PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پرداخت آنلاین ملت - اثری از پول نیست!

CANOR
March 2nd, 2012, 12:33
طی تماسی که با بانک صورت گرفت متوجه شدیم که مشکل از سمت بانک نبوده بلکه اشکال از whmcs بوده

خوشبختانه مشکل برطرف شد

SOLVED

----------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان

دیروز طی حسابرسی روزانه متوجه شدیم که 12000 تومان کم هست
بعد از بررسی متوجه شدیم که این 12000 تومان توسط پرداخت آنلاین ملت واریز شده. لاگها رو چک کردیم دیدیم هیچی ثبت نشده. توی حساب هم هیچی واریز نشده!
برای شما تا بحال مشکل مشابه رخ داده ؟ تکلیف این مبلغ چیه؟ برگشت خورده یا بین زمین و آسمون گیر کرده یا رفته تو جیب ... ؟

کسی راه حلی برای این مساله داره ؟

باز خدا رو شکر مبلغ ناچیز بود!

amirlord
March 2nd, 2012, 12:40
سلام دوستان

دیروز طی حسابرسی روزانه متوجه شدیم که 12000 تومان کم هست
بعد از بررسی متوجه شدیم که این 12000 تومان توسط پرداخت آنلاین ملت واریز شده. لاگها رو چک کردیم دیدیم هیچی ثبت نشده. توی حساب هم هیچی واریز نشده!
برای شما تا بحال مشکل مشابه رخ داده ؟ تکلیف این مبلغ چیه؟ برگشت خورده یا بین زمین و آسمون گیر کرده یا رفته تو جیب ... ؟

کسی راه حلی برای این مساله داره ؟

باز خدا رو شکر مبلغ ناچیز بود!
سلام
احتمالا ستل نشده .
زنگ بزنید به پشتیبانی و با دادن ref number تراکنش رو ستل کنید .
البته اسکریپت ستل کردنش تو انجمن هست .

bepad
March 2nd, 2012, 12:53
نیاز به تماس با بانک نیست تاپیک زیر رو بخونید
http://www.webhostingtalk.ir/f41/41896/?highlight=

Ashkankamangar.ir
March 2nd, 2012, 13:42
مارو بیچاره کرده به خدا
به زودی میریم پارسیان

CANOR
March 2nd, 2012, 13:54
دوستان توجه کنید که ما ماژول فراسو رو استفاده میکنیم که خودش پنل برای ستل کردن داره
ولی نکته اینجاست که هیچ رکوردی برای این تراکنش در پنل ثبت نشده! هیچ شماره و یا ref ID ای نیست!
تازه 2 هفته است که پرداخت آنلاین ملت رو فعال کردیم. تا بحال هم همه تراکنش ها بدون مشکل ستل شدند و سریعا به حساب منتقل شدند ولی این یکی خیلی عجیبه!
پرداخت آنلاین پارسیان رو نزدیک به 2 ساله که داریم استفاده میکنیم و هیچ مشکلی نداشتیم باهاش. خیلی دقیق و منظم هر 24 ساعت تسویه میکنه
اگر مشکل حل نشه مجبوریم بانک ملت رو غیر فعال کنیم که از مشکلات بزرگتر جلوگیری بشه. اگه اینطوری بخواد پیش بره هم پولمون رو از دست میدیم و هم آبرومون جلوی مشتری میره!

Ashkankamangar.ir
March 2nd, 2012, 14:14
بله غیر فعال کنید ما روزانه 5 تا 10 تراکنش داریم
که باید من خودم شخصا بشینم و از کنترل پنل ببینم کدوم انجام شد کدوم ارور داد
و هر 5 دقیقه هم حسابمو چک کنم(چون سابقه داشته بعد از 10 دقیقه پولو از حساب برداشته و به مشتری پس داده)
کلا خواب خوش نذاشته واسه ما

okey
March 2nd, 2012, 14:27
اخه به خدا آدم خندش می گیره :(( طرف می گه پرداخت انلاین ملت دارم ولی هر تراکنش رو باید چک کنم ببینم واریز شده یا نه ! آخه این چه طور پرداخت انلاینی هست ؟
ما رو پارسیان و پاسارگاد هستیم واقعا دنبال بهونه بودیم یه تراکنش ناموفق باشه یا پولش به حساب ما نیومده باشه ! کلا خیالمون راحته
البته اینم بگم روزایی بود که Https بسته بود که پارسیان و پاسارگاد هم به مشکل خوردن البته داخلی نبوده و مربوط به مخابرات بوده .
کلا قید ملت رو بزنید که دهن ملت رو سرویس کرده :دی

itjavani
March 2nd, 2012, 14:36
بانک ذلت،بیمه جیب ملت

500 تومن پول گم شده توش داریم
علی نوری هم که قوربونش برم تلفن جواب نمیده
با نذر و نیاز ایمیل به زور بدون سلام و.... جواب میده
خلاصه و مفید در سه الی پنج کلمه ایمیلش خلاصه میشه

CANOR
March 2nd, 2012, 14:44
خوب دوستان به نظر شما الان پول کجاست؟
برگشت خورده ؟

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

وقتی همه از دستش شاکی هستن چرا به بانک مرکزی شکایت نمیکنید؟
انصافا تا دیروز هیچ مشکلی باهاشون نداشتیم و تمام پرداختها بلافاصله به حساب واریز شده. هرچند همیشه باید دکمه inquiry رو بزنیم تا چک کنه که آیا تراکنش موفق بوده یا خیر ولی سابقه واریز نشدن نداشتیم
خیلی عجیبه!

iraniserver
March 2nd, 2012, 14:47
دوستان ، چرا موضوع رو بزرگ میکنید ؟
ما قصد طرفداری از جایی رو نداریم !
اما تا به امروز هیچ مشکلی نداشتیم! اگه داشتیم کمتر از چند دقیقه حل شده

جناب CANOR عزیز ، شما کافیه شماره ترانکش یا شماره کارت مشتری یا شماره پیگیری رو بفرستین برای به پرداخت ! تا سریع انجام بدن
و همچنین ، به نظر من هر کسی موظف هست با هر ترانکش حساب خودش رو چک کنه . ببینه مبلغ واریز شده یا نه ! حالا چه بانک ملت ، چه ده بانک دیگه، دچار اشکال میشه !

جناب نوری هم مسافرت تشریف دارن
ایمیل بدین به vpos5@behpardakht.com
و همچنین ، همه ی کاره ی بخش پذیرنده ها آقای دربندی هستند ! نه نوری ( جهت اطلاع دوستان )
ایمیلی هم که داده شد، متعلق به یکی از کارمندان خانم شرکت به پرداخت هستش ؛ که از همکاران آقای نوری هستن و میتونند کمکتون کنند
اگر مشکلتون حل نشد بگید تا آی دی و همچنین تلفن جناب دربندی رو بدیم خدمتتون !

پیروز باشید

CANOR
March 2nd, 2012, 14:57
اگر پستهای قبلی من رو خونده باشید میبینید که عرض کردم هیچ رکوردی ثبت نشده. هیچ شماره ای که قابل پیگیری باشه توی سیستم ثبت نشده
آقای محترم عزیز، ما بیکار نیستیم که بشینیم ببینیم مشتری کی پرداخت میکنه و ما بلافاصله بریم حسابمون رو چک کنیم که آیا پرداخت کرده یا خیر. اگر اینطور باشه پس دیگه معنی پرداخت آنلاین چی میشه ؟
ما هر روز آخر ساعت، حسابرسی روزانه داریم که تمام حساب و کتابهای روز رو بررسی میکنیم و در این بین متوجه این کسری شدیم.
ما نزدیک به 2 ساله که از پارسیان استفاده میکنیم و هیچ مشکلی تا بحال نداشتیم. حتی 1 ریال کم و زیاد نشده و همیشه آخر شب در حسابمون منظور شده. ولی این مشکل بانک ملت به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست. ضمن اینکه فقط من مشکل ندارم. اینطور که معلومه تقریبا همه با این بانک مشکل دارند.

iraniserver
March 2nd, 2012, 16:20
دوست گل
عرض کردن از طریق شماره کارت مشتری هم قابل پیگیری هست !

