PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك براي گرفتن درگاه بانكي

maham-server
March 4th, 2012, 01:58
سلام دوستان كسي هست تا بتونه من رو كمك كنه براي گرفتن درگاه بانك براي سايت هاستينگم؟؟؟

جواز كار هنوز ندارم

shazo
March 4th, 2012, 02:01
سلام..

براي بانك ملت نيازي نيست

يعني بدون اين كه شركت هم ثبت كنيد

از زرين پال هم مي تونين استفاده كنيد..

AriyaCenter
March 4th, 2012, 03:03
دوست عزیز تشریف ببرید سایت انجام امور الکترونیکی و قرداد با شرکت ها و اداره ها و اشخاص حقیق و حقوقی کلیک کنید (http://behpardakht.com/)

در اینجا از قسمت پذیرندگان =>فروشنگان اینترنتی => ثبت نام جدید => پر کردن فرم و ارسال آن

سپس بهد از زمان کوتاهی ایمیل از طرف بانک ملت که حاوی 2 فرم و در متن ایمیل شا را راهنمایی کرده که متنش رو پایین واستون گذاشتم همه رو تکمیل میکنید یا فکس و یا دوباره به ایمیل خودشون ارسال میکنید
سپس بعد از دت یک هفته تا 20 روز پاسخ به شما داده میهش و دروازه یا Getwayتقدیم شما میشه

متن ایمیل :

اگر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت
اگر شخص حقیقی هستید : کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، سند یا اجاره نامه محل فعالیت ( این محل فعالیت میتواند منزل هم باشد)سند حتما باید به اسم خود شخص باشد اگر نیست باید به اسم یکی از اقوام درجه یک باشد و کپی شناسنامه و کارت ملی شخص را هم ارسال کنید ، اجاره نامه هم باید حتما تاریخش برای امسال باشد.
این مدارک رو همراه با فرم ارسالی که تکمیل کردید اسکن میکنید و دوباره روی همین ایمیل ارسال کنید.
باتشکر

sebastian
March 4th, 2012, 21:49
من شنیدم که بعضی بانک ها به اشخاص حقیقی در ازای گرفتن چک ضمانت به مبلغ 2 میلیون درگاه پرداخت میدن

Ahmad110
March 4th, 2012, 21:57
من شنیدم که بعضی بانک ها به اشخاص حقیقی در ازای گرفتن چک ضمانت به مبلغ 2 میلیون درگاه پرداخت میدن

شركت تجارت الكترونيك پارسيان براي ضمانت 1 ميليون و پرداخت الكترونيك پاسارگاد براي ضمانت 2 ميليون سفته ميگيره .

sebastian
March 4th, 2012, 22:09
شركت تجارت الكترونيك پارسيان براي ضمانت 1 ميليون و پرداخت الكترونيك پاسارگاد براي ضمانت 2 ميليون سفته ميگيره .
یادمه که یکی از اینا که کلا مجوز میخواست از سازمان تنظیم مقررات رادیویی که بی خیالش شده بودم :دی

ilmavps
March 4th, 2012, 22:30
زرین پال هم گزینه ی خوبی هست بانک ملت هم هست که بدون گرفتن سفته این کار ها را انجام میدند

MihanTech
March 4th, 2012, 23:11
دور از جون ، ملت بابای مارو در آورد .

پارسیان تا الان مشکل نداشتیم ، پاسارگاد هم خوبه

sebastian
March 4th, 2012, 23:35
زرین پال هم گزینه ی خوبی هست بانک ملت هم هست که بدون گرفتن سفته این کار ها را انجام میدند
زرین پال یه درصدی رو به عنوان کارمزد بر میداره که وقتی میتونی درگاه اختصاصی بگیری چرا باید بری از این سایت ها استفاده کنی !!! :دی

p30speed
March 5th, 2012, 00:21
از بانک ملت بگیرید نیاز به جواز کسب نداره.

parsianweb
March 5th, 2012, 01:04
بانک ملت واقعا خدماتش بی نظیره

samansystems
March 5th, 2012, 09:50
چون تضمين تراکنش رو برای مشتری فراهم ميکنه و به خاطر همين خيلی از مشتری ها ترجيح ميدن از درگاه زرين پال خريد کنند.
يعنی اگر فروشنده تو 3 4 روز اول محصول رو به خريدار تحويل نده، خريدار يک تيکت باز ميکنه و در صورت عدم ارائه پاسخ از فروشنده وجه به حسابش برگشت ميخوره.

iranian-portal
March 8th, 2012, 17:40
دوستان من نزدیک به 72ساعت (3روز) هست که در بانک ملت درخواست پذیرندگی دادم
حتی هنگام ارسال فرم هم ایمیلی برام اومد که اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد
اما برخلاف این که میگن 48ساعته رسیدگی میشه بعد از3 روز خبری نیست
این به معنای تایید نشدن هست؟؟؟

