انشالله تا چند روز آینده قالب سایت منم آماده بشه میخوام واسه خودم درخواست بدم

samansystems
March 8th, 2012, 00:37
نه دوست من ،
من کلی گفتم ، مشکل من با زرین پال ، چیز دیگری بود که تا الآن هم بر طرف نشده
مثل عرض کردم ، شرمنده...

مشکلتون با زرين پال رو بفرمائيد تا به صورت عمومی حل بشه ؟

AmirHosein
March 8th, 2012, 01:21
دوست عزیز ،
در حال حاضر ، ثبت شرکت ما به تاخیر افتاده ، و دلیلش هم تایید نشدن نام و رسیدن به تعطیلات عید نوروز هست
با صبر و تحمل شما ، ثبت شرکت دریافت میشه و اطلاعات کاملی برای شما نمایش داده میشه
زرین پال هم که میگین شرکت هست و زیر نطر فلان شرکت ، خیلی ها بهش اعتماد نیکنند !
حالا خودتون میدونید ، تا به حال JayPal 10 عضو فعال دارد
ممنون میشم این خیلی هارو معرفی کنید :) دوست عزیز یاد بگیرید برای پیشرفت قدم های بلند بردارید و رقیب رو تعقیب کنید نه اینکه تخریب کنید رقیب رو :)

sepadl71
March 8th, 2012, 05:33
مشکلتون با زرين پال رو بفرمائيد تا به صورت عمومی حل بشه ؟

امکانش نیست !
در صورت لزوم ، با پیام خصوصی اعلام میکنم.

ممنون میشم این خیلی هارو معرفی کنید :) دوست عزیز یاد بگیرید برای پیشرفت قدم های بلند بردارید و رقیب رو تعقیب کنید نه اینکه تخریب کنید رقیب رو :)

دوست عزیز ، بنده به هیچ وجه نمیخوام که زرین پال رو تخریب کنم
بنده نظر شخصی خودم رو گفتم ، و حرف من بود و همچنین کلی
خیلی ها من و چندین نفر از دوستان و کسانی که باهاشون در ارتباط بودم هستند ؛ اگر اشتباه نوشتم ، به بزرگی خودتون ببخشید
در حال حاضر خیلی ها به زرین پال اعتماد کردند و دارن استفاده می کنند ، اگر کار ما بهتر از زرین پال باشد به سمت ما میان ! درسته ؟
بنده از همینجا به همه اعلام میکنم ، که هرچیزی از طرف بنده به زرین پال نسبت داده شده ، فقط نظر شخصی بنده است.

خدمت دوستان عزیز بگم که ، ظاهر سایت تکمیل شد و فقط برای صفحه اصلی وب سایت اعمال گردید
صفحات دیگر به همراه کد نویسی سیستم کاربری یک پارچه، تکمیل تر میگردد
در حال حاضر ، هر یک از دوستان اگر درگاه اختصاصی یا واسط میخواد ، میتونه با ما مکاتبه کنه و در کمترین زمان ممکن ، سرویس خودش را تحویل بیگرد

samansystems
March 8th, 2012, 09:13
امکانش نیست ! در صورت لزوم ، با پیام خصوصی اعلام میکنم. پس بی دليل جو سازی نکنيد. اگر قرار بود به صورت خصوصی حل بشه دليلی به مطرح کردن عمومی نبود. کاربران در زرين پال معغمولا بدليل فروش *** توقيف ميشن و اطلاعاتشون به پليس فتا ارجاع داده ميشه. اگر مشکل شما جزء اين دسته هستش که بايد عرض کنم شما در زمان عضويت قوانين رو مطالعه کرديد.

behrouz
March 8th, 2012, 09:52
سلام
سایت رو بروز رسانی کردید ولی فایده ای نداره ، نمیشه عضو شد و وارد صفحات دیگر شد !
بهتر بود یه ماه دیگه صبر میکردید همه چیز آماده میشد و بعد اقدام به تبلیغ میکردید نه الان هیچ چیز آماده نیست ، اونجوری شکیل تر هم بود

sepadl71
March 8th, 2012, 11:12
پس بی دليل جو سازی نکنيد. اگر قرار بود به صورت خصوصی حل بشه دليلی به مطرح کردن عمومی نبود. کاربران در زرين پال معغمولا بدليل فروش *** توقيف ميشن و اطلاعاتشون به پليس فتا ارجاع داده ميشه. اگر مشکل شما جزء اين دسته هستش که بايد عرض کنم شما در زمان عضويت قوانين رو مطالعه کرديد.

خیر دوست عزیز ،
مشکل سیستمی بود. بنده رو ببخشید ولی من عمومی مطرح نکردم ، کلی گفتم
همونطور هم که بهتون اعلام کردم ، در صورت لزوم با پیغام خصوصی بهتون اعلام میکنم

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

سلام
سایت رو بروز رسانی کردید ولی فایده ای نداره ، نمیشه عضو شد و وارد صفحات دیگر شد !
بهتر بود یه ماه دیگه صبر میکردید همه چیز آماده میشد و بعد اقدام به تبلیغ میکردید نه الان هیچ چیز آماده نیست ، اونجوری شکیل تر هم بود

کاربر عزیز
بنده نگفتم که سایت رو به روز رسانی کردم ، فقط گفتم ظاهر طراحی شده برای وبسایت ، بر روی صفحه اصلی قرار گرفت
امکانات دیگر ، که شامل : عضویت و ساخت اکانت در سیستم و ورود کاربران به سایت و ... میشوند ، کم کم به سیستم اضافه میگردد
در حال حاظر ، سیستم در حال سرویس دهی به حدود 10 کاربر میباشد (با همین چیزی که شما اسمش رو سایت یا سیستم نمیگذارید)
اما در روز های آینده تکمیل میشود ، همچنین همانطور که قبلا" گفتم ، برای ثبت شرکت مشکل نام و برخورد به تعطیلات را داریم
به تمامی کاربران عزیز و فهیم webhostingtalk قول میدهم که سایت جامع و کامل ، به همراه ثبت شرکت ، تا 30 فروردین سال 1391 تکمیل گردد
تیم ما ، حد اکثر سعی خودش رو میکنه که شما کاربران بتونید به راحتی از سایت استفاده کنید
دلیل اعلام بنده هم ، اطلاع رسانی و معرفی سیستم به کاربران در سطح اینترنت بود ؛ تبلیغات در سطح اینترنت از ابتدای اردیبهشت سال 1391 آغاز میگردد
با تشکر از صبر و تحمل شما

behrouz
March 8th, 2012, 11:21
خیر دوست عزیز ،

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

کاربر عزیز
بنده نگفتم که سایت رو به روز رسانی کردم ، فقط گفتم ظاهر طراحی شده برای وبسایت ، بر روی صفحه اصلی قرار گرفت
امکانات دیگر ، که شامل : عضویت و ساخت اکانت در سیستم و ورود کاربران به سایت و ... میشوند ، کم کم به سیستم اضافه میگردد
در حال حاظر ، سیستم در حال سرویس دهی به حدود 10 کاربر میباشد (با همین چیزی که شما اسمش رو سایت یا سیستم نمیگذارید)
اما در روز های آینده تکمیل میشود ، همچنین همانطور که قبلا" گفتم ، برای ثبت شرکت مشکل نام و برخورد به تعطیلات را داریم
به تمامی کاربران عزیز و فهیم webhostingtalk قول میدهم که سایت جامع و کامل ، به همراه ثبت شرکت ، تا 30 فروردین سال 1391 تکمیل گردد
تیم ما ، حد اکثر سعی خودش رو میکنه که شما کاربران بتونید به راحتی از سایت استفاده کنید
دلیل اعلام بنده هم ، اطلاع رسانی و معرفی سیستم به کاربران در سطح اینترنت بود ؛ تبلیغات در سطح اینترنت از ابتدای اردیبهشت سال 1391 آغاز میگردد
باشه ، پس لطفاً از طریق پیغام خصوصی اعلام بفرمایید که چطور میشه اکانت گرفت تا به عضویت شما در بیام.

foad_75
March 8th, 2012, 11:31
باسلام

من از ایشون سرویس رو دو-سه روزه گرفتم .

و واقعا چیز عالیی هست و خیلی جالبه حتی در نوع اول که واسطه هست وقتی کد رو ویرایش میکنی میتونی دیگه واسطه رو هم برداشت و مستقیم بره به درگاه و واقعا عالیه .

مسئله الان بحث اعتماد هست .

که اگه درست باشه و شرکتشون ثبت بشه واقعا بازدهی خوبی داره .

ممنون

ata.m
March 8th, 2012, 11:40
ممنون از پاسخ شما
طرح خیلی خوبیه امیدوارم هر چه زودتر تکمیل بشه.

samansystems
March 8th, 2012, 12:19
خیر دوست عزیز ،

به هر حال شما مواردی رو در اين تاپيک بر عليه زرين پال مطرح کرديد.
يا حذف کنيد يا zp.id ايتون رو بديد من از مديريت زرين پال بخوام شفاف سازی کنند در اين تاپيک!

sepadl71
March 8th, 2012, 15:00
به هر حال شما مواردی رو در اين تاپيک بر عليه زرين پال مطرح کرديد.
يا حذف کنيد يا zp.id ايتون رو بديد من از مديريت زرين پال بخوام شفاف سازی کنند در اين تاپيک!

بنده حرفی ندارم.

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز
سایت JayPal از امروز ، تا 13 فروردین سال 1391 به مناسبت عید نوروز ، برای شارژ اکانت درگاه پرداخت اختصاصی 50 درصد تخفیف میدهد
در حال حاضر ، قیمت ها به صورت زیر میباشد :

1 روز فقط 549 تومان
30 روز 15825 تومان
60 روز 30300 تومان
90 روز 43425 تومان
365 روز فقط 100831 تومان

زمان را از دست ندهید و مانند بقیه از این تخفیف استفاده نمایید...

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

دوستان در زمان تخفیف هم ، میتواننند از 1 تا 365 روز ، اکانت خود را شارژ کنند

hpnn.wm
March 8th, 2012, 15:08
چطور می تونم درگاه بگیرم هر چی بر رو ی دکمه درخواست درگاه پرداخت اینترنتی می زنم چیزی نمی اد

sepadl71
March 8th, 2012, 15:16
چطور می تونم درگاه بگیرم هر چی بر رو ی دکمه درخواست درگاه پرداخت اینترنتی می زنم چیزی نمی اد

کاربر عزیز ،
شما و سایر کاربران محترم ، میتوانید برای سفارش و درخواست درگاه پرداخت خود ، با ما مکاتبه کنید :
ایمیل :
547.mcts@gmail.com

آی.دی یاهو :
sepadl71

تلفن تماس :
09197840979

sepadl71
March 8th, 2012, 21:12
در حال مذاکره با بانک ملت (شرکت به پرداخت) هستیم ، تا پس از تایید و واریز هر تراکنش به حساب jaypal ، بلافاصله مبلغ به شماره کارت شما واریز گردد
2 مشکل پیش روی ماست :
1.وب سرویس اینتنت بانک ملت ، که در حال حاضر دارای کد CAPTCHA میباشد
2.هزینه کارمزد واریز کارت به کارت ، که در حال حاضر 500 تومان میباشد ، و مثلا" برای 1 تراکنش هزار تومانی ، تنها 500 تومان به حساب شما واریز میگردد
اگر مشکلات بالا تحلیل ، بررسی و حل شود ، سرویس مورد نظر بر روی JayPal اجرا میگردد
با تشکر / مدیریت JayPal

amirlord
March 8th, 2012, 21:22
در حال مذاکره با بانک ملت (شرکت به پرداخت) هستیم ، تا پس از تایید و واریز هر تراکنش به حساب jaypal ، بلافاصله مبلغ به شماره کارت شما واریز گردد
2 مشکل پیش روی ماست :
1.وب سرویس اینتنت بانک ملت ، که در حال حاضر دارای کد CAPTCHA میباشد
2.هزینه کارمزد واریز کارت به کارت ، که در حال حاضر 500 تومان میباشد ، و مثلا" برای 1 تراکنش هزار تومانی ، تنها 500 تومان به حساب شما واریز میگردد
اگر مشکلات بالا تحلیل ، بررسی و حل شود ، سرویس مورد نظر بر روی JayPal اجرا میگردد
با تشکر / مدیریت JayPal
سلام
اگر میخواید با استفاده از cURL یا هرچیز دیگری همچین کاری بکنید ، در این مورد دقت کنید و توصیه میکنم حتی به فکرش هم نباشید !
هیچوقت همچین ریسکی نکنید !!! از ما گفتن بود . انشالله موفق باشید در کارتون ...

sepadl71
March 9th, 2012, 00:11
سلام
اگر میخواید با استفاده از cURL یا هرچیز دیگری همچین کاری بکنید ، در این مورد دقت کنید و توصیه میکنم حتی به فکرش هم نباشید !
هیچوقت همچین ریسکی نکنید !!! از ما گفتن بود . انشالله موفق باشید در کارتون ...

سلام دوست عزیز
تیم ما و شرکت به پرداخت ، پس از تحلیل دست به عمل میزند
ممنون از نگرانی و راهنمایی شما

okey
March 9th, 2012, 00:48
آقا تورو خدا یکی به ما بگه چه خبره ؟ همه زدن تو کار این مدل سایت ها :((

foad_75
March 9th, 2012, 00:51

سلام

منم تازگی ها زیاد دیدم .

مثل : پی لاین , تک پرداخت و ...

جز این ها بازم هست ؟

sepadl71
March 9th, 2012, 01:32

سلام

منم تازگی ها زیاد دیدم .

مثل : پی لاین , تک پرداخت و ...

جز این ها بازم هست ؟

دوستان عزیز ،
به نظر من مهم این هست که کدام یک از این سایتها ، بهترین سرویس دهی با بهترین سرویس حسابداری را دارند
دوستان اگر هر وبسایتی رو میشناسند ، همینجا به همه اعلام کنند تا دوستانی که قصد استفاده از این سرویس را دارند ، بتوانند با دید باز انتخاب کنند
در حال حاضر ، سیستم ما در حال به روز رسانی ظاهری و داخلی هست که به زودی به اتمام میرسد
همونجور که بهتون اعلام کردم ، در حال اجرای سرویس واریز آنی به حساب فروشنده هستیم...
منتظر سرویسهای میژه و مخصوص ما باشید

AmirHosein
March 9th, 2012, 03:26
امکانش نیست !
در صورت لزوم ، با پیام خصوصی اعلام میکنم.

دوست عزیز ، بنده به هیچ وجه نمیخوام که زرین پال رو تخریب کنم
بنده نظر شخصی خودم رو گفتم ، و حرف من بود و همچنین کلی
خیلی ها من و چندین نفر از دوستان و کسانی که باهاشون در ارتباط بودم هستند ؛ اگر اشتباه نوشتم ، به بزرگی خودتون ببخشید
در حال حاضر خیلی ها به زرین پال اعتماد کردند و دارن استفاده می کنند ، اگر کار ما بهتر از زرین پال باشد به سمت ما میان ! درسته ؟
بنده از همینجا به همه اعلام میکنم ، که هرچیزی از طرف بنده به زرین پال نسبت داده شده ، فقط نظر شخصی بنده است.

خدمت دوستان عزیز بگم که ، ظاهر سایت تکمیل شد و فقط برای صفحه اصلی وب سایت اعمال گردید
صفحات دیگر به همراه کد نویسی سیستم کاربری یک پارچه، تکمیل تر میگردد
در حال حاضر ، هر یک از دوستان اگر درگاه اختصاصی یا واسط میخواد ، میتونه با ما مکاتبه کنه و در کمترین زمان ممکن ، سرویس خودش را تحویل بیگرد
وقتی خدمات این مدلی زیاد بشه مطمین باشید مردم میرن سمت بهترین! فرقی نمیکنه اول آخر نظر کاربر مهم هست باید ببینید چطور میتونی اعتماد سازی کنید در ضمن یادتون باشه توی درگاه های تراکنش اینترنتی یادتون باشه فقط به فروشنده ساپورت نمیدید خریدار هم هست :) در کل واستون آرزوی موفقیت میکنم

sepadl71
March 9th, 2012, 07:06
وقتی خدمات این مدلی زیاد بشه مطمین باشید مردم میرن سمت بهترین! فرقی نمیکنه اول آخر نظر کاربر مهم هست باید ببینید چطور میتونی اعتماد سازی کنید در ضمن یادتون باشه توی درگاه های تراکنش اینترنتی یادتون باشه فقط به فروشنده ساپورت نمیدید خریدار هم هست :) در کل واستون آرزوی موفقیت میکنم

سلام
دقیقا" با گفته شما موافقم
چون کاربران بهتربن را انتخاب میکنند ، همچنین شاید ارزانترین هم انتخاب نکنند
در کل بستگی به این داره که کاربر (فروشنده) بخواد چه نوع فعالیتی انجام بده ، و سپس پس از بررسی سرویسهای موجود (که کاربران لطف میکنند و اینجا معرفی می کنند) بهترین رو انتخاب و از اون استفاده کنه
ما تمام سعی خودمون رو میکنیم که بهترین و بیشترین امکانات موجود را ، به کاربران فهیم و محترم ارائه نماییم
موفق و پیروز باشید...

foad_75
March 9th, 2012, 11:00
من اینارو تا بحال دیدم :

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir)
و
تک پرداخت (http://takpardakht.com)

البته از لحاظ من خدمات شما بهتره ولی یه چیزی .

اون یک درصدی که برای هر تراکنش میگیرید یکم ضایع هست :d

مثلا مشتری برای خرید 30000 ریالی باید 30300 ریال پرداخت کنه که این یکم چیزه (ضایع) و من هم مجبور شدم قیمت رو بزنم " 29703 ریال " که همون 3 تومن برای مشتری بیوفته :d

اگه امکانش باشه مثلا ورش که نمیشه داشت ...
مثلا 1 درصد رو موقع پرداخت بردارید و کلا هنگام واریز پول به کاربراتون اون درصد رو حساب کنید خیلی خوب میشه .

ممنون

sepadl71
March 9th, 2012, 21:44
من اینارو تا بحال دیدم :

payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir)
و
تک پرداخت (http://takpardakht.com)

البته از لحاظ من خدمات شما بهتره ولی یه چیزی .

اون یک درصدی که برای هر تراکنش میگیرید یکم ضایع هست :d

مثلا مشتری برای خرید 30000 ریالی باید 30300 ریال پرداخت کنه که این یکم چیزه (ضایع) و من هم مجبور شدم قیمت رو بزنم " 29703 ریال " که همون 3 تومن برای مشتری بیوفته :d

اگه امکانش باشه مثلا ورش که نمیشه داشت ...
مثلا 1 درصد رو موقع پرداخت بردارید و کلا هنگام واریز پول به کاربراتون اون درصد رو حساب کنید خیلی خوب میشه .

