PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن سایت به دلیل قوانین dmca

DJMOKHTAR
March 4th, 2012, 07:46
سلام

من قبلا حدود 1 سال روی بایت هاست انگلستان بودم بعد از یک مدت گفتند مصرفت CPU شما زیاده و اکانتم رو ساسپند کردن گفتن به سرویس بیزنس هاستینگ باید ارتقا بدید ...

خلاصه ارتقا دادیم به بیزنس هاستشون . الان بعد از حدود 3 ماه دیروز باز اکانت من رو ساسپند کردن دلیلش رو فرستادن :

Suspension Reason: VALID DMCA

الان سوال من اینه که چیکار کنم ؟ با این قانون DMCA هم زیاد اشنایی ندارم فقط میخوام بدونم که باید از اون هاست برم ؟و الان که به خاطر قانون DMCA منو ساسپند زدن همکاری میکنن برای تغییر هاست یا نه گیر افتادیم این وسط ؟؟؟؟ :-s

دوستان خواهش میکنم کمک کنید خیلی ضروری هست

allbert
March 4th, 2012, 09:18
باهاشون تماس بگیرید ببینید ایا بکاپ رو در اختیار شما قرار میدن تا منتقل کنید

DJMOKHTAR
March 4th, 2012, 12:03
اینها تا جایی ک میدونم به صورت خودکار هیچ بکاپی نمیگیرن

بکاپ دیتابیس رو دو روز پیش گرفتم ولی فول رو خیر

حجم کل سایت 6 گیگ هست . در صورت دادن بکاپ برای انتقال این حجم به مشکل بر نمیخورم؟؟؟

البته تیکت زیاد زدم ولی مثل اینکه تعطیله امروز جوابی هنوز دریافت نکردم

AhvazGame
March 4th, 2012, 12:12
فکر کنم فهمیدن ایرانی هستی یه قانون از تو آستینشون درآوردن که پولتو هاپولی کنن
بکاپم که نمیدن:64:

DJMOKHTAR
March 4th, 2012, 12:23
نه با ایران مشکلی ندارن اینا .یکساله کار میکنیم باهاشون OK بودن . نماینده فروش ایران هم دارن که میشه همون گیگفا :

http://gigfa.com/premium-services/business-class-hosting

فقط کاش یه تذکری میدادن که اقا فلان فایل مورد کپی رایت dmca داره که ما حذفش میکردیم نه اینکه به یکباره ساسپند کنن . انجمن کوچیکی نیستیم 53000 کاربر داریم

الان هم از شانس ما نه تیکت جواب میدن و نه چت انلاین کسی هست . هر روز تو نیم ساعت جوابگو بودن:-|

شاید یکی دو مورد کپی رایت دار از دستمون در رفته باشه که اون هم نمیدونم حذفش کنیم قضیه حل شه یا نه

allbert
March 4th, 2012, 12:38
اگر فکر میکنید با این کار کارتون راه میوفته انجام بدید اما نظر بنده انتقال هست

اگره هر دفعه بخواد همچین موردی پیش بیاد که DownTime سایتتون خیلی میره بالا !!!

AmirHosein
March 4th, 2012, 13:10
به جای اینکه هی بترسونید بگید قانون درآوردن و... یه سرچ میکردید:
Digital Millennium Copyright Act - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Millennium_Copyright_Act)

allbert
March 4th, 2012, 13:15
خب این که قانون کپی رایت هست معلوم شد! بحث سر ادامه کار هست

DJMOKHTAR
March 4th, 2012, 13:35
ولی این قانون مگه مربوط به امریکا نمیشه ؟ من که سرور ip انگلیس بوده !!! :106:

هنوز منتظر پاسخشون هستم ببینم چی میشه

فول بکاپ همونطور که گفتم حدود 6 گیگ هست . مشکلی پیش نمیاد برای انتقالش ؟ و حدودا چقدر طول میکشه تا این حجم رو منتقلش کنم؟

TukaNet
March 4th, 2012, 14:42
خب این که قانون کپی رایت هست معلوم شد! بحث سر ادامه کار هست

قانون کپی رایت نیست ، دی اس سی آی یک قانون تصویب شده توصت کنگره آمریکا هست و سایر کشورها این قانون رو تایید و یا رد کرده اند

مثلا در کشور کانادا این قانون قبول نشده و اگر شما چنین ابیوزی بگیرید میتونید با استناد به اینکه این قانون در کانادا اجرا نمیشه ، محتوا رو حفظ کرده و پاسخ رو برای شرکت مربوطه ارسال کنید

DJMOKHTAR
March 4th, 2012, 15:38
دلیلش مشخص شد . شکایت یک کمپانی امریکایی از ما علت ساسپند بوده است

در متن شکایت , ما را د ز د و هکر لقب داده که هک یک نوع سیستم رمزنگاری که انها اختراع کرده اند را اموزش داده ایم و کدها و نرم افزار هایش را هم برای عموم منتشر کرده ایم !!! o:-)