ParsWebIT
March 8th, 2012, 17:45
بانک ملت با کپی اجاره نامه محل کسب یا اجاره نامه خونه یا... درگاه رو میده و واریز آنی هست ومشکلی نخواهید داشت
اگر هم شد کپی جواز کسب یکی از آشناها رو بتونید استفاده کنید که خیلی بهتر هست

iranian-portal
March 8th, 2012, 18:01
بانک ملت با کپی اجاره نامه محل کسب یا اجاره نامه خونه یا... درگاه رو میده و واریز آنی هست ومشکلی نخواهید داشت
اگر هم شد کپی جواز کسب یکی از آشناها رو بتونید استفاده کنید که خیلی بهتر هست
خوب پس جواز کسب نباشه با کپی سند خونه درگاه رو میدن دیگه؟
بعد در مورد این که چرا بعد از 72ساعت هیچ خبری ازشون نشده نظری دارید؟

milad221
March 8th, 2012, 18:05
واسه ملت حتما باید سند خونه باشه ؟؟؟
از نسق خونه نمیشه استفاده کرد؟؟
در بانک های دیگه اصلا امکان این وجود نداره که بدون دادن سند مثلا با سفته درگاه گرفت؟؟

ParsWebIT
March 8th, 2012, 19:09
خوب پس جواز کسب نباشه با کپی سند خونه درگاه رو میدن دیگه؟
بعد در مورد این که چرا بعد از 72ساعت هیچ خبری ازشون نشده نظری دارید؟

من برای یکی از دوستان با کپی اجاره نامه خونش گرفتم دیگه گیر نمیدن که این اجاره نامه کجاست
و 72 ساعت طول کشید تا جواب اوک دادن و سایت رو معرفی کردیم و 2 روز هم طول کشید تا سایت تایید شد از لحاظ صحیح بودن مراحل پرداخت.
بعد اطلاعات لازم رو برامون ایمیل کردن و تا الان هم بدون مشکل داره کار میکنه
فقط حواستون به ip سروری که دادین باشه تغییر نکنه ترجیا ip اختصاصی بگیرین اگر از هاست اشتراکی استفاده میکنید

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

واسه ملت حتما باید سند خونه باشه ؟؟؟
از نسق خونه نمیشه استفاده کرد؟؟
در بانک های دیگه اصلا امکان این وجود نداره که بدون دادن سند مثلا با سفته درگاه گرفت؟؟

باتک ملت یا جواز کسب میخواد یا مدارک شرکتی
اگر اینا رو ندارین با کچی اجاره نامه خونه یا مغازه میشه
این صفحه از سایت به پرداخت رو مشاهده کنید به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_Request.aspx)

milad221
March 8th, 2012, 19:37
باتک ملت یا جواز کسب میخواد یا مدارک شرکتی
اگر اینا رو ندارین با کچی اجاره نامه خونه یا مغازه میشه
این صفحه از سایت به پرداخت رو مشاهده کنید به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_Request.aspx)
اقا با اجاره نامه الکی هم میشه گرفت؟؟
تو این اوضاع محل از کجا پیدا کنیم اجاره کنیم:d
اگه با اجاره نامه بگیریم واسه محل که تحقیق نمیکنن که مثلا ایا این اجاره نامه صحت داره یا نه؟؟
ممنون از راهنماییتون
و یه سوال دیگه وقتی درگاه میدن کارتی چیزی هم صادر میکنن؟؟؟ چطوری میشه پول از حساب ملت کشید بیرون؟

hpnn.wm
March 8th, 2012, 20:52
فقط کافی که بعد از ارسال فرم یه کپی سند خنتون رو به بانک ارسال کنید همین
دیگه چیز اضافه ای هم ارسال نکنید می شه

esyoo
March 12th, 2012, 19:02
سلام
دوستان من روی یک هاست وارز سایتم رو ایجاد کردم.
1)باید IP اختصاصی تهیه بکنم؟
2)پروتکولssl به چه درد می خوره باید حتما برای سایت خودم راه اندازی بکنم؟

iranian-portal
March 12th, 2012, 19:32
سلام
دوستان من روی یک هاست وارز سایتم رو ایجاد کردم.
1)باید IP اختصاصی تهیه بکنم؟
2)پروتکولssl به چه درد می خوره باید حتما برای سایت خودم راه اندازی بکنم؟

1=وقتی دارین درگاه میگیرین ازتون آی پی میخوان که اگر آی پی عوض بشه باید بهشون اطلاع بدید دوستان میگن آی پی اختصاصی بگیرین اما من نظرن اینه که فقط هزینه اضافی هست چون اگر قرار به عوض شدن سرور شما باشه آی پی اختصاصی که از اون سرور گرفتید هم از بین میره پس رسما جریان آی پی اختصاصی به نظرم من اشتباه هست
2=اس اس ال هم جهت امنیت اطلاعات هست که نیازی نیست

php.online
August 4th, 2012, 11:03
سلام
من درخواست درگاه دادم اما این جواب رو دادن.

ارسال مدارک اشخاص حقیقی برای درگاه اینترنتی بانک ملت دچار تغییراتی شده است در اسرع وقت که این تغییرات توسط بانک ملت به شرکت به پرداخت اعلام شد به شما اطلاع رسانی خواهد شد.