ممنون

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون ، ولی این رو هم مد نظر قرار بدین که خریدار ، هنگام انتقال به فروشنده ، به طور معمول و با انتقال کارت به کارت (چه با atm و چه با اینترنت بانک) ، 500 تومان به عنوان کارمزد پرداخت میکنه
در سرویس ما ، اون 1 درصد همون کارمزد هست ، ولی خیلی کمتر و فقط 1 درصد مبلغ کالا

خدمت دوستان بگم که ، تغییرات کلی در قیمت سرویسهای ما ایجاد شده ، که پس از تمام شدن زمان تخفیف ویژه عید نوروز ، به طور کلی و مادام العمر ، بر روی قیمت ها اعمال میشود
منتظر قیمت های جدید درگاه پرداخت اختصاصی باشید...

ata.m
March 9th, 2012, 22:48
اگر تعداد این نوع سایتها زیاد بشه مجبور میشن کیفیت خدمات رو بالاتر ببرند یا مثلا کارمزد ها را کاهش دهند.
ما هم میتونیم بهترین را انتخاب کنیم.

shahintak
March 9th, 2012, 23:31
اميدوارم موفق باشي سپهر جان من كه به شخصه چون قبلا با ايشون ارتباط داشتم

اعتماد ميكنم فقط كاش سايت رو تمام ميكردي و بعد در سطح اينترنت معرفي ميكردي

و 100% بعد از ثبت سايت درگاه تهيه ميكنم چون خيلي لازم دارم ولي فعلا نيازي ندارم

و چه تظميني هست مشخصات ما در اختيار كسي داده نشه مثلا زرين پال قوانيني داره كه در صورت مشاهده مشخصات رو به پليس فتا ارسال ميكنه

اصلا اگر بانك ملت در مورد كاري كه ميكني اطلاع داره

تا جاي كه ميدونم مثلا سايت هايي كه فيلم ميفروشن زرين پال حساب رو مسدود ميكنه يا چيز پي ان رو هم مسدود الا چطوري هست مشتري پول رو به حساب شما واريز ميكنيم و شما با كارمزد پول رو به مشخصات حساب ما واريز ميكنين؟ طرف حساب بانك فقط شما هستين درسته؟

pedramsistani
March 9th, 2012, 23:34
جالب بود

نوع اول یک جورایی زرین پاله؟

اگه رشد کنه و حمایتش کنید یک از بهترین سایت در این زمینه خواهد شد

payam_shzbax
March 10th, 2012, 02:26
قوانین و تظمین هاش یکم کم نیست؟

sepadl71
March 10th, 2012, 10:02
اميدوارم موفق باشي سپهر جان من كه به شخصه چون قبلا با ايشون ارتباط داشتم

اعتماد ميكنم فقط كاش سايت رو تمام ميكردي و بعد در سطح اينترنت معرفي ميكردي

و 100% بعد از ثبت سايت درگاه تهيه ميكنم چون خيلي لازم دارم ولي فعلا نيازي ندارم

و چه تظميني هست مشخصات ما در اختيار كسي داده نشه مثلا زرين پال قوانيني داره كه در صورت مشاهده مشخصات رو به پليس فتا ارسال ميكنه

اصلا اگر بانك ملت در مورد كاري كه ميكني اطلاع داره

تا جاي كه ميدونم مثلا سايت هايي كه فيلم ميفروشن زرين پال حساب رو مسدود ميكنه يا چيز پي ان رو هم مسدود الا چطوري هست مشتري پول رو به حساب شما واريز ميكنيم و شما با كارمزد پول رو به مشخصات حساب ما واريز ميكنين؟ طرف حساب بانك فقط شما هستين درسته؟

سلام شاهین جان
ممنون که به بنده و تیم نرم افزار ی طراحیمون اعتماد میکنی
ولی این سایت فعلا" فقط برای کاربران فهیم webhostingtalk معرفی شده است و پس از تایید و ثبت نهایی شرکت ، و همچنین تکمیل وب سایت به صورت عمومی ارائه شده و تبلیغات شروع میگردد
قوانین در حال تصویب است و این قانون وجود دارد که اطلاعات شما ، کاملا محرمانه بود و فقط برای وب سایت JayPal قابل نمایش است و از این رو شرکت (که در حال تکمیل مراحل ثبت است) هیچگونه اطلاعاتی از کاربران خود ، در سطح اینترنت فاش نمی کند
بنده از سیستم های دیگر خبری ندارم و همچنین نظری در رابطه با هیچکدام ندارم ، اما در سیستم ما ، فروشگاه فروش فیلم ، وبسایت مزایده و ... آزاد میباشد ، چون بانک ملت و شرکت به پرداخت ، محدودیتی در این زمینه اعلام و ارائه نکرده است
در حال حاظر 2 سرویس ارائه میدهیم :
1.درگاه پرداخت واسط (که با کسر کارمزد پول به حساب شما در Jaypal منتقل میشه)
2.درگاه پرداخت اختصاصی (که جدای از اینکه به صورت اختصاصی از وب سایت شما به بانک و از بانک به وب سایت شما متصل میشه ، پول بدون کسر کارمزد به حساب شما در Jaypal منتقل میشه)
هم اکنون برای تصویه حساب با سایت ، میتوانید هر زمان که دوست داشتید ، فرم واریز وجه به حساب را ارسال نموده و ا 24 ساعت بعد ، پول را در حساب خود دریافت نمایید
تصویه حساب ، در حال حاظر به صورت کارت به کارت بوده ، به دلیل اینکه سیستم پایا ، جمعه ها و روزهای تعطیل ، کار نمیکند ، ولی انقال کارت به کارت ، همیشه میسر است

در حال کار بر روی تحویل و تصویه آنی موجودی حساب کاربران هستیم ، به صورتی که ، یا هر تراکنش تا پایان روز کاری مستقیم به حساب شما واریز گردد (که توسط سیستم پایا صورت بگیرد) و یا در پایان هر روز ، تصویه حساب انجام شده و تا صبح روز کاری بعد ، پول در حسابتان باشد
همچنین ، تغییری در قینت ها ایجاد شده و بهتر ه که بگم ، قیمتها کمتر شده که این تغییرات از 14 فروردین 1391 بر روی قیمت ها اعمال میشود

با تشکر از وقتی که برای ما گذاشته اید...

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 09:59 AM ----------

قوانین و تظمین هاش یکم کم نیست؟

دوست عزیز سلام
در حال حاضر که قوانینی در وبسایت اعلام نشده است
همونطور که گفتم ، قوانین باید توسط تیم تایید و تکمیل بشه که این امر در حال انجام است
در رابطه با تظمین هم ، انشا الله بعد از عید ، که ثبت شرکت تکمیل گردید ، اطلاعات شرکت ، به همراه مشخصات مشخصات ارتباط با ما ، برای عموم به نمایش در می آید
منتظر تغییر و تحولات آینده باشید...

payam_shzbax
March 13th, 2012, 17:21
آقا من یکی می خوام :">
جورابها رو دیدم جذبش شدم!
الان امکانش نیست ارائه بدین؟

sepadl71
March 14th, 2012, 15:08
در حال حاضر شما میتونید با مکاتبه با بنده ، درگاه پرداخت خودتون رو سفارش بدین و تحویل بگیرین
ایمیل :
547.mcts@gmail.com

آی.دی یاهو :
sepadl71

تلفن تماس :
09197840979

foad_75
March 14th, 2012, 16:38
سلام

الان جوراب ها داره از واسطه استفاده میکنه یا اختصاصی ؟

ممنون

sajadzero
March 14th, 2012, 16:40
سلام

این سایت الان واسه کی هستش ؟!

اسکریپتشو کسی نداره؟

sepadl71
March 15th, 2012, 09:37
سلام

الان جوراب ها داره از واسطه استفاده میکنه یا اختصاصی ؟

ممنون

سلام دوست عزیز
این سایت در حال استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی هست که برای 1 سال ، هزینه آن پرداخت شده است
با تشکر

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:36 AM ----------

سلام

این سایت الان واسه کی هستش ؟!

اسکریپتشو کسی نداره؟

اطلاعات مدیریت سایت توسط ما محفوض است ، وگرنه در اختیارتان قرار میدادم
شرمنده

sepadl71
April 21st, 2012, 12:10
با سلام و با آرزوی سالی خوش با موفقیت های بسیار برای شما کاربران عزیز webhostingtalk
هزینه درگاه اختصاصی ، از 14 فروردین تا اطلاع ثانوی ، 30 درصد تغییر قیمت داشته ، یعنی 30 درصد از هزینه ها به صورت تخفیف مادام العمر محاسبه می گردد
شما میتوانید ، توسط ارتباط با ما ، هم اکنون درگاه اختصاصی یا واسطه ی خود را سفارش داده و در کمتر از 24 ساعت تحویل بگیرید و از آن استفاده نمایید
با تشکر ، مدیریت JayPal

irank
April 23rd, 2012, 09:34
سلام من 5 روز پیش درخواست واریز وجه دادم اما هنوز خبری نشده !

samansystems
April 23rd, 2012, 10:47
با سلام و با آرزوی سالی خوش با موفقیت های بسیار برای شما کاربران عزیز webhostingtalk
هزینه درگاه اختصاصی ، از 14 فروردین تا اطلاع ثانوی ، 30 درصد تغییر قیمت داشته ، یعنی 30 درصد از هزینه ها به صورت تخفیف مادام العمر محاسبه می گردد
شما میتوانید ، توسط ارتباط با ما ، هم اکنون درگاه اختصاصی یا واسطه ی خود را سفارش داده و در کمتر از 24 ساعت تحویل بگیرید و از آن استفاده نمایید
با تشکر ، مدیریت JayPal

برای موارد ممنوعه هم ميشه از شما درگاه گرفت ؟ مثل جورابها ؟

sepadl71
April 24th, 2012, 11:00
سلام من 5 روز پیش درخواست واریز وجه دادم اما هنوز خبری نشده !

باسلام
لطفا" آدرس ایمیل و یا شماره کارت خود را اعلام نموده ، تا اطلاعات کامل و دقیقی از تراکنشهای شما ، به اطلاعتان برسانم
با تشکر

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

برای موارد ممنوعه هم ميشه از شما درگاه گرفت ؟ مثل جورابها ؟

باید بررسی گردد
اگر در این ارتباط سوالی دارید ، با واحد پشتیبانی تماس بگیرید
ایمیل :
547.mcts@gmail.com

آی.دی یاهو :
sepadl71

تلفن تماس :
09197840979

samansystems
April 24th, 2012, 12:02
باسلام
لطفا" آدرس ایمیل و یا شماره کارت خود را اعلام نموده ، تا اطلاعات کامل و دقیقی از تراکنشهای شما ، به اطلاعتان برسانم
با تشکر

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

باید بررسی گردد
اگر در این ارتباط سوالی دارید ، با واحد پشتیبانی تماس بگیرید
ایمیل :
547.mcts@gmail.com

آی.دی یاهو :
sepadl71

تلفن تماس :
09197840979

اگر هميمجا گفته بشه بهتر هستش.
شاير کاربران ديگه هم سوال من رو داشته باشن ؟

irank
April 24th, 2012, 18:22
ﺳﻼ ﻡ ﺑﺒﺨﺸﻰﺩ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﻯ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻭﺍﺭﻯﺯ ﻭﺟﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻮﺟﻮﺩﻯ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﻭﻗﺘﻰ ﺩﻯﺭﻭﺯ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻡ ﺗﻮﻯ 12 13 ﺳﺎﻋﺖ ﻭﺍﺭﻯﺯ ﺷﺪ

irank
April 25th, 2012, 11:30
بهتر نیست مبالغ واریزی رو از طریق پایا انجام بدهید مه هر انتقال 525 تومان از حساب کاربر کسر نشود؟
یا شما که از کارت ملت انتقال میدهید از کاربران ملت همان 25 تومان انتقال رو بگیرید نه 525 تومان ! ؟

sepadl71
April 25th, 2012, 15:19
اگر هميمجا گفته بشه بهتر هستش.
شاير کاربران ديگه هم سوال من رو داشته باشن ؟

بستگی به مورد ممنوعه دارد و نوع فعالیت ،
هر یک از دوستان میتوانند با مکاتبه با ما ، اطلاعات وب سایت خود را ارائه نموده تا مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد
با تشکر

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

بهتر نیست مبالغ واریزی رو از طریق پایا انجام بدهید مه هر انتقال 525 تومان از حساب کاربر کسر نشود؟
یا شما که از کارت ملت انتقال میدهید از کاربران ملت همان 25 تومان انتقال رو بگیرید نه 525 تومان ! ؟

سیستم حسابداری ما، به صورت کلی طراحی و تولید شده
از این رو از کلیه تراکنش ها ، مبلغ انتقال کسر میشود
در رابطه با پایا هم ، مشکل فقط سر زمان هست ، پایا در روز های تعطیل قطع می باشد
البته ، همانطور که قبلا" گفتم ، در حال رایزنی با بانک ملت ، جهت واریز وجه در هنگام انجام تراکنش هستیم ،
بدین صورت که هم زمان با پرداخت تراکنش ، مبلغ آن به حساب مشتری واریز گردد،
اما بانک ملت ، به ما گفته که باید با بانک مرکزی ، واحد پایا مذاکره کنیم
فعلا" قادر با مذاکره با بانک مرکزی نیستیم ، اما در اولین فرصت ، اقدام به مذاکره می نماییم
با تشکر

samansystems
April 26th, 2012, 00:11
بستگی به مورد ممنوعه دارد و نوع فعالیت ،
هر یک از دوستان میتوانند با مکاتبه با ما ، اطلاعات وب سایت خود را ارائه نموده تا مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد
با تشکر

خوب مثلا برای يک سايت مشابه جورابها که س ا ک س ميفروشه چي ؟ درگاه ميديد يا نه ؟
اگر درگاه داديد و فردا مرجع قضائی استعلام خواست اطلاعاتمون رو بهشون ميديد يا نه ؟

s.w.a.t
April 26th, 2012, 00:25
خوب مثلا برای يک سايت مشابه جورابها که س ا ک س ميفروشه چي ؟ درگاه ميديد يا نه ؟
اگر درگاه داديد و فردا مرجع قضائی استعلام خواست اطلاعاتمون رو بهشون ميديد يا نه ؟

دوست عزیز فکر میکم اگر مراجع قضائی داخل ایران هم از خود شما(زرین پال یا همان سامان سیستم) استعلام اطلاعات کاربری رو بکنه شما بدونه وقفه این کار را انجام میدهید!
در مورد استفاده از درگاه هم فکر میکنم رفع مسئولیت کرده باشند و در قوانینشون ذکر کرده باشند که هرگونه استفاده خلاف قوانین کشوری ممنوع میباشد! ولی اکثر استفاده میکنند! باید دید بعد از متوجه شدن این موضوع چه کاری انجام میدهند!
پس لطفا سوالتون رو دقیقتر بپرسید تا به نحوی به قول دوستان به تخریب شباهَت پیدا نکند!
موفق باشید

samansystems
April 26th, 2012, 10:13
دوست عزیز فکر میکم اگر مراجع قضائی داخل ایران هم از خود شما(زرین پال یا همان سامان سیستم) استعلام اطلاعات کاربری رو بکنه شما بدونه وقفه این کار را انجام میدهید! در مورد استفاده از درگاه هم فکر میکنم رفع مسئولیت کرده باشند و در قوانینشون ذکر کرده باشند که هرگونه استفاده خلاف قوانین کشوری ممنوع میباشد! ولی اکثر استفاده میکنند! باید دید بعد از متوجه شدن این موضوع چه کاری انجام میدهند! پس لطفا سوالتون رو دقیقتر بپرسید تا به نحوی به قول دوستان به تخریب شباهَت پیدا نکند! موفق باشید بله در مجموعه سامان سيستم اطلاعات کاربران فروشنده وی پی ان و سا کس بدون اخطار قبلی توقيف و به مراجع قضائی ارجاع داده ميشه. در مورد اين وبسايت من ميخوام بدونم نحوه فعاليت سايتی مشابه جورابها به چه صورت هستش و آيا هر کسی ميتونه در اين زمينه (توسط اين سايت) فعاليت کنه يا خير ؟

sepadl71
April 26th, 2012, 12:04
بله در مجموعه سامان سيستم اطلاعات کاربران فروشنده وی پی ان و سا کس بدون اخطار قبلی توقيف و به مراجع قضائی ارجاع داده ميشه. در مورد اين وبسايت من ميخوام بدونم نحوه فعاليت سايتی مشابه جورابها به چه صورت هستش و آيا هر کسی ميتونه در اين زمينه (توسط اين سايت) فعاليت کنه يا خير ؟

سلام دوست عزیز
اطلاعات کاربر نزد ما محفوظ است و تا زمانی که وبسایت مورد نظر ***** نشود ، ما هم هیچ اقدامی انجام نمی دهیم
در صورت ***** شدن وب سایت ، فقط تذکر میدهیم و کاربر را متوجه امر می کنیم
ما نه بدون اخطار قبلی توقیف می کنیم و نه به مراجع قضائی ارجاع می دهیم ، همانطور که گفتم ، ابتدا اخطار ، سپس ، توقیف و در آخر هم ، اگر از ما اطلاعاتی خواستند ارائه می دهیم
با تشکر / مدیریت JayPal

samansystems
April 26th, 2012, 13:07
پس يعنی اگر کسی از شما درگاه سا کس بخواد بدون مشکل بهشون ميديد ؟

sepadl71
April 27th, 2012, 13:53
پس يعنی اگر کسی از شما درگاه سا کس بخواد بدون مشکل بهشون ميديد ؟

فکر کنم به خودمون ربط داشته باشه
شما هم بیش از این کنج کاوی نفرمایید ، چون دیگر جوابی در این زمینه به شما داده نخواهد شد.
هر کاربری با هر نوع فعالیت در سطح اینترنت ، میتونه از JayPal استفاده کنه ، محدودیت ها هم اینجوری هستش :
اگر سایت ف-ی-ل-ت-ر شود -> اخطار و تذکر
اگر وب سایت رفع ف-ی-ل-ت-ر شد و دوباره ف-ی-ل-ت-ر -> 30 روز محرومیت از ارائه ی خدمات
و در پایان ، اگر از طرف مراجع قضایی استعلام شود ، فقط به کاربر اطلاع می دهیم و اطلاعات کاربر را در ابتدا در اختیار مراجع قرار نمیدهیم
گروه و تیم ما برای جمع کردن و شناسایی فروشندگان پ-ر-و-ک-س-ی و ... فعالیت خودش را آغاز نکرده ؛ بلکه فقط برای تکمیل تجارت الکترونیکی در سطح اینترنت طراحی و تولید گردیده است
پس ، همه ی دوستان بدانند ، که اطلاعات آنها ، به صورت محرمانه ، نزد ما محفوظ است و در صورت به وجود آمدن مشکل ، ابتدا مشکل به کاربر اطلاع رسانی می شود

شما هم لطفا" وب سایت های دیگر رو مورد بررسی قرار بدین ، و همچنین ، برای ماندگاری در کار خود ، لطفا" در کار دیگران دخالت نکنید
با تشکر / مدیریت JayPal

foad_75
April 27th, 2012, 13:57
سلام

ببخشید کی سایتتون کامل میشه ؟!؟!؟

ممنون

sepadl71
April 27th, 2012, 15:58
سلام

ببخشید کی سایتتون کامل میشه ؟!؟!؟

ممنون

سلام خدمت شما کاربر عزیز
پنل کاربری ، به صورت کامل طراحی و تولید شده است ،
اما برخی مشکلات امنیتی وجود دارد که در حال بررسی و رفع میباشد
انشا الله ، پنل کاربری ، به صورت امن و با امکانات کامل تا پایان اردیبهشت ماه ، بهره برداری می شود
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
April 30th, 2012, 12:42
هزینه درگاه اختصاصی هم اکنون به صورت روزانه بین 658 تومان تا 329 تومان (جهت شفارش 365 روز) متغیر میباشد
و شما برای 1 سال 120.085 تومان پرداخت می کنید و هیچگون هزینه اضافی دیگری ندارد...
با تشکر ، مدیریت JayPal

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

همچنین مدت زمان شارژ ، هم اکنون از 10 تا 365 روز ، به صورت متغیز میباشد و شما به اندازه ی نیاز خود میتوانید شارژ کنید

sepadl71
May 7th, 2012, 14:45
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز webhostingtalk
تغییرات جدید در سیستم JayPal به شرح زیر می باشد :
43 درصد از پنل کاربری ، طراحی و تکمیل شد.
پلاگین اسکریپت Virtual FreeR طراحی و تولید شد.
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
May 8th, 2012, 20:27
با سلام
امکان شارژ درگاه اختصاصی ، با استفاده از موجودی حساب جی پال از طریق پنل کاربری ، ایجاد شد.
هم اکنون میتوانید ، حساب خود را از طریق موجودی خود در سایت ما ، شارژ کنید.
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
May 9th, 2012, 05:56
با سلام ،
آخرین گزارش : 50 درصد از پنل کاربری ، طراحی و تکمیل شد.
با تشکر / مدیریت JayPal

samansystems
May 9th, 2012, 09:29
من ديروز در جلسه ای که با دوستان مرکز توسعه داشتيم موضوع ارائه درگاه به سايت های فروی و ی پ ی ا ن رو پيگيری کردم.
البته اسمی از سايتی برده نشد اما دوستان تاکيد به برخورد داشتند. گفتم بهتون اطلاع بدم با توجه به صحبت های بالاتون حواستون باشه تا خدای نکرده مشکلی پيش نياد.

sepadl71
May 9th, 2012, 10:49
من ديروز در جلسه ای که با دوستان مرکز توسعه داشتيم موضوع ارائه درگاه به سايت های فروی و ی پ ی ا ن رو پيگيری کردم.
البته اسمی از سايتی برده نشد اما دوستان تاکيد به برخورد داشتند. گفتم بهتون اطلاع بدم با توجه به صحبت های بالاتون حواستون باشه تا خدای نکرده مشکلی پيش نياد.

