PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باز نشدن سابدامین ها در plesk

shahin_mahvareh
March 1st, 2012, 22:44
سلام دوستان.من تو کنترل پنلم هر چی sub domain میسازم باز نمیکنه.Internet Explorer cannot display the webpage میزنه.خود دامین رو به راحتی باز میکنه ولی هیچ سابدامینی رو باز نمیکنه.حتی webmail که خود plesk ساخته.ولی یه نکته ی دیگه هم هست اوم اینه که فک کنم تنها سابدامینی که الان داره کار میکنه سابدامین ftp هستش.چون با سابدامین ftp میتونم به سرور وصل بشم ولی به غیر از اون هیچ سابدامینی کار نمیکنه.
nslookup برای سابدامین ftp:
DNS request timed out.
timeout was 2 seconds.
Server: UnKnown
Address: 98.126.105.42Non-authoritative answer:
Name: ftp.xxxxx.info (ftp://ftp.xxxxx.info)
Address: --.--.--.--.--
و nsloockup برای بقیه سابدامین ها:
DNS request timed out.
timeout was 2 seconds.
Server: UnKnown
Address: 98.126.105.42
*** UnKnown can't find leech.xxx.info: Non-existent domain
همونطور که میبینید به راحتی سابدامین ftp رو میشناسه ولی بقیه رو نمیشناسه.چند جا خونده بودم واسه حل این مشکل باید یه dns * به صورت سابدامین اضافه کنم و cname کنم رو ادرس اصلی.دقیق نمیدونم این کار واسه چی بود ولی فک میکنم این کار واسه اینه که هر آدرسی که به صورت سابدامین ساخته نشده و کسی در خواست بده منتقل میشه به آدرس اصلی.ولی با این کارم مشکلم حل نشد.
در ضمن من پنل از کسی نگرفتم.vps واسه خودمه روش پلسک نصب کردم.فک میکنید مشکل من از کجا باشه؟

shahin_mahvareh
March 18th, 2012, 21:30
کسی نیومد به یاری من؟ :(

milade
March 18th, 2012, 21:39
دو امکان وجود داره :

1. مشکل از تعریف در پلسک باشه .
2.مشکل از تعریف در iis باشه .

برای حل مشکل شما اول برو توی iis و سایت مورد نظر رو انتخاب کن ببین ساب دامین وجود داره و یا اینکه آدرس اون تعریف شده .
اگر ok بود از plesk هست . اگر نه بازم از plesk هست که نمیتونه ساب دومین روی iis بزنه .
اما اگر یکی دو تا هست میتونی دستی اضافه کنی ( اگر پلسک بشناسه ) ...

این طوری نمیشه دقیق راهنمایی کرد ، باید چک کرد ...

موفق باشید .

shahin_mahvareh
March 19th, 2012, 04:52
دوست عزیز خیلی لطف کریدن که پاسخ دادین.منظورتونو از iis نفهمیدم کجاست(توی پنل plesk یا ویندوز).ولی وقتی توی vps میرم تو قسمت iis و بعد وارد قسمت web site میشم دامنه اصلیم و آن چند تا ساب دامین رو که ساختم در آنجا موجود هستند.من چند با برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم وحتی یک بار ویندوز هم عوض کردم ولی مشکل حل نشده.در حال حاضر plesk رو تازه نصب کردم وهیچ تغییری هم داخل تنظیمات اون ندادم.Dns ها هم در پنل ثبت شده.نمیدنم مشکلم از کجاست.الان سابدامین ftp داره به خوبی کار میکنه.چطور اون سالمه ولی وقتی یه سابدامین دیگه اضافه میشه این سابدامین جدید کار نمیکنه؟
داخل پنل دامین نباید تغیراتی انجام بدم؟
چیزی نباید از کامپونت های ویندوز نصب و اضافه کنم؟

من توی پنل domain یه a record ثبت کردم به ip سرور یه mx هم داشت که دو تا گزینه داشت:
1- Other mail server
2- 1&1 mail server
که من 2 رو انتخاب کردم.اگه 1 رو انتخاب میکردم به من گزینه های زیر رو میداد تا ip براش ست کنم:
(MX-Record)
MX 1 / Prio:
MX 2 / Prio:
Further backups
MX 3 / Prio:
MX 4 / Prio
ولی من همون دومی رو انتخاب کردم.فک میکنم mx برای mail باشه.چون در حال حاضر ایمیل های که به این آدرس فرستاده میشه برگشت میخوره.ممکنه این مشکلات به این دلیل باشه که من mx ست نکردم؟