PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در import كردن ديتابيس

Parshosts
October 17th, 2009, 12:49
سلام
من يه ديتابيس دارم كه چون حجمش بالاست ايمپوت نمي شه لطفا راهنمايي كنيد كه چطوري ايمپوتش كنم؟

HugeServer
October 17th, 2009, 12:53
سلام
من يه ديتابيس دارم كه چون حجمش بالاست ايمپوت نمي شه لطفا راهنمايي كنيد كه چطوري ايمپوتش كنم؟

بازش کن، تیکه تیکه کن، بعدش ایمپورت کن.

NovinServer
October 17th, 2009, 12:56
وقتی می خواهی Export بگیری به حالت gzip پشتیبانی بگیر تا حجمش کمتر شود بعد راحت Import کن تو سرور جدید ! :-b

Parshosts
October 17th, 2009, 13:04
بازش کن، تیکه تیکه کن، بعدش ایمپورت کن.

برنامه اي براي اين كار نميشتاسيد؟

NovinServer
October 17th, 2009, 13:09
برنامه اي براي اين كار نميشتاسيد؟

برنامه خاصی نمی خواهد ! خود فایل sql باز کن نصف نصف کند ( 2 تیکه یا 3 تیکه ) بعد به ترتیب ایمپورت کند /

Parshosts
October 17th, 2009, 13:19
وقتی می خواهی Export بگیری به حالت gzip پشتیبانی بگیر تا حجمش کمتر شود بعد راحت Import کن تو سرور جدید ! :-b

من اين ديتابيس رو از روي يه فول بك آپ در آوردم و ديگه به ديتابيس دسترسي ندارم ولي يك بار هم خودم gzip كردم ولي جواب نداد.

HugeServer
October 17th, 2009, 13:42
من اين ديتابيس رو از روي يه فول بك آپ در آوردم و ديگه به ديتابيس دسترسي ندارم ولي يك بار هم خودم gzip كردم ولي جواب نداد.

همون فایل اس کیو ال را با تکست باز کن، بعدش مثلا نصفش کن کپی کن توی فایل دیگه، بعدش به ترتیب، همون تر كه دوستمون گفتن ایمپورت کن.

Parshosts
October 17th, 2009, 13:59
همون فایل اس کیو ال را با تکست باز کن، بعدش مثلا نصفش کن کپی کن توی فایل دیگه، بعدش به ترتیب، همون تر كه دوستمون گفتن ایمپورت کن.

نشد.
مگه قسمت قسمت كردنش روش خاصي داره؟ يعني از كجا شروع و به كجا ختم بشه؟

HugeServer
October 17th, 2009, 14:06
نشد.
مگه قسمت قسمت كردنش روش خاصي داره؟ يعني از كجا شروع و به كجا ختم بشه؟

نشد؟ چی گفت؟ اروری چیزی داد؟
نه روش خاصی نداره، فقط بدون مثلا تعریف ی تیبل کجا تموم شد، یا اینکه کجا شروع شد. بعدش ...

HugeServer
October 17th, 2009, 14:39
پیغام خصوصی کن فایلتو برات ردیف میکنم.

Parshosts
October 17th, 2009, 16:02
اين ارور رو ميده

delimiter ;;
you have an error in your sql syntax; check the manual that corresponds to your mysql server version for the right syntax to use near 'delimiter' at line 3

Sajad
October 17th, 2009, 16:07
فايل رو روي سرور آپلود كنيد و به مدير سرورتون بگيد براتون رستور كنه با دستور mysqldump

با دستور cd به محل فايل بك آپ ديتابيس (با پسوند .sql) بره.

با دستور زير رستور كنه, به جای webhost_vb اسم ديتابيسي كه جديد ساختيد و ميخوايد بك آپ توش رستور بشه رو بذاريد و بجاي backup.sql هم نام اون فايل بك آپ رو بذاريد.

mysql -u root -p webhost_vb < backup.sql

بعد از اينتر كردن پسورد روت ماي اس كيو ال رو ميخواد كه اين دست مدير هست و بايد بدونه !