سلام دوست عزیز ،
مشکلی نیست ، اگر هم مشکلی باشد ، دوستان مرکز توسعه باید به ما اطلاع رسانی کنند
اگر برخوردی صورت بگیره ، ابتدا باید به ما اطلاع رسانی کنند ، تا ما در سیستم خود ، اقدام کنیم
ممنون از اطلاعی که دادید
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
May 11th, 2012, 19:04
با سلام ،
آخرین گزارش : 56 درصد از پنل کاربری ، طراحی و تکمیل شد.
هم اکنون ، کلیه عملیات درون ناحیه کاربری تجزیه و تحلیل میشود و همچنین گزارش کاملی از هرگونه عملیات در سیستم ثبت و به نمایش در می آید.
در حال حاظر ، در ناحیه کاربری میتوانید از کلیه امکاناتی که تا کنون در وب سایت JayPal موجود بود ، استفاده نمایید.
امکانات جدیدی در حال طراحی و تولید میباشد ، که پس از تکمیل آنها ، پنل کاربری به صورت 100 درصد ، قابل استفاده می شود.
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
May 12th, 2012, 02:37
سلام خسته نباشید virtual freer برای واسطه اکی نشد ؟

سلام کاربر عزیز
به دلیل اینکه در درگاه واسطه ، وبسایت ما واسطه هست ، شما نمیتونید چیزی رو تایید و تکمیل کنید ؛ پس برای درگاه واسطه ، هیچ پلاگین و ماژولی نمیشه طراحی و تولید کرد
دوستان اگر نیاز به پلاگین و ماژول دارند ، میتوانند از درگاه اختصاصی استفاده کنند

همچنین ، قول نمیدم ، اما شاید در آینده ، درگاه واسطه هم به نوعی اختصاصی و درصدی شد ، به طوری که مثلا" از هر تراکنش 2.5 درصد کسر بشه و مابقی به حساب شما واریز بشه ؛ همچنین ، قابلیت تایید و تحویل هم داشته باشه
حالا ، تیم باید تصمیم بگیره ، و بنده تایید کنم ؛ بنده فقط مدیریت تیم رو بر عهده دارم
با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
May 14th, 2012, 16:18
معرفی سیستم جدید ما :
http://www.webhostingtalk.ir/f42/48394/

sepadl71
May 20th, 2012, 23:59
کارمزد درگاه واسطه ، به صورت زیر تغییر پیدا کرد :

هزینه ی واریزی توسط خریدار - 100% - بدون کارمزد
هزینه ی واریزی به حساب فروشنده - 98.6% - با کارمزد 1.4 درصد

-هیچگونه کارمزد و هزینه ی جانبی دیگری کسر و یا افزوده نمیشود-

با تشکر / مدیریت JayPal

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

سرویس جدید => درگاه اختصاصی درصدی

درگاه اختصاصی ، به دو سرویس مجزا تقسیم بندی شد :

-درگاه اختصاصی اجاره ای (مخصوص کاربرانی که بالای 1میلیون تومان در 30 روز تراکنش دارند)
این درگاه با شارژ اکانت از 30 تا 365 روز می باشد و هزینه ی روزانه آن معادل 800 تومان است (24000 تومان برای استفاده در 30 روز)

-درگاه اختصاصی 2.4 درصدی (مخصوص کاربرانی که زیر 1میلیون تومان در 30 روز تراکنش دارند)
این درگاه هیچگونه شارژ و هزینه ی اولیه و جانبی ندارد

با تشکر / مدیریت JayPal

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

پلاگین VirtualFreeR به روز رسانی شد :
لینک دانلود (http://downloads.jaypal.ir/virtual_freer_JayPal.zip)
با تشکر / مدیریت JayPal

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

سلام
برای ارتباط با ما و یا سفارش و ثبت نام جهت دریافت درگاه پرداخت ، میتوانید با اطلاعات موجود در امضاء مکاتبه کنید.
با تشکر / مدیریت JayPal

mohamad2314
June 1st, 2012, 22:56
سلام اقا من دو روزه درخواست تسویه دادم هنوز انجام نشده لطفا بررسی کنید
email:mohamad3218@gmail.com

lived
June 2nd, 2012, 00:54
احتمالا رفتن تعطیلات
جدیدا همه افرادی که به این شکل کار میکنند یه مقدار دیر واریز میکنند
من با تک پرداخت و زرین پال کار میکنم اونها هم جدیدا دیرتر از زمانی که خودشون مقرر کردن پرداخت میکنند

samansystems
June 2nd, 2012, 10:27
احتمالا رفتن تعطیلات
من با تک پرداخت و زرین پال کار میکنم اونها هم جدیدا دیرتر از زمانی که خودشون مقرر کردن پرداخت میکنند

زرين پال از ابتدا تا الان طبق قوانين برای کاربران نقره ای خودش 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميکنه. و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست/

mohamad2314
June 2nd, 2012, 13:39
تسویه شد

sepadl71
June 5th, 2012, 12:18
سلام اقا من دو روزه درخواست تسویه دادم هنوز انجام نشده لطفا بررسی کنید
email:mohamad3218@gmail.com

احتمالا رفتن تعطیلات

تسویه شد

با سلام و با عرض شرمنده گی
مشکلاتی ، در روز های تعطیل جمعه ، 1شنبه و 2شنبه ، برای بانکداری اینترنتی و مجازی بانک ملت در قسمت انتقال وجه از طریق شبکه شتاب ، پیش آمده بود
که کمی ، واریزی ها را به تاخیر انداخت
وظیفه ماست ، که تا 24 ساعت پس از درخواست ، هزینه را به حساب واریز کنیم ، اما بدون در نظر گرفتن مشکلات بانکی
با تشکر از صبر و فهم کاربران / مدیریت JayPal

sepadl71
June 6th, 2012, 03:50
با سلام
هم اکنون ، پلاگین JayPal برای اسکریپت WHMCS طراحی و تولید شده است.
دوستان میتوانند ، برای استفاده از پلاگین ، آنرا از لینک زیر دانلود و بر روی هاست خود نصب کنند :
http://downloads.jaypal.ir/WHMCS_JayPal.zip
با تشکر / مدیریت JayPal

mohsened
June 6th, 2012, 09:51
کلا لینک های سایتتون کار نمی کنه . داستان چیه ؟

sepadl71
June 6th, 2012, 14:13
کلا لینک های سایتتون کار نمی کنه . داستان چیه ؟

سلام دوست عزیز
در حال حاظر ، پنل کاربری و درگاه ها اهمیت دارند ،
به همین دلیل از ابتدا تا کنون ، تنها بر روی پنل کاربری و درگاه ها فعالیت شده ، تا بهترین سرویس ارائه شود
هم اکنون هم در حال کار بر روی پلاگین و ماژول برای اسکریپت های پر کاربرد هستیم
ظاهر کلی سای و هم به زودی به چندی از کارمندان میسپارم تا جامع و کامل ، تکمیل کنند
با تشکر / مدیریت جی پال

mohsened
June 6th, 2012, 14:24
وقتی لینک درخواست درگاه کار نمی کنه چطوری درخواست بدیم ؟

sepadl71
June 6th, 2012, 14:37
وقتی لینک درخواست درگاه کار نمی کنه چطوری درخواست بدیم ؟

سلامی 2 باره
از طریق ارتباط با ما ، مشخصاتتون رو میدین ، براتون یوزر میسازیم و با کد یا پلاگین موزد نظر ، تحویل میدیم
اطلاعات در امضاء موجود می باشد
با تشکر / مدیریت JayPal

HematYar
June 6th, 2012, 15:59
اگر بخش ها هم کامل نشده هنوز ، کاربر رو به صفحه ای هدایت کنید که بنویسه در حال تکمیل . نه اینکه تمامی لینک ها لینک صفحه اصلی باشه . فکر جالبی کردید امید وارم که موفق باشید

iranian-portal
June 6th, 2012, 16:08
اگر میزان کارمزد درگاه مستقیم رو ثابت نگه دارید به زودی با شما همکاری خواهم کرد

sepadl71
June 6th, 2012, 16:24
اگر میزان کارمزد درگاه مستقیم رو ثابت نگه دارید به زودی با شما همکاری خواهم کرد

سلام دوست عزیز
کارمزد سیستم های ما ، تا اطلاع ثانوی به صورت زیر می باشد :

درگاه اختصاصی ، به دو سرویس مجزا تقسیم بندی شد :
-درگاه اختصاصی اجاره ای (مخصوص کاربرانی که بالای 1میلیون تومان در 30 روز تراکنش دارند)
این درگاه با شارژ اکانت از 30 تا 365 روز می باشد و هزینه ی روزانه آن معادل 800 تومان است (24000 تومان برای استفاده در 30 روز)
-درگاه اختصاصی 2.4 درصدی (مخصوص کاربرانی که زیر 1میلیون تومان در 30 روز تراکنش دارند)
این درگاه هیچگونه شارژ و هزینه ی اولیه و جانبی ندارد

با تشکر / مدیریت JayPal

sepadl71
June 6th, 2012, 16:25
اگر بخش ها هم کامل نشده هنوز ، کاربر رو به صفحه ای هدایت کنید که بنویسه در حال تکمیل . نه اینکه تمامی لینک ها لینک صفحه اصلی باشه . فکر جالبی کردید امید وارم که موفق باشید

بله دوست عزیز
حق با شماست.
ولی چون ما آدرسی به لینک ها نداده ایم ، در هر کجا که باشید ، لینک ها به همان صفحه منتقل میشوند.
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 12th, 2012, 02:15
دوستان من از جیپال از این اقا درگاه گرفتم همه جوره اوکی هستن تایید میشن

سلام دوست عزیز ،
ممنون از اعتمادتون...

mohamad2314
June 12th, 2012, 20:48
jaypal همه جوره تایید میشه

sepadl71
June 12th, 2012, 21:50
jaypal همه جوره تایید میشه

سلام دوست عزیز ،
ممنون از اعتمادتون...

vistaperes
June 19th, 2012, 13:58
مثل اینكه تركید؟

naserkhan
June 19th, 2012, 14:57
مشکل زیاد داره به خصوص برای اسکریپ فریر

vistaperes
June 19th, 2012, 14:59
نه دیگه درگاهش از كار افتاد

sepadl71
June 19th, 2012, 16:09
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم
به دلیل مشکلات فراوان درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ، و مشکلاتی که در هاستینگ جی پال وجود داشت ؛
در حال حاظر کلیه درگاه ها ، به طور موقت از کار افتاد ، تا سرور مجازی و درگاه پرداخت اینترنتی تعویض شود و دوباره شروع به فعالیت کنیم.
دوستانی که حسابشان در سایت ما پر است ، لطفا" درخواست واریز وجه ثبت کنند ؛ کلیه درخواستهای واریز وجه در تاریخ اول تیرماه سال 1391 واریز می گردد.
هر درخواست از تاریخ اول تیرماه سال 1391 به بعد ، واریز نشده و مبلغ حساب شما ، تا بازشدن دوباره سایت ، نزد ما امانت می ماند
با تشکر / مدیریت جی پال /.

vistaperes
June 19th, 2012, 16:11
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم
به دلیل مشکلات فراوان درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ، و مشکلاتی که در هاستینگ جی پال وجود داشت ؛
در حال حاظر کلیه درگاه ها ، به طور موقت از کار افتاد ، تا سرور مجازی و درگاه پرداخت اینترنتی تعویض شود و دوباره شروع به فعالیت کنیم.
دوستانی که حسابشان در سایت ما پر است ، لطفا" درخواست واریز وجه ثبت کنند ؛ کلیه درخواستهای واریز وجه در تاریخ اول تیرماه سال 1391 واریز می گردد.
هر درخواست از تاریخ اول تیرماه سال 1391 به بعد ، واریز نشده و مبلغ حساب شما ، تا بازشدن دوباره سایت ، نزد ما امانت می ماند
با تشکر / مدیریت جی پال /.
قرار بود همه وجه ها امروز واریز كنین

بسته شدن درگاه با واریز نكردن پول چه ارتباطی دارد؟
قبلا زیر 2 ساعت واریز انجام میدادین

sepadl71
June 19th, 2012, 17:04
قرار بود همه وجه ها امروز واریز كنین

بسته شدن درگاه با واریز نكردن پول چه ارتباطی دارد؟
قبلا زیر 2 ساعت واریز انجام میدادین

سلام دوست عزیز
بله ، شما درست میگید و ما هر شب ، بین ساعت 2 تا 7 صبح ، کلیه واریزی ها رو انجام میدادیم
ولی ، بنا به گفته ی حسابدار گروه ، برای بررسی عملکرد 4 ماهه و همچنین موجودی و واریزی های حساب و محاسبه سود و ضرر ، واریز ها در اول تیر ماه انجام می پذیرد
همچنین ، در اول تیر ماه ، پس از واریز نمودن مبالغ موجود در حساب ما ، باید صورتحساب بسته و مجموع هزینه ها محاسبه گردد
همچنین این رو مد نظر داشته باشین که ، مبلغ موجودی حساب ما ، در حال حاضر 1 میلیون و یا 2 میلیون نیست ؛ بلکه تقریبا" بیشتر از این حرفاست
همچنین ، تعداد کاربر و تعداد واریزی های ما ، باتوجه به مبلغ ، کم نیست ؛
به همین دلی ، بالاخره حساب و کتاب ، زمان میبرد ؛ حالا ما که 2 روز دیگر تصویه میکنیم
امیداورم تونسته باشم ، شما کاربران فهیم رو قانع کرده باشم
با تشکر / مدیریت جی پال

Neo2
June 19th, 2012, 17:30
سلامی 2 باره
از طریق ارتباط با ما ، مشخصاتتون رو میدین ، براتون یوزر میسازیم و با کد یا پلاگین موزد نظر ، تحویل میدیم
اطلاعات در امضاء موجود می باشد
با تشکر / مدیریت JayPal

جناب ممیز عادل
پیشنهاد میکنم ابتدا سایت تون رو از همه لحاظ کامل کنید، بعد به معرفی اون بپردازید.
جهت اطلاع خدمتتون عرض کنم که بنا بر هماهنگی که ما قبلا با بانک ها انجام دادیم، ارائه درگاه مستقیم به کاربران به این شکل که شما دارید عمل میکنید غیرمجاز هست و
بانک اجازه نمیده که شما اطلاعات درگاه خودتون رو نمایش ندید و کاربر رو مستقیما به درگاه بانک وصل کنید.
براتون آرزوی موفقیت می کنم.

sepadl71
June 19th, 2012, 22:27
جناب ممیز عادل
پیشنهاد میکنم ابتدا سایت تون رو از همه لحاظ کامل کنید، بعد به معرفی اون بپردازید.
جهت اطلاع خدمتتون عرض کنم که بنا بر هماهنگی که ما قبلا با بانک ها انجام دادیم، ارائه درگاه مستقیم به کاربران به این شکل که شما دارید عمل میکنید غیرمجاز هست و
بانک اجازه نمیده که شما اطلاعات درگاه خودتون رو نمایش ندید و کاربر رو مستقیما به درگاه بانک وصل کنید.
براتون آرزوی موفقیت می کنم.

با سلام خدمت شما همکار عزیز
دوست عزیز ، متوجه منظورتون نمیشم ، یعنی باید اطلاعات کامل درگاه رو به کاربر نمایش دهیم ؟
در هر صورت ، هر کاربر برای اتصال به درگاه و انجام عمل پرداخت ، باید یک کد یکتای RefID دریافت و توسط آن به درگاه POST شود
در هر صورت ، چیزی به کاربر نه نمایش داده میشه و نه ارائه
ولی از اطلاعی که دادید ، ممنون
موفق باشید

hosinaa
June 20th, 2012, 09:38
ایشون مورد اعتماد ما هستند
و مشکل پیش امده لطفا تحمل بفرمایید تا مشکل حل بشه
بیشتر از شما خودشون نگران امانت هایی که دستشون هست می باشند
انشاله در اول تیر به حساب همه واریز خواهد شد
کمی منطقی باشیم و واسه شرایط خاص خودمون عوض نکنیم زود تصمیم بگیریم
امیدوارم موفق باشید

:53:

sepadl71
June 20th, 2012, 11:58
ایشون مورد اعتماد ما هستند
و مشکل پیش امده لطفا تحمل بفرمایید تا مشکل حل بشه
بیشتر از شما خودشون نگران امانت هایی که دستشون هست می باشند
انشاله در اول تیر به حساب همه واریز خواهد شد
کمی منطقی باشیم و واسه شرایط خاص خودمون عوض نکنیم زود تصمیم بگیریم
امیدوارم موفق باشید

:53:

سلام کاربر عزیز و گرامی
ممنون از توجه شما نسبت به ما
همانطور که عرض کردم ، درگاه پرداخت اینترنتی خیلی بی ارزش بود م در اکثر مواثع ، مشکلات اتصالی داشت
به احتمال زیاد ، با درگاه بانک دیگری ، اقدام به ارائه ی سرویس کنیم
لطفا" کمی صبر نمایید
همچنین ، برای ثبات و محکم تر شدن پایه های سایت و سیستم ،
در حال نوشتم قوانین جدید و مهم برای سیستم می باشیم
گروه ما ، نه به خودش و نه به دیگران ، اجازه نمیده که برای 1 دقیقه کار رو روی زمین گذاشته و پروژه زمین بخوره
همین حالا هم ، در حال اقدام عملیات درخواست ، دریافت و برنامه نویسی هستیم
شاد و پیروز باشید
مدیریت جی پال

iranian-portal
June 23rd, 2012, 12:46
با سلام یکی از رقیب هاتون که به نظرم خودش رو از صحنه روزگار محو کرد
نوبت شماست که رو دور قدرت باشید به شرطی که مثل اون درگاه سوء استفاده نکنید
من با درگاه قبلی قطع رابطه کردم و با درگاه شما کار می کنم و به دیگران هم توصیه می کنم
به شرطی که به جای کار با بانک ملت با بانک پاسارگاد یا پارسیان همکاری کنید
این روزها بانک ملت مناسب کار جدی و مطمئن نیست
بیشتر به درد بچه های دبیرستانی برای فروش چیز چیز ان میخوره:59:

vistaperes
June 23rd, 2012, 13:03
ایشونم درگاهشون بسته شده فكر نكنم باز بشه

hosinaa
June 23rd, 2012, 13:25

توضیح دادن خدمتتون
با رویکرد جدید و سیستم جدید دارن میان جلو برنمامه نویسی انجام بشه با بانکهای دیگه قرارداد بسته خواهد شد و...
با آرزوی بهترین ها

sepadl71
June 23rd, 2012, 14:02
با سلام یکی از رقیب هاتون که به نظرم خودش رو از صحنه روزگار محو کرد
نوبت شماست که رو دور قدرت باشید به شرطی که مثل اون درگاه سوء استفاده نکنید
من با درگاه قبلی قطع رابطه کردم و با درگاه شما کار می کنم و به دیگران هم توصیه می کنم
به شرطی که به جای کار با بانک ملت با بانک پاسارگاد یا پارسیان همکاری کنید
این روزها بانک ملت مناسب کار جدی و مطمئن نیست
بیشتر به درد بچه های دبیرستانی برای فروش چیز چیز ان میخوره:59:

سلام خدمت شما کاربر عزیز و محترم
دوست عزیز ، در حال عقد قرارداد و برنامه نویسی سیستم جدید هستیم
همچنین ثبت فیزیکی شرکت هم ، جزء یکی از کارهای ماست
اگر بین 30 تا 60 روز کاری ، به ما فرصت بدین ، به زودی دوباره فعالیت خودمون رو بهتر و قوی تر شروع می کنیم
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 23rd, 2012, 14:11

سلام دوست عزیز
همونطور که قبلا" هم گفتم ، بنده نه به بچه های گروه و نه به دیگران ، اجازه نمیدهم که در کار ما اختلال ایجاد کنند
برای همین ، در هر لحظه ، هر مشکلی که پیش بیاید ، به راحتی رفع میشود
منتظر ما باشید / مدیریت جی پال

sepadl71
June 26th, 2012, 18:43
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و فهیم انجمن
به زودی ، درگاه پرداخت اینترنتی جی پال ، فعالیت خود را محکم تر و قوی تر آغاز می نماید.
در این مرحله ، امکانات زیر افزوده شده است :
1. ثبت نام مستقیم کاربر از طریق وب سایت
2. ارائه ی 2 نوع درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم (1. اجاره ای (با کارمزد 1.1 درصد) ؛ 2. درصدی (با کارمزد 2.4 درصد))
3. 2 نوع درخواست واریز وجه (1. واریز به شتاب (با کارمزد 500 تومان - واریز 1 تا 2 روز کاری) ؛ 2. واریز به شبا (بدون کارمزد - واریز 4 تا 5 روز کاری))
4. حل مشکلات درگاه پرداخت واسطه و درگاه پرداخت اختصاصی
5. و ...
همچنین ، هم اکنون درگاه پرداخت اینترنتی از بانک پاسارگاد و شرکت پرداخت امن پاسارگاد تهیه شده و همیشه در دسترس و آنلاین می باشد
مدیریت تراکنش ها و اتصالات به درگاه پرداخت ، در پرداخت امن پاسارگاد ، کاملا مدیریت شده می باشد و در هیچ زمان ، هیچ مشکلی پیش نمی آید
همچنین ، پرداخت امن پاسارگاد امکاناتی را برای پیگیری و دریافت وجه تراکنش در اختیار خریداران قرار می دهد که به شرح زیر می باشد :
خریدار ، تا 3 روز پس از خرید از فروشنده ، در صورتی که کالا و یا خدمات خود را دریافت نکرده باشد ، با ارائه سند و مدرک میتواند وجه خود را پس بگیرد.
همچنین لازم به ذکر است ، خریدار زمان درخواست واریز وجه ، موجودی 3 روز گذشته خود را دریافت می نماید

در پایان ، اعلام میکنم که جی پال در حال ثبت کشوری می باشد و به زودی ، به صورت ثبت شده و حقوقی به فعالیت خود ادامه می دهد.
با تشکر / مدیریت جی پال

Neo2
June 26th, 2012, 18:50
با سلام، بهتون تبریک میگم
ولی درصدهاتون خیلی بالا هست و درگاه مستقیمی که قصد ارائه اون رو دارید غیرقانونی هست :)
زمان واریز و تسویه حساب هاتون هم خیلی بالاست

sepadl71
June 26th, 2012, 19:25
با سلام، بهتون تبریک میگم
ولی درصدهاتون خیلی بالا هست و درگاه مستقیمی که قصد ارائه اون رو دارید غیرقانونی هست :)
زمان واریز و تسویه حساب هاتون هم خیلی بالاست

سلام ، ممنون
فکر نمیکنم درصد های ما بالا باشه ؛ به نظر من درصد های شما خیلی پایین هستند و فکر میکنم که شما دارید بازار رو خراب میکنید
درگاه مستقیم ، کاملا" قانونی می باشد ، بهتر است با پرداخت امن پاسارگاد ، یا بانک پاسارگاد تماس بگیرید ؛ فکر میکنم که اطلاعاتتون خیلی قدیمی باشه
زمان واریز و تصویه حساب هم 1 تا 5 روز است ؛ فکر نمیکنم که کاربر مشکلی با 1 روز داشته باشه
دوستانی که عجله دارند ، بعد از 1 روز پول رو تحویل میگیرند و دوستانی که عجله ندارند ، بعد از 5 روز پول رو تحویل میگیرند...
موفق باشید و پایدار / مدیریت جی پال

مثل اینکه خدمات ارزی شما غیر فعال میباشد.
پس لطفا" پس از تکمیل و فعال سازی ، این بخش رو در سایتتون قرار بدین :)
موفق باشید / مدیریت جی پال

mohsened
June 26th, 2012, 19:32
دوست عزیز برخورد شما در مقابل یک انتقاده ساده بسیار زشت و زننده هست .
انتقاد پذیر نبودن شما کاملا مشخص هست و اگر همین گونه پیش برید نه تنها پیشرفت نمی کنید بلکه پس رفت هم می کنید .

