PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دقيقا كار بك لينك چيه

shazo
March 3rd, 2012, 23:04
سلام

دوستان مي خواستم بدونم دقيقا كار بك لينك چيه و چه خاصيتي داره ؟

ممنون

hannah
March 3rd, 2012, 23:10
منم دقیقا نمیدونم ولی تا جایی که میدونم وقتی لینک شما در یک سایت که رنکش 3 4 هست باشه اون سایت باعث میشه رنک شما در گوگل بالا بره

shivahost
March 3rd, 2012, 23:14
وقتی به مطالب سایت شما از سایت های دیگه لینک داده بشه و گوگل از در جستجوی خودش در سایت های دیگه ببینه به سایت شما لینک داده شده فکر می کنه که سایت شما اهمیت بیشتری داره نسبت به سایت های دیگه

b_pcmaster
March 3rd, 2012, 23:50
سلام

دوستان مي خواستم بدونم دقيقا كار بك لينك چيه و چه خاصيتي داره ؟

ممنون
اگر زمینه ای که شما فعالیت میکنید دانلود هستش اگر دیگران سایت شما رو لینک کنند با نام خرید و فروش این یک لینک مفید نیست اما اگر با نام دانلود لینک بشید که موضوع سایت شما هست اونوقت شما یک بک لینک از سایت مرتبط گرفته اید بک لینک ها حتما باید با موضوع سایت شما مرتبط باشند تا در الکسا هم ایندکس بشند.;)

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

دیدم دوستان خوب اشاره نکردن گفتم اینجا اعلام کنم که همه آگاه بشن.

shazo
March 3rd, 2012, 23:56
توي بازديد سايت هم تاثير داره

؟

يعني باعث ميشه كه بازديد كننده بياد ؟

b_pcmaster
March 4th, 2012, 00:12
توي بازديد سايت هم تاثير داره

؟

يعني باعث ميشه كه بازديد كننده بياد ؟
صد در صد تاثیر داره وقتی شما با نام دانلود بک لینک های بیشتری داشته باشین صد در صد وقتی کاربری سرچ کنه توی گوگل دانلود لینک شما میاد مثلا صفحه ی دوم یا 3 وم و یکی از مهمترین مسایل در بخش مهندسی سئو همین بک لینک هستش که البته 3 امتیاز مثبت داره فقط

ilmavps
March 4th, 2012, 00:56
مشکل اصلی اینه که ما نمیتونیم سایتی با رتبه ی بالا پیدا کنیم که به ما لینک بده

اکثر کسانی که کار سئو میکنند خودشون چنر تا سایت با رتبه ی بالا دارند

اخه هیچ سایتی مثلا با رتبه ی 10 به سایتی با رتبه ی 0 نمیاد لینک بده فکر میکنم این کار از ارزش همون سایت هم کم کنه

البته اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند

b_pcmaster
March 4th, 2012, 01:20
مشکل اصلی اینه که ما نمیتونیم سایتی با رتبه ی بالا پیدا کنیم که به ما لینک بده

اکثر کسانی که کار سئو میکنند خودشون چنر تا سایت با رتبه ی بالا دارند

اخه هیچ سایتی مثلا با رتبه ی 10 به سایتی با رتبه ی 0 نمیاد لینک بده فکر میکنم این کار از ارزش همون سایت هم کم کنه

البته اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنندراهای زیادی برای این قضیه هستش تا به زودی رتبتون بره بالا که خواستین پیام خصوصی کنید بهتون بگم.

ilmavps
March 4th, 2012, 01:23
درود بر شما

اگر امکان داره در مورد لینک ها همین جا توضیحی بفرمایید تا بقیه ی دوستان هم استفاده کنند

ایا سایتهایی که تبادل لینک از طریق اعضا میکنند در بالا بردن رتبه موثرند؟

b_pcmaster
March 4th, 2012, 01:39
راه های فراوان برای کسب رتبه ی سریع در گوگل هستش و اصلا تقلب هم نیست برای مثال گوگل به سایت هایی که خوب طراحی شدن لایت هستن(سبک) استاندارد های w3 رو رعایت میکنند و سایر موارد رتبه ی آغازین میده گاهی اوقات میشه خیلی از وب مستر ها تجربه میکنن که سایتشون 2 روزه فعالیتش رو شروع کرده و پیج رنک 2 دارن و فکر میکنن عججججب گوگل چقدر اشتباه زیاد میکنه ولی اون برای شروع به شما داده میشه تا شما بتونید تبادل لینک کنید.راه های دیگه ای وجود داره برای اینکه تبادل لینکتون رو آغاز کنید برای مثال سایت هایی که زیاد محتوا ندارن مثل تبادل لینک اتوماتیک که محتوای زیادی نداره میتونه به سرعت با جذب لینک بیاد توی پیج های اول دوم گوگل و شما لینک جذب کنید و معروف بشید..منظور از بی محتوا مثل سایتایی از قبیل لیچر آپلود سنتر و تبادل لینک و غیره غیره هستش که توشون مطلب رو به صورت بلاگ نمیزارن(بلاگ:مطالبی که هر روز آپدیت میشن مثل میهن دانلود یا پی سی دی یا غیره غیره که همشون بلاگ هستن و نه وب سایت).
بعد از گذشت مدت زمان گوگل به شما بهای بیشتری میده
گوگل به پیج هایی که عناوین رو به خوبی مشخص میکنن امتیاز میده
گوگل به پیج هایی که عناوین و در متونشون عناوین دیده میشه توجه میکنه.
گوگل به صفحاتی که لایک پلاس خوردن رتبه میده ولی نه به نحوی که توی ایران همه فکر میکنن که رتبه میگیرن...خیر!!!
گوگل به صفحات سبک رتبه میده.
گوگل به صفحاتی که یوزر فرندلی باشن رتبه میده.
شاید دیده باشید که بعضی از سایت ها وقتی جستجو میشن یه منویی هم توی گوگل برای دسترسی راحت به category ها ی اون سایت مثل دانلود بازی یا غیره غیره ارائه میشه توسط گوگل
اون بسته به طراحی شما داره که خیلی روش براش وجود داره.
الان میبخشید اینو اینجا میگم اما جستجو کنید worldset.net و نتیجرو ببینید.بسیاری از فاکتور ها وجود داره که امتیاز بندی شدن و میگن مثلا این فاکتور +3 امتیاز.(ناظم عزیز اگر لازم دیدین من اون قسمت رو حذف میکنم اما خواهشا بن نکنید چون به خدا قصد تبلیغات نداشتم.)فقط برای مثال بود.

mohebali
March 5th, 2012, 11:00
بک لینک از سایتهای بزرگ رو میخرند ! قرار نیست کسی به شما رایگان بک لینک بده