PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره شرکت اولین هاست؟

madanchi11
March 3rd, 2012, 12:03
سلام دوستان

من میخوام از شرکت اولین هاست AvalinHost.com سرویس خریداری کنم

دوستانی که از این شرکت خرید کردن از نظر خدمان ، پشتیبانی ، کفیت ، امنیت تایید میکنند ؟

اینجا اعلام کنند

باتشکر

allbert
March 3rd, 2012, 12:08
ادرس این سایت رو اعلام کنید

دوست عزیز هرچند استفاده از نظرات سرویس گیرنده گان میتونه به اشنایی شما کمک کنه اما بهترین گزینه صحبت کردن شما با خود اونهاست

بهتر هست باهاشون صحبت کنید و نیاز هاتون از یک هاست رو بگید تا اونها تعهد کنند شما به مشکلی نظیر abuse -max load resource usage و . . .

نداشته باشید

madanchi11
March 3rd, 2012, 12:22
سلام و تشکر از شما

دوست عزیز ما با آنها صحبت کردیم ولی میخواهیم دوستانی که از آنها سرویس خرید کردند نظرشون در مورد شرکت اولین هاست چطور است؟

شرکت اولین داده گستر سبز - خدمات حرفه ای وب (http://www.avalinhost.com)

Ashkankamangar.ir
March 3rd, 2012, 12:26
بنده خودم فروشنده هستم و با خیلی از دوستان آشنا هستم
این شرکتی هم شما میفرمایید ما یک پرداخت دلاری داشتیم که ایشون زحمت خرید 99 دلار رو کشیدند طبعا ً بهشون تیکت پشتیبانی زدیم خیلی سریع پیگیری کردند و پرداخت انجام شد

Ramin
March 3rd, 2012, 13:02
سلام

عموما بنده از دوستانی که سرویس دارم و یا داشته ام و دز این انجمن سوالی در خصوص این دوستان وجود داشته باشد پاسخ می دهم (نظر و تجربه شخصی خود را بیان می کنم! )

در مود اولین هاست بنده اطلاع ندارم قصد استفاده از کدام سرویس را دارید . از نظر پشتیبانی تیکت ها در حد نرمال پاسخ داده می شود . پاسخ گویی و توضیحات هم خوب هستش . کیفیت سرویسی که بنده دارم نیز بالا هستش ! مشکلات را نیز به موقع از طریق تیکت پیگیری می کنند(در صورت وجود!) . در کل خدمتون باید عرض کنم بنده چند ماه گذشته مشکلی از نظر پشتیبانی ، کیفیت سرویس و ... نداشته ام . نماد اعتماد الکترونیکی نیز دارا می باشند :53: