PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید livezilla 3.7 تا 3.9

ehsanfotoo
March 2nd, 2012, 10:03
سلام

اگر کسی برنامه نصبی livezilla 3.7 تا 3.9 را داره من 4 هزار تومان ازش خریداری می کنم!

لطفاً اطلاع دهید...

ehsanfotoo
March 2nd, 2012, 18:33
سلام

اگر کسی برنامه نصبی livezilla 3.7 تا 3.9 را داره من 4 هزار تومان ازش خریداری می کنم!

لطفاً اطلاع دهید...

کسی نداره؟

ehsanfotoo
March 3rd, 2012, 12:35
کسی نداره؟!!!

Ashkankamangar.ir
March 3rd, 2012, 12:42
آخرین ورزن رایگان Version 3.3.2.2 هستش باقیش پولیه فکر کنم هزینشم گرونتر از 4 تومن بشه
http://www.livezilla.net/premium/en/?action=preview

ehsanfotoo
March 3rd, 2012, 13:47
آخرین ورزن رایگان Version 3.3.2.2 هستش باقیش پولیه فکر کنم هزینشم گرونتر از 4 تومن بشه
http://www.livezilla.net/premium/en/?action=preview

من قبلاً 3.9 داشتم ولی متاسافنه پاکش کردم و نتونستن بازیابیش کنم. از نسخه 4 پولی هست ولی قبلی ها رایگان هست.

shivahost
March 3rd, 2012, 15:03
طبق اطلاعات این صفحه چیزی به عنوان 3.9 اصلا وجود نداره:

LiveZilla Changelog - LiveZilla Community Forums (http://www.livezilla.net/board/index.php?/topic/163-livezilla-changelog/)

behrooz
March 3rd, 2012, 17:48
مگه فری نیست؟

ehsanfotoo
March 3rd, 2012, 18:11
مگه فری نیست؟

نسخه 4 به پایین رایگان است.

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

طبق اطلاعات این صفحه چیزی به عنوان 3.9 اصلا وجود نداره:

LiveZilla Changelog - LiveZilla Community Forums (http://www.livezilla.net/board/index.php?/topic/163-livezilla-changelog/)

من خودم هم 3.9 داشتم هم 3.8 توی گوگل هم سرچ کردم چند سایت بود که 3.9 را داشتند ولی پولی بود!
خودتان هم دقت کنید می بینید یک رقم یک رقم میره بالا ولی در این لینک یک دفعه رفته نسخه 4
حای توی فرومش هم گفتم ولی مدیران گفتند لینک دانلود را نمی توانیم بدهیم باید از نسخه 4 استفاده کنید.
به هر حال اگر دارید من خریدارم.

php.source
March 7th, 2012, 21:46
3.2
Download LiveZilla (http://livezilla.en.softonic.com/download)

rw280s
April 6th, 2012, 17:06
کسی هست که از livezilla روی سایتش استفاده کنه؟
من استفاده می کنم اما بعد از عید تا حالا افرادی که از گوگل وارد میشن مطلبی که سرچ کردن رو نشون نمیده! اگر کسی از سایتهای دیگه بیاد نشون میده اما از گوگل نه؟
کسی اطلاعی داره؟

par30
April 6th, 2012, 17:42
شاید به دلیل رایگان بودنشه

ali2k
April 6th, 2012, 23:19
LiveZilla_3.2.0.2_Full.exe
این رو دارم :) کسی خواست بگه

ertebat7
April 6th, 2012, 23:21
کسی در مورد امنیت لایوزیلا اطلاعاتی داره؟
بعضی سایت ها نوشتن نسخه رایگانش باگ داره درسته؟>

rw280s
April 7th, 2012, 01:48
LiveZilla_3.2.0.2_Full.exe
این رو دارم :) کسی خواست بگه

داداش نسخه فول یعنی تجاری؟ آخه من 3.2.2 رو دارم فول هست ولی کلا 2تا نسخه واسه دانلود داشت.full و client
فول حاوی ادمین بود ولی کلاینت فقط نرم افزارش بود
حالا چجوریشو داری؟

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

کسی در مورد امنیت لایوزیلا اطلاعاتی داره؟
بعضی سایت ها نوشتن نسخه رایگانش باگ داره درسته؟>

من که اطلاعی ندارم ولی این مدت که استفاده می کردم خیلی چیز خوبی بود.

loginvps.com
April 7th, 2012, 04:41
گه کسی آخرین نسخه رایگانش رو داره برای ما بذاره .
Download LiveZilla 4.1.0.3 تو سایتش این نسخه بود من که به قسمت خرید (buy) رفتم قیمتهایش یه خورد بالا بودتا حالا کسی نسخه پولیش رو خرید کرده ؟ اینکه مثلا یکی نوشته 1 operator منظورش چیه و اینکه لایسنسش که یک بار بخرید دائمی هست یا خیر ؟

ali2k
April 7th, 2012, 13:33
داداش نسخه فول یعنی تجاری؟ آخه من 3.2.2 رو دارم فول هست ولی کلا 2تا نسخه واسه دانلود داشت.full و client
فول حاوی ادمین بود ولی کلاینت فقط نرم افزارش بود
حالا چجوریشو داری؟

---------- post added at 12:48 am ---------- previous post was at 12:47 am ----------

من که اطلاعی ندارم ولی این مدت که استفاده می کردم خیلی چیز خوبی بود.

full یعنی فایل های که روی سرور باید بریزید + کلاینت ویندوز
قدیم هم اینجوری بود که یک نسخه فول داشت که برای نصب استفاده میشد که شامل کلاینت هم بود
یک نسخه کلاینت خالی داشت که برای نصب کلاینت روی ویندوز بود مثلا یه اپراتوری میخواست به سرور لایوزیلا وصل بشه نسخه کلاینت رو دانلود میکرد و مشخصات سرور رو میزد وصل میشد جواب ملت رو میداد ....

rw280s
April 7th, 2012, 17:54
گه کسی آخرین نسخه رایگانش رو داره برای ما بذاره .
Download LiveZilla 4.1.0.3 تو سایتش این نسخه بود من که به قسمت خرید (buy) رفتم قیمتهایش یه خورد بالا بود

تا حالا کسی نسخه پولیش رو خرید کرده ؟ اینکه مثلا یکی نوشته 1 operator منظورش چیه و اینکه لایسنسش که یک بار بخرید دائمی هست یا خیر ؟

دوست عزیز از نسخه 4 به بعدش پولی شده فقط چند روز می تونی آزمایش کنی ولی بعدش باید پول بدی
1 اپراتور هم یعنی فقط 1 کاربر می تونه جواب ملت رو بده آخه توی نسخه قبلی که فری بود می تونستی نامحدود اپراتور تعریف کنی

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

full یعنی فایل های که روی سرور باید بریزید + کلاینت ویندوز
قدیم هم اینجوری بود که یک نسخه فول داشت که برای نصب استفاده میشد که شامل کلاینت هم بود
یک نسخه کلاینت خالی داشت که برای نصب کلاینت روی ویندوز بود مثلا یه اپراتوری میخواست به سرور لایوزیلا وصل بشه نسخه کلاینت رو دانلود میکرد و مشخصات سرور رو میزد وصل میشد جواب ملت رو میداد ....

این نسخه فول را که من دارم ورژن باترش ولی الان مشکل اینه که ورودی از گوگل رو دیگه نشون نمیده. این بزرگترین حسنش بود که متاسفانه ظاهرا لغو شده!