PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اضافه کردن ssl

Mehrdad201
March 1st, 2012, 11:52
سلام به همه دوستان

دوستان یه مشکلی برای اضافه کردن اس اس ال توی IIS 7 پیش اومده برام.

بنا به دلایلی مجبور شدم سرور یک دامنه رو عوض کنم.

دامنه SSL داشت. الان که دامنه رو اوردم روی IIS نصب کردم هر کاری میکنم نمیتونم SSL بهش اضافه کنم.

یعنی CERT رو توی IIS وارد میکنم اما وقتی رفرش میکنم خودبخود پاک میشه.

سرچ کردم و متوجه شدم که این قضیه به این دلیله که باید PRIVATE KEY هم توی Certificate Enrollment Request هم اضافه بشه.
به این صورت که اول باید REQUEST مربوطه توی CERTIFICATE ENROLLMENT ایجاد بشه و بعد ما بیایم در IIS از طریق فرایند COMPLETE REQUEST سرتیفیکت رو اضافه کنیم.

من فایل CSR که موقع ساخت SSL برای شرکت سازنده فرستاده بودم رو دارم. اما نمیدونم چطور میشه این فایل CSR که قبلا ساخته شده رو به این بخش اضافه (import) کرد.

لطفا راهنماییم کنید.

allbert
March 1st, 2012, 12:43
به این دقت داشته باشید که وقتی سرور عوض میشه ای پی سرور هم عوض میشه و این مهم هست که ای پی سرور شما عوض نشه

اگر ممکن هست ای پی قبلی رو به سرور جدید انتقال بدید و تست کنید

Mehrdad201
March 1st, 2012, 13:12
هر چند من تصور میکنم این CERT ها معمولا وابسته به دامنه هستند نه IP

اما ما ای پی قبلی رو اوردیم.

دقیقا همون ای پی قبلی هست.

مساله اینجاست که وقتی ما میخوایم یه SSL اضافه کنیم. اول فرایند BEGIN REQUEST رو اجرا میکنیم. این فرایند یک کد CSR تولید میکنه .در ضمن توی ENROLMENT REQUEST هم یه ایتمی اضافه میشه. ما این کد CSR رو میدیم به فروشنده و بعد اون به ما CER میده.

حالا مساله اینجاست که من قبلا SSL رو خریدم. هم کد CSR رو دارم هم CER تولید شده رو. میخوام خودم بتونم کد CSR خودم رو به رکوئست های سیستم اضافه کنم تا اینطرف در IIS بتونم فرایند complete request رو اجرا کنم و SSL رو فعال کنم.

اینجاشه که گیر کردم :(

سرور هم ویندوز سرور 2008 هست