ضعف خودتون رو نشون دادید .

Neo2
June 26th, 2012, 20:43
سلام ، ممنون
فکر نمیکنم درصد های ما بالا باشه ؛ به نظر من درصد های شما خیلی پایین هستند و فکر میکنم که شما دارید بازار رو خراب میکنید
درگاه مستقیم ، کاملا" قانونی می باشد ، بهتر است با پرداخت امن پاسارگاد ، یا بانک پاسارگاد تماس بگیرید ؛ فکر میکنم که اطلاعاتتون خیلی قدیمی باشه
زمان واریز و تصویه حساب هم 1 تا 5 روز است ؛ فکر نمیکنم که کاربر مشکلی با 1 روز داشته باشه
دوستانی که عجله دارند ، بعد از 1 روز پول رو تحویل میگیرند و دوستانی که عجله ندارند ، بعد از 5 روز پول رو تحویل میگیرند...
موفق باشید و پایدار / مدیریت جی پال

مثل اینکه خدمات ارزی شما غیر فعال میباشد.
پس لطفا" پس از تکمیل و فعال سازی ، این بخش رو در سایتتون قرار بدین :)

بهتره یه خورده انتقادپذیر باشید.
ما از وب مسترها چیزی نمی گیریم و عقیده داریم که نباید از حاصل زحمت و فروش یک وب مستر پول به جیب زد. این یک رقابت برای ارائه خدمات بهتر هست نه خراب کردن بازار و
احتمالا بازار هدف شما جیب وب مسترها هست.
ما بر خلاف سایز سیستم ها، پول مردم رو 5 روز تو حساب نگه نمیداریم و با اون کار نمی کنیم و از سود پول مردم به نفع خودمون استفاده نمی کنیم.
مردم درک و شعور دارند و میتونن تشخیص بدن که چه خدماتی، چقدر ارزش داره.
طبق مکاتبات کتبی که با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد داشتیم، تاکید کردن که درگاه پرداخت مستقیم و حذف نمایش اطلاعات شرکت ارائه دهنده درگاه، غیرقانونی هست و نسبت به بستن درگاه شرکت اقدام می کنند.
حالا شاید هنوز متوجه کار شما نشدن که در مورد اون اظهار نظر نمی کنیم.
سایت تون هم که راه اندازی شد و شروع به تبلیغ کردید، خیلی ناقص بود و بنده از روی خیرخواهی و دوستانه به شما پیشنهاد کردم که اول یه امکان عضویت ساده بذارید تو سایت تون و بعد شروع به تبلیغ کنید چون
نبود یه امکان عضو شدن ساده برای یک وب سایت معمولی، وجهه بدی داره چه برسه به وب سایت مالی!
تمامی بخش هایی که روی سایت قرار گرفته فعال هست، من جمله بخش ارزی و دوستان زیادی الان در این بخش سفارش دادن و همچنان لطفشون نسبت به ما ادامه داره.
دوستانه عرض میکنم، قبل از حرف زدن یه کم تحقیق کنید و راجب چیزی که میخوایید بگید فکر کنید، از وب مستر شایسته ای مانند شما این ادبیات و طرز صحبت بعید هست.

Download
June 26th, 2012, 20:57
2. ارائه ی 2 نوع درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم (1. اجاره ای (با کارمزد 1.1 درصد) ؛ 2. درصدی (با کارمزد 2.4 درصد))

درگاه مستفیم اجاره ای یعنی از هر تراکنش 1.1 درصد کم میشه؟ دیگه چیزی کم نمشه؟

sepadl71
June 26th, 2012, 21:00
دوست عزیز برخورد شما در مقابل یک انتقاده ساده بسیار زشت و زننده هست .
انتقاد پذیر نبودن شما کاملا مشخص هست و اگر همین گونه پیش برید نه تنها پیشرفت نمی کنید بلکه پس رفت هم می کنید .

ضعف خودتون رو نشون دادید .

سلام دوست عزیز
تیم ما انتقاد رو پذیرفت و نظر خودش رو در این باره اعلام کرد
برخورد زشت و زننده ای نبود ،
من هم نظر خودم رو در باره فعالیت ایشون و انتقادشون گفتم.
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 26th, 2012, 21:03
الان من که نمیتونم نه وارد حسابم بشم نه از درگاه استفاده کنم میگه اطلاعات معتبر نیست؟این چه وضعشه چرا اینجوریه؟

سلام دوست عزیز
شما در جریان تغییرات نبودید ؟
تغییرات عمده و کلی در سیستم و دیتابیس و ... ایجاد شده
کاربران گذشته و موجودی دوستانی که وجه خود را قبل از 1 تیر ماه دریافت نکرده اند ، در دیتابیس قبلی موجود است
دوستان ، پس از بالا آمدن کامل وب سایت ، میتوانند در سایت ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنند
همچنین ، دوستانی که در دیتابیس قبلی موجودی داشتند ، درخواست میدهند تا به دیتابیس جدید منتقل شود
با تشکر از صبر و فهم شما کاربران عزیز / مدیریت جی پال

sepadl71
June 26th, 2012, 21:05
درگاه مستفیم اجاره ای یعنی از هر تراکنش 1.1 درصد کم میشه؟ دیگه چیزی کم نمشه؟

سلام ؛ بله دوست عزیز ،
شما با پرداخت هزینه ی اجاره 30 تا 365 روز ، میتوانید از درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم اجاره ای با 1.1 درصد استفاده کنید
همانطور که میدانید ، این سرویس برای کاربرانی است که به طور مثال در 30 روز 2 میلیون تومان تراکنش دارند
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 26th, 2012, 21:19
بهتره یه خورده انتقادپذیر باشید.
ما از وب مسترها چیزی نمی گیریم و عقیده داریم که نباید از حاصل زحمت و فروش یک وب مستر پول به جیب زد. این یک رقابت برای ارائه خدمات بهتر هست نه خراب کردن بازار و
احتمالا بازار هدف شما جیب وب مسترها هست.
ما بر خلاف سایز سیستم ها، پول مردم رو 5 روز تو حساب نگه نمیداریم و با اون کار نمی کنیم و از سود پول مردم به نفع خودمون استفاده نمی کنیم.
مردم درک و شعور دارند و میتونن تشخیص بدن که چه خدماتی، چقدر ارزش داره.
طبق مکاتبات کتبی که با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد داشتیم، تاکید کردن که درگاه پرداخت مستقیم و حذف نمایش اطلاعات شرکت ارائه دهنده درگاه، غیرقانونی هست و نسبت به بستن درگاه شرکت اقدام می کنند.
حالا شاید هنوز متوجه کار شما نشدن که در مورد اون اظهار نظر نمی کنیم.
سایت تون هم که راه اندازی شد و شروع به تبلیغ کردید، خیلی ناقص بود و بنده از روی خیرخواهی و دوستانه به شما پیشنهاد کردم که اول یه امکان عضویت ساده بذارید تو سایت تون و بعد شروع به تبلیغ کنید چون
نبود یه امکان عضو شدن ساده برای یک وب سایت معمولی، وجهه بدی داره چه برسه به وب سایت مالی!
تمامی بخش هایی که روی سایت قرار گرفته فعال هست، من جمله بخش ارزی و دوستان زیادی الان در این بخش سفارش دادن و همچنان لطفشون نسبت به ما ادامه داره.
دوستانه عرض میکنم، قبل از حرف زدن یه کم تحقیق کنید و راجب چیزی که میخوایید بگید فکر کنید، از وب مستر شایسته ای مانند شما این ادبیات و طرز صحبت بعید هست.

دوست عزیز
حرفهای شما رو شنیدم ، خوب و منطقی بود
ما هر روز در حال تکمیل سایت و سیستم خود بوده و هستیم
من به سایر سستم ها کاری ندارم ک با پول وب مستر ها 5 روز کار می کنند ، اما با جرعت میگویم که ما این عمل را انجام نمی دهیم
دوستان و کاربران هم ، به راحتی میتوانند بین چندین سیستم موجود یکی رو انتخاب کنند
در رابطه با درگاه پرداخت اختصاصی ، برنامه های متفاوتی داریم و در حال بررسی و انتخاب بهترین راه و بهترین گزینه می باشیم (شما نظرتون رو راجع به سیستم قبلی گفته بودید)
سایت ما در اردیبهشت ماه ، کاملا" کامل شده بود و در حال فعالیت بود
اما به دلیل وجود مشکلت زیاد درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ، آنرا تعویض نمودیم که این تعویض سبب شد که برنامه نویسی سایت تغییر کند
همچنین ، یک سری سرویسها و امکانات جدیدی به سیستم اضافه شد.
حال در حال تکمیل برنامه نویسی سایت هستیم که همانطور که توضیح دادم ، ثبت نام ، واریز به شبا ، 2نوع درگاه اختصاصی و ... به سیستم افزوده شده و تکامل سیستم رو به 99% رسونده
بنده خودم یکی از مشتریان خدمات ارزی شما بودم ، که تا کنون پس از گذشت 1 هفته ، نتیجه ای به من گزارش نشده است ؛ برای همین انتقاد کردم
شایستگی از خودتونه ، اما ادبیات و طرز صحبت کردن بنده مشکلی نداشته ؛ شاید هم داشته و بنده ندیدم
به هر حال ، همانطور که در دنیای واقعی با هیچکس بحث و گفتگوی خشن و بی مورد نمیکنم ، سعی کردم در دنیای مجازی هم اینگونه باشم ؛ و تا کنون خوب بوده

hosinaa
June 26th, 2012, 22:47
تراکنش های برداشت وجه بعد از 1 تیر کی واریز میشه؟ و دیتا بیس ها کی اوک میشن؟
با تشکر

mohamad2314
June 27th, 2012, 11:18
با سلام اقا هنوز درگاهتون راه نیوفتده؟

sepadl71
June 27th, 2012, 14:17
تراکنش های برداشت وجه بعد از 1 تیر کی واریز میشه؟ و دیتا بیس ها کی اوک میشن؟
با تشکر

سلام ،
چون درگاه بانک و دیتابیس عوض شده ، پیشنهاد ما اینه :
ابتدا در سایت ثبت نام کنید ،
سپس درخواست بدین تا موجودی حسابتون رو از دیتابیس قبلی به دیتابیس جدید منتقل کنیم ،
و در پایان بنا بر نیاز خود ، درخواست واریز وجه خود را ثبت کنید.
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 27th, 2012, 14:21
سایت شما فقط یه صفحه خالی indexهست هر چی کلیک میکنم فقط رفزش میشه اونوقت حطور سبت نام کنم؟ رو هرلینکی کلیک میکنم اینجوریه؟

سلام دوست عزیز
بله ، درسته ، فعلا" فقط چند لینک عمل می کند .
این رو مد نظر داشته باشید ، تا زمانی که سایت کاملا" تکمیل نشود ، در دسترس عموم قرار نمی گیرد
همچنین ، برنامه نویسی و طراحی های ما ، در زمان اجرا ، در دسترس عموم نیست ؛ و پس از تکمیل و اجرای موفق در دسترس عموم قرار میگیرد
لطفا" صبر کنید تا سایت کاملا" تکمیل شود و اعلام کنیم که تکمیل شده
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 27th, 2012, 14:23
با سلام اقا هنوز درگاهتون راه نیوفتده؟

سلام
نخیر ، فعلا" در حال برنامه نویسی می باشد
به زودی ، شروع فعالیت خود را اعلام می کنیم

sepadl71
June 27th, 2012, 15:41
کی تکمیل میشه من به درگاه نیاز دارم شدیدن چیکار کنم؟کی حاضره؟

سلام
در حال حاضر تمامی قسمت های سیستم به جز درگاه پرداخت اختصاصی و شارژ آن تکمیل شده و آماده استفاده می باشد.
اگر کمی صبر کنید ، درگاه پرداخت اختصاصی هم برنامه نویسی شده و در اختیار عموم قرار می گیرد.
با تشکر از صبر شما / مدیریت جی پال

sepadl71
June 27th, 2012, 16:10
خوب الان نمیشه از درگاه استفاده کرد ؟

همانطور که گفتم ، فقط درگاه پراخت اینترنتی مستقیم به همراه شارژ اکانت باقی مانده
و ما ، تا قبل از تکمیل 100درصد سایت ، اون رو در اختیار عموم قرار نمی دهیم
البته ، در رابطه با درگاه پرداخت مستقیم ، مشکلات و تغییراتی وجود دارد که باید انجام شود
شاید سیستم رو ، فعلا" بدون درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم بالا آوردیم ، صبر کنید تا نتیجه رو ببینید
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
June 28th, 2012, 20:49
ثبت نام ، آغاز شد ...

با شلام خدمت تمامی کاربران عزیز و دوستان محترم
از هم اکنون ثبت نام در سایت جی پال آغاز گردید. برای ثبت نام ، وارد وب سایت ما شده و پس از کلیک بر روی "ثبت نام و دریافت درگاه پرداخت" با پر کردن فرم ، ثبت نام خود را تکمیل کنید.
قابل ذکر است که کلیه حسابهای کاربری ، در ابتدا غیر فعال می باشند و بین 1 تا 24 ساعت پس از ثبت نام فعال می گردند.
در حال حاظر ، درگاه پرداخت اینترنتی واسطه و درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی درصدی ، تکمیل شده و اطلاعات استفاده و نمونه کد آن در ناحیه کاربری موجود می باشد.
کلیه پلاگین های گذشته ، در سیستم فعلی ، معلق می باشند.
معروف ترین و پر مصرف ترین پلاگین ، پلاگین FreeR می باشد که هم اکنون در حال طراحی و برنامه نویسی می باشد و در چند روز آینده ، در بخش نمونه کد ها قرار می گیرد.
سایر پلاگین ها و ماژول ها ، با توجه به درخواستها و نیاز کاربران ، به تدریج طراحی و برنامه نویسی می گردد.
با تشکر / مدیریت جی پال

wxner
July 2nd, 2012, 12:39
سلام
الان مشکلی توی سایت هست ؟

sepadl71
July 2nd, 2012, 12:46
سلام
الان مشکلی توی سایت هست ؟

سلام خدمت شما کاربر محترم
بله ،
وب سایت در حال به روز رسانی می باشد.
و تا ساعاتی دیگر ، دوباره آماده استاده می باشد...
پیروز باشید

wxner
July 2nd, 2012, 12:50
شما چند بار به روز رسانی میکنید؟ دلیلش چیه !
خب حالا ساعت چند تضمینی اوکی هست ثبت نام کنیم

vistaperes
July 2nd, 2012, 12:55
چرا نمیزاره برداشت كنیم؟ 35000 تومن هست میزنه موجودی زیر 10000 تومن هست :|

sepadl71
July 2nd, 2012, 12:59
شما چند بار به روز رسانی میکنید؟ دلیلش چیه !
خب حالا ساعت چند تضمینی اوکی هست ثبت نام کنیم

سلام ما همیشه در حال به روز رسانی و ارائه ی سرویس بهتر و با کیفیت تر هستیم
هم اکنون ، چون بروز رسانی کلی تر و عمومی تر بوده ، این اتفاق افتاده
ولی کیه بروز رسانی ها ، همیشه جزئی می باشند و سایت همیشه بالا می باشد
از ساعت 6 بعد از ظهر به بعد میتونید از سایت استفاده کنید
موفق باشید

sepadl71
July 2nd, 2012, 13:04
چرا نمیزاره برداشت كنیم؟ 35000 تومن هست میزنه موجودی زیر 10000 تومن هست :|

سلام
شما اگر پست زیر رو خونده باشید ، توضیح داده شده :
http://www.webhostingtalk.ir/f42/42882/index11.html#post477766
که :
هم اکنون درگاه پرداخت اینترنتی از بانک پاسارگاد و شرکت پرداخت امن پاسارگاد تهیه شده و همیشه در دسترس و آنلاین می باشد
مدیریت تراکنش ها و اتصالات به درگاه پرداخت ، در پرداخت امن پاسارگاد ، کاملا مدیریت شده می باشد و در هیچ زمان ، هیچ مشکلی پیش نمی آید
همچنین ، پرداخت امن پاسارگاد امکاناتی را برای پیگیری و دریافت وجه تراکنش در اختیار خریداران قرار می دهد که به شرح زیر می باشد :
خریدار ، تا 3 روز پس از خرید از فروشنده ، در صورتی که کالا و یا خدمات خود را دریافت نکرده باشد ، با ارائه سند و مدرک میتواند وجه خود را پس بگیرد.
همچنین لازم به ذکر است ، خریدار زمان درخواست واریز وجه ، موجودی 3 روز گذشته خود را دریافت می نماید

بنا به دلایل ذکر شده در بالا ، تراکنش ها پس از 3 روز به حساب ما واریز میشه و ما در هر زمان ، برای ثبت درخواست شما ، موجودی سه روز گذشته شما رو مورد بررسی قرار می دهیم
پیغام خطایی که شما مشاهده می کنید ، یعنی اینکه موجودی شما تا 3 روز گذشته زیر 10000 ریال است
همچنین دقت کنید ، در سیستم های حسابداری ، کلیه قیمت ها به ریال می باشد
با تشکر

sepadl71
July 2nd, 2012, 13:55
سلام
به روز رسانی ها انجام و تکمیل شد.
مدیریت جی پال

wxner
July 3rd, 2012, 13:46
سلام
انشالله کی ما رو تایید میکنید ؟!

sepadl71
July 3rd, 2012, 14:59
سلام
انشالله کی ما رو تایید میکنید ؟!

با سلام خدمت شما کاربر عزیز
کلیه حسابهای کاربری ، در صورتی که مشکلی نداشته باشند ، بین 1 تا 24 ساعت پس از ثبت نام تایید میشوند
اگر مشکلی وجود داشته باشد ، توسط ایمیل ثبت شده در هنگام ثبت نام ، به کاربر اطلاع داده می شود
با تشکر / مدیریت جی پال

wxner
July 3rd, 2012, 18:47
دوست گرامی
فکر کنم بنده 24 ساعت میشه که درخواست دادم
اگر درگاه نمیدید نگید مشکل از ماست بگید نمیدیم
بلاتکلیف نمونیم ما

sepadl71
July 3rd, 2012, 19:09
دوست گرامی
فکر کنم بنده 24 ساعت میشه که درخواست دادم
اگر درگاه نمیدید نگید مشکل از ماست بگید نمیدیم
بلاتکلیف نمونیم ما

شما لطفا" ایمیل خودتون رو ، داخل پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید تا بررسی بشه
با تشکر

wxner
July 3rd, 2012, 21:22
کارتون واقعا محشره
درگاه خیلی سریع کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره

sepadl71
July 3rd, 2012, 21:44
کارتون واقعا محشره
درگاه خیلی سریع کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره

با سلام خدمت شما کاربر گرامی
و با تشکر از حسن نیتتون
وظیفه ی ما ارائه بهعترین خدمات است
ما 2.4 درصد مییریم ، که بهترین سرویسها را با بهترین کیفیت به شما ارائه کنیم
سرویس ها و خدمات دیگری هم در حال طراحی و تولید می باشند و تا 3 ماه دیگر ، مرحله به مرحله ، بر روی سیستم اعمال می شوند
موفق و سربلند باشید

mohamad2314
July 6th, 2012, 02:36
با سلام با توجه به توضیحات شما یکم سوال پیش امده مثلا الان من میخوام درخواست واریز کنم تو قسمت کاربریم اینطوری نوشته

مجموع تراکنش های سه روز اخیر شما 512156 ریال می باشد
مانده حساب شما بدون تراکنش های سه روز اخیر 4636 ریال می باشد

الان وقتی درخواست وجه میزنی پیغام
موجودی حساب شما کمتر از 10000 ریال می باشد.
سه روزم طبق سایت گذشته
ممنون میشم راهنماییی کنید
یه سوال دیگه اینکه یه درخواست واریز با کارمزد عملا 5 روز طول میکشه 3 روز بانک و دو روز هم jaypal یه کم زیاد نیست ؟L-)
با تشکر از زحمات شما!

