PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع ف....لتر یک دامنه ؟

maysamsami
March 4th, 2012, 16:06
با سلام
امیدوارم مکان درستی رو در فروم برای بازکردن تاپیک انتخاب کرده باشم..

یه سایت دارم که گوگل رنکش 3 هست و همین بس که وقتی توی گوگل اسم های مشابه رو سرچ میکنید ، در صفحه اول قرار میگیره. حداقل 3 سال روش زحمت کشیده شده..
سایت هم ورزشی هست که همین موضوع رو جالب تر و عجیب تر میکنه!!

درواقع هم سایت هست هم فروم ،

در عین ناباوری ف.تر شدیم و وقتی با ایمیل یاهو (چون جیمیل نمیشه) به ایمیل اونا ، میل زدم که چرا ... ؟
گفتند که این پست رو پاک کنید (یه پست ِ یکی از اعضا در فروم بود که محتواش چیز اونچنان خاصی نداشت!! ) بعد گفتند که در سایت ساماندهی ثبت کنید و فرم تعهد رو پر کنید تا سایت برگرده.

یعنی بخاطر یه پست ف.تر شدیم!!

من الان چندتا سوال دارم :
1- آیا کسی هست بتونه بدون این دردسر ها این مشکل رو برای ما حل کنه ؟
2- آیا با وارد کردن سایت در سایت ساماندهی و فرم تعهد ، مشکلی برای من پیش نمیاد؟! از این لحاظ می پرسم که همه آدرس و مشخصات رو میگیره!!
3- راهی غیر از این وجود داره که دردسر کمتری داشته باشه؟
4- آیا اگه بمونم دامنه سایت منقضی بشه و بعد ثبتش کنم ، بازم ف...لتر باقی میمونه ؟!

بی نهایت ممنونم..

allbert
March 4th, 2012, 16:12
دامنه اگه منقضی بشه و شما ثبتش نکنید که سریعا توسط شرکت های دامین خور ثبت میشه

اما راه حلش همین هست متاسفانه که شما باید سایتتون رو ثبت کنید

b_pcmaster
March 4th, 2012, 16:15
با سلام
امیدوارم مکان درستی رو در فروم برای بازکردن تاپیک انتخاب کرده باشم..

یه سایت دارم که گوگل رنکش 3 هست و همین بس که وقتی توی گوگل اسم های مشابه رو سرچ میکنید ، در صفحه اول قرار میگیره. حداقل 3 سال روش زحمت کشیده شده..
سایت هم ورزشی هست که همین موضوع رو جالب تر و عجیب تر میکنه!!

درواقع هم سایت هست هم فروم ،

در عین ناباوری ف.تر شدیم و وقتی با ایمیل یاهو (چون جیمیل نمیشه) به ایمیل اونا ، میل زدم که چرا ... ؟
گفتند که این پست رو پاک کنید (یه پست ِ یکی از اعضا در فروم بود که محتواش چیز اونچنان خاصی نداشت!! ) بعد گفتند که در سایت ساماندهی ثبت کنید و فرم تعهد رو پر کنید تا سایت برگرده.

یعنی بخاطر یه پست ف.تر شدیم!!

من الان چندتا سوال دارم :
1- آیا کسی هست بتونه بدون این دردسر ها این مشکل رو برای ما حل کنه ؟
2- آیا با وارد کردن سایت در سایت ساماندهی و فرم تعهد ، مشکلی برای من پیش نمیاد؟! از این لحاظ می پرسم که همه آدرس و مشخصات رو میگیره!!
3- راهی غیر از این وجود داره که دردسر کمتری داشته باشه؟
4- آیا اگه بمونم دامنه سایت منقضی بشه و بعد ثبتش کنم ، بازم ف...لتر باقی میمونه ؟!

بی نهایت ممنونم..

مطمئن باشید فقط به خاطر اینکه در سایت ساماندهی ثبت نکردید هیلتر تون کردن کار به محتوا معمولا ندارن و فقط اگر در ساماندهی نباشید هیلتر میشید.
1.دردسری نیست زیاد سخت نیست اصلا نگران نباشید در ضمن سایتتون ارزش زحمت کشیدن رو داره.
2.خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد من سایت انیمه دارم و 1 سال و نیم هستش سایت هست و هیچ مشکلی پیش نیومده فقط مراقب پست ها باشید و ناظم تعیین کنید که عکس های بد نزارن توی انجمن.
3.خیر
4.بله توی پایگاه داده معمولا تا مدت طولانی هستش و من یکی از سایتام رو که 7 8 سال پیش هیلتر شده بود رو چک کردم 3 4 سال بعد و هنوز بودش.;)

