PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش فیشینگ به هتزنر

alfavps
March 3rd, 2012, 15:37
سلام

خواستم گزارش دوتا فیشینگ رو به هتزنر ارسال کنم اما آدرس ایمیل رو دقیقا نتونستم پیدا کنم.
دوستان میشه لطفا ادرس ایمیل رو اینجا بدید ممنون

smartieuser
March 3rd, 2012, 15:46
abuse@hetzner.de

alfavps
March 4th, 2012, 02:12
خیلی جالبه !
تا به امروز ندیدم یه دیتاسنتر روز شبه و یکشنبه رو تعطیل اعلام کنه !!! مگه اینکه اونجا اصلا اسم دیتاسنتر روش نباشه ..
حالا اگه پارس افلاین یا افرانت بود باز یه حرفی نه دیگه هتزنر...

یه گزارش فرستادیم اونوقت اتوریپلای کرده که اولین ساعت روز دوشنبه پاسخگو هستیم :d مثل اداره رفتار میکنن

حساب کنید دیگه 48 ساعت هیچ خبری نیست :D

smartieuser
March 4th, 2012, 09:29
خیلی جالبه !
تا به امروز ندیدم یه دیتاسنتر روز شبه و یکشنبه رو تعطیل اعلام کنه !!! مگه اینکه اونجا اصلا اسم دیتاسنتر روش نباشه ..
حالا اگه پارس افلاین یا افرانت بود باز یه حرفی نه دیگه هتزنر...

یه گزارش فرستادیم اونوقت اتوریپلای کرده که اولین ساعت روز دوشنبه پاسخگو هستیم :d مثل اداره رفتار میکنن

حساب کنید دیگه 48 ساعت هیچ خبری نیست :D

در واقع این موضوع یک چیز عادی هست و دیتاسنترهای خیلی زیادی هستند که آخر هفته پست های اداریشون تعطیل هست. هتزنر هم مثل بقیه جاها برای آخر هفته ها فقط تیم پشتیبانیش فعال هست

plastic
March 4th, 2012, 11:34
اتفاقا اصولش هم همینه نه اینکه 7*24 ساعت در هفته پاسخگویی داشته باشند!
اونا با اصول کار میکنن و برای تفریح و ... هم وقت دارن!
مثل ما نیستن که.

Kian
March 4th, 2012, 12:09
مثل ما نیستن که.

این طرز فکر در مورد دیتاسنتر ها اشتباه محض هست، چون دیتاسنتر باید به صورت 3 شیفتی و یکسره ساپورت کامل داشته باشد، فقط بخش فروش می توانند یکروز آخر هفته را تعطیل کنند تازه برای اون هم باید یک نفر بصورت نیمه وقت پاسخگو باشد.

داودی
March 4th, 2012, 12:11
مواردی مثل مالی و حقوقی چون نیاز به برسی تیم مالی ( بانکی ) و حقوقی داره طبیعی هست که روز های تعطیل کار نکنند

plastic
March 4th, 2012, 12:37
این طرز فکر در مورد دیتاسنتر ها اشتباه محض هست، چون دیتاسنتر باید به صورت 3 شیفتی و یکسره ساپورت کامل داشته باشد، فقط بخش فروش می توانند یکروز آخر هفته را تعطیل کنند تازه برای اون هم باید یک نفر بصورت نیمه وقت پاسخگو باشد.

مسلما بخش پشتیبانی فنی رسیدگی و کنترل لازم رو انجام میده! بدون این که به کاربران پاسخ گویی داشته باشه !
برداشت درستی از جمله نداشتید!

Kian
March 4th, 2012, 14:08
مساله مهم پشتیبانی یک دیتاسنتر، همون پاسخگوئی 24 ساعته در تمامی روزها هست ، اگر پاسخگو نباشند مسلما حرفه ای نیستند !
کما اینکه دیتاسنترهایی را میشناسم که 24 ساعته و در تمامی روزها حتی اعیاد و تعطیلی ها و ... بصورت حرفه ای پاسخگو هستند.

alfavps
March 4th, 2012, 18:02
مثل ما نیستن که.

ما که اصلا حرف نداریم !! 24/7/365 کلا پشتیبانی میکنیم :d

من هم قسمت فروشش رو نگفتم هر چند که قسمت فروش به نظرم زیر 24 ساعت باید عمل کنه اما به نظرم توجیه برای پشتیبانی نیست !
به هر حال فکر کنم یه پویینت منفی براشون حساب میشه .هنوز جواب منو هم ندادن

ilmavps
March 4th, 2012, 18:40
کلا همه ی دیتا سنترها این طور هستند یا فقط این دیتا سنتر؟

alfavps
March 5th, 2012, 03:21
کلا همه ی دیتا سنترها این طور هستند یا فقط این دیتا سنتر؟

معمولا دیتاسنترها بزرگ اینجوری نیستن حالا شانس ایرانی ها هتزنر اینجوره !
هنوز جوابیه گزارش من نیومده:d

smartieuser
March 5th, 2012, 03:31
معمولا دیتاسنترها بزرگ اینجوری نیستن حالا شانس ایرانی ها هتزنر اینجوره !
هنوز جوابیه گزارش من نیومده

اگر خیلی موضوع مهمی هست بگید تا ایمیل مستقیم مسئول این دپارتمان رو خدمتتون ارسال کنم.

alfavps
March 5th, 2012, 03:37
درود بیکران

جناب خسروی دوتا فیشینگ داره انجام میگیره در حد بنز :d دامین روی هتزنر هاست شده dns رو هم اینفو زدم خبری نبود اختصاصی ثبت کردن این هتزنر هم که هنوز جواب نداده البته اگه سلب مسئولین نکنن خوبه .
ایمیل رو بفرستید تا ساعت 12 منتظر میمونم جواب نیومد مستقیم به مسئول دپارتمان ایمیل میدم

smartieuser
March 5th, 2012, 03:45
درود بیکران

جناب خسروی دوتا فیشینگ داره انجام میگیره در حد بنز :d دامین روی هتزنر هاست شده dns رو هم اینفو زدم خبری نبود اختصاصی ثبت کردن این هتزنر هم که هنوز جواب نداده البته اگه سلب مسئولین نکنن خوبه .
ایمیل رو بفرستید تا ساعت 12 منتظر میمونم جواب نیومد مستقیم به مسئول دپارتمان ایمیل میدم

پیام خصوصی شد/

موفق باشید

Sajad
March 5th, 2012, 08:49
اگر سایتی که فیشینگ روش اجرا شده ایرانی هست آدرس سایت را پ خ کنید

alfavps
March 5th, 2012, 14:53
جوابیه هتزنر

Dear Sir or Madam,

We have received your information about the spam or abuse and we will follow up on this.

The instructions that have been sent to the initiator are as follows:
- Solve the problem
- Send us a response
- Send you a response

Important note:
When you reply to us, please leave the abuse ID [AbuseID:**********] unchanged in the subject line.

Best Regards,

Sandra Kreidl

Hetzner Online AG
Stuttgarter Strasse 1
91710 Gunzenhausen
Tel: +49 [0] 9831 610061
Fax: +49 [0] 9831 61006-2
abuse@hetzner.de
www.hetzner.de

****Register Court: Registergericht Ansbach, HRB
Management Board: Dipl. Ing. (FH) Martin Hetzner
Chairwoman of the Supervisory Board: Diana Rothhan