AmirHosein
July 6th, 2012, 04:27
این تایید حساب رو من متوجه نشدم فک کنم 3 روزی میشه عضو شدم حسابم تایید نشده! میخواستم سیستم رو ببینم ولی فکر کنم باید منصرف بشم.

sepadl71
July 6th, 2012, 04:43
این تایید حساب رو من متوجه نشدم فک کنم 3 روزی میشه عضو شدم حسابم تایید نشده! میخواستم سیستم رو ببینم ولی فکر کنم باید منصرف بشم.

با سلام خدمت شما مدیر عزیز
با عرض شرمندگی ، لطفا" آدرس ایمیل خود را برای بنده پیام خصوصی کنید تا پیگیری کنم
یک سری کاربران ، با اطلاع اشتباه یا ناقص ثبت نام میکنند ، که تا 1 هفته روزانه چندین ایمیل ، چهت تصحیح اطلاعات کاربری برای آنها ارسال می شود
شاید شما یکی از آنها باشید
منتظر پیغام خصوصی شما هستم

sepadl71
July 6th, 2012, 04:54
با سلام با توجه به توضیحات شما یکم سوال پیش امده مثلا الان من میخوام درخواست واریز کنم تو قسمت کاربریم اینطوری نوشته

مجموع تراکنش های سه روز اخیر شما 512156 ریال می باشد
مانده حساب شما بدون تراکنش های سه روز اخیر 4636 ریال می باشد

الان وقتی درخواست وجه میزنی پیغام
موجودی حساب شما کمتر از 10000 ریال می باشد.
سه روزم طبق سایت گذشته
ممنون میشم راهنماییی کنید
یه سوال دیگه اینکه یه درخواست واریز با کارمزد عملا 5 روز طول میکشه 3 روز بانک و دو روز هم jaypal یه کم زیاد نیست ؟L-)
با تشکر از زحمات شما!

با عرض سلام خدمت شما کاربر عزیز
با بررسی سورس ، متوجه مشکل شدم و برطرف کردم
مشکل اینجا بود که روز سوم هم محاسبه میشد (برنامه نویسان به جای DATE > XX/XX/XX از DATE >= XX/XX/XX استفاده کرده بودند)
در حال حاظر ، اطلاعات شما به شرح زیر می باشد :
مجموع تراکنش های سه روز اخیر شما 237900 ریال می باشد
مانده حساب شما بدون تراکنش های سه روز اخیر 317932 ریال می باشد
واریز های ما به شرح زیر می باشد :

(http://jaypal.ir/JZ2012h07f06X047270214P&cashoutshetab)درخواست واریز وجه با شتاب - با کارمزد - 1 تا 2 روز کاری
درخواست واریز وجه با شبا - بدون کارمزد - 2 تا 3 روز کاری

Ndanda
July 7th, 2012, 11:54
لطفا ماژول Virtua freer اگه هست برای دانلود قرار بدهید یا راهنمایی کنید چطور اوکیش کنم

sepadl71
July 7th, 2012, 13:23
لطفا ماژول Virtua freer اگه هست برای دانلود قرار بدهید یا راهنمایی کنید چطور اوکیش کنم

پلاگین پرداخت جی پال ، در سایت اصلی و رسمی Virtual FreeR به آدرس زیر ، موجود است :
Virtual Freer (http://freer.ir/virtual/download.php)
میتونید ازلینک زیر به صورت مستقیم ، دانلود کنید :
http://freer.ir/virtual/download.php?action=get&product=jaypal
با تشکر / مدیریت جی پال

Ndanda
July 7th, 2012, 14:23
نوع درگاه اختصاصی
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - درصدی - سمت فروشنده = pga
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - درصدی - سمت خریدار = pgb
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - اجاره ای = pgc :
من pga رو تو مدیریت سایت تنظیم کردم ولی تو سایت پرداخت میزنم

شما حق دسترسی برای انجام این کار را ندارید.

منویسه

sepadl71
July 7th, 2012, 16:31
نوع درگاه اختصاصی
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - درصدی - سمت فروشنده = pga
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - درصدی - سمت خریدار = pgb
درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی - اجاره ای = pgc :
من pga رو تو مدیریت سایت تنظیم کردم ولی تو سایت پرداخت میزنم

شما حق دسترسی برای انجام این کار را ندارید.

منویسه

در حال حاضر ما 3 توع درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی ارائه می دهیم (که 2 نوع آن فعلا" فعال می باشد) :
1. pga درگاه درصدی سمت فروشنده - که خریدار رو با همون مبلغ به سایت بانک فرستاده و پس از تایید خرید ، مبلغ با کسر کارمزد به حساب شما اضافه میشود
2. pgb درگاه درصدی سمت خریدار - که خریدار ، باید مبلغ کالا رو + کارمزد رو بپردازد
3. pgc - در حال طراحی می باشد

خطایی که شما در بالا نوشتید ، دقیقا" در کدام مرحله از کار داده میشود ؟

vistaperes
July 7th, 2012, 16:33
برای whmc دارین؟ لینك بدین و آموزش

sepadl71
July 7th, 2012, 16:42
برای whmc دارین؟ لینك بدین و آموزش

سلام دوست عزیز
فعلا" خیر ،
به دلیل پیچیدگی های خاص و داده های خاصی که whmcs دارد ، پلاگین باید برای بانک پاسارگاد طراحی شود
پلاگین سیستم قبلی ، با اتصال به بانک ملت ، تهیه و تولید شده بود ،
اما در رابطه با بانک پاسارگاد ، باید از نو و با امنیت بالا طراحی و تولید شود
با تشکر

vistaperes
July 7th, 2012, 16:48
بانك پاسارگارد كه نیست پرداخت امن پاسارگارد هست خودش یك رابط مثل شما هست چرا مستقیم از پاسارگارد نگرفتین؟

sepadl71
July 7th, 2012, 18:19
بانك پاسارگارد كه نیست پرداخت امن پاسارگارد هست خودش یك رابط مثل شما هست چرا مستقیم از پاسارگارد نگرفتین؟

سلام دوست عزیز
ساملنه پرداخت امن پاسارگاد ، با بانک پاسارگاد هیچ فرقی ندارد
تنها بهتر ، سریع تر و پر قدرت تر می باشد
سامانه پرداخت امن پاسارگاد رابط نیست ، چون مستقیم به بانک پاسارگاد وصل است (چه از نظر برنامه نویسی و چه از نظر آدرس دهی و ...)
در کل ، بهترین ، سریعترین و پرقدرت ترین درگاه ، در حال حاضر سامانه پرداخت امن پاسارگاد می باشد
درگاهی که بانک پاسارگاد ارائه می دهد ، از یکسری نظر ها ، دچار مشکل و کمبود می باشد
البته ، اگر هنگام پرداخت با درگاه بانک پاسارگاد ، کمی دقت کرده باشید ، لوگوی پرداخت امن پاسارگاد رو مشاهده می کنید
پیروز و سربلند باشید / مدیریت جی پال

Ndanda
July 9th, 2012, 02:22
سلام من تو سایت جی پال درخواست برداشت وجه میزنم میزنه موجودی شما کمتر از 10000 هزار تومان هست در صورتی که من 19000 هزار تو حساب دارم چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

mohamad2314
July 9th, 2012, 02:37
سلام من تو سایت جی پال درخواست برداشت وجه میزنم میزنه موجودی شما کمتر از 10000 هزار تومان هست در صورتی که من 19000 هزار تو حساب دارم چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

* به دلیل امنیت بالای "سامانه پرداخت امن پاسارگاد" در پرداخت ها و واریز ها؛ کلیه تراکنش های پرداخت شده توسط خریداران از هر فروشگاه، پس از گذشت 3 روز به حساب بانکی سایت جی پال واریز می گردد؛ به همین علت واریزی های هر روز بدون محاسبه ی تراکنش های 3 روز اخیر محاسبه می شود.
لازم به ذکر است ، پول شما در حساب ما پس انداز نمی شود و نگهداری پول شما توسط "سامانه پرداخت امن پاسارگاد" انجام میگیرد و صرفا" جهت بالا بردن امنیت و رضایت خریداران می باشد.

sepadl71
July 9th, 2012, 06:43

دوست من ، لطفا" کل صفحه ای که در آن ثبت درخواست واریز وجه وجود دارد را مطالعه کنید
در آنجا به صورت کامل توضیح داده شده است که :

* به دلیل امنیت بالای "سامانه پرداخت امن پاسارگاد" در پرداخت ها و واریز ها؛ کلیه تراکنش های پرداخت شده توسط خریداران از هر فروشگاه، پس از گذشت 3 روز به حساب بانکی سایت جی پال واریز می گردد؛ به همین علت واریزی های هر روز بدون محاسبه ی تراکنش های 3 روز اخیر محاسبه می شود.
لازم به ذکر است ، پول شما در حساب ما پس انداز نمی شود و نگهداری پول شما توسط "سامانه پرداخت امن پاسارگاد" انجام میگیرد و صرفا" جهت بالا بردن امنیت و رضایت خریداران می باشد.
از امروز ، تا 20 روز دیگر زمان از 3 روز به 24 ساعت تغییر پیدا می کند
شاید هم صفر شود
اما مد نظر داشته باشید ، با توجه به گفته ی حسابدار گروه ، امکان واریز تراکنش های روزانه را نداریم
به دلیل اینکه ، حساب آن روز باید به صورت کامل بسته شده و در سیستم به عنوان ورودی ثبت شود و سپس خارج شود
در کل ، تا 20 روز دیگر ، در هر زمان که درخواست دهید ، می توانید همه ی موجودی خود را ، به جز موجودی روز جاری ، از ما دریافت کنید
شمارنده هم در لینک زیر موجود می باشد :
تغییر زمان واریز تراکنش ها (http://jaypal.ir/change-cashout/)
پیروز و سربلند باشید

sepadl71
July 11th, 2012, 17:59
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و فهیم انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
2 پلاگین موجود فعلی ، برای اسکریپت های Virtual FreeR و WHMCS به صورت کامل ، طراحی و تولید شد.
شما هم اکنون می توانید از لینک های زیر ، آنها را دانلود و استفاده نمایید :
Virtual Freer (http://freer.ir/virtual/download.php)
پلاگینهای درگاه پرداخت jaypal.ir | دانلود رایگان اسکریپت و قالب (http://freescript.ir/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86%D9%87%D8%A7%D B%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-jaypal-ir/)
با آرزوی شادی روز افزون / مدیریت جی پال

sepadl71
July 12th, 2012, 07:22
هم اکنون ، درگاه پرداخت اینترنتی جی پال در اقدامی عجیب و نا باورانه ، طبق مذاکرات صورت گرفته با بانک پاسارگاد و شرکت پرداخت امن پاسارگاد ، در حال برنامه نویسی و ارائه سرویسی بی نظر خود می باشد
سرویس جدید جی پال ، به شرح زیر می باشد :
درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم از بانک پاسارگاد ، به صورت واریز آنی به صورت کارت به کارت (تنها به کارت پاسارگاد یا debit card) - مفتخریم خدمت تمامی کاربران عرض کنیم که ، تا 1 الی 2 ماه دیگر ، سرویس ذکر شده کار خود را شروع خواهد کرد
واریز وجه این سرویس ، به صورت آنی بوده و پس از تکمیل هر تراکنش ، مستقیم به کارت پاسارگاد یا debit card فروشنده واریز میشود
برای رفاه حال فروشندگان و وب مستر های عزیز ، هزینه استفاده از این درگاه 1درصد می باشد (0.5درصد کارمزد تراکنش و 0.5درصد کارمزد انتقال وجه کارت به کارت)
لازم به ذکر است ، به دلیل تهیه درگاه پرداخت اینترنتی ، به صورت مستقیم از بانک پاسارگاد و جهت نداشتن هزینه کارت به کارت ، این سرویس تنها برای خریدارانی که از بانک پاسارگاد حساب و یا کارت عابر بانک دارند می باشد
به دلیل پیچیدگی و مدیریت قوی ، این سرویس دارای تحلیل و برنامه نویسی قوی می باشد که از شنبه 24 تیر ماه سال 1391 ، برنامه نویسی آن به صورت رسمی توسط تیم مجرب برنامه نویسی و با مدیریت اینجانب به صورت رسمی آغاز میگردد
سرویس ذکر شده ، در کل جدای از کل سیستم فعلی جی پال بوده و همچنین درگاه پرداخت اینترنتی آن ، مستقیما" از بانک پاسارگاد تهیه شده است
با تشکر از وقت گرانبهایتان که برای خواندن مطلب بالا صرف نمودید / با آرزوی موفقیت و پیروزی / مدیریت جی پال

sepadl71
July 12th, 2012, 07:40
هم اکنون ، درگاه پرداخت اینترنتی جی پال در اقدامی عجیب و نا باورانه ، طبق مذاکرات صورت گرفته با بانک پاسارگاد و شرکت پرداخت امن پاسارگاد ، در حال برنامه نویسی و ارائه سرویسی بی نظر خود می باشد
سرویس جدید جی پال ، به شرح زیر می باشد :
درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم از بانک پاسارگاد ، به صورت واریز آنی به صورت کارت به کارت (تنها به کارت پاسارگاد یا debit card) - مفتخریم خدمت تمامی کاربران عرض کنیم که ، تا 1 الی 2 ماه دیگر ، سرویس ذکر شده کار خود را شروع خواهد کرد
واریز وجه این سرویس ، به صورت آنی بوده و پس از تکمیل هر تراکنش ، مستقیم به کارت پاسارگاد یا debit card فروشنده واریز میشود
برای رفاه حال فروشندگان و وب مستر های عزیز ، هزینه استفاده از این درگاه 1درصد می باشد (0.5درصد کارمزد تراکنش و 0.5درصد کارمزد انتقال وجه کارت به کارت)
لازم به ذکر است ، به دلیل تهیه درگاه پرداخت اینترنتی ، به صورت مستقیم از بانک پاسارگاد و جهت نداشتن هزینه کارت به کارت ، این سرویس تنها برای خریدارانی که از بانک پاسارگاد حساب و یا کارت عابر بانک دارند می باشد
به دلیل پیچیدگی و مدیریت قوی ، این سرویس دارای تحلیل و برنامه نویسی قوی می باشد که از شنبه 24 تیر ماه سال 1391 ، برنامه نویسی آن به صورت رسمی توسط تیم مجرب برنامه نویسی و با مدیریت اینجانب به صورت رسمی آغاز میگردد
سرویس ذکر شده ، در کل جدای از کل سیستم فعلی جی پال بوده و همچنین درگاه پرداخت اینترنتی آن ، مستقیما" از بانک پاسارگاد تهیه شده است
با تشکر از وقت گرانبهایتان که برای خواندن مطلب بالا صرف نمودید / با آرزوی موفقیت و پیروزی / مدیریت جی پال

در ادامه خبر بالا ، لازم است بدانید که :
بر روی این سرویس ، سیستم ارسال گزارش توسط پیامک نیز ارائه میشود.
کار سیستم ، به این صورت می باشد که پس از تایید و واریز تراکنش ، گزارش آن از طریق پیامک برای تلفن همراه شما ارسال میشود.
پیامک ها از خط اختصاصی جی پال ارسال شده و هزینه ارسال هر پیامک 100 ریال (برابر با 10 تومان) می باشد.
لازم به ذکر است ، سیستم ارسال گزارش توسط پیامک به عنوان یک سرویس افزوده بوده و استفاده آن برای هر کاربر ، کاملا" شخصی می باشد

parsa7
July 12th, 2012, 10:56
در ادامه خبر بالا ، لازم است بدانید که : بر روی این سرویس ، سیستم ارسال گزارش توسط پیامک نیز ارائه میشود. کار سیستم ، به این صورت می باشد که پس از تایید و واریز تراکنش ، گزارش آن از طریق پیامک برای تلفن همراه شما ارسال میشود. پیامک ها از خط اختصاصی جی پال ارسال شده و هزینه ارسال هر پیامک 100 ریال (برابر با 10 تومان) می باشد. لازم به ذکر است ، سیستم ارسال گزارش توسط پیامک به عنوان یک سرویس افزوده بوده و استفاده آن برای هر کاربر ، کاملا" شخصی می باشد پس منتظر راه اندازی این سیستم میمونم و بعد برای گرفتن درگاه از شما اقدام می کنم.امیدوارم زیاد طول نکشه

sepadl71
July 12th, 2012, 11:15
پس منتظر راه اندازی این سیستم میمونم و بعد برای گرفتن درگاه از شما اقدام می کنم.امیدوارم زیاد طول نکشه

شما از هم اکنون ، همکاری خود را با ما آغاز نمایید. چون سرویس جدید ، کلا" یک سیستم جدید داشته و در کل با سیستم فعلی فرق دارد.
شما هم اکنون در سایت ثبت نام نموده و فعالیت خودتون رو آغاز کنید ؛ چون سیست جدید بین 1 ماه تا 2 ماه زمان نیاز دارد تا تکمیل شود
با آرزوی موفقیت / مدیریت جی پال

sepadl71
July 12th, 2012, 19:33
لینکهای دانود پلاگینهای جی پال (از وب سایت nullers.ir) :
برای FreeR
ماژول پرداخت جی پال برای سیستم WHMCS | NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/nullers.topix/2130-whmcs_jaypal-payment-nullers.html)
برای WHMCS
پلاگین پرداخت اسکریپت Freer | Jaypal | NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/nullers.topix/2132-virtual_freer_jaypal-nullers.html)
مدیریت جی پال / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 12th, 2012, 19:42
جی پال در رسانه webna.ir :
پایگاه خبری وب‌سایت‌های ایران | آغاز به کار درگاه پرداخت اینترنتی جی‌پال (http://www.webna.ir/news/single/2146222575/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D8%A7%D9%84)
مدیریت جی پال / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 13th, 2012, 21:26
طبق آخرین برنامه ریزی های انجام شده و تصمیم های گرفته شده در رابطه با درگاه اختصاصی با واریز وجه آنی ، نکات زیر را عرض می نمایم :
1. سیستم جدید با نام Unique Pal یا به اختصار UPal به معنای یاور یکتا ، یاور بی همتا ، یاور منحصر به فرد و ... بر روی دامنه upal.ir ارائه میشود
2. نام سرویس ارائه شده ، درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و اختصاصی با واریز وجه آنی ، می باشد
3. درگاه های برنامه ریزی شده ، در ابتدا از بانکهای پاسارگاد ، تجارت ، ملی بوده و واریز وجه آنی به همین حسابها صورت میگیرد
4. هزینه های موجود برای این درگاه برابر : 1درصد کارمزد تراکنش ، 1درصد کارمزد واریز وجه آنی (و در صورت نیاز 100 ریال یا 10 تومان جهت ارسال گزارش توسط پیامک) می باشد
5. سیستم درگاه پرداخت اختصاصی مستقیم با واریز وجه آنی ، از ابتدا و با استفاده از آخرین متد های روز مدیریت و برنامه نویسی ، طراحی و تولید می شود
6. واریز وجه ، برای هر تراکنش به صورت آنی بوده و عملیات تایید تراکنش خریدار ، واریز وجه به حساب فروشنده و در پایان ارسال توسط پیامک (با شماره اختصاصی UPal) در کمتر از 30 ثانیه انجام و تکمیل می گردد
7. طراحی ، برنامه نویسی و تولید سیستم ، حد اقل 2 ماه و حد اکثر 4 ماه به طول می انجامد
همچنین ، در آینده ای نزدیک ، درگاه بانک ملت ، بانک سامان و بانک پارسیان نیز به سیستم اضافه می گردد
به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز برنامه نویسی ، مدیریت و طراحی ، هزینه پیاده سازی و تکمیل سیستم کمی بالا می باشد ، از این جهت ، ما اسپانسر می پذیریم
مد نظر داشته باشید که اسپانسر باید فعالیت مرتبط با ما (شرکت های هاستینگ و سرور و سرور مجازی ؛ شرکت های بازاریابی ؛ شرکت های طراحی وب سایت ؛ و ...) داشته باشد
برای هماهنگی و یا پاسخ به سوالات در رابطه با اسپانسر و هزینه ها ، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید :
09197840979 سپهر ممیز عادل
با آرزوی بهترین ها برای رقیبان و رفیقان / مدیریت جی پال (و UPal) - سپهر ممیز عادل

majid2009s
July 13th, 2012, 22:50
اونوقت این 2 درصد + 2.4 درصد که الان میگیرید میشه 4.4 درصد درسته؟

Ndanda
July 13th, 2012, 23:43
سلام درحواست واریزی ها رو چه وقت واریز میکنید چون من درخواست واریز کردم پنج شنبه ثبت شده هنوز واریز نشده

sepadl71
July 13th, 2012, 23:58
اونوقت این 2 درصد + 2.4 درصد که الان میگیرید میشه 4.4 درصد درسته؟

نخیر دوست من ، درصد های JayPal با درصد های UPal فرق داره
2.4درصد ، برای JayPal هست و کارمزد UPal برابر 1درصد کارمزد تراکنش ، 1درصد کارمزد واریز وجه آنی (و در صورت نیاز 100 ریال یا 10 تومان جهت ارسال گزارش توسط پیامک) می باشد
پیروز باشید

sepadl71
July 14th, 2012, 00:00
سلام درحواست واریزی ها رو چه وقت واریز میکنید چون من درخواست واریز کردم پنج شنبه ثبت شده هنوز واریز نشده

با سلام خدمت شما کاربر محترم
دوست من ، اگر شما درخواست شتاب ثبت کرده باشید ، 1 الی 2 روز بعد براتون واریز میشه
همچنین اگر درخواست شبا ثبت کرده باشید ، 2 الی 3 روز بعد براتون واریز میشه
البته ما ذکر کرده بودیم ، که روز های کاری مد نظر ما می باشند
موفق باشید

sepadl71
July 15th, 2012, 13:04
متاسفانه ، در حال حاضر بانکها ، به سایتهایی همچون وب سایت ما یا درگاه نداده و یا به سختی ارائه می کنند
به همین دلیل ، درخواست های ما رد شد
با توجه به مذاکرات انجام شده در قبل ، در حال فراهم نمودن پیش نیاز ها هستیم
امکان دارد ، زمان شروع و ارائه خدمات وب سایت UPal کمی طولانی گردد
اما مطمئن باشید ، به احتمال 99درصد ، سیستم تا پایان تابستان ، اجرا می گردد
مدیریت JayPal و UPal / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 15th, 2012, 16:15
با سلام خدمت تمامی کاربران و دوستان عزیز
در پرداخت امن پاسارگاد ، همانند درگاه بانک پاسارگاد ، باید پس از تکمیل عملیات پرداخت ، خریدار به وب سایت فروشنده باز گردد تا وجه واریزی او تایید شده و کالا یا خدمات تحویل او داده شود
چنانچه پرداخت توسط خریدار انجام شود ، اما بازگشت به سایت فروشنده اتفاق نیفتد ، مبلغ پرداختی توسط خریدار بین 24 تا 72 ساعت بعد (به صورت کاملا" مکانیزه) به حساب وی برگشت داده خواهد شد
برای جلوگیری از مشکلات و اتفاقهای بالا ، توصیه می شود خریداران حتما" فایل زیر را حد اقل برای 1 بار مطالعه و رویت کنند :
آموزش پرداخت از طریق سامانه پرداخت امن پاسارگاد (http://jaypal.ir/paypaad-learn/)

sepadl71
July 15th, 2012, 18:29
با سلام و با عرض معذرت
درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد ، به آدرس اصلی https://bankpasargad.com/ ، از ساعت 14:30 تا 16:30 امروز از دسترس خارج شد
و پس از بالا آمدن دوباره ، دسترسی از خارج از ایران به آن مقدور نیست
به همین دلیل ، چون درگاه پرداخت ما از بانک پاسارگاد بوده و سرور ما در آلمان می باشد ، در تایید تراکنش های انجام شده خطا رخ می دهد
لازم به ذکر است ، این مشکل از جانب بانک پاسارگاد بوده و طبق گفته مسئولین ، به زودی حل و رفع خواهد شد
پرداخت های انجام شده و تایید نشده ، بین 24 تا 72 ساعت پس از پرداخت ، در صورت تایید نشدن ، به حساب واریز کننده وجه برگشت داده میشود
انشاالله که مشکل به زودی رفع گردد

amin7x
July 16th, 2012, 01:27
دوستان کسی این سیستم رو تایید میکنه؟؟؟؟؟؟

mohamad2314
July 16th, 2012, 01:57
jaypal از همه لحاظ تایید میشه

behnam289
July 16th, 2012, 13:20
دوستان کسی این سیستم رو تایید میکنه؟؟؟؟؟؟

100% تایید میشه و قابل اعتماد

sepadl71
July 16th, 2012, 14:28
با توجه به محدودیت های اعمال شده از طرف بانک پاسارگاد برای بسیاری از آی.پی های خارج از ایران ؛ در حال تفکیک و انتقال سرور به کشور های ایران و هلند می باشیم.
این انتقال به صورت تقریبی 24 ساعت زمان برده و زمان تکمیل کلیه عملیات ، حد اکثر تا ساعت 12 بعد از ظهر روز سه شنبه 27 تیر ماه سال 1391می باشد.

ehsan227
July 16th, 2012, 19:45
jaypal از همه لحاظ تایید میشه

آخرین درخواست واریزیم دیروز بود که 196000 تومان بود که کمتر از 24 ساعت برام واریز کردن
با تشکر از آقای ممیز عادل

sepadl71
July 16th, 2012, 20:55
افا عادل این درگاه پرداخت مستفیم کی خاضر میشه من شدیدن نیاز به درگاه دارم ؟:109:

منظور شما با واریز وجه آنی می باشد ؟ یا همینی که فعلا" ارائه میدهیم؟
اگر همین رو می فرمایید ، صورت تقریبی 24 ساعت زمان برده و زمان تکمیل کلیه عملیات ، حد اکثر تا ساعت 12 بعد از ظهر روز سه شنبه 27 تیر ماه سال 1391می باشد.
اما برای درگاه پرداخت مستقیم با واریز وجه آنی ، باید حد اقل 1 ماه و حد اکثر 3 ماه به ما فرصت بدین ، تا برنامه نویسی آن تکمیل شود
با تشکر / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 17th, 2012, 12:54
با عرض سلام ؛
انتقال سرور تکمیل گردید. هم اکنون وب سایت JayPal بر روی یک سرور قدرتمند از کشور هلند و درگاه پرداخت آن بر روی یک سرور مجازی میزبانی شده در ایران می باشد.
همچنین مدت زمان واریز وجه توسط "سامانه پرداخت امن پاسارگاد" ، از 3 روز به 1 روز کاهش پیدا کرد.
کاربران محترم می توانند از 3 روز آینده ، درخواست واریز وجه خود را بدون محاسبه تراکنش های روز جاری ثبت و دریافت نمایند.
با تشکر / سپهر ممیز عادل

iranian-portal
July 19th, 2012, 14:08
ثبت نام کردم منتظر تایید و ارائه درگاه از جانب شما هستم
فقط یک چیزی برام سوال شده
طبق حرف هایی که در تاپیکتون دنبال کردم
گویا دیگه درگاه اختصاصی به نحوی که مستقیم از سایت ما به بانک منتقل بشه ارائه نمی کنید درسته؟!!

mersad-mr
July 20th, 2012, 01:51
سلام
شما شرکت ثبت شده دارین؟

sepadl71
July 20th, 2012, 12:24
ثبت نام کردم منتظر تایید و ارائه درگاه از جانب شما هستم
فقط یک چیزی برام سوال شده
طبق حرف هایی که در تاپیکتون دنبال کردم
گویا دیگه درگاه اختصاصی به نحوی که مستقیم از سایت ما به بانک منتقل بشه ارائه نمی کنید درسته؟!!

با سلام خدمت شما کاربر عزیز و با تشکر از اعتماد شما
در حال حاضر ، درگاه های اجاره ای غیر فعال شده اند ، و تنها درگاه های درصدی در حال فعالیت هستند
پیروز و سربلند باشید

sepadl71
July 20th, 2012, 12:25
سلام
شما شرکت ثبت شده دارین؟

سلام دوست عزیز
فعلا" ، خیر

sepadl71
July 21st, 2012, 01:48
تغییر زمان واریز تراکنش ها از 3 روز به 1 روز ، بر روی سیستم اعمال شد.

با توجه به وجود سیستم حسابداری قدرتمند و مدیریت تراکنش های ورودی و خروجی ، توسط حسابداران جی پال ، امکان واریز تراکنش های روز جاری مقدور نیست.
لازم به ذکر است ، تراکنش های هر روز ، باید در پایان روز حسابرسی شده و سپس به صورت تراکنش خروجی ثبت گردند.

با تشکر / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 21st, 2012, 14:05
میشه بیشتر توضیح بدین یعنی امروز خرید کنند فردا تصفیه میکنین؟

در حال حاظر ، شما در هر زمان که درخواست واریز وجه خود را ثبت کنید ، موجودی حساب شما ، بدون تراکنش های روز جاری ، به عنوان تراکنش واریز وجه در سیستم ما ثبت شده و برای شتاب حد اقل بعد از 1 روز کاری و برای شبا حد اقل بعد از 2 روز کاری ، به حساب شما واریز می گردد
قبلا" ، شما در زمان ثبت هر درخواست واریز وجه ، نمی توانستید تراکنش های 3 روز اخیر را دریافت کنید ؛ که این 3 روز به 1 روز تغییر پیدا کرد
در حال حاظر ، دلیل وجود 1 روز ، برای حسابرسی تراکنش های ورودی و خروجی سیستم می باشد ؛ که حتما" باید ، تراکنش های هر روز ، در پایان همان روز ، توسط حسابداران ما حسابرسی شده ، و سپس به صورت تراکنش واریز وجه در سیستم ثبت شده و از سیستم خارج گردد
لازم به ذکر است ، سیستم حسابداری جی پال ، با نظارت و کنترل دقیق حسابداران ما ، به صورت هوشمند برنامه نویسی شده است و به صورت خودکار ، در پایان هر روز ، حسابرسی توسط سیستم به صورت هوشمند انجام می شود
با تشکر / سپهر ممیز عادل

ir2seda
July 21st, 2012, 15:18
به نظر من بین درگاه های انلاین بهترین درگاه جی پال
تست کردم عالی بود
ظرف نیم ساعت در گاه گرفتم

sepadl71
July 21st, 2012, 16:47
به نظر من بین درگاه های انلاین بهترین درگاه جی پال
تست کردم عالی بود
ظرف نیم ساعت در گاه گرفتم

ممنون از اعتماد و انتخاب هوشمندانه شما
سربلند باشید / سپهر ممیز عادل

mohamad2314
July 21st, 2012, 16:51
jaypal از نظر سرعت هم عالیه

sepadl71
July 21st, 2012, 16:54
jaypal از نظر سرعت هم عالیه

با سلام خدمت شما کاربر محترم
ما کارمزد منطقی دریافت می کنیم و کیفیت خوب و عالی ارائه می دهیم
هدف ما ، تکمیل تجارت الکترونیک در سطح اینترنت می باشد
از انتخاب شما ، متشکرم / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 25th, 2012, 18:00
مفتخریم که از 11 تیر ماه سال 1391 تا به امروز پذیرای 217کاربر محترم ، 2030تراکنش موفق و گردش حساب 74721426ریال بوده ایم.
موجودی فعلی کاربران :
18131364ریال
درخواست های واریز شده شتاب :
31296908ریال
درخواست های واریز نشده شتاب :
6754428ریال
درخواست های واریز شده شبا :
11658472ریال
درخواست های واریز نشده شبا :
5030750ریال
شما هم ، هم اکنون به جمع 217نفری کاربران ما بپیوندید...

Pars98
July 25th, 2012, 20:25
درود ،
من قصد دارم از ایران به خارج از ایران سرویس ارائه بدم
بنظرتون چنین موردی امکان پذیر هست ؟
یعنی میشه که مثلا سیستم شما به درگاه جهانی متصل بشه و از طریق پی پال ، مستر کارت ، ویزا کارت و ... پرداخت انجام بشه و به حساب بانکی من در ایران واریز بشه ؟
اگر چنینن سیستمی بشه راه اندازی کرد واقعا عالی هست
بقیه کاربران هم نظر دارند ارسال کنند
واقعا کمبودش واسه افرادی مثل من احساس میشه
متاسفانه این تحریم ها جلوی پیشرفت و جهانی شدن ما رو گرفته

sepadl71
July 25th, 2012, 21:16
درود ،
من قصد دارم از ایران به خارج از ایران سرویس ارائه بدم
بنظرتون چنین موردی امکان پذیر هست ؟
یعنی میشه که مثلا سیستم شما به درگاه جهانی متصل بشه و از طریق پی پال ، مستر کارت ، ویزا کارت و ... پرداخت انجام بشه و به حساب بانکی من در ایران واریز بشه ؟
اگر چنینن سیستمی بشه راه اندازی کرد واقعا عالی هست
بقیه کاربران هم نظر دارند ارسال کنند
واقعا کمبودش واسه افرادی مثل من احساس میشه
متاسفانه این تحریم ها جلوی پیشرفت و جهانی شدن ما رو گرفته

با سلام خدمت مشا کاربر عزیز
و با تشکر از پیشنهاد سازندتون
خدمتتون عرض کنم ، که به دلیل نوسانات دلار و یکی نبودن قیمت بانک مرکزی با قیمت دلالان(که حتی در میان دلالان هم یکی نیست) این امر باید مورد بررسی قرار بگیرد
پس ما ، منتظر نظر سایر دوستان هستیم ،
همچنین هر نتیحجه ای که گرفتیم ، اعلام میکنیم
سربلند باشید / شپهر ممیز عادل

Pars98
July 25th, 2012, 21:27
واقعا متشکرم از توجه شما مدیر گرامی
اگر خودتون بتونید نرخ دلار رو بصورت آنلاین و در لحظه مشخص کنید این مشکل هم رفع میشه
و تصفیه حساب هم طبق نرخ دلار در لحظه سفارش انجام بشه
در واقع یه سیستم تبدیل ارز طراحی بشه
که نرخ دلار موقع پرداخت رو ثبت کنه و موقع تصفیه حساب طبق همون نرخ مبلغ رو به تومان یا ریال تبدیل کنه
اما مطمئن باشید اگر چنین سیستمی رو راه اندازی کنید به یک قدرت بی رقیب تبدیل می شوید
گرچه الآن هم در تک بودن سیستم شما هیچ شکی نیست
ولی با ایجاد چنین سیستمی خدمت بزرگی به اینترنت ایران می کنید و مطمئن باشید با استقبال بسیار بالایی روبرو خواهید شد

sepadl71
July 25th, 2012, 21:44
واقعا متشکرم از توجه شما مدیر گرامی
اگر خودتون بتونید نرخ دلار رو بصورت آنلاین و در لحظه مشخص کنید این مشکل هم رفع میشه
و تصفیه حساب هم طبق نرخ دلار در لحظه سفارش انجام بشه
در واقع یه سیستم تبدیل ارز طراحی بشه
که نرخ دلار موقع پرداخت رو ثبت کنه و موقع تصفیه حساب طبق همون نرخ مبلغ رو به تومان یا ریال تبدیل کنه
اما مطمئن باشید اگر چنین سیستمی رو راه اندازی کنید به یک قدرت بی رقیب تبدیل می شوید
گرچه الآن هم در تک بودن سیستم شما هیچ شکی نیست
ولی با ایجاد چنین سیستمی خدمت بزرگی به اینترنت ایران می کنید و مطمئن باشید با استقبال بسیار بالایی روبرو خواهید شد

با تشکر از لطف شما نسبت به ما
تحلیل شما بسیار درست و دقیق است ، اما باید با برنامه نویسی مخلوط شده و در نتیجه بهترین بازدهی رو داشته باشه
در حال حاضر ، بر روی سیستم واریز وجه آنی تمرکز داریم ؛
اما به شما قول می دهیم که بر روی سیستم پیشنهادی شما هم بررسی ها ، انجام پذیرد
پیاده سازیاین امر (با توجه به وجود بحث و سیستم واریز وجه آنی) امکان دارد کمی طول بکشد ، از صبر و بردباری شما متشکریم...
موفق و پیروز باشید

Pars98
July 25th, 2012, 21:48
واقعا ممنون از شما امیدوارم و طبق شناختی که از شما دارم مطئنم که میتونید این پروژه رو هم بخوبی عملی کنید
از بقیه دوستان هم خواهش میکنم که با نظرات و استقبالشون از جناب ممیز عادل به ایشون و بقیه اعضا گروهشون دلگرمی بدن

سپاس

sepadl71
July 26th, 2012, 18:48
به توجه به افزایش تعداد کاربران و همچنین مجموع تراکنش روزانه ؛
اگر به مدت 10 روز (پشت سر هم) ، مجموع تراکنش های هر روز بالای 1میلیون و 389هزار تومان باشد ، کارمزد ها به صورت زیر تغییر می یابد :
درگاه پرداخت واسطه - از 1.4درصد - به 1درصد
درگاه پرداخت اختصاصی - از 2.4درصد - به 2درصد
همچنین ، در صورت استقبال بیشتر ، کارمزد ها کمتر میشود.
با تشکر از تمامی کاربران عزیز / سپهر ممیز عادل

Pars98
July 26th, 2012, 18:59
به توجه به افزایش تعداد کاربران و همچنین مجموع تراکنش روزانه ؛
اگر به مدت 10 روز (پشت سر هم) ، مجموع تراکنش های هر روز بالای 1میلیون و 389هزار تومان باشد ، کارمزد ها به صورت زیر تغییر می یابد :
درگاه پرداخت واسطه - از 1.4درصد - به 1درصد
درگاه پرداخت اختصاصی - از 2.4درصد - به 2درصد
همچنین ، در صورت استقبال بیشتر ، کارمزد ها کمتر میشود.
با تشکر از تمامی کاربران عزیز / سپهر ممیز عادل

بسیار عالی :53:
موفق باشید

sepadl71
July 29th, 2012, 07:00
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم ،
در اینجا هم اعلام می کنم ، بنده قصد تخریب هیچ سیستم و وب سایتی را ندارم ، همچنین هکر نیستم ، تنها دلسوز مردم و شما کاربران می باشم.
با توجه به بررسی 1~2 ساعته وب سایت shetab.biz ، بنده به آسانی ، کلیه اطلاعات وب سایت را استخراج نمودم و تمامی کارمزد ها را 0 کردم.
این اقدام ، فقط جهت تحکیم ، حرف های بنده ، در اطلاع رسانی ای که در تاپیک زیر انجام دادم بود :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/54449/
همانطور که می دانید ، بنده مدیر سایت جی پال هستم و هیچگونه دسترسی مدیریتی ، به بخش های وب سایت shetab.biz نداشته و ندارم.
بنده تنها با وجود یک باگ امنیتی مدیریتی ، تونستم به کلیه اطلاعات وب سایت دسترسی پیدا کنم ، که آنها را در تاپیک معرفی شده ، منتشر کردم.
پیروز و سربلند باشید / سپهر ممیز عادل

sepadl71
July 29th, 2012, 09:32
لیست پذیرندگان وب
و
درخواست های تسویه حساب پرداخت نشده
حذف شد

vistaperes
July 29th, 2012, 11:33
خیلی جالب هست ایشون از این ایمیل هم به تمام کاربر های شتاب دادن:

با سلام خدمت شما کاربر عزیز بنده سپهر ممیز عادل ، مدیر وب سایت jaypal.ir (http://jaypal.ir/) هستم متاسفانه همانطور که میبینید ، بنده به پنل مدیریت سایت shetab.biz (http://shetab.biz/) دسترسی پیدا کردم و برای اثبات این امر ، اطلاعاتی در تاپیک زیر قرار دادم : http://www.webhostingtalk.ir/f118/54449/ کاربران عزیز ، لطفا\" از بنده دلخور نشید ، چون بنده تنها برای امنیت اطلاعات شما این کار رو کردم امیدوارم با توجه به مشکل پیش اومده ، بهترین و درست ترین انتخاب رو انجام دهید موفق و پیروز باشید / مدیریت وب سایت جی پال - سپهر ممیز عادل

آقا عادل یه روز هم یکی با شما همین کار میکنه خیلی کار اشتباهی کردی الان فکر کردی خیلی بزرگ شدی؟

PerSianSerVerS
July 29th, 2012, 11:48

با سلام خدمت شما کاربر عزیز بنده سپهر ممیز عادل ، مدیر وب سایت jaypal.ir (http://jaypal.ir/) هستم متاسفانه همانطور که میبینید ، بنده به پنل مدیریت سایت shetab.biz (http://shetab.biz/) دسترسی پیدا کردم و برای اثبات این امر ، اطلاعاتی در تاپیک زیر قرار دادم : http://www.webhostingtalk.ir/f118/54449/ کاربران عزیز ، لطفا\" از بنده دلخور نشید ، چون بنده تنها برای امنیت اطلاعات شما این کار رو کردم امیدوارم با توجه به مشکل پیش اومده ، بهترین و درست ترین انتخاب رو انجام دهید موفق و پیروز باشید / مدیریت وب سایت جی پال - سپهر ممیز عادل

آقا عادل یه روز هم یکی با شما همین کار میکنه خیلی کار اشتباهی کردی الان فکر کردی خیلی بزرگ شدی؟

من یه زمان میخواستم از jaypal بگیرم اما خداروشکر نگرفتم! با این کارشون ثابت کردن....

vistaperes
July 29th, 2012, 12:07
مدیر های اینجا کاری نمیخوان انجام بدن؟ ایشون تمام اطلاعات و تراکنش ها قرار دادن و پابلیک کردن

قوانین اینجا اجازه چنین کاری میده؟

PerSianSerVerS
July 29th, 2012, 12:15
مدیر های اینجا کاری نمیخوان انجام بدن؟ ایشون تمام اطلاعات و تراکنش ها قرار دادن و پابلیک کردن

قوانین اینجا اجازه چنین کاری میده؟

واقعا این کارا از یه بچه ابتدایی انتظار میره. یعنی مدیر یه سایت درگاه پرداخت واسطه بیاد به یه سایت دیگه اتک بزنه...!

sepadl71
July 29th, 2012, 12:26
خدایی انصافه که من ، همین الآن با پرداخت 1975 ريال ، یک کارت شارژ 20000 ریالی از فروشگاه مرکز خرید شارژ ارزون (http://wolfsharj.ir) خریدم ؟؟؟

پرداخت مبلغ 1975 ريال به شماره خريد 723515597 و شماره مرجع انجام شد

نوع
سریال شارژ:
کد شارژ:

2000 تومانی ایرانسل(1975ت)
IR070522218124
0220523746880834

vistaperes
July 29th, 2012, 12:44
بچه نیگا:

با سلام خدمت شما کاربر عزیز بنده سپهر ممیز عادل ، مدیر وب سایت جی پال هستم به اطلاع شما میرسونم ، جدای از هک شدن و مشکل دار بودن پنل کاربری و مدیریت ، سیستم های فروش هم مشکل دارند خریدار به راحتی می تواند ، هر یک از کالا های شما را با قیمت 1000 ریال دریافت کند لطفا\" همین حالا ، فروش خود را بر روی این درگاه غیر فعال نموده ، تا بیشتر از این ضرر نکنید این مسئله را جدی بگیرید و تا زمانی که برطرف نشده ، از این سیستم استفاده نکنید با تشکر / سپهر ممیز عادل

دوباره ایمیل داد به کاربرهای اون آقا واقعا .......