البته ما منکر ارائه این مطلب نیستیم . ولی بهتر بود قبلا به ما تذکر داده میشود خیلی راحت حذفش میکردیم نه اینکه با یک اقدام غیر حرفه ای ساسپند شویم بلافاصله ,

با توجه به اپتایم و لود فوق العاده سرور مذکور و عدم سابقه مزاحمتش , ما بهشون تیکت دادیم که کل مطالب مورد شکایت این شرکت را از وبسایت خود حذف میکنیم

منتظر پاسخ هستیم در صورت عدم موافقت , فول بکاپ را درخواست و از آن سرور خواهیم رفت :-|

Mr_Parham
March 4th, 2012, 16:45
دلیلش مشخص شد . شکایت یک کمپانی امریکایی از ما علت ساسپند بوده است

در متن شکایت , ما را د ز د و هکر لقب داده که هک یک نوع سیستم رمزنگاری که انها اختراع کرده اند را اموزش داده ایم و کدها و نرم افزار هایش را هم برای عموم منتشر کرده ایم !!! O:-)

البته ما منکر ارائه این مطلب نیستیم . ولی بهتر بود قبلا به ما تذکر داده میشود خیلی راحت حذفش میکردیم نه اینکه با یک اقدام غیر حرفه ای ساسپند شویم بلافاصله ,

با توجه به اپتایم و لود فوق العاده سرور مذکور و عدم سابقه مزاحمتش , ما بهشون تیکت دادیم که کل مطالب مورد شکایت این شرکت را از وبسایت خود حذف میکنیم

منتظر پاسخ هستیم در صورت عدم موافقت , فول بکاپ را درخواست و از آن سرور خواهیم رفت :-|

می تونین از هلند و یا رمانی هاست تهیه کنید که این مشکل رو نداشته باشید b-)

alfavps
March 4th, 2012, 18:35
به هر حال اون شرکتی که به شما هاست ارائه داده حتما توی صفحه اولش Terms رو بیان کرده .حالا شما هم یک کار غیرقانونی انجام دادیم که اون دیتاسنتر حتما از طرف سایت مادر شکایت گرفته و اونها هم سایت شما رو ساسپند کردن.تنها راه اینه درخواست فول بکاپ کنید و سرور رو تغییر بدید به قول اقای پرهام هلند بهترین گزینست

allbert
March 4th, 2012, 18:44
tukanet[/B] (http://www.webhostingtalk.ir/member/488/);392340]قانون کپی رایت نیست ، دی اس سی آی یک قانون تصویب شده توصت کنگره آمریکا هست و سایر کشورها این قانون رو تایید و یا رد کرده اند

مثلا در کشور کانادا این قانون قبول نشده و اگر شما چنین ابیوزی بگیرید میتونید با استناد به اینکه این قانون در کانادا اجرا نمیشه ، محتوا رو حفظ کرده و پاسخ رو برای شرکت مربوطه ارسال کنید

Digital Millennium Copyright Act

قانون کپی رایت هست و قانون کپی رایت مربوط به فدرال امریکا هست

is a United States copyright law that implements two 1996
treaties of the World Intellectual Property Organization-WIPO

و این قانون توسط اتحادیه اروپا تصویب شده .

On May 22, 2001, the European Union passed the Copyright Directive or EUCD,
which addresses some of the same issues as the DMCA

DJMOKHTAR
March 14th, 2012, 22:26
یک ارائه دهنده مطمئن سرور مجازی هلند میشه معرفی کنید ؟

Hostpolis
March 14th, 2012, 22:36
کانادا معادل این قانون رو داره.

علت ساسپند کردن هم فشار جدید روی اینترنت کریر ها هست. ABUSE دیگه صرفا به صاحب آی پی ارسال نمیشه و NOC هم کپی Abuse رو میگیره. کریر ها موظفند در صورت زیاد بودن تعداد abuse دیتاسنتر یا... رو قطع کنند از سرویسشون. دیتاسنترها هم ترجیح میدند برای اینکه تو درد سر نیوفتند فقط کاربر رو قطع کنند. دلیل هم کاملا واضح هست. شما ماهانه شاید 10 دلار به این شرکت ها پول پرداخت میکنید. حقوق کارمندی که باید پیگیر کار شما باشه حداقل ساعتی 25 دلار هست.

نتیجه گیری: شما کاربر پر درد سری هستید.
نتیجه گیری دوم: قیمت همه سرویس های اینترنتی کم کم زیاد میشه.

DJMOKHTAR
March 14th, 2012, 23:06
ماهیانه حدو 19 دلار میدادم به اینها . الان باز زدند مشکل ایجاد کردن یه فول بکاپ ازشون گرفتم 5 گیگ هست فقط میخوام در سریعترین زمان ممکن به یک vps از هلند منتقلش کنم . در ضمن تا حالا هم با vps کار نکردم . یک پشتیبانی قوی هم داشته باشن برام انتقالش بدن