بعدشم كه پسورد داديد سه ثانيه بعدش رستور شده و خلاص !

با اين روش مثلا حجم ديتابيس 700 مگ هم باشه نهايتا 40-50 ثانيه بعدش رستور ميشه تموم ميشه .

kashaneh
October 17th, 2009, 16:41
چگونه دیتابیس حجیم خود را Import کنیم؟ کلیک کنید (http://wiki.mambolearn.com/index.php/BigDump_-_%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%AF%DB%8C%D8%AA %D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3_%D8%AD%D8%AC%DB%8C%D9%85_ %D8%AE%D9%88%D8%AF_%D8%B1%D8%A7_Import_%DA%A9%D9%8 6%DB%8C%D9%85%D8%9F)

Parshosts
October 18th, 2009, 01:30
فايل رو روي سرور آپلود كنيد و به مدير سرورتون بگيد براتون رستور كنه با دستور mysqldump

با دستور زير رستور كنه, به جای webhost_vb اسم ديتابيسي كه جديد ساختيد و ميخوايد بك آپ توش رستور بشه رو بذاريد و بجاي backup.sql هم نام اون فايل بك آپ رو بذاريد.

بعد از اينتر كردن پسورد روت ماي اس كيو ال رو ميخواد كه اين دست مدير هست و بايد بدونه !

با اين روش مثلا حجم ديتابيس 700 مگ هم باشه نهايتا 40-50 ثانيه بعدش رستور ميشه تموم ميشه .

پسورد روت mysql رو از كجا بگيرم؟

Sajad
October 18th, 2009, 01:40

كنترل پنل هاست چيه ؟

Roka
October 18th, 2009, 01:41

پسورد root رو نیاز ندارید ، به جای اسم دیتابیس رو باید بنویسید
دستور واضح :

mysql -u db_user -p db_name < file_location.sql

اما اگه حجم فایل خیلی باشه مثلاً بالای 300 مگ
و ارور داد باید فایل my.cnf رو ویرایش کنید
nano /etc/my.cnf
بعد خط max_allowed_packet اگه هست مقدارشو زیاد کن ( یه چیز بیشتر از میزان حجم دیتابیس ) اگه نبود اینو بنویس

max_allowed_packet = 500MB

اگه حجم دیتابیس بیشتر از 500 مگ باشه ، هر قدر که هست 100 مگ بیشتر رو اینجا بنویس و بعدش سرویس mysql رو ریستارت بده با دستور
service mysqld restart
بعد ایمپورت کن

فکر نکنم دیگه مشکلی داشته باشی
موفق باشید

Parshosts
October 18th, 2009, 01:43
كنترل پنل هاست چيه ؟

cpanel

Sajad
October 18th, 2009, 01:45
توي whm تو منوي سمت چپ گزينه mysql رو سرچ كنيد تا به change password root mysql برسيد.

Parshosts
October 18th, 2009, 01:58
وقتي زدم mysql -u db_user -p mihanupl_mihanupload.sql < file_location.sql زد -bash: file_location.sql: No such file or directory

Sajad
October 18th, 2009, 02:00
وقتي زدم mysql -u db_user -p mihanupl_mihanupload.sql < file_location.sql زد -bash: file_location.sql: No such file or directory

بايد بجاي file_location.sql آدرس فايل رو روي سرور وارد ميكرديد.

Parshosts
October 18th, 2009, 02:05
بايد بجاي file_location.sql آدرس فايل رو روي سرور وارد ميكرديد.

اين خروجيش هست

root@rock [/home/mihanupl/public_html/mysql]# mysql -u root -p mihanupl_mihanupload.sql < /home/mihanupl/public_html/mysql
enter password:
Error 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: Yes)

يه مثال بزن

Sajad
October 18th, 2009, 02:08
دستوري كه من دادم رو استفاده كنيد.

Parshosts
October 18th, 2009, 02:13
دستوري كه من دادم رو استفاده كنيد.

اين خروجيش هست

root@server [/home/mihanupl/public_html/mysql]# mysql -u root -p mihanupl_mihanupload.sql < backup.sql
-bash: backup.sql: No such file or directory
root@server [/home/mihanupl/public_html/mysql]# mysql -u root -p mihanupl_mihanupload.sql < mysql -u root -p mihanupl_mihanupload.sql < backup.sql
-bash: mysql: No such file or directory

Sajad
October 18th, 2009, 02:20
عزيز دلم عرض كردم بجاي backup.sql آدرس و نام فايل خودت رو بايد بذاري !!!

مثال:
فايل در مسير /home/user/db هست به نام sajad.sql حالا شما اين دستورها رو بايد بزنيد

cd /home/user/db
mysql -u root -p st_st < sajad.sql

st_st هم بايد نام ديتابيسي كه روي سرور جديد ساختي رو بدي.

روش دوم
مستقيم اين دستور رو بزني
mysql -u root -p st_st < /home/user/db/sajad.sql

يكم رو دستور فكر كنيد متوجه ميشيد !
موفق باشيد.

Parshosts
October 18th, 2009, 02:43
چگونه دیتابیس حجیم خود را import کنیم؟ کلیک کنید (http://wiki.mambolearn.com/index.php/bigdump_-_%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87_%d8%af%db%8c%d8%aa %d8%a7%d8%a8%db%8c%d8%b3_%d8%ad%d8%ac%db%8c%d9%85_ %d8%ae%d9%88%d8%af_%d8%b1%d8%a7_import_%da%a9%d9%8 6%db%8c%d9%85%d8%9f)

اين ارور رو داد

error at the line 414: Delimiter ;;

query: --
--
delimiter ;;

mysql: You have an error in your sql syntax; check the manual that corresponds to your mysql server version for the right syntax to use near 'delimiter' at line 3

Sajad
October 18th, 2009, 02:50
اون خطا ديگه برميگرده به ديتابيستون و عدم سازگاريش با mysql سرور جديد.

Parshosts
October 18th, 2009, 02:58
اون خطا ديگه برميگرده به ديتابيستون و عدم سازگاريش با mysql سرور جديد.

يعني ديتابيس كامل امپورت شده ؟
واسه سايت مشكلي پيش نمي ياد؟
امكان داره مشكل از ديتابيس باشه؟

mehdi20
October 18th, 2009, 10:37
اگر همه کارهایی که دوستان گفتند رو انجام دادی و باز هم نتونستی . یا اینکه به روت دسترسی نداری میتونی از روش زیر هم امتحان کنی .
1 - دیتابیس رو روی لوکال ایمپورت کن .
2- با استفاده از یکی از اسکریپ های بکاپ پیری از دیتابیس mysql dumper از دیتابیست بکاپ بگیر .
بکاپ را روی هاست در مسیر مربوطه قرار بده و با خود mysql dumper ریستور کن .

Sajad
October 18th, 2009, 15:49
يعني ديتابيس كامل امپورت شده ؟
واسه سايت مشكلي پيش نمي ياد؟
امكان داره مشكل از ديتابيس باشه؟

كلا ديتابيس شما با mysql سرورتون همخوني نداره.

1- نه
2- اصلا ايمپورت نشده كه سايت بخواد بالا بياد !
3- در حال حاضر مشكل از ديتابيستون هست.

اگه با mysql آشنايي داريد اون خطايي كه داده رو بررسي كنيد و مشكل فايل ديتابيس رو حل كنيد و بعد بدون مشكل رستور كنيد.

Parshosts
October 18th, 2009, 18:49
كلا ديتابيس شما با mysql سرورتون همخوني نداره.

1- نه
2- اصلا ايمپورت نشده كه سايت بخواد بالا بياد !
3- در حال حاضر مشكل از ديتابيستون هست.

اگه با mysql آشنايي داريد اون خطايي كه داده رو بررسي كنيد و مشكل فايل ديتابيس رو حل كنيد و بعد بدون مشكل رستور كنيد.

اما سایت بالا اومد و اروری هم توی سایت ندیدم

Sajad
October 18th, 2009, 19:03
خوب اگه تموم table ها ايمپورت شده مشكل خاصي نيست !