مدیران سریعتر با این کاربر برخورد کنن

sepadl71
July 29th, 2012, 12:47
واقعا" برای همه تون متاسفم ،
چون یک سری از این باگ ها و اطلاعات رو خود کاربران شتاب به بنده دادند و اعلام کردند که ریپورت هم دادن
شارژ 20000 ریالی همراه اول ، خریداری شده از فروش اینترنتی محصولات مجازی و کارت شارژ (http://sharj.cgig.in/)
پرداخت مبلغ 2000 ريال به شماره خريد 856376222 و شماره مرجع انجام شد

vistaperes
July 29th, 2012, 12:49
شما واسه خودت متاسف باش میتونستین باهاشون صحبت کنین برای رفع باگ هزینه بگیرین نه اینکه....

sepadl71
July 29th, 2012, 13:20
2 عدد شارژ خریداری شده با مبلغ جمعا" 40000 ریال ، با هماهنگی با فروشنده های ذکر شده ، تصویه گردید.

sepadl71
July 29th, 2012, 13:41
یکی به صورت کارت به کارت واریز شد :

https://ibank.bankpasargad.com/images/Bank/Logo48.png
رسید انتقال وجه کارت به کارت از طریق اینترنت بانک

عملیات انتقال وجه کارت به کارت به شرح ذیل از طریق اینترنت بانک پاسارگاد با موفقیت ثبت شد

کارت مبدا :
************۸۹۸۶

کارت مقصد :
************۱۲۴۱

مبلغ انتقال :
۱۹,۸۰۰ ریال

تاریخ انتقال :
یک شنبه ۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۸:۴۲

شماره پیگیری :
۲۶۸۴۱۱

شماره ارجاع :
۸۵۵۰۷۷۵۸

sepadl71
July 29th, 2012, 21:03
فروشگاه دیگری هم ، با محاسبه و واریز ما بین التفاوت کارت شارژ ، هزینه را دریافت نمود :

https://ibank.bankpasargad.com/images/Bank/Logo48.png
رسید انتقال وجه کارت به کارت از طریق اینترنت بانک

عملیات انتقال وجه کارت به کارت به شرح ذیل از طریق اینترنت بانک پاسارگاد با موفقیت ثبت شد

کارت مبدا :
************۸۹۸۶

کارت مقصد :
************۸۶۰۴

مبلغ انتقال :
۱۷,۸۲۰ ریال

تاریخ انتقال :
یک شنبه ۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۰۰:۲۴

شماره پیگیری :
۳۹۳۴۵۷

شماره ارجاع :
۸۵۶۳۲۷۳۵

sepadl71
July 29th, 2012, 21:06

بنده فقط اطلاع رسانی کردم ، همین
هک هم نبود برای شهرت باشه ، تا اعلام کنم :
من هکرم ، هک کردم سیستم رو ، الآن همه اطلاعاتتون دست منه ، اگه فلان کار نکنید فلان طور میشه و غیره...
نیت من خیر بوده ؛ شاید در آینده ای نزدیک مشخص شود

sepadl71
July 29th, 2012, 21:09
بچه نیگا:

با سلام خدمت شما کاربر عزیز بنده سپهر ممیز عادل ، مدیر وب سایت جی پال هستم به اطلاع شما میرسونم ، جدای از هک شدن و مشکل دار بودن پنل کاربری و مدیریت ، سیستم های فروش هم مشکل دارند خریدار به راحتی می تواند ، هر یک از کالا های شما را با قیمت 1000 ریال دریافت کند لطفا\" همین حالا ، فروش خود را بر روی این درگاه غیر فعال نموده ، تا بیشتر از این ضرر نکنید این مسئله را جدی بگیرید و تا زمانی که برطرف نشده ، از این سیستم استفاده نکنید با تشکر / سپهر ممیز عادل

دوباره ایمیل داد به کاربرهای اون آقا واقعا .......

مدیران سریعتر با این کاربر برخورد کنن

این باگ رو خیلی ها میدونستند و خیلی های دیگر نمیدونستند
وظیفه مدیریت شتاب دات بیز اطلاع رسانی کردن بود ، که این کار رو بنده انجام دادم
شما هم اگر کاربر شتاب دات بیز بودی به جای این حرف ها تشکر می کردی
در کل ، کمی متن رو با دقت بخون ، تا کامل متوجه بشی دوست عزیز...

خریدار به راحتی می تواند ، هر یک از کالا های شما را با قیمت 1000 ریال دریافت

فروش خود را بر روی این درگاه غیر فعال نموده ، تا بیشتر از این ضرر نکنید

این مسئله را جدی بگیرید و تا زمانی که برطرف نشده ، از این سیستم استفاده نکنید

ehsan227
July 29th, 2012, 22:33
این باگ رو خیلی ها میدونستند و خیلی های دیگر نمیدونستند
وظیفه مدیریت شتاب دات بیز اطلاع رسانی کردن بود ، که این کار رو بنده انجام دادم
شما هم اگر کاربر شتاب دات بیز بودی به جای این حرف ها تشکر می کردی
در کل ، کمی متن رو با دقت بخون ، تا کامل متوجه بشی دوست عزیز...

آقای ممیز عادل ظاهرا بعضی ها خوبی بشون نیومده باید مثل همون باگ درگاه بانک ملت سرشون میومد ، باید کارت شارژ هاشون به باد می رفت تا می فهمیدن! بعضی ها قدر خوبی رو نمیدونن.

sepadl71
July 30th, 2012, 10:58
با سلام خدمت دوستان وکاربران عزیز
خوب است بدانید که بنده ، تمام حرف هام رو با مدرک معتبر میزنم
چه باگ باشه و چه واریز به حساب وچه هر چیز دیگر
با آرزوی موفقیت برای شما دوستان وکاربران عزیز / سپهر ممیز عادل

mohamad2314
July 30th, 2012, 11:02
اگه یه عرب سایت دیفیس می کرد خوب بود همه اطلاعاتم با جاش پاک میکرد ؟؟؟؟

Download
July 30th, 2012, 16:42
اقا من برای درگاه پرداخت اختصاصی درصدی ثبت نام کردم تایید شدم
حالا ماژول برای اسکریپت فریر را از کجا دانلود کنم؟

آقای ممیز عادل ظاهرا بعضی ها خوبی بشون نیومده باید مثل همون باگ درگاه بانک ملت سرشون میومد ، باید کارت شارژ هاشون به باد می رفت تا می فهمیدن! بعضی ها قدر خوبی رو نمیدونن.

تایید

sepadl71
July 30th, 2012, 17:47
اقا من برای درگاه پرداخت اختصاصی درصدی ثبت نام کردم تایید شدم
حالا ماژول برای اسکریپت فریر را از کجا دانلود کنم؟

تایید

پس از فعال سازی حساب کاربری شما ، لینک دانلود به همراه فایل ضمیمه شده ، به آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام کردید ارسال می شود
برای دانلود پلاگین اسکریپت FreeR از لینک زیر استفاده کنید :
http://freer.ir/virtual/download.php?action=get&product=jaypal
پیروز باشید

sepadl71
July 30th, 2012, 23:48
آمار بازدید کنندگان سایت جی پال (از ایران) در ماه جولای سال 2012 (تا به الآن) :
ایران/- 756 بازدید کننده
ایران/تهران 566 بازدید کننده
ایران/کرج 230 بازدید کننده
ایران/تبریز 129 بازدید کننده
ایران/اصفهان 128 بازدید کننده
ایران/خراسان 100 بازدید کننده
ایران/مشهد 69 بازدید کننده
ایران/بابل 47 بازدید کننده
ایران/شیراز 43 بازدید کننده

sepadl71
July 30th, 2012, 23:55
آمار مرورگر/سیستم عامل/زبان بازدید کنندگان سایت جی پال در ماه جولای سال 2012 (تا به الآن) :
Firefox 3.0 = 17%
FireFox 14 = 9.2%
Chrome 20 = 7.3%
FireFox 12 = 2.1%
FireFox 11 = 1.7%
Chrome 19 = 1.2%
Opera = 1.1%
Chrome 17 = 1%
IE 8 = 1%

Windows 7 = 36.7%
WinXP = 10.5%

sepadl71
July 31st, 2012, 00:02
آمار کلمات جستجو شده و وارد شده به سایت جی پال در ماه جولای سال 2012 (تا به الآن) :
JayPal درگاه پرداخت اینترنتی - ورود به ناحیه کاربری (http://jaypal.ir/login.php)
jaypal.ir
jaypal
جی پال
از درگاه پاسارگاد پرداخت
درگاه رایگان پرداخت آنلاین
jaypal فروشگاه
درگاه پرداخت اینترنتی
JayPal درگاه پرداخت اینترنتی (http://jaypal.ir/)
درگاه پرداخت
سایت جی پال
دریافت درگاه پرداخت اینترنتی
درگاه پرداخت واسطه
jaypal سایت
درگاه جی پال
وب سایت های درگاه پرداخت آنلاین
استفاده از درگاه های پرداخت الکترونیک در سایت ها
حساب jaypal
واسطه پرداخت اینترنتی
درگاه پرداخت jaypal
درگاه پرداخت الکترونیکی
فروشگاه: jaypal
درگاه پرداخت مستقیم
jaypal.هق
برنامه نویسی سایت درگاه خرید اینترنتی
وب سایت درگاه الکترونیکی
درگاه jaypal
JayPal درگاه پرداخت اینترنتی (http://jaypal.ir)
JayPal درگاه پرداخت اینترنتی - درباره درگاه پرداخت اختصاصی (http://jaypal.ir/pgateway.php)
درگاه پرداخت اینترنتای
support@jaypal.ir
بازگشت از خريد درگاه پرداخت
جي پال
بانک پاسارگاد - جی پال
درگاه مستقیم پرداخت آنلاین
فروشگاه jaypal
اسکریپت پرداخت آنلاین با کد تراکنش و ارسال ایمیل
واسطه ی پرداخت آنلاین
سایتهای دارای درگاه پرداخت اینترنتی
سایت پرداخت اینترنتی جی پال
درگاه پرداخت اينترنتي جديد
درگاه پرداخت الکترونیک
ارائه‌ درگاه پرداخت انلاین
درگاه مستقیم پرداخت
واسطه های درگاه بانکی
ارائه درگاه پرداخت اینترنتی
نمونه برنامه نویسی درگاه خرید اینترنتی

sepadl71
July 31st, 2012, 00:11
آمار وب سایت های لینک دهنده و کاربران وارد شده به سایت جی پال در ماه جولای سال 2012 (تا به الآن) :
freer.ir 554 بازدید کننده
www.webhostingtalk.ir 461 بازدید کننده
webna.ir 128 بازدید کننده
پایگاه خبری وب‌سایت‌های ایران (http://www.webna.ir) 95 بازدید کننده
forum.shopkeeper.ir 28 بازدید کننده
www.freer.ir 26 بازدید کننده
khabarfarsi.com 23 بازدید کننده
ترفندستان | Tarfandestan - اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی ترفند های کامپیوتر و اینترنت (http://www.tarfandestan.com) 20 بازدید کننده

sepadl71
July 31st, 2012, 00:12
262کاربر
3394تراکنش موفق
گردش حساب 125694390ریال
موجودی فعلی کاربران :
27627265ریال
درخواست های واریز شده شتاب :
59047720ریال
درخواست های واریز نشده شتاب :
7024816ریال
درخواست های واریز شده شبا :
25435868ریال
درخواست های واریز نشده شبا :
3700857ریال

sepadl71
July 31st, 2012, 00:15
آمار و اطلاعات بالا به 2 دلیل بود :
اول اینکه ، ما همیشه آمار همه کار های خود را داریم و به راحتی ، هر ورود و خروج و تراکنش و ... را ، با جزئیات تغریبا" کامل در اختیار داریم
دوم اینکه ، ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و تمامی آمار و اطلاعات ما به راحتی و برای عموم قابل گزارش می باشد
موفق و سلامت باشید

sepadl71
July 31st, 2012, 15:42
کاربرانی که لطف کردند ، آدرس ایمیل و سرور ما رو اسپم معرفی کردند و اسپم ثبت کردند
لطفا" با باز کردن ایمیل های ما ، و کلیک بر روی "not spam" ، به صورت دستی ، اسپم نبودن را ثبت کنند
چون آدرس آی.پی و آدرس ایمیلی که برای همه ایمیل ارسال میشه ، در هیچ جایی و هیچ موقع ، اسپم ارسال نکرده ؛ اما هم اکنون ، کاربران جدید گزارش دادند که ایمیل ها وارد اسپم می شوند
با تشکر / سپهر ممیز عادل

sainaweb
July 31st, 2012, 16:17
جالبه . بالاخره بن شدید

[*=center]:103:

[*=center]

masoudagha
August 3rd, 2012, 17:07
من عین 23 صفحه را الان خوندم !
نتیجه گیریم اینه !

جی پال عـــــــــالـــــــــیـــ ـــــه!
من میرم طرف جی پال ( هم با پی لاین کار کردم و هم زیرن پال )

Download
August 7th, 2012, 13:48
سلام
ایمیل پرداخت کننده چرا نداره و چرا توی ایمیلی که برام ارسال میشه وجود نداره؟خیلی بده اینجوری/یه فکری براش بکنید

s_dastjani
August 9th, 2012, 00:12
من با 3 تاشون کار کردم هر کدوم حداقل 1-2 ماه
پی لاین امکانات و هزینه هاش خیلی خوبه و جی پال درگاهش خیلی خوبه
پی لاین و جی پال تایید میشه که هرکی با توجه به نیازش باید استفاده کنه

sepadl71
August 11th, 2012, 20:32
سلام
ایمیل پرداخت کننده چرا نداره و چرا توی ایمیلی که برام ارسال میشه وجود نداره؟خیلی بده اینجوری/یه فکری براش بکنید

با توجه به اینکه ، ما هیچگونه طلاعات از خریدار شما دریافت نمی کنیم ، نمی توانیم اطلاعاتی را هم در اختیار شما قرار دهیم
این امکانات اضافی به همراه سایر امکانت منحصر به فرد دیگر ، در مهر یا آبان ماه و بر روی درگاه پرداخت مستقیم با واریز وجه آنی ، اعمال می شود
موفق باشید

sepadl71
August 11th, 2012, 20:33
جالبه . بالاخره بن شدید

[*=center]:103:

درسته نام کاربری بنده مسدود شد ،
اما لطف مدیران بود که وقت ما را آزاد تر کردند ، تا جدید ترین خبر ها و اطلاعات و امکانات را پیاده سازی نماییم
از لطف شما هم ممنونم.

sepadl71
August 11th, 2012, 20:52
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی و فهیم انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جی پال در نظر دارد ، برای روشن تر شدن فعالیت ها و عملکرد های خود ، مستند هایی را ، از امکانات ، قابلیت ها و سیستم های مدرن و مکانیزه خود را در سطح اینترنت اشتراک گذاری نماید
خدمت شما عارضم ، طراحی های سیستم مکانیزه و هوشمند جی پال ، انجام شده و هم اکنون ، روز به روز در حال تولید و اجرا می باشد

اولین وب سرویس تکمیل شده ما ، وب سرویس واریز وجه شتاب می باشد :
کار اصلی این سرویس ، اتصال به اینترنت بانک ، بانک پاسارگاد ، و انجام عملیات کارت به کارت می باشد
با لطف خدا و تلاش و پشتکار تیم برنامه نویسی جی پال ، هم اکنون کلیه واریزی های شتاب روزانه ، تنها با یک پیامک ، از طرف تلفن همراه مدیر جی پال ، واریز می گردد
سیستم ، به صورت کاملا" هوشمند ، از طریق کد های دستوری توسط پیامک ، فعالیت خود را آغاز کرده و با تحلیل و وارد نمودن کد کپچای بانک ، شروع به واریز مجه می کند
قدرت و سرعت عملکرد این وب سرویس ، 9 واریزی در دقیقه می باشد و کلیه واریز وجه های شتاب را بدون کوچکترین خطایی ، به صورت هوشمند انجام داده و گزارش ارائه می دهد.
در گذشته ، نیاز به وجود یک اوپراتور و واریز تک تک توسط او بود ، اما هم اکنون ، تمامی این ها حذف شده و واریزی های شتاب ، از هر نقطه ایران ، تنها با یک پیامک ، قابل واریز می باشند

این تنها ، قسمت کوچک و بخشی از وب سرویس قدرتمند جی پال می باشد. وب سرویس جی پال ، برای کوتاه تر کردن زمان و دقت بیشتر در کار ، می باشد که روز به روز درحال پیشرفت و به روز رسانی است

همچنین ، به دلیل استقبال خوب و بی سابقه شما کاربران عزیز ، اقدام به برنامه نویسی درگاه پرداخت اجاره ای نمودیم.
درگاه پرداخت اجاره ای ، در سیستم قبلی و زمانی که با بانک ملت فعالیت می کردیم ، فعال بود ، اما پس از تغییر درگاه پرداخت ، آنرا غیر فعال کردیم
در درگاه پرداخت اجاره ای ، فروشنده با واریز مبلغ روزانه 800تومان ، بابت اجاره درگاه ، می تواند از درگاه پرداخت اجاره ای ، با کارمزد 1.1درصد تا 0.6درصد استفاده کند
همانطور که گفته شد ، کارمزد این درگاه ، کاملا" متغیر می باشد و کسانی که سود کمتری در فروش دارند ، می توانند از کارمزد کمتری ، تا حد اقل 0.6درصد برای کلیه تراکنش ها استفاده کنند

در پایان از تمامی کاربران ، رفیقان و رقیبان تشکر می کنم ، که همه و همه ، همیشه و همه جا ، عامل اصلی پیشرفت جی پال بوده و هستند...
شاد ، موفق ، پیروز و سربلند باشید / مدیریت جی پال - سپهر ممیز عادل

Benygh
August 11th, 2012, 21:58
سرویسهای شما خوبه، فقط چند مورد هست که اگه اوکی بشه عالی میشه.
- تسویه حساب روزانه.
- درگاه‌های بیشتر و البته ماژول جدا برای هر درگاه

sepadl71
August 11th, 2012, 22:17
سرویسهای شما خوبه، فقط چند مورد هست که اگه اوکی بشه عالی میشه.
- تسویه حساب روزانه.
- درگاه‌های بیشتر و البته ماژول جدا برای هر درگاه

ما برای اینکه ، حساب های ورودی و خروجی دچار مشکل نشه ، تا پایان هر روز ، نمیتونیم خروجی داشته باشیم
یعنی در هر بار ثبت درخواست شما ، موجودی شما ، با کسر تراکنش های روز جاری محاسبه می گردد
از طرف دیگر ، چون به جز حسابداری مکانیزه ، حسابرسی فیزیکی هم انجام میشه ، یک روز وقت برای حسابرسی نیاز داریم
به همین دلیل ، شتاب بعد از حد اقل 1 و حد اکثر2 روز ؛ و شتاب بعد از حد اقل 2 و حد اکثر 3 روز واریز می شود