ضمنن، فکر کنم وجود یک حساب دار برای برسی واریز یا عدم واریز هر مبلغی در هر جایی لازم هستش

در هر حال همون طور که عرض شد ما قصد تایید و یا تعریف از جایی رو نداریم
فقط نکات گفته شده برای کمک به شما بوده
ضمنن از ایمیلی که هم داده شد استفاده کنید و مکاتبه کنید

موفق باشید

CANOR
March 2nd, 2012, 16:31
عزیز جان مگه ما و مشتری مسخره ی بانک هستیم که هر موقع بانک دلش نخواست پول رو بریزه من به مشتری بگم شماره کارتت رو بده تا چک کنیم !!!!!!؟ اگر راهش این باشه خیلی خیلی مسخره است.
پرداخت آنلاین گذاشتیم که خیالمون راحت باشه همه چیز اتوماتیک باشه نه اینکه پول بدم یکی رو استخدام کنم که حساب ملت رو چک کنه!
من تلفن اون خانم رو دارم. امروز که جمعه است فردا تماس میگیرم اگه نتونست مشکل رو حل کنه، قبل از اینکه مشکلات بزرگتر رخ بده پرداخت آنلاین ملت رو تعطیل میکنیم.

iraniserver
March 2nd, 2012, 16:37
والله تا اونجایی که ما اطلاع داریم ، راهش برای این گونه مواقع همین هست

ولی کلا ، سیستم بانکی ایران اصلا وضعیت خوبی در اینترنت نداره!
ما با پاساگارد هم زیاد کار کردیم ، جالبه بدونید روزانه بیشتر از 5 ترانکش ناقص داشتیم !

بنده آی دی جناب دربندی رو هم واستون پ.خ کردم
که باهاشون صحبت کنید و بهتر و سریعتر به نتیجه برسید

Ramin
March 2nd, 2012, 16:58
شما فرمودید هیگ اثری از پرداخت در لاگ ها وجود ندارد . چطور مطمئن هستید که تراکنش از طریق درگاه ملت انجام شده است؟؟؟؟ بنده شخصا یک تجربه کسب کردم : برای خرید یک سرویس از یک سایت بعد از اینکه بر روی دکمه پرداخت موجود در فاکتور کلیک کردم با تاخیر بسیار بسیار زیادی برای لود درگاه مواجه شدم ، بالاخره لود شد ، بعد از وارد کردن اطلاعات و کلیک بر روی دکمه پرداخت بیش از چند ثانیه زمان سپری نشده بود که نت بنده کلا قطع شد . بعد از جند ساعت که مججدا به پنل خود جهت واریز فاکتور و تکمیل سفارش مراجعه کردم در کمال تعجب متوجه شدم وضعیت فاکتور > پرداخت شده است

حساب بانکی را چک کردم اما هیچ تراکنش و برداشت وجهی صورت نگرفته بود کلا فرآیند پرداخت تکمیل نشده بود اما سیستم Whmcs سایت فروشنده نمی دانم به کدام دلیل وضعیت را پرداخت شده ثبت کرده بود . به هر حال خواستم اطلاع دهم با توجه به اینکه فرمودید هیچ اثری از این پرداخت در لاگ ها وجود ندارد این احتمال مطرح است که اصلا تراکنش انجام نشده است ........

amirfateh
March 2nd, 2012, 17:03
سلام دوستان
ما به تازگی با بانک ملت قرار داد بستیم از ماژول فراسو هم استفاده می کنیم.
چون تراکنش ها مون کم بوده تا حالا مشکلی نداشتیم.
اما بزودی برنامه هایی داریم که احتمالا ترافیک پرداخت ها مون بیشتر میشه،
اگر لطفا بفرمایید سامان، پارسیان و پاسارگاد نحوه تسویه حساب( واریز) و کارمزدشون چطور هست ممنون میشیم.
ملت که می دونید آنی هست.

سپاس

CANOR
March 2nd, 2012, 17:13
والله تا اونجایی که ما اطلاع داریم ، راهش برای این گونه مواقع همین هست

ولی کلا ، سیستم بانکی ایران اصلا وضعیت خوبی در اینترنت نداره!
ما با پاساگارد هم زیاد کار کردیم ، جالبه بدونید روزانه بیشتر از 5 ترانکش ناقص داشتیم !