RezaFH
March 4th, 2012, 16:15
راه دوم انتقال سایت به هاست داخل ایران هست (اگر براتون مقدور باشه اینم باعث رفع فـــیلـــتر میشه)

b_pcmaster
March 4th, 2012, 16:26
راه دوم انتقال سایت به هاست داخل ایران هست (اگر براتون مقدور باشه اینم باعث رفع فـــیلـــتر میشه)

دوست من دامنه هیلتر شده آیا با این کار دامنه رفع هیلتر میشه؟؟به هر حال ایشون باید مراحل رفع هیلتر رو طی کنن و بعدش اگر بیارن ایران هاستو مشکلی براشون پیش نمیاد اینطور فکر نمیکنید؟؟

RezaFH
March 4th, 2012, 16:40
دوست من دامنه هیلتر شده آیا با این کار دامنه رفع هیلتر میشه؟؟به هر حال ایشون باید مراحل رفع هیلتر رو طی کنن و بعدش اگر بیارن ایران هاستو مشکلی براشون پیش نمیاد اینطور فکر نمیکنید؟؟

تا جایی که بنده اطلاع دارم، سیستم فــیلـترینگ فقط بر روی روتر هایی که اینترنت رو وارد کشور میکنند، اعمال میشه
پس وقتی دامین ای روی یک سرور داخل ایران قرار بگیره، فـیلـتر نخواهد بود!

ضمن اینکه این فقط یک راه حل فوری بود میشه گفت برای دور زدن فـیلـترینگ وجود داره و با توجه به اینکه سایت ایشون هم غیر قانونی نیست، مشکلی براشون پیش نخواهد آورد.

اما خب ثبت در ساماندهی هم به عنوان راه حلی که آنها میخواهند، مشکل رو حل خواهد کرد

درنهایت انتخاب با مسئول سایت هست :)

maysamsami
March 4th, 2012, 19:54
با تشکر از نظرات شما ،
واقعا استفاده کردم ..

اما آیا این تعهدنامه ، فردا ، برای کار.. مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ دردسرساز نیست ؟! نمیشه اسم جعلی داد ، نه؟!
آخه متنش اصلا دوستانه نیست!!

به: دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه ای
.................... اعلام می دارم نسبت به پالایش پایگاه اینترنتی به
نشانی .................................................. .................................................. ................... با مشخصات ثبت شده (در سامانه مربوطه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از محتوای مجرمانه اقدام نموده ام و متعهد می گردم که در صورت بازگشایی پایگاه اینترنتی مذکور، نظارت دقیق نسبت به عدم انتشار محتوای مجرمانه در آن پایگاه داشته باشم.

بعدش ،
این نظارت دقیق یعنی 24 ساعت آدم بذاریم واسه فروم ؟! خب نشدنیه ! شاید در یه روز ، مدیرا نباشند یا .. یه اتفاقی بیفته!! بعد اینجوری ما مجرم شناخته میشیم ؟!!!!!!!!!

b_pcmaster
March 4th, 2012, 21:01
تا جایی که بنده اطلاع دارم، سیستم فــیلـترینگ فقط بر روی روتر هایی که اینترنت رو وارد کشور میکنند، اعمال میشه
پس وقتی دامین ای روی یک سرور داخل ایران قرار بگیره، فـیلـتر نخواهد بود!

ضمن اینکه این فقط یک راه حل فوری بود میشه گفت برای دور زدن فـیلـترینگ وجود داره و با توجه به اینکه سایت ایشون هم غیر قانونی نیست، مشکلی براشون پیش نخواهد آورد.

اما خب ثبت در ساماندهی هم به عنوان راه حلی که آنها میخواهند، مشکل رو حل خواهد کرد

درنهایت انتخاب با مسئول سایت هست :)

حرف شما کاملا صحیح هست اما اگر دامنه روی سرور های خارجی باشه فکر نمیکنم شدنی باشه درسته؟؟مثل .com و.org و غیره که در ایران هاست نمیشن(میزبانی نمیشن)
یعنی زمانی که یه دامنه روی هاست ست میشه اون وقت اون هاست میشه هاستی که دامنرو میزبانی میکنه دوست عزیز؟من اینو نمیدونستم البته طبیعتا باید اینجوری باشه که میشه پارک دامنه روش ست کرد ولی بهش تا حالا فکر نکرده بودم.

meysmam جان زیاد گیر لغاتی که نوشتن نباش کلا از این چیزا زیاد مینویسن.ولی کیه عمل کنه.فکر کن بخوان 100 هزار نفر رو برای 100 هزار سایت استخدام کنن شدنی نیست هست؟؟

sajadzero
March 4th, 2012, 21:21
راه حلش که شما باید سایتتون رو ثبت کنید

mehrshad.ho
March 4th, 2012, 21:53
اول سایت خودتون رو در ستاد سازماندهی ثبت می کنید
سپس حضورا مراجعه می کنید به ساماندهی و یک تعهد نامه پر می کنید