در رابطه با درگاه ها هم ، در حال بررسی هست؛
با نوع برنامه نویسی ما ، نیازی به چند پلاگین و ماژول نیست

موفق باشید

saitebartar
August 12th, 2012, 01:13
من با 3 تاشون کار کردم هر کدوم حداقل 1-2 ماه
پی لاین امکانات و هزینه هاش خیلی خوبه و جی پال درگاهش خیلی خوبه
پی لاین و جی پال تایید میشه که هرکی با توجه به نیازش باید استفاده کنه

با سلام خدمت تمامی مديران سايت هاي فروشگاهي و پذيرندگان درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين

در كل بايد گفت هر درگاه رابط تراكنش آنلاين براي خودش يه مزيت و يه معايبي داره

مثلا از نگاه من چند مورد از مزايا و معايب اصلي درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين را مي توان به موارد زير اشاره كرد

پي لاين
مزايا : 1- امكان دريافت كارمزد بصورت دلخواه از فروشنده يا خريدار 2- كارمزد پايين و مناسب 3- پرداخت و تسويه حساب در كمترين زمان 4- رابط گرافیکی بالا در ماژول ها
معايب : 1- عدم پرداخت بصورت آسان پرداخت توسط فرم پرداخت يا اسكريپت بدون نياز به ديتابيس 2- كد نويسي پيچيده و عدم قابليت سهل در توسعه ماژول هاي درگاه 3- عدم ذخيره و مشاهده جزييات پرداخت كننده در سايت 4- عدم نمايش اطلاعات تسويه حساب ها و عدم اطلاع رساني واريز بوسيله ايميل

پارس پال
مزايا : 1- قابليت سهل در كد نويسي و توسعه ماژول هاي پرداخت 2- كارمزد مناسب ( يك درصد ) 3- پشتيباني بالا 4- روابط عمومي خوب 5- امكان اتصال دامنه مستعار به درگاه پذيرنده پس از تاييد 6- اتو شدن در بازگشت از پرداخت 7- قابليت تسويه انتخابي به هر يك از حسابهاي ثبت شده 8- امكان پرداخت و واريز وجه مبلغ دلخواه به پذيرنده از خود سايت پارس پال 9- دريافت اطلاعات تسويه بصورت پيام كوتاه رايگان و ايميل
معايب : 1- نداشتن درگاه مستقيم 2- نداشتن قابليت دريافت كارمزد بصورت دلخواه از فروشنده يا خريدار

زرين پال
مزايا : 1- قديمي ترين درگاه و پر كاربر ترين 2- تبليغ سايت و خدمات پذيرندگان 3- انتقال وجه داخلي با دو نوع روش بر اساس شماره حساب زرين پال يا ايميل
معايب : 1- كارمزد بالا در درگاه واسطه 2- سختي در پرداخت براي خريداران به علت طولاني بودن روند پرداخت 3- طولاني بودن روند تسويه ( 3 تا 5 روز ) 4- عدم پشتيباني مناسب در تعطيلات

جي پال
مزايا : 1- راهنمايي پذيرندگان 2- تنوع در ارائه درگاه ها 3- بروز شدن 4- پيشنهاد و انتقاد پذيري 5- پشتيباني مناسب 6- حسابرسي هوشمند و امنيت بالاي كنترل تراكنش ها 7- امكان دريافت كارمزد بصورت دلخواه از فروشنده يا خريدار
معايب : 1- طولاني بودن روند تسويه 2- داشتن فقط يك درگاه بانك 3- عدم سازگاري سايت با بعضي مرورگرها 4- كامل نشدن سايت از قبيل تيكت پشتيباني يا فرم تماس با ما

شتاب
مزايا : 1- كارمزد مناسب 2- راهنمايي به پذيرندگان 3- روابط عمومي خوب
معايب : 1- پشتيباني ضعيف 2- روند تسويه طولاني در بعضي اوقات 3- عدم مشاهده كامل صورت گردش كلي تراكنش ها ( فقط قابل مشاهده تراکنش های 2 روز اخیر )

ساير درگاه ها و يا معايب و مزاياي درگاه هاي فوق كه بنده جا انداختم
را بهتر بقيه دوستان كامل كنند
تا به اين صورت درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين خودشون را بروز كنند و همچنين نقاط قوت شون رو تقویت کنند

با تشكر

.
.
.

mr-secret
August 12th, 2012, 03:15
منم به جی پال پیوستم اونطور که معلمومه کارشون رو دارن حرفه ای انجام میدن :65:

mohamad2314
August 12th, 2012, 03:18
jaypal کارش 20 هست از همه نظر پشیمون نمیشی از پیوستن به jaypal

s_dastjani
August 12th, 2012, 03:58
با سلام خدمت تمامی مديران سايت هاي فروشگاهي و پذيرندگان درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين

در كل بايد گفت هر درگاه رابط تراكنش آنلاين براي خودش يه مزيت و يه معايبي داره

مثلا از نگاه من چند مورد از مزايا و معايب اصلي درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين را مي توان به موارد زير اشاره كرد

پي لاين
مزايا : 1- امكان دريافت كارمزد بصورت دلخواه از فروشنده يا خريدار 2- كارمزد پايين و مناسب 3- پرداخت و تسويه حساب در كمترين زمان 4- رابط گرافیکی بالا در ماژول ها
معايب : 1- عدم پرداخت بصورت آسان پرداخت توسط فرم پرداخت يا اسكريپت بدون نياز به ديتابيس 2- كد نويسي پيچيده و عدم قابليت سهل در توسعه ماژول هاي درگاه 3- عدم ذخيره و مشاهده جزييات پرداخت كننده در سايت 4- عدم نمايش اطلاعات تسويه حساب ها و عدم اطلاع رساني واريز بوسيله ايميل

پارس پال
مزايا : 1- قابليت سهل در كد نويسي و توسعه ماژول هاي پرداخت 2- كارمزد مناسب ( يك درصد ) 3- پشتيباني بالا 4- روابط عمومي خوب 5- امكان اتصال دامنه مستعار به درگاه پذيرنده پس از تاييد 6- اتو شدن در بازگشت از پرداخت 7- قابليت تسويه انتخابي به هر يك از حسابهاي ثبت شده 8- امكان پرداخت و واريز وجه مبلغ دلخواه به پذيرنده از خود سايت پارس پال 9- دريافت اطلاعات تسويه بصورت پيام كوتاه رايگان و ايميل
معايب : 1- نداشتن درگاه مستقيم

زرين پال
مزايا : 1- قديمي ترين درگاه و پر كاربر ترين 2- تبليغ سايت و خدمات پذيرندگان 3- انتقال وجه داخلي با دو نوع روش بر اساس شماره حساب زرين پال يا ايميل
معايب : 1- كارمزد بالا در درگاه واسطه 2- سختي در پرداخت براي خريداران به علت طولاني بودن روند پرداخت 3- طولاني بودن روند تسويه ( 3 تا 5 روز ) 4- عدم پشتيباني مناسب در تعطيلات

جي پال
مزايا : 1- راهنمايي پذيرندگان 2- تنوع در ارائه درگاه ها 3- بروز شدن 4- پيشنهاد و انتقاد پذيري 5- پشتيباني مناسب 6- حسابرسي هوشمند و امنيت بالاي كنترل تراكنش ها 7- امكان دريافت كارمزد بصورت دلخواه از فروشنده يا خريدار
معايب : 1- طولاني بودن روند تسويه 2- داشتن فقط يك درگاه بانك 2- عدم سازگاري سايت با بعضي مرورگرها 3- كامل نشدن سايت از قبيل تيكت پشتيباني يا فرم تماس با ما

شتاب
مزايا : 1- كارمزد مناسب 2- راهنمايي به پذيرندگان 3- روابط عمومي خوب
معايب : 1- پشتيباني ضعيف 2- روند تسويه طولاني در بعضي اوقات 3- عدم مشاهده كامل صورت گردش كلي تراكنش ها ( فقط قابل مشاهده تراکنش های 2 روز اخیر )

ساير درگاه ها و يا معايب و مزاياي درگاه هاي فوق كه بنده جا انداختم
را بهتر بقيه دوستان كامل كنند
تا به اين صورت درگاه هاي رابط تراكنش آنلاين خودشون را بروز كنند و همچنين نقاط قوت شون رو تقویت کنند

با تشكر

.
.
.

تک پرداختم هست
تعرفه هاش که خیلی خیلی کمه برای فروش کارت شارژ مناسبه - پرداختشم 1 تا 3 روزه
این رقابتی که ایجاد شده به نفع فروشنده هاست

sepadl71
August 12th, 2012, 11:01
...

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
در پی اعلام شروع فعالیت وب سرویس جی پال ، عده ای از کاربران برداشت اشتباهی از گفته های ما داشتند
که هم اکنون ، کمی بیشتر توضیح می دهیم :
در گذشته ی نزدیک ، واریز وجه های شتاب ، به دلیل تعداد کم و مبالغ کم ، توسط اوپراتور و به صورت دستی انجام می شد
راندمان کاری و سرعت کار در این روش ، پایین بود و هر درخواست واریز وجه ، بین 60 تا 120 ثانیه زمان می برد
اما هم اکنون ، پس از برنامه نویسی و راه اندازی وب سرویس جی پال ، و همچنین چند برابر شدن تعداد درخواستهای واریز وجه ، هم اکنون درخواست های واریز وجه شتاب ، به صورت کاملا" هوشمند و خودکار انجام می شود
این امر ، سرعت کار را بالا برده و کمترین زمان را مصرف می کند. سرعت عملکرد این سیستم ، 8 الی 9 واریزی در 60 ثانیه می باشد
همچنین ، دیگر نیاز به وجود اوپراتور ، و وقت گذاشتن نیست. تنها کافیست ، از طریق یکی از شماره تلفن های همراه ، معرفی شده به سیستم (شماره مدیریت جی پال و یا یکی از مسئولین) یک عدد پیامک ، به وب سرویس اینترنتی ما ارسال شده ، تا وب سرویس فعالیت خود را آغاز نموده و نتیجه را اعلام کند
چند مورد از فواید وب سرویس :
امکان تایید و واریز درخواستهای واریز وجه شتاب در هر زمان
امکان تایید و واریز درخواستهای واریز وجه شتاب در هر مکان
امکان تایید و واریز درخواستهای واریز وجه شتاب در کمترین زمان
امکان تایید و واریز درخواستهای واریز وجه شتاب در زمانی که اینترنت دچار مشکل می باشد
امکان تایید و واریز درخواستهای واریز وجه شتاب در زمانی که برق دچار مشکل می باشد
و...
بوده که همه گی اینها ، تنها برای بالا بردن کارایی و کیفیت سیستم و قابلیت های آن می باشد
باز هم از تمامی کاربران ، رفیقان و رقیبان تشکر می کنم ، که همه و همه ، همیشه و همه جا ، عامل اصلی پیشرفت جی پال بوده و هستند...
شاد ، موفق ، پیروز و سربلند باشید / مدیریت جی پال - سپهر ممیز عادل

saitebartar
August 12th, 2012, 11:21
تک پرداختم هست
تعرفه هاش که خیلی خیلی کمه برای فروش کارت شارژ مناسبه - پرداختشم 1 تا 3 روزه
این رقابتی که ایجاد شده به نفع فروشنده هاست

دوستان
در نظرسنجي
بهترين درگاه رابط تراكنش آنلاين كدام هست؟
در سايت
http://www.saitebartar.ir
شركت كنيد

البته سايت به دليل تغيير سرور و بروز رساني كلي كامل نيست
*** سايت در حال ساخت مي باشد ***

با تشكر

.
.
.

Benygh
August 12th, 2012, 14:33
ما برای اینکه ، حساب های ورودی و خروجی دچار مشکل نشه ، تا پایان هر روز ، نمیتونیم خروجی داشته باشیم
یعنی در هر بار ثبت درخواست شما ، موجودی شما ، با کسر تراکنش های روز جاری محاسبه می گردد
از طرف دیگر ، چون به جز حسابداری مکانیزه ، حسابرسی فیزیکی هم انجام میشه ، یک روز وقت برای حسابرسی نیاز داریم
به همین دلیل ، شتاب بعد از حد اقل 1 و حد اکثر2 روز ؛ و شتاب بعد از حد اقل 2 و حد اکثر 3 روز واریز می شود

در رابطه با درگاه ها هم ، در حال بررسی هست؛
با نوع برنامه نویسی ما ، نیازی به چند پلاگین و ماژول نیست

موفق باشید

سلام
تمام حرفهای شما قبول، ولی سیستم های مشابه روزانه تسویه حساب دارند و این نشون میده نکته قوتی توی حسابداری اونها هست که شما هم باید اجرا کنید.
برای مثال من کاربر طلایی زرین پال هستم و روزانه تسویه دارم.
اگر بتونید تسویه و درگاه رو حل کنید من شخصا میام سمتتون.

sepadl71
August 12th, 2012, 16:13
سلام
تمام حرفهای شما قبول، ولی سیستم های مشابه روزانه تسویه حساب دارند و این نشون میده نکته قوتی توی حسابداری اونها هست که شما هم باید اجرا کنید.
برای مثال من کاربر طلایی زرین پال هستم و روزانه تسویه دارم.
اگر بتونید تسویه و درگاه رو حل کنید من شخصا میام سمتتون.

با سلام ذخدمت شما کاربر گرامی
قبلا" در رابطه با واریز وجه گفته شده بود
سیستم ما ، دارای دو مرحله حسابداری و حسابرسی می باشد
در مرحله اول ، در پایان هر روز تراکنش های همان روز از هر نظر بررسی می شوند و اگر مشکلی بود گزارش ثبت می شود ؛ اگر هم مشکلی نبود ، باز هم گزارش برای حسابرسی حسابدارمان تهیه می شود
در مرحله دوم ، در روز بعد ، بین ساعت 9 صبح تا 12 ظهر ، نتایج به حسابدار داده شده تا حسابرسی شود
پس از تکمیل مراحل حسابداری و حساب رسی ، بین ساعت 12 ظهر تا ساعت 12 شب ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، درخواستهای واریز وجه واریز می گردد
واریز وجه توسط شتاب ، دارای محدودیت روزانه و واریز وجه توسط شبا دارای محدودیت ماهیانه برای ما می باشد
به همین دلیل در صورتی که درخواستهای واریز وجه ، دارای مبلغ بالایی باشند ، نیمی از آنها بعد از 1 روز و نیمی دیگر ، بعد از 2 روز واریز می گردد
همچنین درخواستهای شبا هم ، با وجود محدودیت ماهیانه ، در مدت زمان طولانی تری واریز می گردد
در رابطه با زرین پال ، به احتمال 99% از اعتبار خودشون ، هزینه شما رو تسویه می کنند و علت این کارشون ، قدمتشون هست
ما هنوز آنقدر قدیمی و کهنه کار نشدیم که ، قبل از واریز وجه بانک ، پول را برای شما واریز کنیم
قول می دهم در چند ماهه آینده ، با اقداماتی که انجام می دهیم ، به جایی برسیم که بتوانیم واریز وجه روزانه انجام دهیم
موفق باشید

sepadl71
August 14th, 2012, 04:43
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

درپی افزایش تعداد تراکنش های روزانه و همچنین مبلغ تراکنش های روزانه ، جی پال تصمیم به راه اندازی درگاه های پرداخت مستقیم جهت کمک به موسسات خیریه نموده است
این درگاه ها ، دارای کارمزد 4.8درصدی برای هر تراکنش می باشند که 2.4درصد از آن به صورت جداگانه جمع آوری شده و در روز 30ام هر ماه ، به موسسه خیریه مربوطه واریز می گردد
لازم به ذکر است ، در این درگاه ها کارمزد فقط از فروشنده دریافت می گردد
برنامه ریزی و برنامه نویسی درگاه های ذکر شده ، در حال انجام می باشد و در آینده ای نزدیک ، تمامی آنها به سیستم اضافه شده تا بتوانید از آنها استفاده کنید
لیست موسسات خیریه برنامه ریزی شده ، به شرح زیر می باشد :

http://www.sep.ir/UserImage/wfp.jpg

برنامه جهانی غذا (https://wfp.samanepay.com/)
http://www.sep.ir/UserImage/Kheiriye.jpg

آسایشگاه خیریه کهریزک (http://www.kahrizak.com/)
http://www.sep.ir/UserImage/behzisti.gif

سازمان بهزیستی استان تهران (http://www.behzistitehran.org.ir/)
http://www.sep.ir/UserImage/raad.jpg

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد (http://www.raad-charity.org/)
http://www.sep.ir/UserImage/mahak.gif

موسسه خیریه کودکان مبتلا به سرطان محک (http://www.mahak-charity.org/)
http://www.sep.ir/UserImage/behzisti-k.gif

سازمان بهزیستی کل کشور (http://www.behzisti.ir/)
http://www.sep.ir/UserImage/emdad.jpg

کمیته امداد امام خمینی (ره) (http://www.emdadtehran.ir/)
http://www.sep.ir/UserImage/childf.gif

موسسه بنیاد کودک (http://www.childf.com/)
http://www.sep.ir/UserImage/bimariha.gif

بنیاد امور بیماریهای خاص (http://www.cffsd.org/)
http://www.sep.ir/UserImage/ashrofol_anbiya.gif

موسسه خیریه اشرف الانبیاء (http://www.aoaci.ir/)
http://www.sep.ir/UserImage/sagaleyn24.png

موسسه فرهنگی قرآن ثقلین یزد (http://www.saghaleinyazd.ir/)

اگر می خواهید ، جز دنیای فانی کنونی ، آخرت باقی خود را گلستان کنید ، از درگاه های پرداخت مستقیم جهت کمک به موسسات خیریه استفاده نمایید
موفق ، پیروز ، شاد و سربلند باشید

mr-secret
August 14th, 2012, 05:45
شما تو کارتون فکر کنم نمیشه ندارید؟؟؟ ;)

sepadl71
August 14th, 2012, 06:32
شما تو کارتون فکر کنم نمیشه ندارید؟؟؟ ;)

بنده دقیقا" متوجه منظورتون نشدم.
میشه کمی توضیح بدین ؟

CrisS
August 14th, 2012, 22:55
هیچی ...

mr-secret
August 15th, 2012, 08:04
بنده دقیقا" متوجه منظورتون نشدم.
میشه کمی توضیح بدین ؟

منظورم خدماتی که ارائه میدین بیش از حد انتظار کاربران هست
با سپاس

sepadl71
August 15th, 2012, 09:58
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی
متاسفانه در تاپیک جاری ، صفحه 25 به بعد برای بنده باز نمیشه (پس از باز کردن به صفحه 24 باز می گردد)
با مدیر ارشد انجمن صحبت کردم ، تا مشکل را بررسی و رفع کند
پس از رفع مشکل ، پاسخ تک تک ما عزیزان را خواهم داد
موفق باشید

mohsen12
August 15th, 2012, 22:06
من توی سایت شما نمی تونم عضو بشم و به صفحه ای هدایت میشم که چیزی نیست !

sepadl71
August 22nd, 2012, 18:10
من توی سایت شما نمی تونم عضو بشم و به صفحه ای هدایت میشم که چیزی نیست !

آدرس صفحه ثبت نام ما JayPal درگاه پرداخت اینترنتی - ثبت نام کاربر جدید (http://jaypal.ir/register.php) می باشد
تمامی خطاهای ثبت نام ، دارای پیام بوده و برنامه نویسی شده است.
لطفا" هم اکنون ، دوباره بررسی نمایید
موفق باشید

mohsen12
August 23rd, 2012, 12:11
هیچ پیامی نیست ؟!

http://up.vbiran.ir/images/ppu893lp6tucfflv8pu.png

sepadl71
August 23rd, 2012, 12:13
هیچ پیامی نیست ؟!

لطف کنید اطلاعات ثبت نامی خود را برای بنده پیام خصوصی کنید تا بررسی شود و حساب کاربری شما ساخته شود
موفق باشید

mohsen12
August 23rd, 2012, 12:42
لطف کنید اطلاعات ثبت نامی خود را برای بنده پیام خصوصی کنید تا بررسی شود و حساب کاربری شما ساخته شود
موفق باشید
پ.خ شد .
ممنون

sepadl71
August 23rd, 2012, 12:47
پ.خ شد .
ممنون

اطلاعیه حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد
برای کسب اطلاعات بیشتر ، به ایمیل خود مراجعه کنید

mr-secret
August 30th, 2012, 01:30
دوستان واقعا کار ایشون محشره من که خیلی ازش راضی هستم حتی 1 دقیقه هم قطعی نداره درگاه !
فقط یه مشکل وقتی روی پشتیبانی کلیک میکنم صفحه خالی میاد و از ناحیه کاربری هم خارج میشم
مرورگر: فایرفاکس 15