بنده آی دی جناب دربندی رو هم واستون پ.خ کردم
که باهاشون صحبت کنید و بهتر و سریعتر به نتیجه برسید
ممنون
خیلی جالبه که مسئول پرداخت آنلاین بانک ملت توی یاهو بیاد چت کنه!
بهر حال ممنون
ترجیح میدم فردا با به پرداخت تماس بگیرم

شما فرمودید هیگ اثری از پرداخت در لاگ ها وجود ندارد . چطور مطمئن هستید که تراکنش از طریق درگاه ملت انجام شده است؟؟؟؟ بنده شخصا یک تجربه کسب کردم : برای خرید یک سرویس از یک سایت بعد از اینکه بر روی دکمه پرداخت موجود در فاکتور کلیک کردم با تاخیر بسیار بسیار زیادی برای لود درگاه مواجه شدم ، بالاخره لود شد ، بعد از وارد کردن اطلاعات و کلیک بر روی دکمه پرداخت بیش از چند ثانیه زمان سپری نشده بود که نت بنده کلا قطع شد . بعد از جند ساعت که مججدا به پنل خود جهت واریز فاکتور و تکمیل سفارش مراجعه کردم در کمال تعجب متوجه شدم وضعیت فاکتور > پرداخت شده است

حساب بانکی را چک کردم اما هیچ تراکنش و برداشت وجهی صورت نگرفته بود کلا فرآیند پرداخت تکمیل نشده بود اما سیستم whmcs سایت فروشنده نمی دانم به کدام دلیل وضعیت را پرداخت شده ثبت کرده بود . به هر حال خواستم اطلاع دهم با توجه به اینکه فرمودید هیچ اثری از این پرداخت در لاگ ها وجود ندارد این احتمال مطرح است که اصلا تراکنش انجام نشده است ........
whmcs در مقابل تمام تراکنش ها مشخص میکنه که از چه طریقی پرداخت شده
ناچارا با مشتری تماس گرفتیم تا ببینیم آیا از حسابش کم شده یا خیر

سلام دوستان
ما به تازگی با بانک ملت قرار داد بستیم از ماژول فراسو هم استفاده می کنیم.
چون تراکنش ها مون کم بوده تا حالا مشکلی نداشتیم.
اما بزودی برنامه هایی داریم که احتمالا ترافیک پرداخت ها مون بیشتر میشه،
اگر لطفا بفرمایید سامان، پارسیان و پاسارگاد نحوه تسویه حساب( واریز) و کارمزدشون چطور هست ممنون میشیم.
ملت که می دونید آنی هست.

سپاس

فقط پارسیان
بسیار دقیق و منظم و پشتیبانی بسیار عالی

Ashkankamangar.ir
March 2nd, 2012, 17:52
لت فقط واسه روزی 1 تا 2 تراکنش خوبه که بشه بررسی کرد تازه سفارشاتی که صبح انجام میشه 80 درصدش ارور میگیره

AvalinHost
March 2nd, 2012, 18:08
ما هم ملت داریم هم پاسارگاد و هردو مشکل دارد.
برای پرداختی هم که مشکل دارید با مشتریتون تماس بگیرین و شماره کارتی که باهاش پرداخت انجام شده رو دریافت کنید و سپس زنگ بزنید به پرداخت شماره کارت و روزی که پرداخت شده رو اعلام کنید بهتون اطلاعات رو میدن که ستل کنید.
در کل سیستم مسخره ای هست.

MOHAMMAD MOHSEN
March 2nd, 2012, 20:14
ممنون
خیلی جالبه که مسئول پرداخت آنلاین بانک ملت توی یاهو بیاد چت کنه!
بهر حال ممنون
ترجیح میدم فردا با به پرداخت تماس بگیرم

whmcs در مقابل تمام تراکنش ها مشخص میکنه که از چه طریقی پرداخت شده
ناچارا با مشتری تماس گرفتیم تا ببینیم آیا از حسابش کم شده یا خیر

فقط پارسیان
بسیار دقیق و منظم و پشتیبانی بسیار عالی

الان تقریبا 2 سال هست که با پارسیان کار می کنیم تا الان یک مورد خطا و مشکل هم نداشتیم باهشون کارمزدهم ندارن و خوش برخورد و مودب هستن

CANOR
March 3rd, 2012, 11:15
طی تماسی که با بانک صورت گرفت متوجه شدیم که مشکل از سمت بانک نبوده بلکه اشکال از whmcs بوده

خوشبختانه مشکل برطرف شد

SOLVED

محمدجون
July 22nd, 2012, 18:03
من هم به این مشکل برخوردم. یکی از مشتریانم الان 9 روزه خرید موفق کرده پول به حساب من نیومده. شرکت می گه باید ستل بزنم. کسی می دونه چه جور باید اینکارو کنم؟