PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش جلوگیری از hotlink protection با iis

b_pcmaster
March 3rd, 2012, 20:27
آموزش تصویری جلوگیری از کپی و پیست لینک های دانلود شما توسط iis 7 برای مثال اگر سایتهایی فایل های شما رو با لینک مستقیم ارائه میکنن و شما میخواین که جلوگیری کنید از اینکه فایلاتون رو با لینک مستقیم ارائه بدن و در صورتی که فایل با لینک مستقیم ارائه شد در سایت یا وبلاگ دیگری کاربری که داره فایل رو دانلود میکنه به سایت شما منتقل بشه این فیلم آموزشی رو حتما ببینید.

لینک دانلود (http://dl.worldset.net/tutorials/wht/rewrite.rar)

arman_2
March 4th, 2012, 01:00
این لینک دانلود هم پروتکت شده دیگه؟

b_pcmaster
March 4th, 2012, 01:19
آخ شرمنده خوب شد گفتید الان برای دوستان باز میکنم تا بتونن دانلود کنن بازم شرمنده.

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

الان درست شد؟؟

arman_2
March 4th, 2012, 06:11
بله درست شد.
اما اسکریپت رپیدلیچ راحت اینو دور می زنه ینی راحت دانلودش می کنه.

okey
March 4th, 2012, 08:46
با kmplayer بازش نکرد .

b_pcmaster
March 4th, 2012, 11:14
بله درست شد.
اما اسکریپت رپیدلیچ راحت اینو دور می زنه ینی راحت دانلودش می کنه.

اگر میخواین اسکریپت رپید لیچ هم نتونه دورش بزنه این قانون رو ننویسید ^$ که توی آموزش به شما گفته میشه.

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

با kmplayer بازش نکرد .

فرمت فیلم flv هستش و flv فرمت رایجی هستش شما با هر پلیری که بتونه flv رو اجرا کنه باید بتونید این فیلم رو اجرا کنید اگر نیاز به کدک دارید klite codec pack رو دانلود کنید مشکلتون حل میشه.حتی با ویندوز مدیاپلیر هم میتونید ببینید این فیلم رو

kashaneh
March 7th, 2012, 21:19
مرسی داریییییییییییییییییییییی ییییی

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

دمت گرم اقا

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

مرسی دارییییی

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

ممنون

سلام
کاربر محترم کاری که شما میکنید جنبه اسپم داره
برای تشکر از گزینه تشکر زیر هر پست استفاده کنید

koorosh_kabir
July 23rd, 2012, 19:11
میشه یکم توضیح بدین این علایم رو شاید نیاز باشه یکم دستکماری کنیمش ممنون مثلا من می خوام لینکهام از سایت زیپ فقط توی سرور اکسپت بشه چیکار کنم طبق آموزش رفتم ولی نمی زاره هیچ فایلی دانلود بشه ! و نشد میشه یکم توضیح بدین با تشکر

ERfan.Taleghani
July 25th, 2012, 22:11
سلام. حالا یک سوال اینکه میشه توی یک درایو یک دایرکتوری رو Vip کرد که کاربر نام کاربری و رمز عبور بزنه بره و یک دایرکتوری آزاد باشه ؟

koorosh_kabir
November 12th, 2012, 14:56
من همه مراحل را اکی کردم ولی جواب نمی ده متاسفانه اصلا اینگار نه اینگار که باید جلوگیری کنه

rap0661
November 26th, 2012, 22:26
دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